Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
60 minuten
3 - 6
12 jaar
Pastoor Jean was een vroom man, althans dat dacht men... Weet jij, samen met je team, het geheim van pastoor Jean te ontdekken en de uitgang van deze enerverende, sinistere kamer te vinden?
Horror
Mysterie
Studeerkamer
Thriller
Airco aanwezig
Geschikt voor zwangeren
Niet rolstoeltoegankelijk
Epilepsie risico
NL, EN
Toilet aanwezig
PIN-betaling mogelijk
Drankgelegenheid
33 likes
326 bezoekers
96.2% ontsnapt
Aan de prijzen vermeld op deze website kunnen geen rechten worden ontleend aangezien deze te allen tijden kunnen wijzigen.
De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van je deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.
Schrijf een reviewHAIJE! Vandaag waren we met het team Ale Blie (3 personen) bij Escape Centrum Limburg in Sittard om al hun escape rooms te spelen. Zojuist hadden we al één kamer gespeeld en we zaten klaar voor de tweede kamer: Helstraat 666 ?.
Je kunt niet bij Escape Centrum Limburg parkeren, want deze locatie ligt midden in het centrum van Sittard. Echter kun je in de buurt betaald je auto in een parkeergarage zetten. De ontvangstruimte is groot en voorzien van een toilet en de mogelijkheid om wat te drinken. Als je een kamer gespeeld hebt, krijg je zelfs een drankje van het huis.
Onze gamehost was geïnformeerd dat we al een kamer hier gespeeld hadden en sloeg daarom zijn instructiepraatje over. We kregen direct de introductie door middel van een mooie video. Er gebeuren rare dingen in Sittard en men vermoed dat Pastoor Jean hier iets mee te maken heeft. Aan ons de taak om tijdens de mis eens te gaan rondsnuffelen in zijn studeerkamer. Na het intro liep de host de escape room in en benoemde nog wat belangrijke regels. Dit vind ik jammer, want dit haalt je een beetje uit het verhaal en maakt alles een stuk minder echt.
We staan in de studeerkamer van Pastoor Jean en het valt op dat het decor er redelijk netjes uitziet. Hier en daar zie je wél duidelijk gebruikssporen en kan de afwerking veel beter. Je ziet ook de techniek goed zitten en dat haalt toch wat van de beleving weg. Desalniettemin is de sfeer, door licht en geluidseffecten, best spannend.
De puzzels zijn divers en op zich vermakelijk, alleen zijn ze niet echt origineel. Het zijn een beetje de standaard puzzels die je in iedere gemiddelde escape room tegenkomt. Daarbij dragen ze ook niet echt bij aan het verhaal en voelt het allemaal heel willekeurig. De kamer speel je grotendeels lineair. Dit houdt in dat je puzzel voor puzzel oplost. Hierdoor kan het voorkomen dat je even zelf niets te doen hebt én moet kijken hoe een ander met een puzzel bezig is. Ik zou aanraden om met een kleine groep van maximaal vier personen Helstraat 666 te spelen.
Binnen de gegeven tijd wisten we uit de kamer te ontsnappen. We mochten weer een leuke foto maken, die je ook als GIF mee naar huis krijgt. Ik vind het heel tof dat aan het aandenken extra aandacht is besteed ?. Vervolgens dronken we nog wat en gingen we even lunchen in Sittard om straks weer met een goed gevulde maag de andere escape rooms van Escape Centrum Limburg te gaan spelen.
Al bij al; Helstraat 666 is een kamer die ik aan zou raden aan groepen die nog weinig tot geen ervaring hebben met escape rooms én voor mensen die er niet té ver voor hoeven te reizen. De puzzels zijn standaard en willekeurig, maar toch leuk om te doen en divers. Het decor is prima, maar mist afwerking en onderhoud.
Enkele tips voor mensen die interesse hebben om deze kamer te willen spelen:
- Speel deze kamer met maximaal vier personen i.v.m. lineaire puzzels;
- Speel deze kamer vooral als je nog niet veel escape rooms hebt gespeeld;
- Als je alle escape rooms op deze locatie wilt spelen, is dit een goede kamer om als tweede óf eerste te doen.
Bedankt, Escape Centrum Limburg, voor het ontvangen van ons. We hebben het naar ons zin gehad bij jullie.
6.5
Sfeer: 6.5
Spelbeleving: 6.5
Service: 7
Bij een eerdere passage bij escape room Limburg speelden we Face down en The Lost Wizard. Die laatste beviel ons zo goed dat we de andere kamers ook op de to-do gezet hadden.
We werden warm onthaald door een jongeman (waarvan ik de naam vergeten ben - sorry!) en we konden snel aan het spel beginnen. De kamer start met (zoals alle kamers hier) een introfimpje. Vervolgens kom je in het kantoor van pastoor Jean terecht. Je merkt meteen dat deze kamer iets ouder is. De aankleding is beperkt, maar er is wel redelijk wat ruimte. Zonder al te veel verhaal, kom je terecht in een kamer waar je de puzzelelementen echt moet zoeken (typisch 1.0) maar de flow zit er wel leuk in. Als je de kamer in zijn juiste tijd plaatst, merk je ook dat er veel aan gedaan is om niet in de cliché puzzels te vervallen maar toch enigszins vernieuwend uit de hoek te komen. Er zit een goede flow in de kamer en er zijn ook enkele leuke effecten aan het spel toegevoegd.
Verwacht je dus aan een leuke (iets oudere) puzzelkamer met nét dat tikkeltje extra. Wij hadden verder nog het geluk dat we een host hadden die goed oplette en de groep goed kon aanvoelen (lees: ons liet spelen, nadenken en niet te snel een tip wou sturen). We eindigden met een maandrecordje.
Alvast een leuke opener van de avond!
8
Sfeer: 7.5
Spelbeleving: 8
Service: 10
Voor onze eerste kamer van onze ontsnappingsavond begonnen we met Helstraat 666.
Na een gastvrij onthaal door onze host konden we al snel aan de slag. Zoals we hier gewend zijn, begon ook dit avontuur met een introductiefilmpje, waarna we de deuren van het kantoor van pastoor Jean openden. Je ziet vrij snel dat dit een wat oudere kamer is. De aankleding is vrij basic, maar de ruimte is wel lekker groot. Verwacht niet te veel verhaallijn, maar vooral flink wat speurwerk— een klassieke '1.0 kamer'.
Ondanks dat klassieke karakter zit de flow er heerlijk in! Als je de kamer in de juiste tijdgeest plaatst, merk je dat de makers hun best hebben gedaan om weg te blijven van standaard clichés en juist met vernieuwende puzzels en leuke effecten te komen. Kortom: verwacht een gezellige, wat oudere puzzelkamer met nét dat beetje extra. Onze Game Master verdiende overigens ook een pluim. Die voelde de groep perfect aan en gaf ons de ruimte om écht zelf na te denken, zonder te pas en te onpas hints te sturen. Met een prachtig maandrecord op zak was dit een geweldige opener van onze avond!
8
Sfeer: 7.5
Spelbeleving: 8
Service: 9
#152
Met niet al te hoge verwachtingen zijn we in Sittard om 2 kamers te spelen: Helstraat 666 en Face down. Bij binnenkomst ziet de ontvangstruimte er leuk uit, en kan je hier allerlei spelletjes spelen, wat wel goed is aangezien de tijd tussen 2 kamers langer als een uur kan zijn… Het was hier wel niet al te warm binnen, dus we hoopten bij het spelen van onze 1ste kamer (Helstraat 666) dat het daar wel warmer ging zijn, wat wel het geval was in deze kamer gelukkig. Onze host wist niet goed een gesprek aan te knopen dus na het standaard praatje dan maar richting de kamer, hier kregen we 1st een filmpje te zien, waarna de host daarna nog in de kamer komt voor wat extra uitleg. Persoonlijk ben ik hier geen fan van, aangezien dit je uit je beleving haalt, ik las dit ook al in vorige reviews dus ik vind het jammer dat hier niets mee gedaan is. De kamer is al 10 jaar oud en aan de gebruikssporen kan je dit zeker zien, wel zijn er nog enkele leuke dingen voor een kamer die zo oud is. Ze proberen hier iets eng neer te zetten, maar dit is het niet echt. Als ze dit willen verwezenlijken moeten ze meer werken met licht en geluid. Ook zagen we weinig terugkomen van het verhaal wat we in het filmpje gezien hadden, het had geen samenhang. Er was ook een effect in de kamer wat niet vanzelf afging en getriggerd moest worden door de host, dit doet ook af aan je beleving. Nadat we de kamer tijdig hebben verlaten, neemt onze host ons terug mee naar de ontvangstruimte zonder eens te vragen wat we ervan vonden of een gesprek aan te knopen. Hij kwam zeer ongeïnteresseerd en niet enthousiast over, dit was al van in het begin zo. Echt jammer. Wat wel nog positief was, is dat je hier een gratis drankje krijgt bij elke escaperoom die je speelt.
Kortom, ben je hier in de buurt kan je de kamer zeker meenemen maar het is geen must.
7
Sfeer: 7
Spelbeleving: 7
Service: 5
Gespeeld in december 2025
Gespeeld met 2 personen
Ontsnapt: Ja
We speelden Hellstraat 666 gisteren, en wauw deze kamer heeft ons echt verrast. Hoewel het decor qua uitstraling wat verouderd is, doet dat absoluut geen afbreuk aan de ervaring. De medewerkers zijn vriendelijk en na een korte uitleg konden we meteen aan de slag.
De kamer zelf oogt knus en oud, wat duidelijk de bedoeling is, en dat wordt heel goed neergezet. De puzzels zijn leuk en het is vooral lekker puzzelen. We vonden de puzzelflow erg fijn; nergens irritaties door onduidelijke opdrachten of frustrerende elementen.
Oké, de special effects hadden misschien wat groter uitgepakt kunnen worden — beter geluid, sterkere sfeer — maar dat haalt de kamer zeker niet naar beneden. We hebben met z’n vieren een leuke 60 minuten gehad, en de kamer is op een toffe manier neergezet.
Verwacht geen high-end techniek, maar wel een prima kamer met een leuke, passende sfeer. Doordat de flow zo goed is en de kamer ons echt heeft verrast, krijgt hij van mij een hogere score dan ik normaal aan dit soort kamers geef.
8
Sfeer: 8.5
Spelbeleving: 9
Service: 9
Mooi ingekleed, lineair, logisch
7
Sfeer: 8
Spelbeleving: 7
Service: 7
Gespeeld in november 2025
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja 34:58 min
De escaperoom is wat je ervan mag verwachten, leuke puzzels, een beetje een spannend thema en in onze ervaring liep volgens mij ook alles zoals het zou moeten.
Het introfilmpje was enkel was verwarrend en paste niet helemaal bij de escaperoom. Ook was de kamer redelijk simpel te doen, met 47 minuten hadden we hem ook uitgespeeld (3 personen).
Een prima ervaring.
7.5
Sfeer: 9
Spelbeleving: 7
Service: 7
Gespeeld in juli 2025
Gespeeld met 3 personen
Ontsnapt: Ja
Prima kamer, aardig wat schrikmomenten maar niet heel bijzonder.
6.5
Sfeer: 7.5
Spelbeleving: 6
Service: 8.5
Gespeeld in april 2025
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja 46:33 min
Escaperoom Helstraat 666 weet vanaf het begin een grimmige sfeer neer te zetten die perfect past bij het thema. Het decor draagt sterk bij aan de beleving en zorgt voor een spannende, soms zelfs hilarische ervaring — vooral als iemand van buitenaf mee kan kijken en zich kapot lacht om de paniekmomenten binnen.
De schrikeffecten zijn goed getimed en voegen echt iets toe aan de spanning, zonder dat het té intens wordt. Het is geen al te moeilijke kamer, wat het een uitstekende keuze maakt voor beginnende escapers. Verwacht veel slotjes om open te maken en raadsels die vooral draaien om samenwerking, goed zoeken en logisch nadenken.
De techniek is hier en daar zichtbaar, wat een beetje ten koste gaat van de illusie, maar dat drukt de pret niet. Al met al een leuke en toegankelijke kamer met een creepy randje — ideaal voor starters die wel van een beetje spanning houden.
8.5
Sfeer: 9
Spelbeleving: 8
Service: 9.5
Gespeeld in april 2025
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja
Deze kamer is precies wat je ervan verwacht.
Heel spannend met een sinistere sfeer en veel schrikmomenten. Ook zitten er elementen in die de spanning NOG meer verhogen. De kamer ziet er heel mooi uit en heeft ook fysieke aspecten.
Een echte klassieker
9
Sfeer: 9
Spelbeleving: 8
Service: 9
Gespeeld in april 2025
Gespeeld met 6 personen
Ontsnapt: Ja 58:40 min
Helstraat 666 is een prima eerste generatie escaperoom; je bent vooral bezig het met ontcijferen van codes voor slotjes. De kamer is goed qua aankleding, maar verwacht geen spectaculair decor. Met momenten is de kamer erg donker en is het goed uitkijken met bijv. trapjes.
Verder wel een goede puzzelflow voor ons. Zeker geschikt als kamer als je nog niet veel ervaring hebt. Voor de meer ervaren speler zou ik de kamer met twee personen spelen.
7
Sfeer: 7
Spelbeleving: 6.5
Service: 7.5
Gespeeld in februari 2024
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja
Door naar kamer twee van de dag. Nadat we net opgewarmd waren bij 'The Haunted Office', was het tijd om de tweede kamer op locatie te gaan spelen. Dat zou voor ons 'Helstraat 666' worden. Een kamer met een wat spannender thema. Dat ligt ons altijd best goed, dus ik was heel benieuwd naar deze kamer.
Net zoals bij de andere kamers krijg je vóór het spelen van de kamer een video te zien. Deze video laat zien wat het verhaal van de kamer is. Zoals ik ook in mijn andere reviews heb gezet; de video's voor de kamers op deze locatie zijn echt goed. Het verhaal is duidelijk, beeld van hoge kwaliteit, etc. Het enige nadeel is dat de hoge kwaliteit video's een beetje haaks staan op de kwaliteit van de kamer.
Want als we dan de kamer binnen stappen (samen met de host weer), valt meteen op dat het decor minimaal is. Er is leuk over nagedacht. En er zitten wat leuke aspecten in. Maar wanneer je wat beter gaat kijken naar wat er nu precies staat, dan valt dat een beetje tegen. Ook de puzzels in deze kamer zijn op sommige punten niet echt passend. Als je dan echt verhaaltechnisch gaat kijken naar: "wat zijn we aan het doen?", dan kom je niet veel verder dan: "gewoon wat random puzzels oplossen".
De kamer heeft wel een duidelijke opbouw, je werkt verhaaltechnisch wel naar een soort einde toe. Ik denk dat dit een heel stuk spectaculairder had gekund, maar ze hebben wel wat geprobeerd neer te zetten. Waar deze kamer nog veel te halen valt, is wat mij betreft een stukje sfeer. Ik mistte toffe muziek, gave geluidseffecten, etc. Nu voelde het allemaal een beetje somber.
Heel veel meer valt er niet te vertellen over Helstraat 666. Ik denk dat het een leuke instapkamer is met een 'iets spannender thema'. Dus voor mensen die nog niet heel veel ervaring hebben met escape rooms. Verder moet ik wel weer zeggen; de service bij Escape Centrum Limburg is erg netjes. Na de kamer werden we meteen weer vriendelijk ontvangen, konden we nog even op de foto en mochten we een drankje pakken. Op naar kamer 3 hier!
6.5
Sfeer: 6
Spelbeleving: 6.5
Service: 8.5
Leuke kamer om te spellen als je in de buurt bent, we bleven een beetje op onze honger zitten qua horror
7
Sfeer: 7
Spelbeleving: 7
Service: 7
Gespeeld in juli 2023
Gespeeld met 3 personen
Ontsnapt: Ja
Wat te doen als jij degene bent die een activiteit moet regelen tijdens het vriendenweekend en je escapeverslaafd bent? Juist, dan ga je escapen.
Deze kamer was perfect voor ons, aangezien we in totaal met 10 man waren en op deze manier mooi de verdeling over 2 kamers konden maken. Onze groep ging Helstraat 666 spelen, met 2 ervaren escapers en 3 beginners.
We komen in Sittard aan en worden begroet in een mooie en ruime ontvangstruimte, waar ook genoeg te doen is voor de groep die pas later start. Dan mogen wij het kantoor van pastoor Jean betreden. Wat meteen opvalt is de decoratie, dit ziet er allemaal prima uit en is in thema. Wat mij betreft was deze kamer niet uiterst bijzonder in alles eigenlijk, maar gewoon leuk om mee te pakken, terwijl onze beginnende escapers hun ogen uitkeken. Dit zegt natuurlijk wel dat het een perfecte kamer is voor beginners en zeker als je eens een keer een wat ''enger'' thema wil, zonder dat je meteen een horror-kamer neemt.
Voor de wat meer ervaren escaper is dit zeker een makkelijke kamer, waar alles heel logisch gaat zijn. De kamer zelf is wel leuk gedocereerd en er zitten hier en daar erg leuke effecten. De puzzelflow in deze kamer is erg goed, komt ook omdat de kamer lineair is, maar alsnog was dit wel een fijne flow om in te zitten. De puzzels zijn eenvoudig, maar wel in thema en ook afwisselend genoeg.
Ik vond deze kamer zelf niet eng te noemen, ja oké hij is misschien wat spannend (dat vonden er genoeg in onze groep), maar deze kamer staat aangeschreven als enge kamer hier op escapetalk en dat vond ik écht niet het geval.
Het einde voelde wel wat abrupt, er had hier qua verhaal nog wel ies meer mee gedaan kunnen worden in mijn ogen en wat ik echt als tip wil meegeven is het licht; ik lees het in meerdere reviews, maar het is echt té donker in de kamer op een begeven moment. Natuurlijk, het werkt mee aan de spanning en de sfeer van de kamer, maar op het moment dat we met 5 man zijn en er maar 1 of 2 personen iets kunnen doen, omdat het voor de rest te moeilijk is om iets te zien, dan doet dat wel iets af aan de ervaring en de beleving in de kamer.
Verder is er een drankje is in de prijs inbegrepen, erg netjes en gastvrij! En uiteindelijk zijn we met een nieuw maandrecord vertrokken uit Sittard.
Al met al een prima kamer. De aankleding van de kamer is in thema, net als de puzzels. De service was goed en het is leuk dat je in de ontvangstruimte leuke spelletjes kan doen. Het enige wat er mist in deze kamer is een duidelijk verhaal en af en toe wat licht, maar als je zin hebt om te escapen en je bent in de buurt zou ik zeggen; lekker doen!
Ook zou ik deze kamer zeker aanraden voor de beginnende escaper of zoals wij dit deden, als je met een grote groep bent.
7
Sfeer: 7.5
Spelbeleving: 7
Service: 8
Gespeeld in mei 2023
Gespeeld met 5 personen
Ontsnapt: Ja 41:52 min
Leuke escaperoom voor tussendoor , met zijn tweetjes gespeeld en ons vermaakt in deze klassieke escaperoom. Wel onnodig donker op sommige momenten ;)
6.5
Sfeer: 5.5
Spelbeleving: 7
Service: 6.5
Gespeeld in april 2023
Gespeeld met 2 personen
Ontsnapt: Ja
8
Sfeer: 8
Spelbeleving: 7.5
Service: 8
Gespeeld in november 2022
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja 40:25 min
Perfecte kamer voor beginners, voor de meer ervarende Escaper iets te makkelijk. Eenvoudig, maar toch uitdagend. op een puzzel na zat de flow er goed in. Spannend maar zeker niet eng. Mooie ontvangstruimte en een drankje is in de prijs inbegrepen. Met een nieuw maandrecord op dat moment de kamer verlaten.
8
Sfeer: 8
Spelbeleving: 8
Service: 9
Gespeeld in november 2022
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja 40:25 min
Goede ontvangst. Hier en daar een kleine tip wanneer nodig. Jammer genoeg hadden we de puzzel om te ontsnappen al opgelost nog vooralleer we andere puzzels hadden opgelost.
Gespeeld met onze zonen van 12 en 10. Goede sfeer, kan wat eng zijn voor kleinere kinderen
9
Sfeer: 9
Spelbeleving: 9
Service: 9
Gespeeld in oktober 2022
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja 53:16 min
Dit is een leuke kamer die aan te raden is om te spelen. Wij hebben ze alle 4 op 1 dag gespeeld. Vandaar deze review die geldt voor alle 4 de kamers. Echter is er zeker wel verschil in de kamers. Dat ga ik in de scores aanduiden. Maar globaal zijn dit goede kamers met leuke puzzels. Wat opvallend is, is dat deze kamers allemaal mooi zijn aangekleed.
Als je in de buurt bent zijn deze alle 4 de moeite om te spelen. Niet veel tijd? Helstraat 666 en The lost wizard zijn de leukste.
9
Sfeer: 9
Spelbeleving: 8.5
Service: 9
Gespeeld in oktober 2021
Gespeeld met 2 personen
Ontsnapt: Ja 58:12 min
Spannende kamer met gevarieerde puzzels die zelfs de ervaren escaper nog kunnen boeien. We hebben de kamer met twee gespeeld zonder hints.
8
Sfeer: 8.5
Spelbeleving: 7.5
Service: 8
Gespeeld in juni 2021
Gespeeld met 2 personen
Ontsnapt: Ja 49:46 min
Hartstikke leuke kamer, niet enorm lastig maar ook zeker niet makkelijk. Een aantal dingen zijn echt wel iets lastiger dan verwacht. Ook vond ik het de perfecte combinatie van beetje spanning en toch niet storend.
8
Sfeer: 7
Spelbeleving: 8.5
Service: 8.5
Gespeeld in juni 2021
Gespeeld met 3 personen
Ontsnapt: Ja
Wat een heerlijke kamer, Spannend door mooie licht, geluid en andere (!) effecten, maar zonder al te akelige schrikmomenten. We zaten goed in de flow en hielden de vaart er goed in. En hoewel we bijna een kwartier overhielden hebben we ons de hele tijd opgejaagd gevoeld: heerlijk! De puzzels zijn over het algemeen niet heel vernieuwend maar het prachtig uitgewerkte thema maakt dit echt een top kamer.
9
Sfeer: 10
Spelbeleving: 8.5
Service: 8.5
Gespeeld in november 2020
Gespeeld met 2 personen
Ontsnapt: Ja
We hadden vandaag een escapedagje en dit was onze eerste kamer vandaag. De organisatie wilde prima meedenken om het schema voor ons zo optimaal mogelijk te laten verlopen; heel fijn! Ik heb mij prima vermaakt in de kamer. Je merkt wel dat hij al weer wat ouder is. Er zat 1 puzzel bij die voor onze groep wat lastiger was, je moet dat net kunnen. De ontvangsthal is erg gaaf.
7.5
Sfeer: 8
Spelbeleving: 7
Service: 9
Gespeeld in oktober 2020
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja
#167 Een mooie opwarmer voor onze escapedag waarop we o.a. 3 kamers in Sittard speelden. Deze was daarvan het eenvoudigst qua aankleding en puzzels, maar zeker voor hoe lang de kamer alweer bestaat een prima escape met spannend momentje. Helaas in het donker keihard m'n hoofd gestoten, maar dat mocht de pret verder niet drukken.
7.5
Sfeer: 7.5
Spelbeleving: 7
Service: 9
Heel veel plezier gehad in helstraat. Niet te moeilijk dus lekker door puzzelen. Helaas geen top tijd maar dat mocht de pret niet drukken. So wie so altijd erg naar onze zin gehad bij escape room sittard. Hopelijk komt er nog een nieuwe kamer!!
10
Sfeer: 10
Spelbeleving: 10
Service: 10
Gespeeld in september 2020
Gespeeld met 6 personen
Ontsnapt: Ja
Wij hadden een dag geplanned staan waar de dames en de heren apart van elkaar weg waren. Tot de dames ons belde om een escape room te doen. Ze hadden zin in een enge kamer en hadden gezocht. Ze kwamen hier op uit. Voor ons dik een uur rijden maar we hebben het er voor over. Dit is de eerste kamer sinds een half jaar, dus toch weer spannend.
Bij binnenkomst een leuke ontvangstruimte, genoeg te doen en te zien. De gamemaster was vriendelijk en hield gepaste afstand.
Het was tijd we konden beginnen. Dit is de makkelijkste kamer die ze hebben, maar als opwarmen een goede keuze geweest.
Bij binnenkomst meteen een goede sfeer. Leuk aangekleed met ook voor detail. Dit is zoals meerdere hier hebben gezegd een linieare kamer wat lekker speelt.
Wel veel slotjes, maar dit mag de pret niet drukken. Door de muziek, geluidseffecten en spannende elementen blijf je lekker in het spel. Het is niet te, zodat je wel goed door kan spelen.
Op het einde een leuke afsluiter.
De kamer was een beetje te makkelijk maar wij hebben ons goed vermaakt.
Zonder hints ontsnapt met een mooie tijd op de klok.
8.5
Sfeer: 8.5
Spelbeleving: 7
Service: 8.5