Een fout gevonden?

Meldingen ontvangen?

Wil je notificaties ontvangen?

Notifying Pim

Our website is also available in English. Change language

De wraak van Han

Mechelen, België

Nu geopend

Top #10

70 minuten

2 - 6

8 jaar

Lees reviews

Meer over De wraak van Han

Het is een hete zomer in Mechelen. De temperaturen swingen al enkele weken de pan uit. Mensen zoeken verkoeling en de vraag naar nieuwe airco installaties boomt.

Het succesvolle Aircotech, onder leiding van Michel Aerts, is dringend op zoek naar nieuwe installateurs. Misschien ben jij wel het nieuwe talent dat hij zoekt?

Ondertussen wordt het nieuws al enkele dagen beheerst door een opmerkelijke inbraak in het Inram Research Center. Enkele ongure types gingen er aan de haal met een bijzonder gevaarlijk product….


Eigenschappen

Niet rolstoeltoegankelijk

NLEN

Toilet aanwezig

PIN-betaling mogelijk

Drankgelegenheid

Escapetalk.nl statistieken

107 likes

834 bezoekers

97.5% ontsnapt

Gebaseerd op escapetalk.nl bezoekers

Website

Bezoek website

Adres

Haverwerf 7
2800, Mechelen
België

Route

Route

Kosten berekenen

Aan de prijzen vermeld op deze website kunnen geen rechten worden ontleend aangezien deze te allen tijden kunnen wijzigen.

BEFEB Cadeaubon Te besteden bij 106+ kamers

279 reviews

De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van je deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.

Schrijf een review

StanStanEscape LegendLid sinds: 13 november 2017 (355 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 19 april 2023

Simpelweg; wauw!

Na een goede opwarmer te hebben gehad in Mechelen, konden we door naar de volgende kamer in dezelfde stad. Een kamer die vanaf begin af aan al op mijn wishlist stond: 'De wraak van Han'. Normaal vind ik het altijd een beetje 'tricky' om een kamer te spelen die recent is geopend. Echter hoorde ik van zo veel andere escapers dat de Wraak van Han een echte topkamer was, dat we hem wel MOESTEN spelen!

Vol spanning dus op naar de Gouden Kooi. Vorige keer was ik best onder de indruk van het decor van 'Sint Rumoldus', dus hopelijk zouden ze dit kunnen overtreffen. We werden vriendelijk onthaald in de ontvangstruimte, waar het gezellig druk was. We konden even rustig plaatsnemen omdat de kamer nog gereedgemaakt kon worden. Gelukkig is de ontvangstruimte ruim genoeg om even rustig te wachten.

Na even kort gewacht te hebben, konden we beginnen met een korte introductie van onze host. Gelukkig voelde zij perfect aan dat we een ervaren groep waren en na een paar basisregels werden we onthaald door onze nieuwe collega. Als talenten in de 'airco branche' gaan we kijken of we kunnen gaan weken bij Aircotech. Onze host nam ons meteen perfect mee in het verhaal. Een verhaal waar ik heel benieuwd naar was waar het naartoe zou gaan, want wat een interessant onderwerp is dit!

De kamer wordt na deze introductie nóg verder ingeleid door een introductievideo. Van de vorige keer weet ik nog dat de introductievideo van Sint Rumoldus onwijs goed vond. Dat overtreffen ze deze keer weer. Deze video geeft je meteen een goede indruk over de kamer, is in hoge kwaliteit gefilmd, zitten leuke humoristische stukjes in én maakt een logische start naar de kamer.

Nou, na deze toffe introductie van de kamer konden we eindelijk gaan beginnen. De start is meteen goed. De sfeer zit er meteen goed in, het puzzelen kan beginnen en het decor ziet er netjes uit. De puzzelflow zit meteen goed en we blijven erg nieuwsgierig waar het verhaal naartoe gaat. De puzzels zelf zijn overigens allemaal in thema. Het zijn van die puzzels waarvan je in het begin denkt: "wat moeten we in godsnaam doen?". Maar al heel snel wordt het duidelijk wat je wel/niet kunt gebruiken en word je door de kamer erg goed gestuurd. Daarnaast is de feedback in de kamer erg sterk, er is altijd wel een geluidje of een lichtje wat knippert wanneer je iets goed doet.

We komen daarna in het middenstuk van de kamer, de flow blijft er voor ons echt heerlijk in zitten. Het is voor ons drieën wel flink aanpoten, er zitten flink veel puzzels in deze kamer. Maar het toffe blijft dat de puzzels over het algemeen steeds in thema blijven en de verhaallijn goed blijven volgen. Het decor wordt beetje bij beetje ook steeds beter. Tot op een bepaald hoogtepunt. Ik heb hier echt met open mond staan kijken wat ze hier hebben neergezet. Dit in combinatie met puzzels die volledig in thema zijn, wauw!

Waar we dachten klaar te zijn, volgde nog een overvloed aan puzzels. Het verhaal komt vrij logisch samen in een mooie finale. Hier en daar hadden de special effects misschien wat toffer gekund, maar het klopte wel wat er gebeurde. Met nog zo'n anderhalve minuut op de klok wisten we te 'ontsnappen'.

De Wraak van Han heeft wat mij betreft alles wat een goede escaperoom nodig heeft; een mooi decor, prima te volgen verhaal, puzzels die goed passen binnen het verhaal, een flinke dosis humor, goed gebruik van licht en geluid, kleine WTF-momentjes, etc. Hier en daar kan de afwerking in de kamer wellicht iets beter en ik heb me een beetje gestoord aan een bepaalde puzzels die helemaal buiten het thema viel. Maar dat zijn echt de minuscule puntjes. Mechelen heeft er weer een topkamer bij. Chapeau!


10

Sfeer: 10.0

Spelbeleving: 10.0

Service: 10.0


Gespeeld in april 2023

Gespeeld met 3 personen

Team: Ale Blie

Ontsnapt: Ja

  slinger13 Niklasanne_ter_horstMariekeDrs-jlcanouksjephanie

Drs-jlcDrs-jlcEscape LegendLid sinds: 28 november 2021 (269 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 19 april 2023

Cool!

Wat hebben we het toch goed als escape room-liefhebbers in Nederland/België. Dat het niveau van escape rooms hier ontzettend hoog is qua innovatie, techniek en decor wisten we al een tijd. Maar het is zo knap dat het niveau hoog blijft en misschien zélf steeds hoger wordt 🥰.

Deze avond waren we met het team Ale Blie (3 personen) in Mechelen voor een escape-avondje. We sloten af met de kamer waarvoor we oorspronkelijk deze kant op gingen; De wraak van Han. Dit is de nieuwe kamer van De Gouden Kooi – Escape Experience. Onze verwachtingen waren toren hoog door de lovende kritieken die de kamer al direct kreeg, terwijl deze nog maar zo kort geopend was. Ik zal het alvast spoilen; de hoge verwachtingen zijn ingelost.

Je kunt dichtbij de locatie van De Gouden Kooi je auto parkeren in een parkeergarage (betaald). De locatie ligt midden in het centrum van het prachtige Mechelen. Het is absoluut de moeite waard om bij het bezoeken van deze escape room, ook wat te gaan genieten van de stad. We werden welkom geheten door een dame achter de receptie en mochten plaatsnemen in de mooie en ruime ontvangstruimte om te wachten tot onze gamehost ons kwam halen.

Toen onze gamehost kwam gaf hij ons in thema de instructies en een deel van de introductie van de kamer. Dat dit in thema gebeurd is een super toffe toevoeging. Vervolgens volgt de rest van de introductie door middel van een introvideo van mega kwaliteit. Dit is haast een ware speelfilm. Als nieuw aangenomen aircomonteurs mochten we op een wél heel bijzondere locatie een airco gaan repareren. Meer kan ik niet vertellen i.v.m. spoilers, maar geloof me, dit verhaal gaat alle kanten op.

Direct valt op dat het decor er geweldig uitziet. Je waant je daadwerkelijk op de plek waar je de airco moet gaan repareren. We spotten al direct details die aangaven dat in deze kamer niets aan het toeval is overgelaten. Overal is aan gedacht en bijna alles is tot in de puntjes afgewerkt. Hierbij zijn ook licht- en geluidseffecten meegenomen. Persoonlijk vind ik dat het decor en gebruik van licht en geluid steeds mooier en beter wordt gedurende het spel. Iedere volgende scene ziet er weer gaver uit dan de scene daarvoor én zo ga je maar door en door. Tja, ik zou hier heel graag heel veel over willen uitweiden, want ik heb wat dingen gezien waar ik écht heel enthousiast over werd qua decor, maar ja… Ik wil ook niets weggegeven over het verloop van het verhaal 😁….

Het verhaal is tevens iets wat ik tof vind aan De wraak van Han. Je doorloopt een plot wat ik ontzettend origineel vind en wat ik nog nooit eerder heb gezien. De puzzels sluiten hier ook goed op aan. Deze dragen af en toe zelfs bij aan het tot zijn recht komen van het verhaal. De flow in de kamer is prima. De kamer geeft zelf richting én feedback wanneer je aan het puzzelen bent. Op één kleine hint na – in het begin – hebben we eigenlijk géén hints nodig gehad en dat getuigt van een goede spelflow. Je speelt de kamer voornamelijk lineair (= puzzel voor puzzel oplossen) met af en toe een parallel momentje (= meerdere puzzels tegelijkertijd oplossen). Wél zou ik hierom aanraden om deze kamer met een kleine groep te spelen van maximaal vier personen.

Dan heb je nog de vele special effects in de kamer die ontzettend gaaf zijn, de humor die dit verhaal en de scenes an sich bevatten, de bijzondere bochten waarin je je af en toe moet wringen om iets voor elkaar te krijgen, de duur en het gevoel dat je maar door blijft gaan én nog veel meer aspecten waar ik nu even niet op kan komen… Netjes binnen de tijd wisten we aan De wraak van Han te ontsnappen. Zwetend en voldaan kwamen we de kamer uit. We werden super hartelijk opgevangen door onze gamehost, die met ons nog de kamer doorliep en ons zelfs nog wat ‘achter de schermen'-feitjes kon vertellen. Met een geweldig bevredigend gevoel konden wij weer terug naar Nederland. Wat was deze kamer ongelofelijk ‘cool'!

Al bij al; Absolute topkamer én zeker de moeite waard om hiervoor naar Mechelen te rijden 🤩. Decor, licht- en geluid, special effects, (origineel) verhaal én spelflow zijn ontzettend goed hier en van een hoog niveau. Ga deze kamer zeker weten spelen, je krijgt er géén spijt van.

Enkele tips voor mensen die interesse hebben om deze kamer te willen spelen:
- Speel deze kamer met maximaal 4 personen i.v.m. lineair spelverloop;
- Als je beide kamers op deze locatie speelt, bewaar deze dan als grande finale;
- Let tijdens het spelen goed op details en vergeet niet om eens rust te pakken en om je heen te kijken.

Beste mensen van De Gouden Kooi, bedankt voor jullie topservice. Jullie hebben een geweldige topkamer weten te bouwen. Proficiat daarmee én geniet van jullie succes. Hopelijk tot snel. We hebben het ontzettend naar ons zin gehad bij jullie.


9.5

Sfeer: 9.5

Spelbeleving: 9.5

Service: 10.0


Gespeeld in april 2023

Gespeeld met 3 personen

Team: Ale Blie

Ontsnapt: Ja


  • Sfeer
  • Goede service
  • Puzzels / flow
  • Verhaal
  • Decor
  • Licht en geluid
  • Special effects

  anoukNiklasanne_ter_horstSemsjephanie

sjephaniesjephanieEscape MasterLid sinds: 12 augustus 2021 (260 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 19 april 2023

Alle Ramen Kunnen Open

Op een willekeurige dinsdagavond haasten wij ons naar Mechelen om twee kamers te spelen. Eén om ons op te warmen (pun intended) en één kamer die snel een plekje op onze wishlist én toplijsten wist te bemachtigen. Vandaar niet voor niets de willekeurige dinsdagavond, want de weekenden zitten propvol bij onze Han. Tijd om te ontdekken waarom!

De Gouden Kooi heeft een toffe ontvangstruimte waar we een korte, duidelijke intro in thema krijgen. Leuk man. Daarna genieten we van een film en de high production value spat ervan af. Dit is ook weer gaaf gedaan en biedt ons een mooie start van de kamer. Ja en dan… hier kan ik heel erg blij van worden. Het decor ziet er keinetjes uit en is tot op de kleine details uitgewerkt. We blijven verrast worden doormiddel van setting en effecten. De kamer is groot en je proeft dat er over alles is nagedacht.

Qua puzzels beginnen we wat stroefjes. Gelukkig hebben we een fijne host die een duwtje in de juiste richting geeft. We kunnen los! De flow zit dermate goed dat we de kamer verder hintloos (maar op het nippertje) uitspelen. Tof hoe de puzzels in het thema zijn verwerkt en bijdragen aan het verhaal.

Kijk, en daar wil ik ook even over uitwijden. Bankovervallen, drugs, politie en moord of heisa zijn thema's die geregeld terugkomen in kamers. En begrijp me alsjeblieft niet verkeerd, want de uitvoering daarvan is wat telt. Maar een aircomonteur? What the hell moet je daar nou bij verwachten? Heerlijk vind ik het. Het is luchtig, bijzonder, niet te moeilijk en absoluut origineel. Ik heb gegierd om de poster en het fotomoment. Ik was misschien stiekem bang dat het zou eindigen in een van bovenstaande clichés, maar nee joh. Alles gaat helemaal left en ik hou ervan. Stay extra!

Een geweldig decor? Check. Een kamer die maar blijft duren? Check. Ondanks de experience toch aan de bak met puzzels? Dubbelcheck. De Wraak van Han mag terecht aansluiten bij de toppers. We hebben gelachen, genoten en flink ons best gedaan. Ik vind de puzzels dan ook niet moeilijk, maar het zijn er veel. Aan de bak dus! Vier personen is overigens het max aantal spelers wat ik zou aanraden qua spelverloop.

Naderhand hebben we nog nagekletst met onze host. Super fijn dat we hier nog tijd voor hadden en de passie rondom deze kamer aan te horen. Doen we graag! Jullie mogen terecht trots zijn op wat hier staat en ik rijd met plezier weer terug wanneer er een nieuwe kamer opent. Fun fact: Helmond en Mechelen hebben een stedenband en ik denk dat deze zojuist nog meer gegroeid is.


9.5

Sfeer: 10.0

Spelbeleving: 9.5

Service: 9.5


Gespeeld in april 2023

Gespeeld met 3 personen

Team: Ale Blie

Ontsnapt: Ja


  • Decor
  • Verhaal
  • Puzzels
  • Origineel
  • Service
  • Betrokken host
  • Licht en geluid

  anoukSemNiklasDrs-jlc

RandomYouriRandomYouriEscape ExpertLid sinds: 12 november 2021 (113 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 21 januari 2023

Geweldig! Wat een decor!

Dit was echt een geweldige ervaring. Sinds lange tijd kwam ik eindelijk weer een keer een escaperoom uit met mijn mond open gevallen van verbazing! De flow was echt heerlijk, de puzzels zijn logisch, er is precies genoeg te doen voor 4 personen, niet teveel, niet te weinig. Het decor is echt fantastisch, heel erg mooi gedaan! De effecten zijn heel erg tof en hebben mij sinds een lange tijd weer flink doen verrassen. Het thema klinkt vooraf echt heel erg duf, maar des te gaver is het eigenlijk. Super uitgevoerd!

Super kamer die absoluut aan te raden is ondanks je er ver voor moet reizen!


10

Sfeer: 10.0

Spelbeleving: 10.0

Service: 10.0


Gespeeld in januari 2023

Gespeeld met 4 personen

Ontsnapt: Ja  65:55 min


  • Sfeer
  • Goede service
  • Puzzels
  • Origineel
  • Moeilijkheidsgraad
  • Goede prijs
  • Beleving
  • Verhaal
  • Diversiteit
  • Goede begeleiding
  • Logica

  anoukmarkgoedegebuure

Super vet!!!!!!

Deze kamer is alles wat ik wil in een escape room. Origineel, veel puzzels, onverwachte twists, fijne flow, ga zo maar door. Het is een werk van passie en dat merk je in alle hoeken en gaten terug. Ik wil niet teveel verklappen: ga gewoon blanco deze experience doen en je gaat het super naar je zin hebben.

Het thema is tof, in eerste instantie denk je, huh, wie verzint dit nou?? Maar het is helemaal goed uitgewerkt en het verhaal neemt je helemaal mee.

Ik wil ook benoemen dat ik deze samen met één vriendin heb gedaan, dus met z'n tweëen. De flow zat er echt super lekker in, we zijn heel goed op elkaar ingespeeld en dat was hier ook wel nodig. Maar zeker als je al weleens kamers hebt gespeeld, dan kun je deze experience zéker met 2 personen doen. Ik zou het misschien zelfs aanraden, omdat je dan extra veel aandacht hebt voor de mooie beleving. Ga naar Mechelen, en geniet!


10

Sfeer: 10.0

Spelbeleving: 10.0

Service: 10.0


Gespeeld in januari 2023

Gespeeld met 2 personen

Ontsnapt: Ja  68:15 min


  • Sfeer
  • Goede service
  • Puzzels
  • Origineel
  • Moeilijkheidsgraad
  • Verhaal
  • Goede begeleiding
  • Logica

  anne_ter_horstNiklas

SemSemEscape MasterLid sinds: 15 juni 2018 (257 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 30 december 2022

Wat is hier nou eigenlijk gebeurd?

#110 De Wraak van Han
Voor mij is dit de perfecte kamer zonder gebruik van acteurs, echt wauw!

Enorm uitgekeken naar de nieuwe "Escape Experience" van De Gouden Kooi na het succes van Het Geheim van Sint Rumoldus. Nu was het eindelijk zo ver.

De ontvangst was super goed en leuk in thema. Omdat ze net open zijn merk je dat ze hierin wel nog zoekende zijn naar hoe je goed de intro doet, maar ook hoe je goed hints geeft in deze kamer. Dat is niet erg en doet wat mij betreft 0 afbreuk aan de kamer gezien het hoge niveau wat ze al bereikt hebben.

Vanaf het 1e moment dat je de kamer binnenstapt ben je door prachtige decors ook echt in het verhaal. De kamers sleurt je mee door prachtige decors en settings die ervoor zorgen dat je helemaal wordt opgezogen voor 70min en dat het spel je niet meer loslaat.

De puzzels zijn echt van heel goed niveau, soms heel moeilijk, soms meer een doe-opdracht. Sommige puzzels zijn heel erg "gelaagd" en met 2 personen zie je vaak dan net die laatste laag niet, wat het voor ons lastig maakte. Maar goed, omdenken leert dan dat je dus wel alles maximaal tot in de details hebt gezien en geloof me, dat wil je! :)

Van tevoren is dit weer zon thema waar je je van afvraagt van, "Hoe gaan ze dit 70min vasthouden?". Hoewel ik kamers heb gespeeld die dan al vrij snel van het thema afwijken, doet Han dit niet en beantwoord de vraag in een enorm toffe conclusie. Alles sluit aan bij het verhaal, puzzels, decors, opdrachten, audio, video, alles.

Persoonlijke noot; Ik let altijd op mijn omgeving in escape rooms en probeer altijd te bedenken hoe ik ergens gekomen ben, waar ik naar toe zou kunnen gaan (lees: doorgangen oid), maar in deze kamer heb ik echt flabbergasted staan kijken naar wat er gebeurde. Er zat 1 mega tof element in deze kamer, echt wauw! Op het einde van de kamer was deze mindfack helemaal compleet. (Spelen, dan zie je wat ik bedoel :))

Begin je trip naar Mechelen te boeken, speel Sint Rumoldus en daarna meteen deze, wel optijd boeken, tis druk!


10

Sfeer: 10.0

Spelbeleving: 10.0

Service: 10.0


Gespeeld in december 2022

Gespeeld met 2 personen

Ontsnapt: Ja  69:21 min


  • Beleving
  • Sfeer
  • Goede service
  • Puzzels
  • Origineel
  • Moeilijkheidsgraad
  • Logica
  • Verhaal

  slinger13 anouk

Geweldig

Dit is niet normaal! Wat een beleving! We hebben er anderhalf uur voor moet reizen met de auto maar het was het echt zo waard, Heel blij dat we het hebben gedaan.
Het is zo mooi gemaakt echt je kijkt je ogen uit, de puzzels zijn niet heel moeilijk maar wel heel.leuk om te doen en zijn logisch.
Wij waren met vier en zijn er op het nippertje uitgekomen.
Heb je deze kamer nog op je lijstje staan,zeker gaan!


10

Sfeer: 10.0

Spelbeleving: 10.0

Service: 10.0


Gespeeld in december 2024

Gespeeld met 4 personen

Ontsnapt: Ja


  • Sfeer
  • Goede service
  • Puzzels
  • Origineel
  • Goede prijs
  • Verhaal
  • Beleving
  • Logica
  • Diversiteit

  slinger13

patjehartje1patjehartje1Senior EscaperLid sinds: 3 juni 2022 (58 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 18 augustus 2024

Wat een coole kamer!

Heel mooi gemaakt deze kamer. Leuke en originele puzzels. Het enige minpuntje geen airco aanwezig.


9.5

Sfeer: 10.0

Spelbeleving: 10.0

Service: 10.0


Gespeeld in augustus 2024

Gespeeld met 4 personen

Team: Oklahoma

Ontsnapt: Ja  56:34 min


  • Puzzels
  • Sfeer
  • Diversiteit

  Elfeater

ElfeaterElfeaterEscape ExpertLid sinds: 22 juni 2021 (55 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 18 augustus 2024

Cool en warm

Let er op als je hier naartoe gaat en de dichtstbijzijnde parking neemt, dat je geen Maps maar Waze gebruikt. Maps stuurt je door een autovrij gebied, Waze niet.

De experience begint al met een verhaal en filmpjes die je via de mail ontvangt, altijd erg leuk als dit gebeurt.

Ontvangst ook hier top, goede gamehost gehad.

De kamer is echt prachtig, je waant je echt in een hele andere omgeving. Het verhaal begint wel duidelijk, maar raakte ik zelf op een gegeven moment even kwijt. Maar na achteraf een beetje napraten werd het wel weer duidelijk.

De puzzels allemaal ook logisch en in thema. Alles was leuk om te doen en er was genoeg te doen om 4 man zoet te houden. Minpuntje zijn enkele behendigheidsspellen, hier ben ik absoluut geen liefhebber van.

Ander nadeel is wel dat het een behoorlijk warme kamer was, dus als je in de zomer gaat spelen, kleed je luchtig.

Maar verder ook deze kamer een dikke aanrader!


9.5

Sfeer: 10.0

Spelbeleving: 9.0

Service: 10.0


Gespeeld in augustus 2024

Gespeeld met 4 personen

Team: Oklahoma

Ontsnapt: Ja  56:34 min


  • Sfeer
  • Puzzels
  • Verhaal
  • Beleving
  • Diversiteit
  • Warm

  patjehartje1

Petra_B..Petra_B..Escape LegendLid sinds: 7 oktober 2018 (389 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 19 mei 2024

Pfffff... warm...

We werden geheel in stijl ontvangen door de host. Zijn verhaal ook perfect toegepast op de kamer, erg leuk gedaan!
De kamer, een geweldig leuke en mooie ervaring. Niet alle spellen in het thema van de kamer, maar dat mocht de pret niet drukken. Echt een must play als je in België aan het spelen bent! België is weer een mooie ervaringskamer rijker.


10

Sfeer: 10.0

Spelbeleving: 10.0

Service: 10.0


Gespeeld in mei 2024

Gespeeld met 4 personen

Ontsnapt: Ja  59:45 min


  • Goede service
  • Origineel
  • Moeilijkheidsgraad
  • Puzzels niet in thema

  slinger13

Jeroen_SchJeroen_SchEscape LegendLid sinds: 31 december 2018 (296 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 26 mei 2024

Fantastisch!

Een fantastische ervaring! Al vanaf de introductie waar je meteen in het verhaal wordt gebracht. De kamer is verrassend, gevarieerd, heeft een hele goede flow met volop te doen, en is ontzettend mooi gemaakt.


10

Sfeer: 10.0

Spelbeleving: 10.0

Service: 9.0


Gespeeld in mei 2024

Gespeeld met 4 personen

Ontsnapt: Ja  59:45 min


  • Sfeer
  • Beleving
  • Goede begeleiding
  • Verhaal
  • Diversiteit
  • Puzzels

  slinger13

CasturiiCasturiiEscape EnigmaLid sinds: 4 september 2019 (289 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 22 februari 2024

Een frisse wind waait door de Gouden Kooi

Mijn beeld van de Gouden Kooi was voor deze kamer eerlijk gezegd niet al te goed. Het Geheim van Sint-Rumoldus vond ik leuk, maar totaal niet op het niveau waar het naar opgehyped werd. Een leuke kamer met ambities, maar onder het niveau dat de toppers van Nederland toentertijd hadden. Toen de Wraak van Han werd aangekondigd met een van de meest bizarre trailers en goedkoopste posters ooit (serieus, kijk nou naar dat onding) dacht ik dat de Gouden Kooi helemaal van het padje was gegaan. Ik en mijn teamleden hadden zelfs grappend bedacht dat er een complot moest zijn met al die goede reviews, want dat kon toch niet? We gaan het zelf maar ondervinden!

Ontvangst bij de Gouden Kooi is professioneel en ruim, doch enigszins afstandelijk. We worden geïntroduceerd aan de basisregels die we als ervaren speler echt niet nog een keer hoeven te horen alvorens het spel mag beginnen. De intro is wat knullig, maar ergens lijkt dit ook wel de bedoeling. Het plot is...bijzonder. We gaan voor onze eerste werkdag bij een aircobedrijf een klus klaren op een locatie waar blijkbaar een airco op hol is geslagen. Dat klinkt idioot en het wordt nog idioter, maar als ik je nog meer vertel dan spoil ik alles.

De kamer begint vrij hetzelfde als Rumoldus, maar hier komt het geheel beter over. De toon is luchtig (haha) en de kamer gaat daar met volle overtuiging voor. Subtiele grapjes, rare opmerkingen, en kleine wtf-momentjes geven deze kamer een vreemd sfeertje. De kamer kan wat meer 'levend' voelen en er kan meer met verlichting worden gespeeld dan er nu gedaan wordt, maar dit decor maakt veel goed! De kamer is gigantisch en de setting verandert vaak. Elke ruimte is prachtig gedecoreerd en afgewerkt. De muziek is ook geweldig en klinkt goed, al staat het wat zacht.
De indeling van de ruimte is daarbij briljant. Grote escape rooms worden doorgaans snel lege escape rooms, maar de Gouden Kooi zorgt er voor dat je hier elke centimeter van de kamer gezien en maximaal benut hebt. De kamer kent zelfs een enkele mindfuck, op een manier die zo heerlijk subtiel is. Pas als je er over na denkt vraag je je af hoe ze het nou toch gedaan hebben.

De kamer flowt uitstekend, al komt dat deels omdat de kamer vrij makkelijk is. De puzzels zijn gelukkig erg leuk en zeer creatief. Er is constant wat te doen en de kamer zit stampvol met opdrachten, dus je krijgt hier je geld waard. Veel puzzels werken op communicatie en rolverdeling met een fysiek randje. Drie keer raden wat voor puzzels ik van hou!
Het gebeurt jammerlijk wel vaker dat wat je doet vreemd is in de context. Waarom is hier nu een puzzel? Waarom werkt dit zo? Dit slaat nergens op voor wat het is. Er zijn duidelijk vaker dingen gedaan 'omdat het cool is' zonder te bedenken of dat sense maakt bij wat het moet voorstellen. Denk aan een behendigheidspuzzel bij een alledaagse machine die geen enkele reden heeft om zo te werken.

Het lukt de Gouden Kooi om de kamer ondanks het compleet idiote plot om alles duidelijk te houden. Tot na de zinderende finale worden wij meegezogen in het avontuur en genieten we volop. Het avontuur dat zich voor ons ontvouwt is grappig en wat vreemd, maar het werkt gek genoeg wel. Denk bij deze kamer eerder aan een soort Austin Powers of Johnny English gevoel en dan zit je vrij dichtbij. Dit zou zelfs nog een leuke familiekamer kunnen zijn.

Het lijkt er op dat ik nu ook in het reviewcomplot zit. Wat een topkamer! Op elk punt is de Wraak van Han een verbetering bovenop Rumoldus en de kamer maakt de Gouden Kooi een powerhouse in de Benelux. Prachtig decor, heerlijk spelverloop, uniek plot, en een aparte sfeer staan je hier te wachten. Ik zou graag nog de thematisering wat meer sense zien maken en iets meer sfeer zien qua licht, maar dat moet je absoluut niet tegenhouden. Een van de beste van België!


9.5

Sfeer: 9.0

Spelbeleving: 9.5

Service: 9.0


Gespeeld in januari 2024

Gespeeld met 4 personen

Team: De Achterbuurt Tjappies

Ontsnapt: Ja


  • Creatief spelverloop
  • Uniek plot
  • Luchtige sfeer
  • Originele kamer
  • Prachtig decor
  • Briljante indeling van de ruimte
  • Groot!
  • Kan meer uit belichting worden gehaald
  • Meerdere stukken passen thematisch niet

  Marieke

De Milde DictatorDe Milde DictatorEscape LegendLid sinds: 18 november 2018 (370 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 4 december 2023

Verfrissend leuk!

Wat heb ik lang uitgekeken naar deze kamer. 

Hij is al een tijdje open, maar op een of andere manier kwam het er maar niet van.

Steeds meer mensen beginnen dan over de kamer in de veronderstelling dat ik hem al gespeeld heb en dan wordt het spoilerknopje helaas wel eens overgeslagen. 


Snel spelen dus voor ik de volledige kamer te weten kwam ;-) 



Onthaal:



Parkeren kan vlakbij bij Lamot, maar betaalbaarder is het bij Indigo. Van daaruit is het ongeveer nog 5 minuten wandelen tot aan de Gouden Kooi. 

De ontvangstruimte is iets kleiner geworden t.o.v. de vorige keer, maar met goede reden. 

Wc's, kluisjes, drankjes, dat is hier allemaal dik in orde, net als het ontvangst op zich. 

Ik kon niet wachten om te beginnen spelen, dus we gaan snel door naar de kamer. 




Kamer:


Ja de ontvangst is wat kleiner geworden, dat komt omdat je op deze manier een betere inleiding krijgt in het verhaal en onze opdracht. 
We zitten lekker apart van de grote ruimte en krijgen een inleiding in thema. 

We hadden op voorhand het filmpje thuis al gekeken en ook dat zag er goed en professioneel uit. 


Bij de Gouden kooi start in een soort hub waar je een intro filmpje te zien krijgt.
Wat een verbetering t.ov. Rumoldus, echt heel goed gedaan en een mooie start van de kamer! 



Ik was oprecht benieuwd hoe ze het thema en het verhaal in de kamer gingen verwerken, want origineel is het woord dat wel bij me opkwam. 
Het decor is in ieder geval al dik ok. De ruimtes zijn leuk aangekleed, komen geloofwaardig over en barsten van de detail met hier en daar een knipoog of een grapje.

Ook voor 4 personen is er genoeg te doen en de flow is enorm goed.
De kamer barst van de kleine geluksmomentjes en zelfs met onze lekkere flow is het niet dat je hier met een supertijd buiten staat. 

De puzzels doorheen de kamer wisselen wat af van doe, behendigheid en denk en zijn leuk, snel en voldoende aanwezig, zelfs voor een groep van 4. Ook is er een lekkere afwisseling tussen parallel en lineair.

En hoewel ze echt mooi in thema zijn, zitten er een paar bij waar ik toch een beetje het idee had van: wat doet dit hier (zoals qua ruimte, als in het verhaal als qua uitvoering)

Het verhaal en onze opdracht wordt duidelijk door de filmpjes en de inleiding, maar die opdracht komt weinig of niet terug in de kamer wat jammer is.
Zelfs op het punt waar meer duidelijk wordt kun je je nog steeds de vraag stellen waarom wij dit allemaal als speler ondernemen. De opdrachten die we uitvoeren hebben geen echt link met onze initiële opdracht, maar meer met de ruimte waarin we ons bevinden.
Je kunt je dan afvragen of het niet beter was geweest om ons als speler een andere opdracht te geven waardoor alles wat logischer aanvoelt.

Maar dat mag de pret niet drukken.
Het doelpubliek van de Gouden Kooi zijn gezinnen en die gaan zich hier prima vermaken en die stellen niet de vragen die ik me stel. 

Het einde was echt een verrassing, maar miste voor mij net dat tikje extra. Net niet genoeg geluid, niet genoeg dreiging, alles net niet op van de grote apotheose te spreken. 



Conclusie:


Ja dit behoort tot de top van wat België te bieden heeft en je ziet de enorme stap die de makers gemaakt hebben van Rumoldus naar Han. 

Het verdient een pluim qua originaliteit, want dat is het verhaal wel. 
De filmpjes zijn echt van topkwaliteit en het belooft een lekkere thriller/actiefilm te worden als je dit zo ziet. 

Ik denk dat het verhaal op dit moment net iets te ver gezocht is en wat te complex en daardoor minder geloofwaardig aanvoelt.
Ook zijn er bepaalde puzzels die misschien een hoog fun gehalte hebben, maar qua thema en verhaal wat vloeken. 

Prima te doen met 3 a 4 spelers. Wij speelden hem met een lekkere flow en hintloos in 55 minuten.


9

Sfeer: 9.0

Spelbeleving: 8.5

Service: 10.0


Gespeeld in november 2023

Gespeeld met 4 personen

Ontsnapt: Ja

  Marieke

Topkamer! Maar helaas teleurstellende ervaring :-(

Ik heb lang getwijfeld deze review te plaatsen, maar ik ga het toch doen, omdat ik mijn kamerscore wil uitleggen. En het is ook gewoon eerlijk onze ervaring, waar we zelf heel erg van balen. We hadden ontzettend veel zin in een toffe escape, en zagen er ontzettend naar uit om deze zeer hoog gewaardeerde kamer te gaan spelen. Een behoorlijk eind rijden hadden we ervoor over. Het beloofde alleen maar supergaaf te worden, las ik in de lovende recensies.

ONTVANGST
We werden ontvangen door onze host. Vriendelijk, maar jong en onervaren. Dat hoeft geen probleem te zijn, we hadden er gewoon ontzettend veel zin in en iedereen die ergens nieuw is heeft tijd nodig om te groeien. Daar hadden en hebben we echt alle begrip voor. Dus, okay, so far so good. Het was tenslotte ook nog mijn verjaardag, dus met onze stemming zat het wel goed.

Voordat we de kamer in mochten kregen we nog enige uitleg en instructies van onze host. Hierbij merkten we dat ze moeite had in haar rol te blijven. Haar uitleg was onzeker, rommelig, en ging van de hak op de tak. Hoewel ze haar best deed, voelde het ongemakkelijk en we kregen er zelfs een beetje medelijden met haar van.

DE KAMER
Fantastisch! Echt, subliem en ontzettend mooi. Uit alles blijkt dat de makers hier ontzettend veel moeite in hebben gestoken. Dikke 10 en alle complimenten voor de uitvoering.
Maar…
We speelden de kamer heel vloeiend en hadden een goede flow. Toch liepen we op enig moment echt vast. We zagen simpelweg niet hoe verder moesten en zochten naar een aanknopingspunt of hint. Plotseling stond de host in de kamer om ons te laten zien waar/hoe we hints kregen. Dat was ze vergeten te vertellen bij haar introductieverhaaltje. Pfff… dat was wel echt even een tegenvaller. Je zit zo in het spel en wordt dan echt even uit de beleving gehaald, dat je hoopt dat je dit niet gebeurd. Okay, nu konden we wel verder, en pakten de draad weer op, maar we bleken veel tijd verloren en de minuten tikten verder en uiteindelijk was onze tijd om. De host kwam opnieuw de kamer in maar nu om onze escape te beëindigen. Jammer niet gehaald, niet erg, dat is voor ons absoluut geen must.
Maar…
Wat bleek, we hadden nog niet eens de finale ‘ruimte/game’ bereikt. We hadden het niet alleen maar ’niet gehaald’. Maar we hadden het gewoon 'nog lang niet gehaald’. Dat gaf ons zo’n onbevredigend gevoel, dat we echt baalden. De host liet ons nog wel heel kort zien wat we gemist hadden, maar eerlijk gezegd maakte dat onze teleurstelling niet minder. Een kamer die zo vet is, die wil je helemaal beleven. Dat je het dan net niet haalt, dat doet dan wat ons betreft niks af aan de ervaring. Een goede host zorgt ervoor dat je nog steeds blij en euforisch naar buiten kan komen. Dat gevoel hadden we nu helaas niet. Het voelde unfair, alsof we niet de kans gehad hebben om de hele escape te doen.

SERVICE
Alle communicatie vooraf was top. Echter, we hebben onze ervaring achteraf per mail gedeeld met de Gouden Kooi. We hoopten dat onze feedback helpend is om dit voor andere deelnemers te voorkomen en hun wel een fantastische ervaring te kunnen geven. Alles is er! Maar helaas hebben we hier geen reactie op gekregen. Dat vinden we jammer. Het geheim van Sint Rumoldos hebben we nog niet gespeeld, omdat deze ervaring ons toch iets minder enthousiast maakt om de Gouden kooi opnieuw te bezoeken.

Conclusie: Topkamer! Maar voor ons helaas een teleurstellende ervaring.


Reactie door De Gouden Kooi - Escape experience

22 mei 2024

Hey Brenda. Fijn dat je het een topkamer vond. En natuurlijk vinden we het minder fijn dat je geen leuke ervaring had. We gaan dit intern uitspitten zodat je review ervoor zorgt dat we dit in de toekomst kunnen vermijden. Je mailtje is helaas wel niet bij ons toegekomen, anders hadden we je zeker geantwoord. Alsnog bedankt voor je feedback, het zorgt ervoor dat we volgende keer beter kunnen doen.


7.5

Sfeer: 10.0

Spelbeleving: 10.0

Service: 2.5


Gespeeld in augustus 2023

Gespeeld met 2 personen

Ontsnapt: Nee


  • Puzzels
  • Sfeer
  • Beleving
  • Verhaal
  • Slechte begeleiding

  Marieke

jessie_verduycktjessie_verduycktEscaperLid sinds: 9 november 2019 (58 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 17 juni 2023

Wauw

Top escape room , echt de moeite


10

Sfeer: 10.0

Spelbeleving: 10.0

Service: 10.0


Gespeeld in juni 2023

Gespeeld met 5 personen

Ontsnapt: Ja  59:50 min


  • Sfeer
  • Goede service
  • Origineel
  • Beleving
  • Spannend
  • Verhaal

  mats_lunders

SylfariSylfariEscape MasterLid sinds: 15 juni 2016 (244 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 22 mei 2023

Eén van mijn favorieten van ruim 250 kamers!

#257 Wat een fantastische belevenis is deze kamer! Van begin tot eind perfect qua verhaal, aankleding en puzzels. Het thema van het verhaal lijkt vooraf misschien wat gewoontjes en niet direct spannend, maar wat een originele wending is hieraan gegeven. Er zit hierdoor veel variatie in het verloop van de escape en de escape is ruim opgezet. Er zitten veel special effects in en het was steeds weer verbazingwekkend wat we tegenkwamen. Ook zit er humor in de kamer. Ik heb van begin tot eind genoten en dat gold voor ons alle zeven (we speelden in een team van 3 en 4 spelers). Tijdens een trip van 18 kamers in België verkozen we deze als groep en vrijwel iedereen ook individueel tot de beste kamer van onze trip.


10

Sfeer: 10.0

Spelbeleving: 10.0

Service: 9.0


Gespeeld in april 2023

Gespeeld met 3 personen

Team: Terrassers

Ontsnapt: Ja  59:50 min


  • Sfeer
  • Beleving
  • Moeilijkheidsgraad
  • Diversiteit
  • Origineel
  • Logica

  slinger13

xoxo Kittyxoxo KittySenior EscaperLid sinds: 27 september 2021 (40 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 28 maart 2023

Prachtig decor, tot in het kleinste detail!

Dit is de eerste keer dat ik een kamer speel bij de gouden kooi en ik moet toegeven dat ik toch wel een beetje omver werd geblazen door het prachtige decor. Er wordt hier gelet op veel verschillende dingen en er is niets te zien dat er niet hoort! Er zijn veel verschillende kamers, met veel puzzels en sommige kamers konden een team van 6 personen absoluut bezig houden! Jammer genoeg waren de puzzels niet geheel origineel, maar dat is uiteraard voor iedereen persoonlijk. Ik had namelijk vele al ergens anders gedaan en dan is de originaliteit snel weg.

Het ontvangst was heel persoonlijk. Mijn teamgenoot en ik mochten gaan zitten om te wachten voor onze teamleden, maar we hebben nooit iemand gezien tot ons team volledig was. Na een korte uitleg van de knoppen en onze spullen weg te leggen, werden we leuk meegenomen in het verhaal en was ik er helemaal met weg. Echter kwam er daarna nog een intro-filmpje dat ik niet zo goed vond passen bij de intro. Er is wel leuke interactie voorzien, waarna we de effectieve kamer mochten betreden. Hier wil ik liever niets anders over zeggen dan wat hierboven staat, zodat er zeker geen spoilers zijn voor zij die hem nog willen spelen.

Het einde was mooi gedaan van de game, maar dan gebeurde er iets dat me meteen uit het verhaal haalde en dat vond ik eigenlijk jammer. Ik ben er zeker van dat ze dit iets toffer en zelfs origineler konden uitwerken, gezien de creativiteit dat in het decor en verhaal zit. Achteraf werd er kort gevraagd wat we leuk vonden, waarna we mochten beschikken (of zo kwam het alle sinds over).

Kort samengevat, is dit een kamer dat je zeker moet gezien hebben(!)


9

Sfeer: 10.0

Spelbeleving: 8.5

Service: 8.0


Gespeeld in maart 2023

Gespeeld met 6 personen

Ontsnapt: Ja


  • Ambiance
  • Storyline
  • Experience
  • Bad service

  Astradid

Escape_ExpertEscape_ExpertJunior EscaperLid sinds: 10 februari 2023 (22 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 10 februari 2023

Wow wat een ervaring!

Toen we enkele maanden geleden Rumoldus kwamen spelen, waren ze volop bezig aan het bouwen van deze nieuwe experience.
Ze konden ons toen nog niets vertellen over het thema, buiten dat er niet echt een was ... Nu pas snappen we wat ze daarmee bedoelde.

Deze kamer is niet wat je denkt! Ga erheen zonder dat je te veel leest en laat je volledig verassen door het ludiek verhaal.

Wat je moet weten, prachtige inkleding, toffe overgangen van kamers en heel leuke puzzels (lees veel puzzels).

We hebben ons rot geamuseerd.

Een fijn napraatje met de aanwezige bouwers maakte de ervaring helemaal af.


10

Sfeer: 10.0

Spelbeleving: 10.0

Service: 10.0


Gespeeld in februari 2023

Gespeeld met 4 personen

Ontsnapt: Ja  50:29 min


  • Sfeer
  • Goede service
  • Puzzels
  • Origineel
  • Heel origineel
  • Ma echt heel

  Error

ander_magallonander_magallonJunior EscaperLid sinds: 2 augustus 2020 (40 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 8 december 2022

Geweldig!

De wraak van Han is een prachtige escape experience waar de puntjes op de i worden gezet.
Werkelijk overal is aandacht aan besteed wat zorgt voor een vlotte puzzelervaring die je meerdere malen laat stilstaan van bewondering.


10

Sfeer: 10.0

Spelbeleving: 10.0

Service: 10.0


Gespeeld in december 2022

Gespeeld met 4 personen

Ontsnapt: Ja  50:42 min


  • Sfeer
  • Beleving
  • Logica
  • Verhaal

  Rodfort

mickk_eymickk_eyEscaperLid sinds: 16 maart 2020 (37 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 4 januari 2025

Wauw!

Alleen de locatie en de entree zijn al super chique en bijzonder voor een escape room. De kamer is echt fantastisch, elke keer ontdekten we weer iets nieuws, iedereen kon aan de slag, het verhaal is helder en origineel maar ook de puzzels en de ruimte is echt goed gebruikt. Ik kan hem iedereen aanraden en kijk uit naar de volgende kamer.


10

Sfeer: 10.0

Spelbeleving: 10.0

Service: 10.0


Gespeeld in januari 2025

Gespeeld met 5 personen

Ontsnapt: Ja


  • Goede service
  • Sfeer
  • Origineel
  • Beleving

 

Willem (78 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 4 januari 2025

Fantastische beleving

Alle lovende recensies zijn volledig terecht. Een met liefde gemaakte beleving, waarbij alles tot in de puntjes is doordacht en afgewerkt (net als hun andere kamer). Uitstekende inleiding, zowel mondeling als met film. En zeer snel flexibel in de communicatie bij boeking. Echt top. We hebben met het hele gezin enorm genoten.


10

Sfeer: 10.0

Spelbeleving: 10.0

Service: 9.5


Gespeeld in januari 2025

Gespeeld met 4 personen

Ontsnapt: Ja

 

EefkeEefkeEscape ApprenticeLid sinds: 20 mei 2024 (6 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 31 december 2024

Mooie setting en veel leuke kamers

Na lang op voorhand te reserveren eindelijk deze kamer kunnen doen. De lat lag hoog omdat we er Al zoveel over hadden gelezen en omdat de kamer al meerdere prijzen heeft gewonnen. De andere kamer (rumoldus) deden we al. We kwamen met ons gezin van 4 (2volw, 2jonge kids). De puzzels/spelletjes waren niet te moeilijk,maar niet eenvoudig met maar 2volw (Kids hebben aansturing nodig). Decor was top! Ging van ene kamer naar andere. Minpunten voor ons: door 2 spelletjes die meer met geluk dan met echt "puzzelen" te maken hadden, hebben we veel tijd verloren. 1 spelletje vlak op het einde deed ons de das om. Wat we ook probeerden, het lukte maar niet (kon maar met 1 max 2 gebeuren en was het enige nog moest, waardoor de rest stond te wachten en degene die het speelde nog zenuwachtiger werd). Wat we ook deden het ging niet. Hierdoor is het ook niet gelukt om de kamer te ontsnappen. Eerste keer ooit (en we deden er al veel) dat het niet gelukt is. Het piekte wel enorm, moeten we eerlijk toegeven. De medewerkers bleven evenwel positief en lief (ze gaven ons zelfs minuten bij). Samenvatting: loste onze verwachtingen zeker in, qua puzzels misschien toch bij sommige iets wat teleurgesteld (ook omdat de laatste niet lukte, na 10/15x proberen).


8.5

Sfeer: 9.5

Spelbeleving: 8.5

Service: 10.0


Gespeeld in december 2024

Gespeeld met 4 personen

Ontsnapt: Nee


  • Beleving
  • Verhaal
  • Goede begeleiding
  • Sfeer
  • Puzzels

 

LindsayTLindsayTEscaperLid sinds: 28 november 2021 (33 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 28 december 2024

Fantastisch!!!

Een echte parel in de escaperooms!! Het hele verhaal klopt en de room zelf is ongelooflijk knap gemaakt!! Zeker een must-do!


10

Sfeer: 10.0

Spelbeleving: 10.0

Service: 10.0


Gespeeld in december 2024

Gespeeld met 4 personen

Ontsnapt: Ja  65:00 min


  • Sfeer
  • Origineel
  • Moeilijkheidsgraad
  • Goede prijs
  • Verhaal
  • Goede service
  • Puzzels
  • Diversiteit
  • Logica
  • Beleving

 

Slungel en klungelSlungel en klungelEscaperLid sinds: 7 september 2023 (101 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 27 december 2024

Keep it cool

Na de andere kamer op deze locatie gespeeld te hebben, was het aansluitend tijd voor “de wraak van Han”. Hoge verwachtingen gezien de hoge rating op deze website en op Terpeca. Het thema en verhaal zijn echt top, heel origineel en een keer echt iets anders dan anders! De decors zijn ook echt top, afwisselend met veel aandacht voor details. Na een leuke intro beginnen wij als twee koele kikkers onze “eerste werkdag”. Het begin gaat echter niet helemaal volgens het (originele) plan, we lossen namelijk in de eerste twee ruimtes enkele puzzels op die eigenlijk op een andere manier gedaan hadden moeten worden… hierdoor op dat moment een beetje vreemd aangezien we daardoor het idee hadden dat e.e.a. op een later moment opgepakt zou moeten worden, maar dat bleek dus niet het geval. Verderop in de room was het helaas de techniek dat niet helemaal goed werkte, waar we met een hint op werden gewezen en dus ook hoe dit op te lossen. Begrijp ons niet verkeerd, kamer, thema, decor en het verhaal zijn echt super leuk maar gezien onze hoge verwachtingen (en kijkend naar overige belevingskamers zoals Molly’s Game, Non Believers, Pray of The Dome, waren dit wel wat onverwachte minpuntjes. De hoeveelheid puzzels in deze kamer is voor ons gevoel veel meer dan in de andere kamer op deze locatie. Met 4 of 5 personen zou dan ook prima zijn. Het ging bij ons in deze kamer helaas niet allemaal vanzelf, maar met wat extra (en extra extra) tijd komen we er uiteindelijk toch uit. Desondanks zeker een aanrader!


8.5

Sfeer: 10.0

Spelbeleving: 8.0

Service: 10.0


Gespeeld in december 2024

Gespeeld met 2 personen

Ontsnapt: Nee


  • Sfeer
  • Puzzels
  • Origineel
  • Beleving
  • Verhaal
  • Diversiteit
  • Goede begeleiding

 

CoolenCoolenSenior EscaperLid sinds: 29 december 2024 (67 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 29 december 2024

Een zeer mooie experience

De ontvangst is vriendelijk, ook al waren we aan de vroege kant. We hoefden niet lang te wachten voor we werden ingewijd in het verhaal, wat ondersteunt werd met een video.
Daarna begon het puzzelen. Puzzels zijn logisch en passend. Iedereen in het team is bezig en werkt samen om deze ervaring tot een goed einde te brengen. Gaandeweg ontvouwt zich het verhaal, met wonderlijke gebeurtenissen en mooie hoogstandjes. Tot we op een dieptepunt belanden waar de clou zich onthult.
Ruim binnen de tijd wisten we deze escaperoom tot een goed einde te brengen.

Ook naderhand is de host, bijzonder vriendelijk, de hele kamer met ons doorgelopen.
Een experience om over na te praten!


9.5

Sfeer: 8.5

Spelbeleving: 10.0

Service: 9.5


Gespeeld in december 2024

Gespeeld met 4 personen

Ontsnapt: Ja  50:20 min


  • Sfeer
  • Goede service
  • Puzzels
  • Origineel
  • Beleving
  • Logica

 

Lise (4 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 16 december 2024

Wat een ervaring!

Wat een fijne escape room! Heel mooi ingekleed, uitdagende puzzels en verrassende decors. Juiste afweging in het tempo van tips geven, fijn dat we de tijd kregen om even zelf te zoeken. We komen zeker terug voor de andere experience!


10

Sfeer: 10.0

Spelbeleving: 10.0

Service: 10.0


Gespeeld in december 2024

Gespeeld met 5 personen

Ontsnapt: Ja  57:30 min

 

Laad meer reviews

Schrijf je review

Plus en minpunten

Aanvullende info

Score