Een fout gevonden?

Meldingen ontvangen?

Wil je notificaties ontvangen?

Notifying Pim

Flight815

Tilburg, Nederland

Nu gesloten

60 minuten

2 - 6 (Aanbevolen: 4)

12 jaar

Lees reviews

Meer over Flight815

Je bent na een heerlijke vakantie het vliegtuig ingestapt van Australië naar Los Angeles. Veilig zit je in je stoel met de gordel om. Toch ben je ongerust. Er gaan namelijk geruchten rond dat jullie over een eiland heen vliegen waar veel vliegtuigen zijn neergestort. Er werd zelfs gesproken over geheime en streng bewaakte bunkers. Je kijkt uit het raampje en ineens zie je donkere onheilspellende wolken op het vliegtuig afkomen. Op het moment dat jullie de storm in vliegen begint het toestel onophoudelijk te schudden. Je hoort gedonder, gegil en plotseling wordt alles zwart voor je ogen…

Het voelt alsof je uit een diepe, maar pijnlijke slaap ontwaakt. Het is oorverdovend stil. Waar zijn jullie? Er rest maar een taak: overleven en zo snel mogelijk je weg naar huis vinden….


Let op: deze escape room is niet geschikt voor mensen die slecht ter been zijn en kan door sommigen als spannend worden ervaren


Thema's

Mysterie

Reizen

Eigenschappen

Airco aanwezig

Afrader indien zwanger

Niet rolstoeltoegankelijk

Epilepsie risico

NLEN

Toilet aanwezig

PIN-betaling mogelijk

Gratis parkeren

Drankgelegenheid

Escapetalk.nl statistieken

36 likes

594 bezoekers

84.4% ontsnapt

Gebaseerd op escapetalk.nl bezoekers

Website

Bezoek website

Adres

Stationstraat 14D
5038 ED, Tilburg
Nederland

Route

Route

128 reviews

De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van je deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.

Schrijf een review

StanStanEscape EnigmaLid sinds: 13 november 2017 (485 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 16 februari 2022

Deze review is meer dan 4 jaar oud. De situatie kan inmiddels zijn gewijzigd.

Klassieker met wat kinderziektes

Eindelijk was het zo ver om een echte escape klassieker te mogen spelen. Als echte Brabanders waren we natuurlijk onwijs trots dat een kamer als deze richting ‘ons eigen' Tilburg zou komen. De kamer was nog geen week geopend of we moesten hem natuurlijk al gespeeld hebben! Omdat we op de dinsdagavond nog niets gepland hadden, boekte we meteen Flight 815!

Ofja, boekten meteen, dat is niet helemaal waar. Iets waar ik me al vaker aan gestoord heb (en wat ik ook van andere escapers gehoord heb) is dat de betaalfunctie bij Locked op hun website erg slecht werkt. Net als de vorige keer dat ik hier kwam escapen, kreeg ik een foutmelding waardoor mijn reservering weer open zou komen te staan na 15 minuten. Echter gebeurt dat niet en staat je reservering toch vast. Eindstand; weer bellen om te vragen of het nu goed gegaan is. Niet dat dit heel vervelend is, maar omdat dit vaker voorkomt, is dit wel een verbeterpunt.

Enfin, wat meteen opvalt is dat de ontvangstruime ook een flinke upgrade heeft gekregen, gaaf! Na een korte introductie konden we de kamer gaan starten. Een ding wat ons wel opviel, is dat onze gamehost hier meerdere groepen tegelijk draait. Ikzelf ben daar over het algemeen niet zo'n fan van. Maar dat mocht de pret niet drukken uiteraard.

Het verhaal van de kamer was bekend en de introductie in de kamer is dus helemaal in thema. Afwerking kan hier en daar echt nog wel beter. Uiteraard weten we dat de kamer pas net open is, maar losse schroeven op de grond (door de hele kamer) stoort dan toch wel. Het begin van de kamer ging bij ons onwijs snel en we zaten meteen in een lekkere flow. Het decor ziet er verder top uit!

Ongeveer op een kwart van de kamer begon voor ons echter de frustratie, er zitten in de kamer echt nog wel wat kinderziektes. Nogmaals, je weet op voorhand wanneer een kamer open is dat dit kan gebeuren. Wat ik echter wel vervelend vind, is dat wij op een moment vast kwamen te zitten door een van die kinderziektes en dat we hier pas na een aantal minuten geholpen worden (had de gamehost het te druk met de andere groep?). De gamehost probeerde nog een hint te geven, maar de schermen waren in alle ruimtes ook uit. Helaas zat er dus niets anders op dan bij ons de kamer binnen te komen. Dit kan gebeuren, maar is natuurlijk wel jammer.

We probeerde de flow daarna weer op te pakken, maar dit werkte echter niet helemaal super. We hadden het idee dat we een puzzel al goed opgelost hadden, maar er gebeurde nog niets in de ruimte. Pas minuten later (zonder dat we wat deden) gebeurde hetgeen wat – volgens ons – veel eerder had moeten gebeuren. Wederom heb je hier dan het gevoel dat de gamehost wat handmatig moet triggeren maar even niet op zat te letten.

De puzzels die hierna kwamen konden we allemaal snel doorlopen, de flow zit (als je dus geen last hebt van storingen) verder echt wel goed. Het thema is goed, de puzzels leuk en het decor echt subliem. Echter was het einde voor ons weer pure frustratie; we konden de laatste puzzel niet oplossen omdat een cruciaal onderdeel niet werkte. Hierdoor heeft onze gamehost ons de code moeten geven.

Ik weet zeker dat Flight 815 een echte topkamer is, echter was het op dit moment echt niet de beleving die je zou willen in een kamer als deze. Wat simpelweg zonde is. Nadat we klaar waren met de kamer was er helaas ook geen ruimte om na te spreken of feedback te geven omdat de gamehost natuurlijk verder moest met de andere groep die nog in de andere kamer aan het spelen was. Ik hoop oprecht dat er met dit punt wat gedaan wordt, want dit komt helaas wat onpersoonlijk over. Locked heeft echt een topkamer in handen, maar zelf zou ik nog een aantal maanden wachten met reserveren totdat alles écht helemaal goed werkt.


8

Sfeer: 9

Spelbeleving: 8.5

Service: 5


Gespeeld in februari 2022

Gespeeld met 2 personen

Ontsnapt: Ja

  joost_van_puijenbroekjoelle_zweersMariekeElise

The escape explorerThe escape explorerEscape ExpertLid sinds: 12 mei 2024 (74 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 22 december 2025

Fasten your seatbelts

Een bezoek aan Escape World Tilburg. Bij binnenkomst kwamen we terecht op een gezellig locatie die volledig in kerstsfeer was gehuld. Na de boeking ontvingen we duidelijke informatie over de parkeermogelijkheden, wat erg prettig was.

We werden warm ontvangen door een enthousiaste host die ons vlot meenam in het verhaal, zonder overbodige uitleg. Na deze briefing konden we eindelijk boarden op onze vlucht. Ondanks de verhalen die de ronde deden over deze luchtvaartmaatschappij kozen we toch voor deze optie, vooral omdat het de goedkoopste was. Achteraf gezien hadden we daar misschien beter twee keer over nagedacht....

Het thema start duidelijk en is leuk uitgevoerd, al blijft het lastig om dat gevoel volledig na te bootsen (gelukkig maar)! Het decor ziet er verzorgd uit en je krijgt precies wat je verwacht. Je krijgt niets wereldschokkends, maar wel een fijne omgeving om in te puzzelen. Op enkele momenten wordt er op een leuke manier druk gezet, wat het thema versterkt en de flow versnelt.

Ze slagen er in om leuke puzzels tevoorschijn te toveren. We hadden meteen een goede flow te pakken en konden daardoor vlot vooruitgang boeken. Het is steeds duidelijk wat je moet doen, waardoor je echt kan focussen op de puzzels en dit doen ze dus ook heel goed. We speelden de kamer hintloos en hadden nog ruim de tijd over.

Conclusie:
Dit is een perfecte beginnerskamer. Je krijgt een leuk thema, gecombineerd met originele puzzels en enkele verrassende momenten. Extra effecten en een extra puzzel zouden de beleving nog meer kunnen versterken. Ik zou deze kamer niet met meer dan vier personen spelen, zeker met wat meer ervaring is een kleinere groep aan te raden. Leuk om mee te nemen als je in de buurt bent.


8

Sfeer: 7.5

Spelbeleving: 8

Service: 8.5


Gespeeld in december 2025

Gespeeld met 2 personen

Ontsnapt: Ja  48:25 min


  • Puzzels
  • Goede prijs
  • Logica

  The escape explorerShardee

RoosGRoosGJunior EscaperLid sinds: 11 september 2022 (43 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 21 maart 2026

Leuke vlucht!

Een escaperoom in het centrum van Tilburg met een gratis parkeermogelijkheid. De kamer was leuk! Ga er niet in met de verwachting van een topkamer, en je hebt een leuke tijd. Een paar leuke kleine verassingen die uniek waren, en de spellen zijn leuk en interactief.

Onze host (met zwart met rood aan de zijkant kapsel) vond ik erg leuk, vriendelijk en persoonlijk. Leek niet alsof je een robot als host had! :)

Zeker leuk om te spelen.


8

Sfeer: 9

Spelbeleving: 8.5

Service: 10


Gespeeld in maart 2026

Gespeeld met 5 personen

Ontsnapt: Ja  54:11 min

  the_simonvdb

amy. ramy. rEscape GuruLid sinds: 6 juli 2021 (195 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 22 mei 2024

Deze review is meer dan 2 jaar oud. De situatie kan inmiddels zijn gewijzigd.

Een oncomfortabele vlucht

Flight 815, eerder te vinden in Voorburg en sinds 2022 in het stadje Tilburg. Ondanks dat deze kamer zo'n 10 minuten is rijden voor ons kwamen we er maar niet aan toe. Daar moest verandering in komen, dus boekte we hem maar gewoon! De eerste versie in Voorburg heb ik helaas niet gespeeld.

Parkeren kan gratis op een besloten parkeerplaats die recht aan het pand ligt. De Ontvangstruimte is redelijk groot en is leuk gedecoreerd. We worden begroet door de host, die op dat moment naast ons, ook nog een andere groep aan het draaien is..
We worden gevraagd om even plaats te nemen en te wachten tot de host klaar is met de andere groep naar de kamer te begeleiden.
Recht langs ons tafeltje verteld de host de andere groep het verhaal en begeleid hen naar de kamer. Dan worden wij mee genomen naar de kelder van het gebouw.

De host leidt ons in in thema, dit is wel leuk gedaan. De host is in totaal echt wel een tijdje bij ons geweest, wat dus betekend dat de andere groep al een tijd zonder toezicht aan het spelen is.. ik vind dat toch bijzonder en ergens misschien ook wel onverantwoord.
Ondanks dat, zijn wij in ieder geval wel voorzien van wat duidelijkheid en kunnen we starten met de kamer!

De kamer:
In eerste oogopslag werd ik wel enthousiast van wat ik zag, de eerste ruimte is goed in thema en leuk gedaan. Helaas waren overal gebruikssporen te zien en waren een hoop dingen kapot/beschadigd. De onderkant van de stoelen die eronder uit kwamen, draden uit het plafond en slijtage aan het algehele interieur. Dit vond ik erg zonde.. Wat ik persoonlijk ook storend vond was dat je in de eerste kamer al iets krijgt wat je nog niet op dat moment moet gebruiken. Dit zorgden bij ons voor verwarring en we liepen hier door vast op een puzzel die normaal gezien erg makkelijk zou moeten gaan. De rest van de kamers zijn leuk gedaan, ze zijn goed in thema en leuk gedecoreerd. Ik blijf gedurende de kamer wel vallen over de gebruikssporen en slijtage. Wij speelden deze kamer met vier en ik denk dat dat voor ervaren spelers echt wel te veel is.

De puzzels in de kamer waren prima te doen, we vlogen er dan ook redelijk snel doorheen, op de eerste puzzel na die dus wat langer duurden. Sommige puzzels waren goed in thema, andere wat minder. Ik vroeg me dan ook wel af wat ik aan het doen was. Eenmaal aangekomen bij de eindpuzzel, heeft dit deel van de kamer mij wel positief verrast. Persoonlijk heb ik dit nog niet gezien in andere kamers, helaas hebben we niet optimaal kunnen genieten omdat de puzzel niet goed werkten. Na 4 keer proberen werkten het pas en deed de techniek pas wat het moest doen. Hier door waren we een beetje gefrustreerd.

Van het einde van de kamer had ik wel wat meer verwacht, waardoor ik met een niet zo voldaan gevoel buiten kwam.
Als we door een deur de kamer uitlopen, staan we dan ook alleen midden in de gang, de host nergens te bekennen. Langs ons staat een deur open met hierin een scherm om de kamer te starten en andere draden. Ik vraag me dan toch af hoe dit zo kan lopen (ik denk persoonlijk omdat ze twee groepen tegelijk aan het draaien was)
We wachten even, maar de host komt maar niet, we lopen daarom zelf maar weer naar boven. De host leek verbaast ons al te zien, dit was voor mij niet echt een goed teken. Als ze namelijk had gelet op de beelden en het begeleiden van onze kamer had ze geweten dat wij al 5 minuten uit de kamer waren, maar goed.

Na de kamer probeert een persoon uit mijn groep een gesprek aan te knopen met de host, de host had hier denk ik niet zo veel zin in en kapte het al snel af. Na praten zat er dus niet in.

Conclusie:
Het is echt wel een toffe kamer, met een duidelijke potentie. Het is geen toeval dat het eerder zo hoog scoorde.
In mijn ogen mist deze kamer, in zijn huidige staat, echter een aantal cruciale elementen: liefde, passie en onderhoud.
Helaas wordt de potentie van deze kamer niet benut door de nieuwe eigenaren. Loran heeft ooit een prachtig concept bedacht en tot leven gebracht, maar helaas delen zij niet dezelfde visie, waardoor de kamer (helaas) flink in niveau is gedaald.


7

Sfeer: 8

Spelbeleving: 7.5

Service: 5


Gespeeld in februari 2024

Gespeeld met 4 personen

Team: DPAE

Ontsnapt: Ja


  • Slechte service
  • Slechte begeleiding
  • Spel elementen werkten niet zoals ze moesten
  • Heeft onderhoud nodig

  dekorf

Drs-jlcDrs-jlcEscape LegendLid sinds: 28 november 2021 (269 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 20 juni 2022

Deze review is meer dan 4 jaar oud. De situatie kan inmiddels zijn gewijzigd.

Schrobbel Air

Je gaat niet de hele dag binnen zitten als het buiten tropisch warm is, dus ik en mijn vriendin (2 personen) hadden besloten om erop uit te gaan. Naar het strand? Naar het zwembad? Nope. Naar een escape room met airco 😁Ž.

We kwamen aan in ‘Schrobbeler-City' Tilburg (eindelijk weer eens iets in de buurt 😁…) bij Escape World Tilburg om daar de escape room ‘Flight815' te gaan spelen. Klein geschiedenislesje: Toen wij met onze escape-hobby begonnen (2018) stond deze kamer hoog aangeschreven (als ik me niet vergis zelfs als nummer 1 in Nederland). Deze was toen te spelen in Voorburg bij Down The Hatch. Tegenwoordig is deze uitbater bekend van de escape room ‘Molly's Game'. Toen de kamer gesloten werd, werd de kamer gekocht door Escape World Tilburg om daar een nieuw leven te krijgen. Echter is het niet meer volledig dezelfde kamer als toen, want de kamer duurde in Voorburg 90 minuten en vandaag de dag in Tilburg 60 minuten. Helaas zijn wij te laat met onze hobby begonnen om destijds de kamer in Voorburg te spelen, dus is het super tof dat we deze nostalgische escape room jaren later toch nog kunnen doen in het Brabantse Tilburg.

Parkeren kan gratis voor de deur bij Escape World. Vervolgens werden we vriendelijk welkom geheten door onze gamehost. De ontvangstruimte ziet er prima uit en is groot qua oppervlak. Echter het was een beetje een rommeltje toen wij er waren. Desalniettemin werden we vriendelijk te woord gestaan en werden we naar de kelder begeleid voor de instructie, die door de host zelf gedaan wordt. De introductie op het verhaal vind plaats in de kamer zelf. Wat ontzettend jammer is, is dat de tijd begint te lopen terwijl je naar de introductie kijkt/luistert. Hierdoor moet je een keuze maken; ófwel ik ga genieten van de beleving en loop daardoor enkele minuten van mijn tijd mis óf je begint alvast met zoeken en puzzelen én mist daardoor de beleving en het verhaal. Wij kozen voor optie 1 en hadden daarom al meteen enkele minuten achterstand. Uiteindelijk vinden wij ‘beleving' belangrijker dan zo snel mogelijk uit een kamer geraken. Dit frustreet wel een beetje.

De kamer zelf ziet er prima uit en is op zich mooi gedecoreerd en gethematiseerd. Hier en daar lijkt het op een oude kamer door wat slijtage, terwijl de kamer hier nog maar recent is. De licht- en geluidseffecten zijn prima en dragen bij aan de juiste sfeer.

De puzzels zijn leuk om te doen én zijn van een prima niveau. De meeste puzzels zijn passend in het thema van de kamer. De kamer is voornamelijk lineair, wat betekent dat je eerst de ene puzzel op moet lossen voordat je door kunt met de volgende. Hierom zou ik aanraden om met een kleine groep te gaan (maximaal 3 óf 4 personen), anders zal je vaak op elkaar moeten wachten. Wij met z'n tweeën hadden hier geen last van 👍. Ook bij de puzzels is veel slijtage te zien. Dit zit ‘m voornamelijk in technische mankementen. Zo hadden wij bijvoorbeeld een goede combinatie al meerdere malen ingevoerd, maar pas bij de vijfde keer klapte er iets open. Op zich is dat geen ramp, maar het wekt wat frustratie op wat zonde is van de flow en de beleving.

Uiteindelijk wiste we toch nog binnen de tijd te ontsnappen. We werden enthousiast door de host uit de kamer gehaald en hebben nog kort nagepraat en wat gedronken en zo kwam onze warme middag in Schrobbeler-City tot een eind.

Al bij al; Raar om te zeggen van een kamer die al zulke groten successen heeft gekend; maar het is een kamer met potentie. Het thema, decor en de puzzels zijn hartstikke leuk en goed, maar hier en daar heeft de kamer wat liefde nodig om het tot een nog betere ervaring te maken.

Enkele tips voor mensen die interesse hebben om deze kamer te willen spelen:
- Speel deze kamer met maximaal 3 óf 4 personen i.v.m. lineaire puzzels;
- Houdt rekening met ‘haperende' techniek; je antwoord kan goed zijn, maar wellicht moet je het nog een keer invoeren; laat je hier niet te veel door frustreren.
- Vooral leuk om te doen als je nog niet veel kamers gespeeld hebt, dus voor de iets minder ervaren escaper.

Beste mensen van Escape World Tilburg, bedankt voor deze leuke middag!


Reactie door Escape World Tilburg

20 juni 2022

Hi! Dankjewel voor je uitgebreide review! Dit helpt ons uiteraard en we blijven altijd zoeken naar verbetering. De introductie is een kleine 3 minuten, maar we hebben inmiddels een aantal keer gehoord dat dit storend is. We gaan er dus direct naar kijken om de spelervaring te verbeteren!

Daarbij wil ik ook graag aangeven dat er wel degelijk parallele puzzels in de kamer te vinden zijn, maar hier zal ik verder niet op ingaan om spoilers te voorkomen ;)

Mochten er nog specifieke verbeterpunten zijn, dan kun je ons altijd even een mailtje sturen en dan gaan we er alles aan doen om te kijken of we nog iets kunnen implementeren.

Nogmaals bedankt voor de mooie review! Wellicht zien we jullie nog een keertje terug.


7.5

Sfeer: 8

Spelbeleving: 7.5

Service: 6.5


Gespeeld in juni 2022

Gespeeld met 2 personen

Ontsnapt: Ja


  • Sfeer
  • Puzzels
  • Verhaal
  • Beleving
  • Logica
  • Goede prijs

  sjephanie

MaaikeFilmerMaaikeFilmerJunior EscaperLid sinds: 2 april 2022 (16 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 3 juli 2026

Leuk, snel voorbij

Mooi aangekleed, leuk thema. Tof dat er verschillende ruimtes zijn.
Wel snel voorbij. We merkten dat we met zijn zessen niet altijd allemaal iets te doen hadden. De meeste puzzels waren slotjes en cijfercodes. Niet veel verassingen.


7.5

Sfeer: 8

Spelbeleving: 7

Service: 7.5


Gespeeld in juli 2026

Gespeeld met 6 personen

Ontsnapt: Ja


  • Beleving
  • Sfeer
  • Niet voor 6 personen geschikt

 

jennacatharinaajennacatharinaaEscape ApprenticeLid sinds: 13 juni 2026 (7 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 16 juni 2026

Super leuk gehad

Super goede service door lieke gehad. Heel mooi gemaakt, na afgelopen week de bogyman te hebben gespeeld toch ook deze gedaan, zelf gaat mijn voorkeur naar de bogyman


10

Sfeer: 10

Spelbeleving: 10

Service: 10


Gespeeld in juni 2026

Gespeeld met 4 personen

Ontsnapt: Ja  60:00 min


  • Sfeer
  • Goede service
  • Puzzels
  • Beleving
  • Spannend

 

marchellamarchellaEscape ApprenticeLid sinds: 13 juni 2026 (8 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 16 juni 2026

Hele mooie ervaring!

Wat een mooie ervaring!!
En een super host Lieke!


10

Sfeer: 9

Spelbeleving: 9

Service: 9.5


Gespeeld in juni 2026

Gespeeld met 4 personen

Ontsnapt: Ja  60:00 min


  • Sfeer
  • Goede service
  • Beleving
  • Goede begeleiding
  • Verhaal

 

WouterWouterEscape GuruLid sinds: 11 augustus 2021 (190 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 12 juni 2026

Welke vakantie ook al weer?

Escape World is tot nu toe altijd een aangename verrassing geweest. Ik merk dat de kamers steeds beter worden, en ondanks de schrale bezetting voor meerdere kamers tegelijk heb ik het tot nu toe goed naar mijn zin gehad. Ook vandaag hadden we geluk met onze enthousiaste host Jarno.

Na een korte introductie mogen we van start. We spelen deze kamer met in het achterhoofd de gedachte dat dit de eerste echte Down the Hatch kamer is, en gedurende het spel komt die impressie ook redelijk voorbij. Wat me wel vanaf het begin duidelijk wordt is dat de tijd niet lief is geweest voor de puzzels en het decor. Escape World kennende zal er ongetwijfeld een opknapbeurt aanstaande zijn, maar ik hoop dat het er snel aan komt want de indruk is nu vooral veel vies en smerig.

We moeten er duidelijk even in komen. Dat ligt aan ons en misschien een beetje aan de logica, maar gelukkig zit er op een gegeven moment wel vaart in. Fijn dat onze host aanvoelt wanneer er een hint nodig is en wanneer niet. De puzzels die volgen zijn leuk en prima te begrijpen. Hier en daar slijtage geeft wel de indruk dat het er viezig is dus ik hoop dat daar op termijn naar gekeken kan worden.

We kletsen nog even gezellig na met de host en ik ben blij dat hij net zo’n fanatieke escaper is. Het blijft jammer dat hosts hier meerdere kamers tegelijk moeten draaien, ik hoop dat daar toch verandering in komt!


7.5

Sfeer: 7.5

Spelbeleving: 7.5

Service: 8


Gespeeld in juni 2026

Gespeeld met 4 personen

Team: It is what it is!

Ontsnapt: Ja  47:17 min


  • Goede service
  • Puzzels
  • Moeilijkheidsgraad
  • Heeft onderhoud nodig

 

alyssavosalyssavosJunior EscaperLid sinds: 1 april 2024 (22 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 6 april 2026

Vlucht om nooit te vergeten

De Flight 815 begint al goed in het vliegtuig, en ook de rest van het decor zag er geweldig uit. Onze gamehost Stijn verwelkomde ons en heeft weer voor een gezellige avond gezorgd.


10

Sfeer: 10

Spelbeleving: 10

Service: 10


Gespeeld in april 2026

Gespeeld met 4 personen

Ontsnapt: Ja


  • Sfeer
  • Goede service
  • Verhaal
  • Puzzels
  • Logica

 

MollenMollenJunior EscaperLid sinds: 15 september 2025 (13 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 5 april 2026

Gevarieerde puzzels binnen één verhaal

Gespeeld met het gezin (jongens van 14 en 15). Te doen met wat hints. Redelijk donker en sommige onderdelen hebben wat onderhoud nodig. Maar blijft de moeite waard om te spelen.


8

Sfeer: 8.5

Spelbeleving: 8

Service: 8


Gespeeld in april 2026

Gespeeld met 4 personen

Ontsnapt: Ja  58:09 min


  • Puzzels
  • Verhaal
  • Logica
  • Heeft onderhoud nodig

 

dekorfdekorfEscape ExpertLid sinds: 7 augustus 2021 (53 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 7 april 2026

Chaos en communicatie: Flight 815 bij EscapeWorld

Op zondag 28-03 speelden we met onze vaste groep Flight 815 bij EscapeWorld Tilburg. Eerder waren we hier al eens met z’n tweeën voor Secret Sister Society (inmiddels vervangen door The Boogeyman), en toen ontstond al het idee om ooit terug te komen voor deze kamer met het hele team. En vandaag konden we eindelijk boarden!

Parkeren kan buiten kantooruren op het eigen terrein. Binnen kantooruren moet je een parkeergarage zoeken, er zitten er meerdere op korte loopafstand. Of je komt met de trein, dan loop je zo de escape binnen vanuit het station.

Flight 815 heeft een interessante geschiedenis: de kamer stond oorspronkelijk bij Down the Hatch in Voorburg en is later overgenomen door EscapeWorld. Daarbij is de speeltijd teruggebracht van 90 naar 60 minuten. Het verhaal is geïnspireerd op de serie Lost. Hoewel wij tijdens het spelen merkten dat die referentie niet voor iedereen even bekend meer is, doet dat niets af aan de ervaring. Kennis van de serie zorgt voor wat leuke herkenningsmomenten, maar is zeker geen vereiste.

De puzzels zijn logisch, gevarieerd en goed verweven met het thema. Je begrijpt wat je aan het doen bent, en samenwerking speelt een grote rol. Communicatie is op meerdere momenten essentieel om verder te komen. Ondanks de verkorte speeltijd zijn er nog steeds een aantal mooie wow-momenten die indruk maken.

Ik lees in andere reviews dat de kamer wel wat onderhoud kan gebruiken, en eerlijk is eerlijk die kritiek begrijp ik wel. Ik merk echter ook dat het gek genoeg wel weer in het thema past dat sommige dingen er niet meer helemaal spiksplinternieuw uit zien. Dus heel eerlijk hebben wij er niet echt last van gehad, maar ik begrijp wat de andere reviews bedoelen.

Wij speelden de kamer met zes personen. Op sommige momenten kan het voorkomen dat niet iedereen tegelijk iets te doen heeft, maar met een beetje goede afstemming is het prima mogelijk om iedereen betrokken te houden.

Al met al is Flight 815 een leuke kamer die zeker de moeite waard is als je in de buurt bent. Verwacht geen hypermoderne next-gen ervaring, maar wel een solide, thematische escape met een aantal memorabele momenten. En wie weet helpt het om vooraf nog even seizoen 1 van Lost terug te kijken :-P


8.5

Sfeer: 8.5

Spelbeleving: 9

Service: 10


Gespeeld in maart 2026

Gespeeld met 6 personen

Team: Controlled Chaos

Ontsnapt: Ja  53:43 min


  • Ambiance
  • Original
  • Storyline
  • Puzzles
  • Needs maintenance

 

noah-gnoah-gEscape ApprenticeLid sinds: 20 februari 2026 (6 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 7 maart 2026

Unieke spannende kamer

Verasende kamer met leuke effects en afwisselende opdrachten


8

Sfeer: 8.5

Spelbeleving: 8

Service: 8


Gespeeld in maart 2026

Gespeeld met 3 personen

Ontsnapt: Ja  51:00 min


  • Beleving
  • Diversiteit
  • Verhaal
  • Sfeer
  • Spannend
  • Puzzels

 

JeanineJeanineJunior EscaperLid sinds: 16 februari 2026 (7 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 19 februari 2026

Afwisselend

We waren vandaag met 3 personen. We zijn allemaal relatief nieuw met escape rooms. We vonden deze room leuk en afwisselend.

In andere reviews werd geschreven dat ze veel technische problemen hadden gehad. Wij hadden dit slechts met 1 puzzel ervaren en verder ging alles soepel.

De verhaallijn is mooi en leuk dat er tijdens het spel nog een moment inzit met extra tijdsdruk.

We waren netjes klaar binnen het uur met bijna geen hints en gingen tevreden weer naar huis.


8.5

Sfeer: 9

Spelbeleving: 8.5

Service: 8


Gespeeld in februari 2026

Gespeeld met 3 personen

Ontsnapt: Ja  59:03 min


  • Sfeer
  • Puzzels
  • Beleving
  • Diversiteit
  • Logica
  • Heeft onderhoud nodig

 

annar17annar17Junior EscaperLid sinds: 6 juli 2024 (31 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 17 februari 2026

Orginele escape!

De kamer was erg mooi gedecoreerd, leuke en orginele puzzels, en zeker een aanrader als je in tillburg bent.

Het zijn veel puzzels met mooie effecten.

Wij hebben de kamer met zn 2e gedaan, dat is wel een flinke uitdaging. Hierdoor hebben wij het niet gehaald.

Na dat de tijd voorbij was kregen wij een nette uitleg en hebben wij het erg naar ons zin gehad.


8

Sfeer: 8

Spelbeleving: 8

Service: 8


Gespeeld in februari 2026

Gespeeld met 2 personen

Ontsnapt: Nee


  • Sfeer
  • Goede service
  • Puzzels
  • Origineel
  • Moeilijkheidsgraad
  • Goede prijs
  • Beleving
  • Verhaal
  • Diversiteit
  • Goede begeleiding
  • Onlogische puzzels

 

Denise8419Denise8419Junior EscaperLid sinds: 6 oktober 2024 (13 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 13 februari 2026

Wauw

Wat een mooie goede technische kamer


10

Sfeer: 10

Spelbeleving: 10

Service: 10


Gespeeld in februari 2026

Gespeeld met 3 personen

Ontsnapt: Ja  59:34 min


  • Sfeer
  • Goede service
  • Beleving
  • Goede begeleiding
  • Diversiteit
  • Origineel
  • Puzzels

 

Nina Nina Junior EscaperLid sinds: 1 maart 2025 (29 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 12 januari 2026

Neergestort zonder wauw

Het is een bekend thema: je stort neer en je moet weer van het eiland af zien te komen. Het was allemaal leuk verzonnen, maar net niet lekker uitgewerkt. Ik wil in een jungle spinnen en slangen en narigheid, maar alles was erg braaf.
In één kamer waren heel veel voorwerpen waar we uiteindelijk niets mee moesten doen, waardoor we een beetje een onaf gevoel hadden, ook omdat we al na veertig minuten klaar waren. Het einde was in zicht, maar een vriendin was al onderweg terug naar de vorige kamer omdat we dachten dat het nog niet klaar kon zijn.

Er zaten leuke stukken in, maar het miste een wauwfactor.


6

Sfeer: 7

Spelbeleving: 5.5

Service: 6


Gespeeld in januari 2026

Gespeeld met 4 personen

Ontsnapt: Ja  42:05 min


  • Beleving
  • Puzzels
  • Prijs
  • Gebrek aan verhaal
  • Beleving

 

CoolenCoolenEscape ExpertLid sinds: 29 december 2024 (100 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 29 december 2025

Bijzondere ervaring

Er was goede parkeergelegenheid in de buurt van de escaperoom, wel betaald. Na een korte wandeling kwamen we de wachtruimte binnen die heel sfeervol is. Er bleken wat herstelbezigheden aan de escaperoom bezig, dus moesten we misschien iets langer wachtten, maar dat vonden we geen groot probleem.

Vervolgens gingen we op reis, maar dan ook echt. Om helaas toch tegenslag te moeten verwerken tijdens onze reis en we baanden ons een weg naar de oplossing, waarbij we onverwachte ruimtes tegen kwamen en leuke puzzels. De puzzels zijn kloppend en af en toe wordt er wat druk op gelegd. We konden alle puzzels goed met elkaar combineren en waren daardoor best snel, hoewel dat niet perse is waar we op uit zijn.

De ontknoping was een grote verrassing en ook echt leuk en passend. We zijn echt gered uit de escaperoom.

Er was volop ruimte voor napraten, wat we altijd wel gezellig vinden.


9

Sfeer: 9

Spelbeleving: 8.5

Service: 9


Gespeeld in december 2025

Gespeeld met 4 personen

Ontsnapt: Ja  36:37 min


  • Sfeer
  • Origineel
  • Goede service

 

Roald HuliselanRoald HuliselanEscape ApprenticeLid sinds: 21 november 2025 (1 kamer gespeeld)
Geplaatst op: 21 november 2025

Leuke escaperoom

Hier is een korte, positieve maar niet overdreven review:

**Review:**
Leuke en verrassende escape room met slimme puzzels en een fijne opbouw. De sfeer was goed neergezet en we zaten vanaf het begin helemaal in het verhaal. Ook een compliment voor gamehost Jarno, die alles duidelijk uitlegde en op het juiste moment de juiste hints gaf. Al met al een aanrader voor een gezellige en uitdagende activiteit.


9.5

Sfeer: 9.5

Spelbeleving: 9

Service: 10


Gespeeld in november 2025

Gespeeld met 4 personen

Ontsnapt: Ja  56:14 min


  • Sfeer
  • Origineel
  • Verhaal
  • Puzzels
  • Goede service
  • Moeilijkheidsgraad
  • Diversiteit

 

Maarten HensMaarten HensEscaperLid sinds: 17 december 2024 (79 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 26 december 2025

Met het vliegtuig naar ... ?

Tilburg, een stad die we al vaker bezochten, maar nog nooit speelden we hier een escaperoom. Vandaag kwam hier verandering in en was het tijd voor Flight 815.

De voornaamste reden dat ik deze kamer wilde spelen, was de naam die de bouwer binnen de escaperoom community heeft opgebouwd. Dit was namelijk Loran, de eigenaar van Down The Hatch en bouwer van Molly’s Game. Voordat we daar op bezoek gaan, wilde ik eerst zijn vorige kamer beleven.

We worden vriendelijk ontvangen en door onze host naar de kamer begeleid. Na een korte algemene uitleg krijgen we een intro in thema en mogen we beginnen.

Het is geen geheim dat deze escaperoom gebaseerd is op Lost. De verhaallijn voelt, als je de serie hebt bekeken, volledig logisch aan. Als je de serie niet hebt gezien, kan ik me wel voorstellen dat het verloop in de kamer niet volledig logisch kan aanvoelen. Maar dat ligt meer aan de rare sprongen die de serie maakt, dan aan de kamer.
De verschillende ruimtes die we doorlopen zijn allemaal zeer sterk gedecoreerd en zijn herkenbaar voor de mensen die de serie hebben gekeken (natuurlijk wel op een kleinere schaal).

Het absolute hoogtepunt van de kamer zijn voor mij de puzzels. Er is hier een enorme variëteit en ze zijn allemaal onwijs leuk om te doen. Denk aan doe-puzzels, puzzels waar je moet samenwerken, en raadsels die je kunt oplossen.
Net buiten de tijd weten we de kamer succesvol af te ronden. Tijdens de gezellige napraat met de host komen we er achter dat de beleving in zijn originele vorm nog 30 minuten langer was, maar is er door ruimtegebrek gekozen om enkele puzzels weg te laten.
Wat ik minder aan de kamer in zijn huidige vorm vind, is het einde dat een beetje als een anticlimax aanvoelt. Daarnaast is het verhaal voor mijn gevoel niet sterk genoeg aanwezig. Al is dat misschien een kritiekpunt dat vooral voortkomt uit de evoluties van de laatste jaren.

In zijn totaliteit blijft dit gewoon een erg sterke escape room die nog steeds het spelen waard is en van mij een 9 krijgt.


9

Sfeer: 9

Spelbeleving: 9

Service: 10


Gespeeld in november 2025

Gespeeld met 2 personen

Team: Common sense

Ontsnapt: Ja


  • Puzzels
  • Goede service
  • Goede begeleiding
  • Decor
  • Diversiteit
  • Verhaal
  • Einde

 

LiindaaLiindaaEscape ApprenticeLid sinds: 18 oktober 2025 (2 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 18 oktober 2025

Topper!

Hele leuke kamer van begin tot eind, goede enthousiaste game host!


8

Sfeer: 7.5

Spelbeleving: 7.5

Service: 9.5


Gespeeld in oktober 2025

Gespeeld met 3 personen

Ontsnapt: Ja


  • Sfeer
  • Goede service
  • Puzzels
  • Origineel
  • Beleving
  • Goede prijs
  • Heeft onderhoud nodig

 

ReneepetcoolsReneepetcoolsJunior EscaperLid sinds: 28 januari 2022 (9 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 18 oktober 2025

Een goed doordachte en sfeervolle kamer waarin logica en beleving perfect samenkomen

De ontvangst was vriendelijk en persoonlijk. We mochten zelf aangeven hoe we met hints wilden omgaan: veel, weinig of alleen op verzoek. Dat gaf meteen een prettig gevoel van regie. De kamer zelf is prachtig aangekleed: je waant je echt midden in een vliegtuig...etc compleet met realistische details en verrassende elementen.

De puzzels liepen logisch in elkaar over en waren leuk verdeeld, waardoor we allemaal tegelijk aan de slag konden, fijn voor een fanatiek team. De opbouw voelde soepel en klopte van begin tot eind. Het is geen enge kamer, maar wel een echte beleving.
Flight Plan is een mooi vormgegeven kamer met een geloofwaardig thema en een goede flow. Perfect voor vier spelers die van puzzelen én een vleugje avontuur houden. Minder geschikt voor wie slecht ter been is, maar verder echt een aanrader. ?


8.5

Sfeer: 9.5

Spelbeleving: 8

Service: 8


Gespeeld in oktober 2025

Gespeeld met 4 personen

Team: Lief

Ontsnapt: Ja  46:09 min


  • Sfeer
  • Puzzels
  • Goede service
  • Beleving
  • Logica

 

Jasper_MJasper_MJunior EscaperLid sinds: 15 augustus 2025 (8 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 28 augustus 2025

een echte ervaring

Deze kamer heb ik in het Engels gespeeld, ik kon nergens vinden of we dat moesten zeggen van te voren dus ik ging er maar van uit dat het goed ging, en dat ging het ook. Onze host (die de Engelse taal niet helemaal vloeiend sprak) heeft het goed opgepakt en heeft het in het Engels erg goed gedaan. de hints waren in foutloos Engels wat ook erg fijn was. Ik heb helaas een medisch probleem waardoor ik geen schrikmomenten mag meemaken, dit van te voren aangegeven en dit heeft de gamehost ook erg goed opgepakt door aan te geven waar het enige kleine moment zat en het schrikmoment al te laten gebeuren voordat we verder gingen. Complimenten! Ik was ook aangenaam verrast door de mooie lounge die escapeworld Tilburg heeft, daar kunnen andere filialen van hun bedrijf nog wat van leren ;) De kamer zelf was fantastisch! een echte ervaring met gave special effects en prachtig decor. De puzzels zelf zijn old school maar dat maakte ons echt niet uit want we hebben een uur heerlijk gepuzzeld. Sommige van de puzzels waren wel erg origineel en daardoor was ik aangenaam verrast! De kamer heeft wel een beetje onderhoud nodig, we konden een puzzel gokken omdat we zagen welke cijfers vaker gebruikt waren, een nieuw laagje verf kan geen kwaad. De hints die we kregen vond ik soms een beetje snel gegeven, of er stond iets waar we al mee bezig waren, maar daar heb ik me niet zo aan geërgerd. Complimenten aan escapeworld Tilburg hoe ze deze klassieker een nieuw leven hebben gegeven!


9

Sfeer: 9.5

Spelbeleving: 9

Service: 9


Gespeeld in augustus 2025

Gespeeld met 3 personen

Ontsnapt: Ja  55:16 min


  • Sfeer
  • Goede service
  • Puzzels
  • Origineel
  • Moeilijkheidsgraad
  • Goede prijs
  • Beleving
  • Special Effects
  • Game host die rekening houd met voorkeuren
  • Heeft onderhoud nodig

 

AmantaeAmantaeEscaperLid sinds: 29 augustus 2023 (43 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 10 augustus 2025

Fijne, mooi gedecoreerde kamer met verrassingen

Nadat we de Heineken Ontvoering hadden gespeeld hebben we ook Flight 815 gespeeld.

Voor ons een origineel thema gevolgd door een thema dat we al wel kenden; maar toch weer met originele puzzels. Vooral om een van de overgangspuzzels (no spoilers) hebben we ons erg geamuseerd. We waren met vier, dat hadden er voor deze kamer ook drie mogen zijn. Maar vier volwassenen past in deze kamer ook prima en komt op sommige plekken goed van pas.

We vlogen door de kamer en ineens was het einde daar terwijl we nog wel zin hadden in een extra puzzel. Dat geeft in ieder geval wel aan dat we er lekker in zaten. De decoy decoratie had ons doen vermoeden dat er nog meer te doen was.

Een klein technisch mankementje aan het einde mocht voor ons de pret niet drukken.

Het enige dat ons niet helemaal duidelijk is geworden wat na het begin de verhaallijn nou precies was, maar dat deert ons eigenlijk niet.


9

Sfeer: 9.5

Spelbeleving: 9

Service: 9.5


Gespeeld in augustus 2025

Gespeeld met 4 personen

Team: Viers+imposter

Ontsnapt: Ja  42:57 min


  • Sfeer
  • Goede service
  • Goede begeleiding
  • Puzzels

 

R. MeulendijksR. MeulendijksJunior EscaperLid sinds: 23 juli 2025 (8 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 10 januari 2026

Verrassende kamer met leuke puzzels

Mooie ingerichte ruimtes. Zeker niet eng. Tweede ruimte voor mij te donker om goed te kunnen zien wat er moest gebeuren, maar dat kwam uiteindelijk wel goed. Helaas voor ons met z'n tweeën net te uitdagend. We hadden wel wat meer hints willen krijgen. Maar voor 4 personen alsnog een aanrader.


7.5

Sfeer: 8

Spelbeleving: 8

Service: 7


Gespeeld in augustus 2025

Gespeeld met 2 personen

Ontsnapt: Nee


  • Sfeer
  • Puzzels
  • Beleving
  • Minder goede begeleiding

 

KingslappeKingslappeEscape ApprenticeLid sinds: 23 maart 2024 (8 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 22 juli 2025

Heel leuk met 2 personen

Hele leuke kamer die goed te spelen is met maar 2 personen. Niet te uitdagende puzzels, en meerdere kamers. Wel jammer dat de techniek niet altijd meewerkt. Desondanks een leuke ervaring.


8.5

Sfeer: 8.5

Spelbeleving: 8.5

Service: 8


Gespeeld in juli 2025

Gespeeld met 2 personen

Ontsnapt: Ja  53:05 min


  • Sfeer
  • Goede service
  • Moeilijkheidsgraad
  • Puzzels
  • Haperende techniek

 

Laad meer reviews

Schrijf je review

Plus en minpunten

Aanvullende info

Score

Afronding

1
Review
2
Plus- en minpunten
3
Aanvullende info
4
Score
5
Afronding

Uw review

Je ervaring in één zin*
Vertel wat uitgebreider over je ervaring*

Pluspunten van de kamer

Sfeer
Goede service
Puzzels
Origineel
Moeilijkheidsgraad
Goede prijs
Beleving
Verhaal
Diversiteit
Goede begeleiding
Logica
Spannend

Minpunten van de kamer

Sfeer
Slechte service
Puzzels
Weinig origineel
Moeilijkheidsgraad
Prijs
Beleving
Gebrek aan verhaal
Onlogische puzzels
Slechte begeleiding
Heeft onderhoud nodig
Decor

Meer info

Datum van bezoek*
Personen*
Ontsnapt?*
Hoelang duurde het voor je ontsnapt was?

Sfeer

Spelbeleving

Service

Totaal

Score

Beoordeel hier de gespeelde escape room met verschillende cijfers.

Sfeer

Hoe was de aankleding van de kamer? Werden er effecten gebruikt?

Spelbeleving

Waren de puzzels/opdrachten uitdagend, haalbaar en in balans en pasten ze mooi bij het verhaal en de beleving?

Service

Hoe werd je ontvangen en begeleid voor, tijdens en na het spel?

Totaal

De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van de deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.

6

Sfeer: 6

Spelbeleving: 6

Service: 6

Prima: Een middenmoter, prima om te spelen, maar verwacht geen topper.

Waarom zie ik dit?

Eind 2021, hebben we, op basis van input van onze bezoekers, een standaard uitleg opgesteld voor de cijfers. Deze kan je helpen om je cijfer in context te plaatsen.

Naam


6

Sfeer: 6

Spelbeleving: 6

Service: 6


Meer informatie

Gespeeld in

Gespeeld met

Team:

Ontsnapt:

Tijd (mm:ss) (optioneel)


Pluspunten

Minpunten

Plaatsen zonder account.

We zullen je een mail sturen om te bevestigen dat het email adres van jou is.
Je review wordt pas zichtbaar op de website als je emailadres bevestigd is en wij de review goedgekeurd hebben.

Voer je naam in
Hoeveel escape rooms heb je al gespeeld?
Voer je e-mail in

Bedankt!

Je bent geweldig