Found a bug?

Receive notifications?

Do you want to receive notifications?

Notifying Pim

No Way Out

Schijndel, Netherlands

Closed now

60 minutes

2 - 6 (Recommended: 4)

12 year

Read reviews

More about No Way Out

NO WAY OUT is a nerve-wracking adventure where you and your team, as a tactical response unit, must uncover the truth.

Barry, the notorious criminal from Schijndel, was apprehended by the police just before the first raid. However, there are strong suspicions that his accomplice is still in the building, attempting to destroy crucial evidence.


The property at Hoofdstraat 11 hides a secret hideout that was completely overlooked during the initial raid. Rumors point to dark activities that go beyond anything previously imagined.

Your mission is clear: infiltrate the hideout, gather indispensable evidence, and ensure that Barry's accomplice, "De Knutselaar", is brought to justice.


Themes

Adventure

Crime

Properties

Airco available

Pregnant friendly

No wheelchair access

Epilepsy friendly (in consultation)

NLEN

Toilet available

Free parking

Food available

Drinks available

Escapetalk.nl statistics

24 likes

476 visitors

97.1% escaperate

Based on escapetalk.nl visitors

Website

Visit website

Address

Hoofdstraat, 11
5481AA, Schijndel
Netherlands

Route

Route

Media

Calculate costs

No right may be derived from the prices mentioned on this website since they can be changed at any given moment.

139 reviews

The total score of a review doesn't have to be the average of your subscores. Sometimes a room feels like it should deserve a higher (or lower) rating than the exact sum of its parts.

Write a review

amy. ramy. rEscape GuruMember since: 2021 July 6 (176 rooms played)
Posted on: 2023 october 8

This review is more than 2 years old. The situation may have changed.

Toffe kamer

Last minute boeken we de kamer die in tegenstelling tot normaal, een keer dicht bij huis is!
Eenmaal aangekomen parkeren we (gratis) voor een huis langs een benzinestation. We volgen de instructies die we via de mail hebben gekregen om om het huis heen te lopen om hier de missie ter starten. Dit is geen ontvangst ruimte zoals je hem normaal gewend bent, maar je kan wel naar het toilet en nog even je spullen opbergen. De missie begint op unieke wijze en je krijgt leuke passende attributen mee die je in de kamer nodig hebt. Ieder krijgt ook een rol toegewezen, wat een grappige toevoeging is. We krijgen de opdracht om naar de voorkant van het pand te komen, waar de daadwerkelijke escape room zich bevind. De missie is duidelijk: Als arrestatieteam vallen we zijn geheime vertrek binnen om uit te zoeken wat er allemaal nog meer speelt. Het doel: Levenslang voor die Schijndelse Barry.

De kamer:
Eenmaal aangekomen bij de voorkant van het gebouw, nemen we de trap naar boven en betreden we de kamer door een onverwachtse ingang. We waren met vier personen en dit was voor in de eerste ruimte iets te veel van het goede. We liepen elkaar namelijk een beetje in de weg. Gedurende de rest van de kamer is dit gelukkig wel een stuk minder.
De puzzels variëren en zijn eigenlijk volledig lineair, waardoor er vaak 1 of 2 mensen uit mijn groep meer mee stonden te kijken dan dat ze ook echt iets te doen hadden. Toch moet ik zeggen dat dit niet perse heel erg heeft gestoord. Ergens in de kamer moet ook worden samengewerkt doormiddel van goede communicatie, maar hier vroeg ik me soms wel af waarom dit zo ging en voelde het niet helemaal logisch wat ik aan het doen was.
Het decor en afwerking zijn op zich prima al had de afwerking hier en daar wat netter gekund. Ook voelt het decor niet altijd echt aan mede doordat veel dingen vast zijn gemaakt. Hierdoor wordt je toch steeds herinnert dat je een escape room aan het spelen bent. Dit maakte de ervaring een stuk minder realistisch. De hints werden in thema gegeven wat ik wel weer tof vond.
Zoals al vertelt komen we als politie bewijs zoeken in het huis van drugscrimineel Barry. Nu miste er voor mij wat dreiging/tijdsdruk, waardoor het niet voelde alsof we een stiekeme inval aan het doen waren. Op één moment hebben ze een soort scene waarin je het gevoel hebt dat je achter iemand aan zit en dit is zeker een leuke toevoeging. Maar meteen hierna is dat gevoel helaas ook weer weg..
Wat ik wel tof vond is dat er tijdens het verdelen van de taken aan het begin, ook al iets is bepaald over het spelverloop. Ja heel vaag.. maar anders zijn het spoilers XD
Het einde van de kamer is voor mij iets wat anti climax.. Nu is het idee wel grappig alleen vind ik de uitvoeren wat matig.
Achteraf is er tijd op na te praten en een drankje te doen, ze hebben hier enorm vriendelijk personeel!

Conclusie:
Al met al hebben we ons meer dan prima vermaakt in de kamer. Ik denk dat deze kamer prima geschikt is voor zowel beginners als ervaren escapers. De puzzels en verhaal zijn niet optimaal, maar de potentie is er zeer zeker.
Ik zou alsnog aanraden om de kamer te spelen! :)


8.5

Ambiance: 8

Game experience: 8

Service: 9


Played in August 2024

Played with 4 persons

Team: DPAE

Escaped: Yes

  amymeley6escaperoom-schijndelBeterpeterEscapiepanJariBombari

JariBombariJariBombariJunior EscaperMember since: 2023 November 9 (34 rooms played)
Posted on: 2023 november 9

This review is more than 2 years old. The situation may have changed.

Zo, die zit vast!

Meer bewijs verzamelen om Barry levenslang te geven tijdens de tweede inval, super dat de kamers bij Escape Schijndel een verhaallijn betreffen waarbij je rol bij het Brabantse Lab omgekeerd is dan die bij NO WAY OUT. Heel gaaf uitgedacht. De beleving in deze kamer is top en zeer origineel aangepakt. Geen acteurs, maar een interactieve manier om de missie samen te volbrengen. Samenwerken is key en als je dit goed doet, is de gameflow heel lekker. Het einde (finale) van deze kamer, wauw, deze mensen hebben verstand van licht en geluid. Het Brabantse Lab had dit al bewezen, maar dit is wel next level voor escape schijndel. Het is zeker geen Top 10 kamer met verschuivende ruimtes en dure afwerkingen, maar de sfeer is zo goed neergezet dat ik NO WAY OUT zeker aanbeveel.


10

Ambiance: 10

Game experience: 10

Service: 10


Played in November 2023

Played with 3 persons

Escaped: Yes


  • Beleving
  • Origineel
  • Verhaal
  • GameFlow top

  amymeley6escaperoom-schijndelBeterpeterEscapiepanJariBombari

elisevdbelisevdbEscaperMember since: 2023 May 23 (156 rooms played)
Posted on: 2023 october 8

This review is more than 2 years old. The situation may have changed.

goede gameflow

top kamer met leuke puzzels en een leuke host. en een goed verhaallijn


10

Ambiance: 10

Game experience: 9.5

Service: 10


Played in October 2023

Played with 3 persons

Escaped: Yes


  • Goede service
  • Sfeer
  • Puzzels
  • Goede prijs
  • Verhaal
  • Spannend
  • Logica

  amymeley6escaperoom-schijndelBeterpeterEscapiepanJariBombari

Petra VerschoorPetra VerschoorEscape GuruMember since: 2019 February 28 (145 rooms played)
Posted on: 2023 september 24

This review is more than 2 years old. The situation may have changed.

We mogen weer naar Schijndel!

#97
Vrijdagavond gezellig naar Schijndel. Na in juli Het Brabantse Lab was gespeeld, wilden we ook graag No way out spelen.
Helaas konden we niet met ons vaste team, maar was er wel vervanging. We speelden dus wel met z’n vieren.

Onderweg in de auto kwamen we tot de ontdekking dat we deze keer niet een kwartier van te voren aanwezig hoefden te zijn. Nog tijd voor een bezoekje aan de mac dis.

Vlak voor aanvang parkeerden we de auto op de parkeerplaats en liepen we tussen de regendruppels door naar de startlocatie.
Je wordt gelijk helemaal het spel ingezogen. Je kunt nog wel naar het toilet, maar al vrij snel begint de actie.
Een intro filmpje en daarna wordt je gehaald door de chef. Leuk!

Wij zijn klaar voor de inval!

We hebben de flow snel te pakken, zien wat dingen over het hoofd en worden afgestraft als we iets proberen te gokken (terecht!).

Na 54 minuten hebben we de opdracht voltooid.

Een gezellige nazit in de bar, waar we nog lang kletsen met de eigenaren.

We hebben een top avond gehad, bedankt!


9

Ambiance: 9

Game experience: 8.5

Service: 10


Played in September 2023

Played with 4 persons

Team: Je moeder heet Henk!

Escaped: Yes  54:24 min


  • Sfeer
  • Goede begeleiding
  • Beleving

  amymeley6escaperoom-schijndelJariBombariBeterpeterEscapiepan

IzamyIzamyEscaperMember since: 2019 October 24 (100 rooms played)
Posted on: 2023 november 6

This review is more than 2 years old. The situation may have changed.

Go get em

Normaal laat k geen reviews achter maar dit was er eentje waarvan ik het wel doe. Wat een avond! Last minute naar schijndel om deze kamer te spelen. Wat een spanning en gelach! Ik vond de kamer echt super gaaf en het weer een ervaring rijker. Bedankt voor de leuke avond :)


9

Ambiance: 9

Game experience: 9

Service: 10


Played in November 2023

Played with 2 persons

Escaped: Yes  54:00 min


  • Goede prijs
  • Moeilijkheidsgraad
  • Origineel
  • Goede service
  • Sfeer

  amymeley6escaperoom-schijndelBeterpeterJariBombari

LexiHendriksLexiHendriksEscape ApprenticeMember since: 2023 October 28 (12 rooms played)
Posted on: 2023 october 28

This review is more than 2 years old. The situation may have changed.

Mooi Vervolg op het lab!

Een unieke ervaring waarbij het ontvangst helemaal in rol is. De beleving in deze kamer is super goed, doordat de eigenaren bepaalde elementen hebben bedacht en toegevoegd die perfect in thema zijn. Bij een spel liepen we wat vast, maar met nog een aantal minuten over op de klok, hebben we een top kamer gespeeld bij Escape schijndel. Een pareltje die je zeker gespeeld moet hebben.


10

Ambiance: 10

Game experience: 10

Service: 10


Played in October 2023

Played with 4 persons

Escaped: Yes


  • Verhaal
  • Sfeer
  • Origineel
  • Beleving

  escaperoom-schijndelBeterpeterEscapiepanJariBombari

JVKillaarsJVKillaarsEscape ApprenticeMember since: 2023 August 26 (2 rooms played)
Posted on: 2023 august 26

This review is more than 2 years old. The situation may have changed.

Wauw, erg mooi gedaan en je wordt echt het verhaal ingezogen

We zijn begonnen met het brabantse lab en enkele dagen later hebben we no way out gespeeld. je wordt meteen het verhaal ingezogen in de onthaal en dat eindigd pas als je uit de kamer bent. we waren met twee personen en maakte ons zorgen dat we niet optijd zouden zijn als we hem maar met zijn tweeen zouden spelen, voor het boeken kregen we te horen dat we hem sowieso uit mochten spelen, dat was wel de doorslaggevende opmerking om het er toch op te wagen en we hebben er zeker geen spijt van.


9.5

Ambiance: 9.5

Game experience: 9.5

Service: 9.5


Played in August 2023

Played with 2 persons

Escaped: No


  • Goede begeleiding
  • Goede service
  • Puzzels
  • Moeilijkheidsgraad
  • Verhaal

  escaperoom-schijndelBeterpeterEscapiepanJariBombari

Sjoerd95Sjoerd95Escape ApprenticeMember since: 2023 July 28 (2 rooms played)
Posted on: 2023 july 28

This review is more than 2 years old. The situation may have changed.

Geweldig met veel uitdagingen

Goed gespeeld met acteurs.
Heel veel uitdaging.
Veel verassende elementen


9.5

Ambiance: 10

Game experience: 9

Service: 9


Played in July 2023

Played with 5 persons

Escaped: Yes  53:57 min


  • Sfeer
  • Puzzels
  • Beleving
  • Goede prijs
  • Origineel

  escaperoom-schijndelBeterpeterEscapiepanJariBombari

SemSemEscape LegendMember since: 2018 June 15 (383 rooms played)
Posted on: 2023 april 6

This review is more than 3 years old. The situation may have changed.

Leuke break-in

#126 No way out

Disclaimer: Deze kamer hebben wij in de beta testfase gespeeld. De kamer was dus eigenlijk af, er komen alleen nog kleine verbeterpuntjes qua flow, maar die zal ik niet meenemen in deze review, zodat we het wel eerlijk houden met toekomstige spelers ;)

Persoonlijk ben ik niet de allergrootste fan van een Break-in "ontsnappingskamer". Ik begrijp waarom mensen dit tof vinden, maar het doet het niet helemaal voor mij, alhoewel ik wel moet zeggen dat het hier heel leuk was uitgevoerd, maar daarover later meer!
De ontvangst was heerlijk tof in thema, en de host sleurt je meteen mee het verhaal in. De break-in, is hier wel echt een break-in, heel tof gemaakt!

De puzzels zijn weer van goed niveau, soms wat ouderwets en al vaak zat gezien, maar soms ook heel uitdagend en moeilijk. 1 puzzel specifiek is heel erg lastig, maar heel erg tof gemaakt.

Het verhaal is net zoals bij Het Brabants Lab, 1 team, 1 taak. Geen gekke plottwists, gewoon lekker spelen jonguh!

De beleving is prima, ik denk dat ik gewoon verwend ben en een aantal elementen wel al eens had gezien, waardoor deze voor mij minder origineel waren, maar dat doet niet perse af aan de beleving.

Erg leuke kamer die ik zeker kan aanraden om te spelen! Speel dan wel meteen alle 2 de kamers voor "The ultimate Schijndel experience"😜.


Response by Escape Schijndel

2023 April 12

Hi Sem!

Bedankt voor je enthousiaste review! Ondanks dat het eigenlijk niet de bedoeling is dat je een review schrijft wanneer je in de test fase speelt, ben ik blij dat je dit alsnog wél hebt gedaan met de gedane disclaimer. Dankjewel!

We hebben alle opmerkingen van de testgroepen inmiddels verwerkt in de kamer, waardoor de laatste testgroepen vloeiend en lekker door de kamer gegaan zijn. Bedankt dat jullie een bijdrage hebben geleverd aan No Way Out! :)


9

Ambiance: 8.5

Game experience: 8.5

Service: 10


Played in March 2023

Played with 4 persons

Escaped: Yes  57:00 min


  • Sfeer
  • Goede service
  • Puzzels
  • Beleving
  • Goede begeleiding

  escaperoom-schijndelBeterpeterJariBombariMarieke

Casper (2 rooms played)
Posted on: 2023 november 7

This review is more than 2 years old. The situation may have changed.

Was top!

Leuke escaperoom, goed personeel en spanningsniveau was ook goed.


9.5

Ambiance: 10

Game experience: 8

Service: 9.5


Played in November 2023

Played with 6 persons

Escaped: Yes  45:17 min

  escaperoom-schijndelBeterpeterJariBombari

AnneLatuAnneLatuEscaperMember since: 2023 August 25 (36 rooms played)
Posted on: 2023 september 9

This review is more than 2 years old. The situation may have changed.

Spannend!

Vanaf het begin een beleving. Super tof en ook spannend. Leuke host en echt genoten.


9.5

Ambiance: 10

Game experience: 9.5

Service: 9.5


Played in September 2023

Played with 4 persons

Escaped: Yes


  • Goede begeleiding
  • Diversiteit
  • Beleving
  • Origineel
  • Goede service
  • Puzzels
  • Verhaal
  • Spannend

  escaperoom-schijndelBeterpeterEscapiepan

Yuri KoolhoutYuri KoolhoutEscape ExpertMember since: 2022 August 7 (98 rooms played)
Posted on: 2023 july 5

This review is more than 2 years old. The situation may have changed.

De Knutselaar Is Uit Geknutseld

# 33
Nadat mijn vriendin en ik Het Brabantse Lab uitkwamen, nog dik een uur na gekletst hadden met onze host keek ik haar aan en zei ik: zullen we maar eens gaan. Waarop ze zei maar als we ook nog No Way Out spelen dan ben ik jarig in een escaperoom.. dus we keken beide de mensen van Escaperoom Schijndel aan en die zeiden direct: JA DIT GAAN WE DOEN met vol enthousiasme. Dus speciaal voor ons werd de No Way Out kamer voorbereid en klaar gezet. Gewoonweg fantastisch!

Aan het parkeren en ontvangst was uiteraard niks veranderd aangezien we het pand nog niet hadden verlaten.
Na even gewacht te hebben, onze briefing gelezen te hebben werd ons verzocht om deze op te volgen en direct richting de start locatie van de kamer te gaan. Eenmaal aangekomen konden we direct aan de gang..!

No Way Out was echt een super toffe ervaring! Waar je bij Het Brabantse Lab de drugsmaker bent, speel je in No Way Out juist als het politie team om al het bewijs te verzamelen om Barry levenslang te geven. Wat natuurlijk super tof was zeker nu aangezien we vlak hiervoor Het Brabantse Lab nog gespeeld hadden. In geheel is No Way Out een geweldige ervaring waar je de druk en spanning goed voelt wat het extra leuk maakt. De kamer/ervaring speelde heerlijk weg met leuke en interessante puzzels. Tijdens het spelen was het ineens 00:00 uur waar ik even het moment nam om mijn vriendin te feliciteren met haar verjaardag en vervolgens weer volop door met onze uitdaging. Na het slagen van onze missie verzocht de commandant door de zojuist opengemaakte toegangsdeur het pand te verlaten waar wij feestelijk met ballonnen, slingers en volop zanggeluid werden ontvangen door alle aanwezige mensen van Escaperoom Schijndel waar we ze allemaal in koor Lang Zal Ze Leven aan het zingen waren. In een woord: Schitterend! Dit is hoe het hoort te zijn!

Conclusie: No Way Out is een super vette kamer die ik aan iedere escaper kan aanraden. Je wordt meegezogen in het verhaal en de kamer aan zich speelt heerlijk weg. Zeker de moeite om naartoe te rijden ook al moet je van wat verder komen. Mocht je de kans hebben dat je op deze locatie zowel Het Brabantse Lab als No Way Out nog moet spelen.. speel dan wel eerst Het Brabantse Lab en dan No Way Out zodat je het verhaal in kloppende volgorde uitspeelt.

Dan tot slot wil ik de mensen van Escaperoom Schijndel bedanken voor de service maar vooral voor de gezelligheid, gastvrijheid, flexibiliteit en ter afsluiting het zingen voor de verjaardag van mijn vriendin met de mee aangeklede ontvangst hal die vol hing met slingers en ballonnen! Grote klasse en super leuk!


8

Ambiance: 9

Game experience: 9

Service: 10


Played in July 2023

Played with 2 persons

Escaped: Yes


  • Sfeer
  • Goede service
  • Puzzels
  • Origineel
  • Moeilijkheidsgraad
  • Goede prijs
  • Beleving
  • Verhaal
  • Diversiteit
  • Goede begeleiding
  • Logica
  • Spannend

  escaperoom-schijndelBeterpeterJariBombari

Anne MartensAnne MartensEscape ApprenticeMember since: 2023 May 7 (1 room played)
Posted on: 2023 may 7

This review is more than 3 years old. The situation may have changed.

Super leukk

Een hele leuke en spannende ervaring. Een van de betere escape room die er is.
Echt een aanrader!!!


10

Ambiance: 10

Game experience: 10

Service: 10


Played in May 2023

Played with 3 persons

Escaped: Yes


  • Sfeer
  • Goede service
  • Beleving
  • Goede begeleiding
  • Spannend
  • Moeilijkheidsgraad
  • Goede prijs
  • Puzzels
  • Origineel
  • Verhaal
  • Logica
  • Diversiteit

  escaperoom-schijndelBeterpeterJariBombari

Mare (9 rooms played)
Posted on: 2023 may 1

This review is more than 3 years old. The situation may have changed.

Geweldige kamer

No way out in Schijndel is echt een super gave kamer. Wij waren met 5 personen en het was een fantastische ervaring. De spellen en de spanning was echt top


10

Ambiance: 10

Game experience: 10

Service: 10


Played in May 2023

Played with 5 persons

Escaped: No


  • Sfeer
  • Puzzels
  • Goede service
  • Origineel
  • Beleving
  • Spannend
  • Goede begeleiding

  escaperoom-schijndelBeterpeterJariBombari

DennisboomkeDennisboomkeEscape EnigmaMember since: 2023 January 3 (433 rooms played)
Posted on: 2026 february 11

Leuke puzzelkamer met wat spanning!

We gingen op 11 februari op bezoek in Schijndel. Om 13h30 vertrekken we in Hasselt en iets na 15h00 komen we aan bij de escaperoom. Om 15h30 vangen we de escaperoom namiddag aan met No Way Out. We gingen spelen met 4 personen, qua geslacht perfect verdeeld. Na No Way Out hebben we even wat gedronken en verder gekletst met de host. En daarna, om 17h30, was het de beurt aan The Crimson Recipe. Deze staat al een tijdje in de top 3 te bengelen, dus we willen daar toch eens gaan kijken.

Informatie over de kamer + het bedrijf:
Dit bedrijf en locatie kende ik al van eerder (26-08-2024) speelden we Het Brabantse Lab. Toen zijn we naar hier gekomen voor maar 1 kamer. Met het voordeel dat we nu konden langskomen voor de resterende 2 kamers. Namelijk No Way Out & The Crimson Recipe! Eénmaal op locatie is het direct duidelijk waar je moet zijn. Alle kamers zijn op een duidelijke manier aangeduid.

Het ontvangst + thema van de kamer:
Het parkeren gaat heel vlot en is ook gratis. Altijd mooi meegenomen. Escaperoom Schijndel heeft gereserveerde plekjes en je kan je 4-wieler hier altijd kwijt. Naar het toilet gaan voor de kamer is ook mogelijk en gebeurd in de ontvangstruimte. De ontvangstruimte is wel zonder host en gebeurd helemaal geautomatiseerd. Dit ontvangst kon ons wel smaken en zit leuk in elkaar. Bij No Way Out moet je als onderzoekers van de politie op zoek gaan naar Barry. Met een beetje geluk kan je hem ook vinden.

De puzzels + gameflow:
De puzzels bij deze kamer zitten leuk in elkaar en ze zijn ook duidelijk. Je weet ten allen tijden wat er van je verwacht gaat worden. Er is een logische link naar elke oplossing. Er zijn verschillende soorten puzzels en ze passen algemeen wel goed bij het verhaal. Op 1 puzzel na, in mijn ogen, maar het is niet storend. Want die puzzel is op zich wel leuk gevonden en uitgewerkt. Onze gameflow zat best goed, maar ze hebben ons wel 2x in de juiste richting moeten duwen vanuit de controlekamer van de politie.

Decoratie, licht en geluid:
De decoratie bij deze kamer is goed en alles is leuk afgewerkt. Er werd gebruik gemaakt van leuke props en ook de puzzels worden per kamer mooi gedecoreerd. De ruimtes zijn mooi gebouwd en de constructie en tekening van de gehele kamer is heel leuk. Alles is mooi gebouwd in de ruimte die ze ter beschikking hebben. Het licht en geluid zit ook goed in elkaar. Het licht geeft je af en toe een klein showtje en het past in het verhaal en geheel. Waar je licht nodig hebt krijg je licht en soms is het donkerder voor de spanning. Het geluid is ook leuk en ook het geluid zorgt voor een spannender effect. Top gedaan!

Personeel + atmosfeer:
Onze gamehost(s) deden hun werk prima. Persoonlijk had ik 1 hintje iets later verwacht, zodat we nog heel even verder hadden kunnen sukkelen, maar het stoorde niet en zorgde op zijn beurt ook dat we een betere gameflow kregen. Verder was de interactie en alles binnen de kamer tip top in orde. De atmosfeer in de kamer is ook leuk. Dit doen ze heel goed met het licht en geluid. Een beetje spanning is altijd goed!

Conclusie:
Een leuke puzzelkamer die ik zeker zou meepakken samen met The Crimson Recipe. Ik zou deze kamer wel ALTIJD voor The Crimson Recipe spelen. De omgekeerde richting zou onlogisch zijn. Maar als je een leuke puzzelkamer met een lichte spanning wilt, dan is deze perfect. Zelfs de decoratie, het licht en het geluid zullen jullie aangenaam verrassen. Je merkt dat hier gepassioneerde eigenaars en personeel zit en dat maakt deze kamer toch nog bijzonder. Ik raad deze kamer dus echt wel aan om een keertje te spelen. En doe Barry de groeten! Of niet...


9

Ambiance: 9

Game experience: 8.5

Service: 10


Played in February 2026

Played with 4 persons

Escaped: Yes


  • Great service
  • Exciting
  • Great price

  Marcovh1984Escapiepan

Found a way out

Tijd voor ons om de laatste kamer (voorlopig althans) bij Escape Schijndel te spelen.
Uiteraard niet met de verwachting om een nieuwe Crimson Recipe te spelen, want deze kamer draait natuurlijk al even mee.

Onthaal:

Parkeren kan op het terrein zelf en voor je start kan je nog even naar de wc.
Lees de mail die je krijgt wel even goed door zodat je weet wat de bedoeling is en waar je juist moet zijn.
De start is er eentje zonder dat je iemand ziet, maar het past wel in de storyline.

Kamer:

Het verhaal van deze kamer gaat verder op het Brabants lab. Uiteraard hoef je die kamer niet eerst gespeeld te hebben, maar moest je hier nog niks gespeeld hebben dan is de volgorde Brabants lab, No way out en dan The crimson recipe (die storyline technisch niet verbonden is).

We maken nu deel uit van een arrestatieteam met als enige doel bewijsmateriaal verzamelen en Barry zijn handlanger te pakken zien te krijgen.
De puzzellijn die we volgen linkt soms erg sterk aan het verhaal en draagt bij aan onze opdracht, maar op andere momenten dan weer niet. Bij zo een thema voelt het dan automatisch extra vreemd aan waarom we bepaalde zaken staan te doen.
Wat ik vooral mis zijn de antwoorden. We worden namelijk niet veel wijzer van wat we aan het doen zijn en dat had onze opdracht net nodig. Enkel op het einde trekken we een kleine conclusie, maar zelfs dan is het minimaal.

Onze reis doorheen de kamer is wel tof en als instap escape ga je hier een leuke tijd hebben.
Er is aandacht besteed aan storytelling, alleen komt het niet helemaal tot zijn recht eens in de kamer. Delen zijn erg goed, andere delen helaas dan weer niet.

Conclusie:
Wij speelden deze kamer met 4 en hoewel de site dit als advies geeft, vond ik het in bepaalde delen aan de hoge kant.
Hoewel de premisse goed is, is de uitwerking ervan minder gelukt.
Ik voelde me noch arrestatieteam, noch onderzoeker en hoewel sommige puzzels echt mooi in thema zijn, geven ze niet dat aha moment in de storyline.

Maar dit is een kamer die al even meedraait, dus hij verdient ook wat krediet. Hij is ten eerste correct geprijsd en het is de eerste kamer van het team jonge bouwers hier en met hun nieuwste kamer (The Crimson Recipe) laten ze zien wat ze doorheen de jaren geleerd hebben.


7.5

Ambiance: 7.5

Game experience: 7

Service: 10


Played in January 2026

Played with 4 persons

Escaped: Yes

  JolijnvhMarcovh1984

Tijn10Tijn10Escape GuruMember since: 2022 February 12 (225 rooms played)
Posted on: 2023 december 6

This review is more than 2 years old. The situation may have changed.

We hije Barry te pakken heur!

Vorig jaar speelden wij het Brabants lab die toch wel tegen viel maar deze kamer beviel ons een stuk beter net zoals de service. De start was erg leuk en je wordt gelijk ik het verhaal gezogen. Het decor zag er goed uit. De puzzels waren logische. Soms was het even onduidelijk wat we nou gedaan hadden waardoor er iets open ging maar dit was al een stuk beter als de vorige keer. Erg vermaakt!


8

Ambiance: 8

Game experience: 8

Service: 8.5


Played in December 2023

Played with 4 persons

Escaped: Yes  55:24 min


  • Sfeer
  • Goede service
  • Verhaal
  • Onduidelijkheid

  88bart88Marcovh1984

Tomo (5 rooms played)
Posted on: 2023 july 9

This review is more than 2 years old. The situation may have changed.

Geweldig

Leuke escape room met veel variatie meerdere kamers maken het spel leuker!


10

Ambiance: 10

Game experience: 10

Service: 10


Played in July 2023

Played with 5 persons

Escaped: Yes

  escaperoom-schijndelBeterpeter

lynngommanslynngommansEscape ApprenticeMember since: 2023 May 21 (1 room played)
Posted on: 2023 may 21

This review is more than 3 years old. The situation may have changed.

Super spannende en leuke kamer

Deze kamer is echt geweldig, met een leuk en spannend verhaal! Veel variatie in de puzzels. Een echte beleving!


10

Ambiance: 10

Game experience: 10

Service: 10


Played in May 2023

Played with 5 persons

Escaped: Yes  58:28 min


  • Sfeer
  • Goede service
  • Puzzels
  • Origineel
  • Moeilijkheidsgraad
  • Goede prijs
  • Beleving
  • Verhaal
  • Diversiteit
  • Goede begeleiding
  • Spannend

  escaperoom-schijndelBeterpeter

RititiRititiEscape ApprenticeMember since: 2023 May 9 (1 room played)
Posted on: 2023 may 9

This review is more than 3 years old. The situation may have changed.

Amazing

NO WAY OUT......
Super toffe kamer met de belevenissen die je echt niet wilt missen.
Kan er een heel verhaal over schrijven maar je kunt no way out het beste gewoon gaan speler een echte aanrader.


10

Ambiance: 10

Game experience: 10

Service: 10


Played in May 2023

Played with 6 persons

Escaped: Yes


  • Goede service
  • Sfeer
  • Puzzels
  • Origineel
  • Goede prijs
  • Beleving
  • Verhaal
  • Goede begeleiding
  • Logica
  • Spannend
  • Moeilijkheidsgraad
  • Diversiteit

  escaperoom-schijndelBeterpeter

Joris van HooftJoris van HooftEscape ApprenticeMember since: 2023 May 7 (1 room played)
Posted on: 2023 may 7

This review is more than 3 years old. The situation may have changed.

Een uitdagende escaperoom met een goede verhaallijn.

De escaperoom zit goed in elkaar. Gedurende escaperoom werd je goed geholpen wanneer dit nodig was.


9.5

Ambiance: 10

Game experience: 8

Service: 10


Played in May 2023

Played with 3 persons

Escaped: Yes


  • Sfeer
  • Goede service
  • Moeilijkheidsgraad
  • Goede begeleiding
  • Spannend
  • Logica
  • Diversiteit

  escaperoom-schijndelBeterpeter

Marcovh1984Marcovh1984Escape ExpertMember since: 2023 January 3 (93 rooms played)
Posted on: 2023 may 1

This review is more than 3 years old. The situation may have changed.

Spanning en sensatie

Misschien beetje bevooroordeeld maar een eerlijke review! Top kamer, leuke verrassende elementen. Nieuwe soort puzzels. Onderlinge Communicatie is vooral belangrijk!


10

Ambiance: 9.5

Game experience: 10

Service: 10


Played in April 2023

Played with 3 persons

Escaped: Yes


  • Goede service
  • Origineel
  • Verhaal
  • Beleving
  • Puzzels

  escaperoom-schijndelBeterpeter

romoromoEscape LegendMember since: 2020 November 7 (311 rooms played)
Posted on: 2026 february 22

Over Evert Over

We zijn een avondje op stap in Met Evert en Niek. Buiten het gebruikelijke hapje en een drankje 2 kamers in Schijndel op de planning.
We starten met deze voor de warming up.

Het is een leuke diverse puzzelkamer. De logica is prima en we rammen er wellicht wat snel doorheen terwijl we naar ons gevoel best op het gemak deden.

Al met al gewoon een prima kamer


8

Ambiance: 8

Game experience: 8

Service: 9


Played in February 2026

Played with 4 persons

Team: Romo

Escaped: Yes

  Evert Verlinde

Geweldige kamer en super escapemaster

Wat een gave kamer. Heel toffe start, duidelijke communicatie over de aankomsttijd en de start van het spel. We zaten er meteen helemaal in! We waren maar met z’n tweeën en niet altijd heel slim bezig, maar de escapemaster was op perfecte momenten heel duidelijk aanwezig en helemaal in zijn rol. Eind mei komen we de Crimson kamer spelen en we hebben er nu al zin in!
Leuk dat deze kamer ook met twee te spelen viel en ook nog te betalen was.!


10

Ambiance: 10

Game experience: 10

Service: 10


Played in February 2026

Played with 2 persons

Escaped: Yes  59:12 min


  • Sfeer
  • Puzzels
  • Origineel
  • Moeilijkheidsgraad
  • Goede prijs
  • Goede service
  • Verhaal
  • Beleving
  • Goede begeleiding
  • Diversiteit
  • Logica
  • Spannend

  Escapiepan

Tamara_loveTamara_loveEscape ExpertMember since: 2024 February 1 (166 rooms played)
Posted on: 2025 december 29

Mocht ik ooit carrièreswitch moeten maken....

Tweede kamer van dagje bij Escaperoom Schijndel. Leuk vervolg op Brabantse lab. Je begint hier zonder host maar met een super leuk intro. Wij hebben hier zo van genoten!
De room is niet groot qua oppervlakte maar super goed gebruik gemaakt van de ruimte. En ook echt verrassend.
De puzzels waren echt leuk, in thema en logisch.
En ook heel verrassend einde waardoor we zeer hebben genoten van deze kamer.


8.5

Ambiance: 10

Game experience: 10

Service: 10


Played in December 2025

Played with 2 persons

Escaped: Yes  53:45 min


  • Sfeer
  • Goede service
  • Puzzels
  • Origineel
  • Moeilijkheidsgraad
  • Goede prijs
  • Beleving
  • Verhaal
  • Diversiteit
  • Goede begeleiding
  • Logica
  • Blijft interessant tot het einde

  Escapiepan

MrThinnerMrThinnerSenior EscaperMember since: 2024 August 5 (77 rooms played)
Posted on: 2025 december 6

Leuke kamer

Nummertje 2 vandaag, nadat we net bijgekomen zijn van HetBrabantseLab.

Wederom een leuke kamer, leuk dat deze 2 kamers met elkaar verbonden zijn qua verhaal.

Helaas ging er aan het begin van de kamer een slot niet open waar we wel de juiste cijfercombinatie hadden en de host vervolgens de kamer in moest komen om dat zelf te constateren om vervolgens dat gedeelte te skippen. Uiteraard gebeuren zulke dingen en is dit voor henzelf ook vervelend, maar heel je beleving is vervolgens weg. Dit deed voor ons uiteraard wel wat af van de kamer.

Buiten dat; leuke variatie aan puzzels, lekkere doorloop in de kamer, gewoon een leuke kamer.


8

Ambiance: 8.5

Game experience: 8.5

Service: 8.5


Played in December 2025

Played with 2 persons

Team: TumTumTeam

Escaped: Yes

  Escapiepan

Load more reviews

Write your review

Pro's and con's

Additional info

Score

Finishing

1
Review
2
Pro's and con's
3
Additional info
4
Score
5
Finishing

Your review

Your experience in one sentence*
Tell some more about your experience*

Positives of the room

Ambiance
Great service
Puzzles
Original
Difficulty
Great price
Experience
Storyline
Diversity
Great host
Logic
Exciting

Negatives of the room

Ambiance
Bad service
Puzzles
Not really original
Difficulty
Cost
Experience
Lack of story
Illogical puzzles
Bad host
Needs maintenance
Decor

More info

Date of visit*
Persons*
Escaped?*
Time needed to escape? (Optional)

Ambiance

Game experience

Service

Total

Score

Rate the escape room you've played with grades

Ambiance

How was the decoration and theming of the room? Did they make use of effects in the room?

Game experience

Were the puzzles/tasks challenging enough, achievable and in balance and did they fit the story and the experience?

Service

How did you get welcomed and guided before, during and after the escape?

Total

The scoring total doesn't have to be the average of the partial grades. Sometimes an escape rooms deserves a higher or lower total score.

6

Ambiance: 6

Game experience: 6

Service: 6

Fine: A pretty average room, fine to play, but don't expect an amazing room.

Why do I see this?

At the of 2021, we put together a standard explanation of the scores, based upon input from our visitors. This can help to put your score in context.

Name


6

Ambiance: 6

Game experience: 6

Service: 6


More information

Played in

Played with

Team:

Escaped:

Time (mm:ss) (optional)


Pros

Cons

Place without account

We will send you a mail to confirm your email.
Your review will only become visible after you have confirmed your email adress and we have approved the review.

Fill in your name
How many escape rooms have you played already
Fill in your email

Thanks!

You're great