Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
60 minuten
3 - 10
14 jaar
De raket staat op scherp. Lukt het jullie deze binnen 1 uur te lanceren? De klok tikt... 13, 12, 11...
Avontuur
Battle
Bunker
Geschiedenis
Oorlog
Ruimte
Spionage
Geschikt voor zwangeren
Niet rolstoeltoegankelijk
Epilepsie risico
NL, EN
Toilet aanwezig
PIN-betaling mogelijk
Gratis parkeren
Eetgelegenheid
Drankgelegenheid
34 likes
466 bezoekers
70.6% ontsnapt
De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van je deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.
Schrijf een reviewHet is dus zo dat ik ‘The Launch – Escape Mission' gespeeld heb toen ik net begon met deze hobby. Het was mijn tweede escape room, die ik speelde met het team Verblauwkes (5 personen) op 10 augustus 2019. Inmiddels is het – bijna – drie jaar later én kreeg ik de gelegenheid om deze kamer nóg een keer te spelen 🤩. Een teamlid van het team Ale Blie (3 personen) wilde beide kamers bij Noordkade Uitjes in Veghel gaan spelen én gezien ik de eerste keer er niet uit ben gekomen en ik ook de andere kamer wilde spelen, zijn we met ons team afgereisd naar Veghel.
De locatie van Noordkade Uitjes is fantastisch. Je begeeft je tussen de oude silo's op een voormalig industrieterrein wat om is gebouwd naar een soort uitgaansgebied met verschillende vormen van entertainment. Zo dus ook escape rooms! Wat helemaal geweldig is, is dat de escape room zich bevindt in zo'n silo. Deze locatie maakt het spel en de beleving al meteen indrukwekkend.
We werden vriendelijk welkom geheten door onze gamehost en we konden gelijk beginnen, nadat we het toilet bezocht hadden en onze spullen hadden opgeborgen. Met je gamehost loop je tussen de silo's door en dit ademt al meteen sfeer. Je komt terecht in de kamer en daar krijg je de instructie en introductie middels een film. Het is géén filmpje, maar een hele speelfilm 😁…. Hierdoor wordt wél duidelijk wat je niet mag doen én wat je wél moet doen en dat is natuurlijk een grote pré. We moesten een raket lanceren om onze vijand uit te schakelen. Duidelijke taal!
De kamer bestaat eigenlijk uit twee delen. Over het algemeen is de decoratie en thematisering prima gedaan. Vooral in deel twee zit een héél goed stuk op het gebied van decoratie! Er wordt hier en daar wat gebruik gemaakt van licht- en geluidseffecten en dit is ook een prima toevoeging. De puzzels hebben een originele structuur. Je doet in feiten opdrachten, waarbij telkens verschillende soorten puzzels horen. Hierdoor kun je dus ook goed parallel te werk gaan (= meerdere puzzels tegelijkertijd oplossen). Toen ik de kamer voor het eerst speelden zijn we niet tot deel twee gekomen en dat is achteraf super jammer, want in deel twee zit een hele toffe verrassing. Dit is zelfs episch te noemen. Ik ben blij dat ik dat deze keer wél gezien heb, want met een klein kwartiertje over wisten we binnen de tijd uit de kamer te geraken.
Ik begrijp nu héél goed waarom we destijds niet zo ver zijn gekomen in de kamer, want voor een onervaren escaper, komt er in deze kamer véél op je af. Het zijn niet persé moeilijke puzzels, maar vooral véél en je moet goed de structuur bewaren. Ik zou deze kamer dan ook aanraden aan escapers die wat meer kamers hebben gespeeld én opzoek zijn naar een uitdaging qua puzzels.
Al bij al; Twee keer heb ik deze kamer nu gespeeld en twee keer met ontzettend veel plezier! Een mooi gedecoreerde en gethematiseerde kamer met een divers aanbod aan puzzels. Zeker een uitdaging voor de beginnende escaper en een absolute aanrader voor de wat ervarene escaper.
Enkele tips voor mensen die interesse hebben om deze kamer te willen spelen:
- Speel deze kamer met vier óf vijf personen i.v.m. parallel puzzelen;
- Speel deze kamer vooral als je al wat meer kamers hebt gespeeld;
- Als je beide kamers wilt spelen op deze locatie, zou ik beginnen met deze én daarna de volgende i.v.m. het verhaal én de oplopende moeilijkheidsgraat;
- Je kunt ook beide kamers tegelijkertijd spelen met een grote groep als een soort battle-kamer én ik denk dat dit thema en deze kamers zich daar ontzettend goed voor lenen.
Noordkade Uitjes, bedankt voor het bouwen en onderhouden van deze super toffe escape room! We hebben een hele fijne avond gehad bij jullie.
8.5
Sfeer: 9
Spelbeleving: 8
Service: 7
Eindelijk was het zo ver, escapen op de Noordkade in Veghel. Zo wat dagelijks rijd ik hier met de auto langs af. Maar op de een of andere manier kwam het er elke keer maar niet van om de kamers hier te spelen. Vrijwel iedereen die ik ken (en die meteen twee kamers wil spelen) had deze kamers al gespeeld. Gelukkig vond ik eindelijk een team om mee te gaan spelen. Omdat we vrij last minute wilden spelen, waren de tijdsloten niet meer online te reserveren. Altijd fijn als de site zelf al aangeeft: reserveren voor vandaag of morgen, bel dan eventjes. De eigenaar gaf aan me even terug te bellen om te checken of er personeel beschikbaar was voor onze tijdsloten. Een paar uur later was het geregeld, fijn! Op naar Veghel dus!
De Noordkade is een prachtlocatie, voor ieder wat wils; bioscoop, horeca, theater én dus ook escaperooms. Mocht je de tijd hebben, neem dan ook echt even de tijd om de rest van deze toffe locatie te bezoeken. Enfin, de ingang van de escaperoom staat goed aangegeven, dus de eerste puzzel, vind de voordeur, was al opgelost! We werden ontvangen door een enthousiaste gamehost in een prachtige ontvangstruimte, alles ziet er erg netjes uit. Altijd fijn als ook hier aan gedacht wordt. We hadden nog even de tijd om naar het toilet te gaan en eigenlijk konden we daarna meteen starten.
Samen met onze host liepen we naar de kamer toe, en wauw... Wat een locatie. De escaperoom bevindt zich in de silo's op het industrieterrein, over immense locaties gesproken. Ik vind het altijd erg tof als de locatie van de escaperoom ook echt goed binnen het thema past. Gaaf! We starten in een algemene ruimte en krijgen hier nog wat uitleg. Daarna is het voor ons de tijd om te starten in de kamer zelf. De kamer start met een filmpje. Ik vind het altijd erg tof wanneer introductievideo's mooi zijn. Dat was hier zeker het geval. De introvideo was wat aan de lange kant, maar dat mocht de pret niet drukken. Het verhaal was in ieder geval duidelijk.
Toen de introvideo klaar was, dachten we meteen te kunnen starten. Echter kregen we meteen een nieuwe oproep via het scherm, we konden nu dan écht gaan starten. Vanaf de eerste seconde zit je meteen in het verhaal. Dat komt mede omdat het decor zo goed is uitgewerkt. Het valt wel op dat er veel te doen is, zeker voor ons met drie personen. Wel zit de kamer qua puzzels logisch in elkaar en volgt alles elkaar erg goed op!
Vanaf het eerste moment zitten we dan ook in een bepaalde flow en die laten we eigenlijk niet meer los tot het einde. Het enige wat mij enorm stoort zijn de ontelbare filmpjes tussendoor. Nogmaals, ik ben groot fan van mooie video's, zeker als zij het verhaal vertellen. Maar wanneer dit zo vaak gebeurd én wanneer de filmpjes aan de lange kant zijn, gaat dit op een gegeven moment echt frustreren. Zeker wanneer je in een hele lekkere flow zit, halen deze video's je juist weer uit die goede flow.
Zoals in meerdere reviews beschreven, bestaat de kamer eigenlijk uit twee delen. De finale was voor mij echt het hoogtepunt van de kamer. Er is zo ontzettend veel te doen, dat je eigenlijk meteen denkt: dit gaan we nooit redden. Echter zit de kamer zo ontzettend logisch in elkaar, dat je er onwijs fijn doorheen gaat. Zonder hints en met nog zo'n 15 minuten op de klok is het ons gelukt de raket de lanceren.
Ik vond The Launch echt een toffe room. Duidelijk verhaal, duidelijke opdracht, goed gebruik van decor, mooie effecten en bovenal onwijs logisch. Enige kanttekening voor mij is dat de filmpjes echt een heel stuk korter mogen en dat de afwerking op sommige punten wel nog wat beter kan. Op naar kamer twee!
8.5
Sfeer: 9
Spelbeleving: 8.5
Service: 8.5
Wauw, wat een bouwwerk. Er is ontzettend goed gebruikgemaakt van de locatie en de ruimte die beschikbaar is. Wat een bouw en wat een setting!
Met onze groep van vier hebben we The Launch gespeeld. De kamer is grotendeels parallel opgebouwd en voelt daardoor erg ruim aan, waardoor iedereen constant bezig kan zijn. Visueel zit het sterk in elkaar en de decorstukken dragen echt bij aan een groots geheel. Ook de puzzels zijn degelijk en spelen prettig weg.
Toch waren er voor mij een paar minpunten. Aan het begin krijg je een elle lange uitleg via een film, terwijl de host dit daarvoor al had uitgelegd. Ik betrapte mezelf erop dat ik, iets wat ik normaal bij teamgenoten afkeur, tijdens die uitleg al rond aan het kijken was en zelfs voorzichtig begon met puzzelen. Je kunt je afvragen hoeveel deze uitgebreide intro echt toevoegt aan de beleving.
Ondanks deze punten blijft The Launch vooral een indrukwekkende kamer met een sterke locatie, goede bouw en een solide puzzelervaring. Een ervaring die vooral visueel en qua opzet echt indruk maakt, maar in spanning en opbouw nog net wat strakker had mogen zijn.
De service was verder oké, al niet heel bijzonder. Een drankje achteraf konden we bij het naastgelegen restaurant bestellen. Dit kon niet op de locatie zelf omdat we de laatste groep waren.
7.5
Sfeer: 8.5
Spelbeleving: 8.5
Service: 6
Gespeeld in april 2026
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja 55:10 min
Heel gave escape room. Ik bezocht deze kamer met mijn ouders (beiden 70 jaar). Zij wonen vlakbij en waren benieuwd hoe zoiets in zijn werk gaat. Zij hadden geen ervaring, maar we zijn als team met z'n drieën behoorlijk ver gekomen! Helaas nét niet ontsnapt..! Hier en daar kregen we wat hulp, maar volgens de operator niet bovengemiddeld veel. De kamer is een mengelmoes van sloten, puzzels, verhaal, maar vooral ook technische snufjes. Met een absoluut hoogtepunt, ongeveer halverwege de rit.
Ik heb inmiddels 10 kamers gespeeld, en deze staat zeker in de top-3! Net geen 3x 10 als beoordeling
10
Sfeer: 10
Spelbeleving: 10
Service: 9.5
Gespeeld in augustus 2022
Gespeeld met 3 personen
Ontsnapt: Nee
Vandaag eindelijk weer eens wat escape rooms op het programma. Om te beginnen met twee kamers bij The Space. Het blijft een van de prachtigste locaties in Nederland. Was er al een paar keer geweest, maar nog niet voor de 'nieuwe' (dat is inmiddels ook relatief) escape rooms. We begonnen aan de Amerikaanse kant met The Launch en waren erg benieuwd wat de laatste updates hadden gebracht. In het begin waren er de nodige opmerkingen over de puzzels namelijk. In het kort: Inmiddels meer dan genoeg puzzels. Mooie mix van 'ouderwetse' slotjes en techniek. Precies zoals ik het graag zie. Het 'open mond' momentje richting het einde van de kamer mag er ook zijn. Al met al visueel erg indrukwekkend. Van het openingsfilmpje tot het einde, zit je er helemaal in. We zijn ongeveer een uur lang heerlijk bezig geweest. Mooie beleving gecreëerd daar in Veghel!
9
Sfeer: 10
Spelbeleving: 9
Service: 10
Gespeeld in juli 2019
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja 56:41 min
#105 Alweer 1,5 jaar geleden The Sabotage gespeeld. Dit keer op Valentijnsdag een erg leuke avond gehad bij The Space. Tot in de puntjes verzorgd, zeer enthousiaste gamemaster, en erg leuk om een keer met onbekenden een escape te spelen! Dankzij de introductie wordt je helemaal in de sfeer van het verhaal gebracht en ook de escape room zelf ziet er fantastisch uit. Evenals bij The Sabotage zijn de puzzels wat te makkelijk en te laag in aantal, waardoor we zelfs met deze onervaren en nieuw samengestelde groep binnen 45 minuten konden ontsnappen. Gelukkig vertelde de gamemaster dat ze bezig zijn de puzzels te updaten, dat zou de beleving compleet maken.
8.5
Sfeer: 8.5
Spelbeleving: 7
Service: 10
Gespeeld in februari 2019
Gespeeld met 6 personen
Ontsnapt: Ja 44:45 min
Geweldige opdracht! Opdrachten om codes e.d. te ontdekken zitten goed in elkaar. Het ziet er gaaf uit, net echt ;)
9
Sfeer: 9
Spelbeleving: 9
Service: 9
Gespeeld in januari 2019
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja
Mega coole kamer. Helemaal in thema waar je in wordt meegezogen.
Een topper !
Spijtig dat we nog een minuutje te kort kwamen... 😁ž
9.5
Sfeer: 9.5
Spelbeleving: 9
Service: 9.5
Gespeeld in november 2018
Gespeeld met 3 personen
Ontsnapt: Nee
Mooie kamer met een goed verhaal waar je meteen in zit.Deze kamer leeft in deze omgeving.Goed bedacht én gemaakt op de Noordkade.The Space hoort op deze plek. Samenwerken is echt belangrijk.Net niet ontsnapt en daarom na afloop steeds aan het denken; wat hebben we gemist of niet goed gedaan!!!!
8
Sfeer: 9
Spelbeleving: 8
Service: 8
Gespeeld in mei 2018
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Nee
Wat is deze kamer mooi afgewerkt!
Echter is het voor mij meer een beleving dat een escape room.
Weinig te puzzelen en vaak een hint nodig om de next steps te snappen.
Maar absolute aanrader voor de beleving!
8
Sfeer: 10
Spelbeleving: 6
Service: 8
Gespeeld in april 2018
Gespeeld met 5 personen
Ontsnapt: Ja
Mooie ontvangsthal, aardige begeleiding en super mooie kamer.
Erg gedetailleerd decor en door het filmpje in het begin zit je al in het verhaal, we gaan een raket lanceren!
Je valt van de ene verbazing in de andere qua aankleding.
Persoonlijk vond ik dat er teveel hints nodig zijn om vooruit te komen, waar ik meer houdt van kamers waarbij het logisch elkaar opvolgt en duidelijk is wat de bedoeling is.
De puzzels waren in mijn beleving niet erg moeilijk, niet veel aanwezig en erg lineair waardoor we met 5 vooral ervaren spelers niet allemaal altijd iets konden doen.
De extra koningsdag puzzel maakte daarin veel goed.
Al met al wel een hele toffe belevenis!
8.5
Sfeer: 8.5
Spelbeleving: 7.5
Service: 8.5
Gespeeld in april 2018
Gespeeld met 5 personen
Ontsnapt: Ja
We hebben met de groep een hele leuke tijd gehad in deze kamer. The Launch is ruim opgezet, heeft prima puzzels en maakt indrukwekkend gebruik van de locatie. Vooral de decorstukken zijn echt sterk en geven de kamer meteen een groots gevoel. Toch had ik gedurende het spelen regelmatig het idee dat er iets mist. Het voelt alsof er puzzels of misschien zelfs een stukje verhaal uit de kamer zijn gehaald.
Het intro had wat ons betreft ook flink korter gemogen. Eerst krijg je het bekende verplichte praatje van de host en daarna nog een introductie die daar bijna dubbelop overheen gaat met onder andere dezelfde informatie. Dat duurde echt te lang en haalde de vaart er een beetje uit voordat we überhaupt begonnen waren. Erg jammer.
Een ander punt is dat niet alle ruimtes en elementen echt benut voelen. Terwijl de kamer visueel veel te bieden heeft, hadden we niet altijd het gevoel dat we alles wat we zagen ook echt nodig hadden om verder te komen. We hadden zelfs nog tijd over dus een extra puzzel of twee had de flow zeker kunnen verbeteren.
Daarnaast is het een "battle" kamer maar dat gevoel kwam bij ons niet echt binnen. Je merkt weinig tot niets van je tegenstanders en ondanks de visuele hints ontbreekt de spanning van een echte confrontatie. Met iets meer tijdsdruk of directe dreiging had dit concept veel sterker kunnen uitpakken. We speelden met vier personen en dat werkte prima. De kamer is grotendeels parallel op te lossen met hier en daar een uitzondering. Met een grotere groep zou het ook nog goed te doen zijn.
De service was prima maar niet bijzonder. Een drankje achteraf wordt aangeraden bij het restaurant ernaast. Wel werd verteld dat als je beide kamers boekt je normaal gesproken een sabotage element krijgt tegenover het andere team wat het concept wel leuker maakt in theorie. Al met al is The Launch een kamer met veel potentie. De locatie en decoratie zijn sterk en het idee is leuk maar het geheel mist nog net wat spanning en afwerking om echt de ruimte te verlaten met dat wauw gevoel.
7.5
Sfeer: 8.5
Spelbeleving: 8
Service: 6
Gespeeld in april 2026
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja 55:10 min
Slotjes slotjes en nog meer slotjes. Een beetje wd 40 zou best handig geweest zijn gezien de kracht die nodig was om te draaien. En na afloop krijg je DIRECT HET VERZOEKN OM AFTEREKEN EN TE VERTREKKEN. EEN DRANKJE KUN JE ERGENS ANDERS GAAN DOEN. VANNDE LAATTSE 10 KAMERS ZEKER DE.MINSTE
3.5
Sfeer: 6
Spelbeleving: 6
Service: 1
Gespeeld in december 2025
Gespeeld met 6 personen
Ontsnapt: Ja
Met collega's gespeeld, hartstikke leuk verhaal en ervaring! Wel veel hangsloten, en hier en daar wat verwarrende puzzels. Wel leuke verhaallijn en gewoon de gezelligheid die wij zelf creëerden door als georganiseerde kippen zonder koppen rond te rennen. De kamer begint op hetzelfde moment als een andere challenge kamer die proberen de raketlaunch stop te zetten, wat wel heel leuk is! Je mag de kamer wel gewoon afspelen als de anderen al klaar zijn (maar wij hadden gewonnen, hihi).
Wij werden eerst de kamer ingelaten, voordat de andere groep hun introductie hadden gehoord en in de kamer stonden waardoor we ook een beetje ons afvroegen of we al mochten rondneuzen of dat we moesten wachten - we hebben uiteindelijk wel gewoon al rond zitten zoeken maar dat was wat vaag. Verder was het filmpje aan het begin (en ergens midway) ook best wel lang, maar verder heel leuk en gezellig gehad :)
7.5
Sfeer: 8.5
Spelbeleving: 7.5
Service: 7
Gespeeld in november 2025
Gespeeld met 5 personen
Ontsnapt: Ja 56:50 min
Het was even zoeken voor we door hadden waar we naarbinnen moesten maar werden wel meteen welkom onthaalt.
De escaperoom bevind zich in de silo's op het industrie terrein. In de wandeling ernaartoe loop je al tussen de silo's heel vet! Als je binnenstapt loop je al meteen een sissende rokende ruimte in onder de raket! Geweldige binnen komer.
Daadwerkelijk binnen begint eerst een film die je het verhaal verteld. En daarna over gaat in beveiligings camera's! Op het bureau gaan daarna de mededelingen verder waardoor je echt in het verhaal getrokken word. Je wordt echt mee genomen op missie heel leuk gedaan! Het verhaal loopt duidelijk! De kamer is verder goed gethematiseerd het is ook echt geloofwaardi omdat je echt in een silo zit! Leuke puzzels en opdrachten! Deel twee was nog beter gethematiseerd! Met een echt wauw effect!
Wij waren met een grote groep! Meestal ben ik daar niet perse fan van in escape rooms maar deze room liet ook veel spelers toe en we waren net met te weinig om tegen elkaar te kunnen spelen. Ik vond het daarom spannend of het uitdagend zou blijven! Maar we hebben niet met zijn alle samen de puzzels op Hoeven lossen en iedereen was continu wel bezig dus niet dat sommige de hele tijd niets stonde te doen!
Ik vond de beleving erg vett! Het eind moment duurde alleen wat lang waardoor wij dachten dat we nog wat knoppen in moesten drukken. Een rood knipperende knop werd ingedrukt door ons, omdat het donker was zagen wij de tekst niet drukken niet! En de druk op de knop zette de beleving stil en daar stonden we in het donker... gelukkig wist de spelleider het spel weer snel te activeren waardoor we het eind spectacel nog konden ervaren.. het voelde niet minder heroïsch gelukkig! Ik vond dit erg vett en indrukwekkend! Veel slotjes en codes maar dat paste prima in het thema. Het enige nadeel van spelen met een grote groep is dat je niet alles mee krijgt van hoe alle puzzels opgelost zijn! Maja dat houd je altijd!
8.5
Sfeer: 9.5
Spelbeleving: 8.5
Service: 7.5
Gespeeld in oktober 2025
Gespeeld met 7 personen
Ontsnapt: Ja 56:51 min
8
Sfeer: 8
Spelbeleving: 8
Service: 6.5
Gespeeld in oktober 2025
Gespeeld met 5 personen
Ontsnapt: Ja 56:51 min
Er was een storing, waardoor we lang moesten wachten. Lange wachttijden ook in de kamer. Veel puzzels met sloten wat wij niet meer zo van deze tijd vinden. Veel hints nodig, terwijl we heel ervaren zijn. Diverse puzzels werkten niet meer om binnen de tijd te kunnen ontspannen. Dit werd niet gecommuniceerd.
6
Sfeer: 7
Spelbeleving: 5.5
Service: 5.5
Gespeeld in augustus 2025
Gespeeld met 3 personen
Ontsnapt: Ja
Deze heb ik gespeeld met collega's in twee teams tegen elkaar. De intro duurde wat lang waardoor we eigenlijk al bezig gingen met verkennen tijdens de intro.
Er waren wat afleidende elementen in de kamer die ons bob de start wat op een dwaalspoor brachten, maar eenmaal op gang ging het prima. Er werd wel veel met sloten gewerkt die niet altijd even handig open gingen ook al had je de juiste oplossing en 1 keer viel de informatie al uit een kastje dat we nog niet geopend hadden (langs de kieren van de deur)
Pluspunten: er was voor ieder genoeg te doen. De kamers was spectaculair ingericht met een fantastisch visueelverrassingselement in de laatste ruimte!
Niet de mooiste room die ik ooit heb gespeeld, maar toch zeker de moeite waard!
8
Sfeer: 8
Spelbeleving: 6.5
Service: 10
Gespeeld in augustus 2025
Gespeeld met 8 personen
Ontsnapt: Ja
Als je op zoek bent naar een bijzonder aangeklede escape room, dan moet je echt hierheen. Heel bijzonder wat je gaat zien. Verder zijn de puzzels leuk en toepasselijk voor het thema. Hele leuke room.
We dachten dat we het gehaald hadden. Maar dat bleek niet zo te zijn, haha.
8
Sfeer: 8.5
Spelbeleving: 8.5
Service: 7
Gespeeld in juni 2025
Gespeeld met 9 personen
Ontsnapt: Nee
Hele leuke kamer
9
Sfeer: 8.5
Spelbeleving: 8
Service: 10
Gespeeld in mei 2025
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja
Wij zijn met een bedrijfsuitje bij de Noordkade in Veghel geweest. Hier hebben wij "The Launch" kunnen spelen. Hele gave escape room met een unieke ervaring, dat komt ook de ruimte waarin de room is gebouwd. De opbouw aan het einde van de game was erg gaaf! (zonder te veel te verklappen natuurlijk)
8.5
Sfeer: 8.5
Spelbeleving: 8.5
Service: 9
Gespeeld in april 2025
Gespeeld met 6 personen
Ontsnapt: Ja
We hebben deze kamer gespeeld met drie personen. De kamer zit heel leuk in elkaar. Het is veel puzzelen, dus met z’n drieën moesten we flink aan de bak.
Veel slotjes, cijfersloten en digitale sloten met keypad. Wij houden er van!
Echt een aanrader (als je van veel sloten houdt).
Er zit goede spanning in het verhaal. Ook mooi licht en geluid!
Dit is echt zo’n verborgen parel waar je wel eens van hoort.
9
Sfeer: 9
Spelbeleving: 9
Service: 9
Gespeeld in februari 2025
Gespeeld met 3 personen
Ontsnapt: Ja
#40 na een kort belletje met de locatie konden we toevallig nog dezelfde dag terecht, altijd fijn! Het terrein waar Noordkade Uitjes zich heeft gevestigd is sfeervol, net als de locatie waar we gaan escapen, namelijk in een oude silo. Vanwege de kou in de winter, werd ons aangeraden onze winterjassen aan te houden, wat prima past bij deze beleving.
Het verhaal in deze kamer is duidelijk, je werkt echt ergens naartoe. Je hebt als team een duidelijke missie. De aankleding en puzzels zijn in thema. Je puzzelt parallel en moet op sommige momenten samenwerken. Altijd extra leuk voor het teamgevoel. Er is genoeg te doen voor iedereen en het is flink doorwerken om op tijd de missie tot een goed einde te brengen. Er zit een leuk indrukwekkend-momentje in de kamer.
De host was prettig en gaf precies op de juiste momenten een hint wanneer we die nodig hadden. Natuurlijk kan de afwerking soms beter en duurde de video’s tussendoor soms wat lang, maar dat zijn slechts details. We hebben een toffe middag gehad en zijn erg nieuwsgierig ook naar de andere escaperoom op deze locatie: The Sabotage.
Bedankt en tot de volgende keer!
ps, je kan er gratis parkeren voor de deur en restaurant DIS, is een heerlijke lunchspot (dat zit op hetzelfde terrein).
9
Sfeer: 9
Spelbeleving: 9
Service: 8.5
Gespeeld in december 2024
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja 57:52 min
Gewoon wauw dit had gewoon alles! Het had een mooi verhaal, hele immersive omgeving, puzzels op moeilijksheidsgraad, fijne service, kortom een top ervaring!
Als je deze hebt gespeeld raad ik ook zeker de andere kamer aan!
9.5
Sfeer: 10
Spelbeleving: 10
Service: 8.5
Gespeeld in augustus 2024
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja
Wat een gave escaperoom! Met vier personen is het best even aanpoten. Maar het is super gaaf gemaakt. Ik denk dat het ook erg leuk is als je met een grotere groep bent en dat die groep in de Sabotage kamer zit! Puzzels zijn lekker uitdagend.
10
Sfeer: 9.5
Spelbeleving: 10
Service: 7.5
Gespeeld in juli 2024
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja 50:40 min
jammer dat we het net niet gehaald hebben
7.5
Sfeer: 8
Spelbeleving: 6.5
Service: 8