Receive notifications?
Do you want to receive notifications?
Receive notifications?
Do you want to receive notifications?
60 minutes
2 - 6 (Recommended: 4)
14 year
Ga met je team van student-archeologen op onderzoek, diep in de jungle.
Lukt het jullie om de tempel binnen te komen? Dan stuit je misschien op een archeologisch wonder van duizenden jaren oud. Word niet te hebberig als je het gouden beeld ziet! Of anders...
Moeilijkheidsgraad:
****
Kunnen traplopen en kruipen is in deze kamer noodzakelijk
Adventure
History
Airco available
No wheelchair access
Epilepsy risk
NL
Toilet available
PIN-payment possible
Free parking
Drinks available
5 likes
120 visitors
94.4% escaperate
No right may be derived from the prices mentioned on this website since they can be changed at any given moment.
The total score of a review doesn't have to be the average of your subscores. Sometimes a room feels like it should deserve a higher (or lower) rating than the exact sum of its parts.
Write a reviewNa het koninkrijk te hebben gespeeld is dit een goede kamer daarna te doen. Ook aan deze kamer hebben zij veel aandacht besteed aan de decoratie. Puzzels waren iets moeilijker. Dit was een goede toevoeging. Soms waren de puzzels niet altijd logisch in de zin van. Toevoeging van de puzzel in het verhaal.
Een goede kamer voor twee personen en een hele mooie decoratie. Al met al, doen!
8
Ambiance: 8.5
Game experience: 8.0
Service: 8.0
Played in September 2023
Played with 2 persons
Escaped: Yes
Nou, meer Indiana Jones kan het bijna niet zou je denken.
Ik begin bij het decor en dat is echt prachtig.
De ruimte waar we begonnen is mooi aangekleed en we waren dan ook blij met de waarschuwing via de mail.
Er is ook een goede manier waarmee met ons kan worden gecommuniceerd.
Ook konden wij hiervoor hints vragen mits nodig, maar dat was in dit geval niet nodig.
De stem was dan ook duidelijk hoorbaar en leuk ingesproken.
Eenmaal in de kamer hadden wij de flow snel te pakken.
Soms even iets te snel met een volgende puzzel al bezig willen zijn, maar dat werd snel opgelost.
Deze puzzels waren dan ook zeker niet lastig, maar dat is ook soms lekker.
We leken echt te vliegen in die ruimte.
Bij een puzzel twijfelde we even of er iets niet werkte, maar blijkbaar hoorde dat zo.
Ook daar snapte we snel wat er gedaan werd.
De eindpuzzel vond ik persoonlijk een beetje mwha.
Deze was zo tegenstrijdig met de rest.
De rest waren allemaal lekkere eenvoudige puzzels en die laatste leek erin te zitten om het langer te laten duren.
Gelukkig hebben wij een paar rekenmonsters in onze groep en lukte dit toch snel!
Eenmaal daarna kwamen wij erachter dat die puzzel de laatste was.
Het einde was erg abrupt en we waren er dan ook weer snel uit.
Jammer! Maar we hebben het wel leuk gehad!
Overal erg leuk gehad, kort maar krachtig.
Het decor was prachtig, de flow zat er heerlijk in en het systeem voor de hints was slim bedacht.
Ook voor de jongeren onder ons is deze kamer goed te doen. Klimmen en klauteren is altijd top niet?
Plus alles wat we binnen zagen was ook in het thema. Top bedacht.
We voelde ons ook echt Indiana Jones, we misten alleen de rollende steen nog.
Wel vonden wij de kamer een tikkeltje leeg of karig aangekleed.
Misschien wordt het anders te druk, maar wie weet. Het miste net dat kleine beetje pit.
Puzzels zijn leuk maar voor de iets ervaren spelers is dit mogelijk wel een walk in the park.
En het mapje om de puzzel op te lossen is mwha, had dat verwerkt in de kamer!
Dan heb je ook gelijk het punt voor karige aankleding mogelijk opgelost.
Raad ik deze kamer aan bij mensen? Natuurlijk. Het decor is echt prachtig.
Ik weet zelf niet hoe de andere kamers zijn maar zo te lezen zijn die ook goed.
Als je gaat, doe er dan gelijk meerdere!
Thanks voor de escaperoom (en mogelijk tot de volgende!)
7.5
Ambiance: 8.5
Game experience: 6.5
Service: 8.0
De laatste kamer op de locatie werd voor ons de tempel van Hunahpu. Ook hier stapten we binnen in een mooie kamer waar de flow – tot een bepaald moment – er erg goed in zat. Het hinstysteem is perfect en past helemaal in het thema. Persoonlijk vind ik tempel thema's niet heel interessant. Wat ze hier echter qua kamer neer hebben gezet is heel netjes! Op sommige plekken kan de afwerking in de kamer echt beter. Dit is echter gedeeld en er werd ons dezelfde middag nog medegedeeld dat dit al aangepast zou gaan worden. Helemaal top! De kamer zit leuk in elkaar en heeft leuke puzzels. Echter zit er op het einde wederom een erg lastige puzzel waar wij heel wat minuten verloren hebben. Dit doet echter niets af aan de kamer. Het is over het algemeen echt wel een leuke kamer om te spelen!
8
Ambiance: 8.5
Game experience: 7.5
Service: 7.5
Played in September 2021
Played with 3 persons
Escaped: Yes
Niet minder dan 6 rooms op de planning deze keer:
Escape Mijdrecht
ISS
Het Koninkrijk
De Tempel van Hunahpu
Escape tales
Runaway train
escaperoom Nederland
De Laboratoriumkamer
De meisjeskamer
Starten deden we dus met de 3 rooms van Escape Mijdrecht.
Onthaal:
De escape room bevind zicht in een winkelstraat en is goed aangegeven.
Voor parkeren trek je voor de zekerheid best een paar minuten voor uit. In de buurt zijn parkings te vinden, maar het is niet echt een autovriendelijk centrum.
De ontvangstruimte is mooi en ruim, proper en veel licht.
De eigenaar Thijs ontving ons en had er ook voor gezorgd dat we de 3 rooms lekker achter elkaar weg konden spelen.
We hadden de eigenaar gevraagd om zelf de volgorde te bepalen, hij kent tenslotte zijn kamers het best. Persoonlijk denk ik dat ik zelf het Koninkrijk op 1 had gezet, dan het ISS en als afsluiter de tempel.
Kamer:
De laatste kamer hier alweer en dit is de nieuwste van de 3.
Meestal zijn tempels niet echt mijn ding, maar dit is een van de betere qua decor die ik al tegengekomen ben.
De start zet meteen de sfeer van de tempel prima neer. Ik vond hier de ruimte wel iets te karig ingekleed. Maar net als in de andere kamers botst het hier voor mij op puzzelvlak. Er wordt gegrepen naar puzzels van 6 jaar geleden die toen nog prima waren, maar nu gewoon een zucht geven voor ervaren escapers.
Gek genoeg laat de maker minuten later zien dat het wel kan en met frisse moed exploreren we verder. Alleen begin je wel het gevoel te krijgen dat het allemaal wel heel erg vlot gaat en dat we tijdsgewijs hier wel heel snel buiten gaan staan als het zo doorgaat. En helaas voor mij grijpen ze dan terug naar een eindpuzzel die bewust tijd gaat vreten en zo ook mijn enthousiasme.
Eerlijk, ik denk dat het gewoon niet mijn soort puzzels zijn. Ze missen vernieuwing, ze zijn onnodig tijdrovend en ze zorgen niet voor het teamwork waar je op hoopt.
Conclusie:
Ik weet het echt niet. Ik hoop dat families zich hier prima amuseren alleen was het voor mij niet dat uurtje puzzelplezier waar ik op gehoopt had. Net als bij de andere rooms is de potentie aanwezig maar om een of andere reden komt het voor mij niet tot zijn recht.
Het kan persoonlijk zijn, dat geef ik gerust toe, maar ook hier weer was de afwerking niet overal goed, en draaide geluid in een soort irritante loop.
Het hintsysteem is dan wel weer erg tof bedacht en mooi uitgevoerd.
Ik denk dat je deze kamer best speelt met max 4 personen en ervaren groepen misschien zelfs minder.
8
Ambiance: 8.0
Game experience: 7.5
Service: 8.5
Played in September 2021
Played with 3 persons
Escaped: Yes
Nadat we Het Koninkrijk hadden gered besloten we spontaan om ook De Tempel te spelen. Door de mooie verrassende eerste ruimte zit je er meteen helemaal in. De kamer is mooi aangekleed en ook hier zijn de puzzels weer leuk in thema! Het hintsysteem is goed bedacht en origineel. Heel leuk ook dat je hier flink moet klimmen en kruipen. In vergelijking met Het Koninkrijk zit er veel meer denkwerk in deze kamer en goed kunnen hoofdrekenen is dan ook een must. Gelukkig gingen de puzzels ons goed af en konden we ruim op tijd uit de tempel ontsnappen.
Kortom: we hebben ons erg goed vermaakt in deze twee leuke, mooie kamers en we komen zeker een keer terug om de andere kamers te spelen!
8.5
Ambiance: 8.5
Game experience: 8.0
Service: 9.0
Played in October 2024
Played with 2 persons
Escaped: Yes
Een leuke, old school escaperoom. Erg mooi, decor en goeie begeleiding.
De host was erg aardig, ik besefte me achteraf dat ze meer kamers tegelijk aan het hosten was. Maar deze meid was echt wel op de hoogte wat er gebeurde en of ze moest helpen.
Ze hadden een geinig "hint systeem" geïntegreerd in het spel (no spoilers)
Was gewoon leuk!
9.5
Ambiance: 9.0
Game experience: 9.0
Service: 10.0
Played in October 2024
Played with 6 persons
Escaped: Yes
#152 vandaag stonden er weer 2 leuke kamers op de planning en dit keer van het eerst met een samenstelling van 3 personen. We hadden onszelf al opgewarmd met De Florijnen waar wij een uitstekende tijd neer gezet hadden (38:36) en nu werd het tijd voor De Tempel van Hunahpu, de favoriet van onze game host.
Parkeren:
Parkeren kan zo goed als voor de deur. Neem wel een blauwe schijf mee want een groot deel van de nabij gelegen plekken zijn blauwe zone.
De kamer:
Ik wil gelijk waarschuwen om geen lichte en goede kleding aan te trekken. Je moet af en toe kruipen ik deze kamer en de korrels die op de grond liggen geven enorm af. Dit benoemd te hebben ga ik dieper in op de kamer. Vanaf begins af aan ziet de kamer er weer keurig verzorgd uit. Dit was ook bij alle andere kamers op de locatie het geval en is het voornamelijk het decor wat er boven uit springt. Ook de puzzels waren wat uitdagender bij deze kamer wat het zeker met 3 personen een leuke uitdaging maakt. Wat mij wel stoorde was dat er met voorgeprogrammeerd hints gewerkt werd. We hadden een ding niet gezien en hier werden steeds hint over gestuurd maar die verduidelijkte niet wat we moesten doen wat tot 4/5 keer aan toe zorgde voor veel verwarring en frustratie. Nadat we er alsnog zelf achter waren gekomen wat we nu gemist hadden was het kwaad eigenlijk al geschiet, ik heb me hier best wel aan geïrriteerd en kon niet meer echt genieten van de kamer ondanks dat deze qua decor wel echt erg tof was en misschien zelfs wel een van de betere kamers op deze locatie was maar zo voelde het dus helaas niet.
Conclusie/samenvatting:
Een kamer die absoluut het spelen waard is maar bij ons toch voor de nodige frustratie en onduidelijkheid heeft gezorgd door de geautomatiseerde hints. Als ik de 4 kamers op deze locatie zou moeten beoordelen zou dit mij ranking zijn:
1. Space Lab
2. Het koninkrijk
3. Florijnen
4. De tempel van Hunahpu
7.5
Ambiance: 8.5
Game experience: 7.0
Service: 7.5
Played in October 2024
Played with 3 persons
Escaped: Yes 50:10 min
De kamers waren oke ingericht, alleen wij vonden puzzels niet allemaal even logisch.
6
Ambiance: 7.0
Game experience: 6.5
Service: 6.5
Played in July 2024
Played with 4 persons
Escaped: Yes
Zeer goede beleving en ook hele leuke puzzels. Dit is echt een aanrader!
8.5
Ambiance: 8.5
Game experience: 9.0
Service: 8.5
Played in May 2024
Played with 6 persons
Escaped: Yes 51:00 min
Puzzels in het thema van de room.
8
Ambiance: 8.0
Game experience: 8.5
Service: 8.0
Played in May 2024
Played with 6 persons
Escaped: Yes
Een geschikte en betaalbare escaperoom voor 2 personen vinden is best een uitdaging. Wat ons betreft is de Tempel daarvoor een geschikte kamer!
We worden in de rol van archeologie studenten (geen witte kleding of schoenen aantrekken trouwens) geholpen door onze professor, die via radiocontact (erg leuk hintsysteem!) ons helpt met het vinden van het gouden beeld in de Maya tempel. Meer Indiana Jones dan dit wordt het niet.
Het decor is mooi gemaakt en geur, licht en geluid versterken het effect. De puzzels zijn mooi verwerkt in het Maya thema en in onze handelingen om het gouden beeld te vinden. Het zijn voornamelijk 'doe-puzzels', met een aantal 'denk-puzzels'. De laatste puzzel was zo'n pittige denkpuzzel; erg leuk, maar met de tijdsdruk en alle geluiden op de achtergrond even schakelen om de rust te vinden en goed te kijken wat nou precies de bedoeling was.
Het is een ideale kamer voor twee personen; je bent continu aan de slag, aan het samenwerken en het tempo en daarbij de actie, blijven hoog.
8
Ambiance: 8.0
Game experience: 8.0
Service: 8.0
Played in March 2024
Played with 2 persons
Escaped: Yes
Mooie kamer met heel toffe overgangen tussen de verschillende ruimtes.
Er zitten heel mooie en originele puzzels in die geweldig binnen het thema passen.
We waren met zes mensen en konden op de meeste momenten allemaal iets doen. Alleen aan het einde zitten wat rekenpuzzels waarbij niet iedereen actief mee kan doen. Dat is jammer om mee af te sluiten.
Leuke ontvangst en napraatje.
De host voegt verder niet iets toe aan het verhaal, dat doet de kamer zelf.
Alles mooi in thema, fijne flow.
8.5
Ambiance: 10.0
Game experience: 9.0
Service: 6.0
Played in February 2024
Played with 6 persons
Escaped: Yes 49:12 min
We hebben deze kamer met 2 personen gespeeld.
Het is een hele leuke puzzelkamer, met verrassende elementen.
8.5
Ambiance: 8.5
Game experience: 8.5
Service: 8.5
Played in December 2023
Played with 2 persons
Escaped: Yes
Nadat we een hele tijd geleden Koninkrijk hadden gespeeld, nu dan terug voor de Tempel. Niet met mijn ervaren escape team, maar met man en jongste dochter. Een prima team om deze kamer te doen bleek achteraf!
De kamer is mooi aangekleed en prachtig in thema. De puzzels waren prima te doen, wat zoekwerk
hier en daar (niet ons sterkste punt…) en we hebben ons zeker niet verveeld. Ik denk wel dat, als ik deze kamer gedaan zou hebben met ons ervaren team, we heel snel weer buiten hadden gestaan. De kamer is dan ook prima te spelen voor 3 (hooguit 4) niet al te ervaren spelers. Ervaren spelers zou ik aanraden hooguit met 2 personen te gaan.
Al met al zeker een leuke escape!
8
Ambiance: 8.0
Game experience: 8.0
Service: 8.0
Played in December 2023
Played with 3 persons
Escaped: Yes
Vandaag hebben we twee kamers op deze locatie gedaan. Na het Koninkrijk was deze aan de beurt.
Net zoals de andere kamer stap je direct weer in een heel mooi decor. De ruimtes hebben me erg verrast. We begonnen erg sterk met ook leuke puzzels en lekker klim en klauterwerk. Ongeveer op de helft van de kamer liepen we even vast op wat zoekwerk. Al met al wel een hele leuke kamer om te spelen. Leuk met 4 personen, maar voor de ervaren spelers ook goed te doen met 2 personen.
8
Ambiance: 9.0
Game experience: 8.0
Service: 8.0
Played in September 2023
Played with 2 persons
Escaped: Yes
#109
Met 4 personen speelde wij deze kamer. Ik zou dit aantal ook direct willen aanraden. Bij meerdere mensen loop je elkaar wellicht wat voor de voeten, ondanks dat de kamer relatief ruim is.
De aankleding van de kamer vond ik echt boven verwachting. Het ziet er werkelijk prachtig uit en is goed afgewerkt. Chapeau!
De puzzels zijn leuk, zitten goed in elkaar en voelen redelijk aansluitend bij het thema. Wel sluit ik mij aan bij de andere reviews dat de eindpuzzel ietwat simpel is en dat het einde wat meer bombastisch had mogen zijn.
Al met al enorm vermaakt in deze kamer! Tip: GEEN witte schoenen of broek aantrekken 😊.
8
Ambiance: 8.0
Game experience: 8.0
Service: 8.5
Played in May 2023
Played with 4 persons
Escaped: Yes
4 man sterk trokken we naar Mijdrecht om de tempel, de florijnen en Space Lab te gaan spelen. We begonnen de dag met de tempel van Hunahpu. Heel eerlijk hadden we niet al te hoge verwachtingen van de kamer. We hoopten vooral dat we een paar leuke puzzelkamers zouden gaan spelen, maar bij binnenkomst van deze kamer, stelde ik mijn verwachtingen al meteen bij. Wat zag deze tempel er goed uit! De aankleding en afwerking van de kamer zijn erg goed en er wordt mooi gebruik gemaakt van de ruimte die ze hebben.
De puzzels zijn leuk en zijn vrij goed in thema. We hebben een goede flow te pakken, maar tegen het einde droppen ze een puzzel waarbij je opeens ontzettend veel informatie tegelijk krijgt en je even het hele overzicht kwijt bent. Het einde is wat abrupt en had wat mij betreft iets grootser gemogen.
Oja en een dikke tip: trek geen witte kleding aan 😉
8
Ambiance: 8.5
Game experience: 7.5
Service: 8.5
Played in May 2023
Played with 4 persons
Escaped: Yes
Op aanraden van vrienden bezoeken we Escape Mijdrecht met 3 kamers op de planning. We beginnen met deze. Het bedrijf bevindt zich in de winkelstraat van Mijdrecht en houdt er een nette ontvangstruimte op na. We kunnen hier nog een drankje doen alvorens te beginnen.
Bij deze kamer nemen we de rol aan van student-archaeologen die het gouden standbeeld in een tempel te vinden. Meestal vind ik tempelthema's niet zo, dus ik ga al gezond sceptisch naar binnen.
Zodra we de kamer binnenstappen slaken we een gezamenlijk "Oh!" uit. Het decor en de sfeer zijn al gelijk boven verwachting. Hoewel de afwerking af en toe beter kan zit het hier echt goed. Het decor is mooi, het geluid klinkt goed, de belichting is netjes, en de kamer is mooi onderhouden. Ik ben ook blij met dat het plot zo simpel is. We zijn studentjes die de tempel in willen, get in, get it done, get out, bam.
De kamer houdt er een leuk verloop op na dat ook nog een paar keer een "oh!" uit ons krijgt. Nou moet je niks mindblowing verwachten, maar er zitten een paar aangename verrassingen in de kamer. Een groot pluspunt vind ik vooral het creatieve gebruik van de ruimte. Hoewel de ruimte redelijk beperkt is wordt alles benut. Mijn favoriete deel is dat er veel met hoogte wordt gewerkt, iets dat je eigenlijk maar weinig in escape rooms hebt. Het is niet alleen voor de show, maar komt ook uitgebreid terug in de puzzelflow. Mogen we alsjeblieft meer kamers hebben die dit doen?
We knallen door de kamer heen tot de eindpuzzel, die voor ons een relatieve domper is. Het is een prima puzzel, maar vereist ineens wat nadenkwerk waar de rest van de kamer meer doe-puzzels bevat. Het hintsysteem is verder op een schattige manier in thema. Het is namelijk onze oude professor die ons door de kamer begeleidt via een radio. Waar dit niet alleen voor immersie zorgt vind ik het ook nogal koddig om toe gesproken te worden door zo'n oud vrouwtje.
Voor mij was De Tempel van Hunahpu een heel aangename verrassing. Dit is zo'n heerlijk gold standard escape room met een goed beeld van decor, sfeer, en flow, met een paar verrassingen qua verloop. Vooral het continue gebruik van hoogte blijft mij bij van deze kamer. Dat allemaal voor een net prijsje (104 euro)! De afwerking kan beter op sommige punten, maar laat dat je absoluut niet tegenhouden om Escape Mijdrecht te bezoeken.
8
Ambiance: 8.0
Game experience: 8.0
Service: 10.0
Played in May 2023
Played with 4 persons
Escaped: Yes
Het welbekende tempel thema is toch wel een beetje m'n guilty pleasure als het op escaperooms aankomt. (Ik vrees dat ik daarom een veel te lange review ga schrijven). Deze kamer kon ik dus niet missen op de planning van ons mini escape dagje en zo werd dit onze tweede kamer die we vandaag zouden spelen.
Wij parkeerden betaald in de parkeer garage vlakbij en liepen vervolgens het centrum in waar de escaperoom zich bevindt. We werden ontvangen door de eigenaar, wat altijd leuk is, en na een kort praatje konden we beginnen.
Bij binnenkomst werd ik meteen enthousiast. Het decor ziet er netjes verzorgd uit, is in thema, en nodigt uit om op onderzoek uit te gaan. We krijgen ook een tof hintsysteem mee, die ook dient als verhalend element. Dit systeem is top uitgevoerd en goed in thema.
Na even zoeken zit de flow meteen goed, het is soms is alleen niet helemaal duidelijk of we een puzzel al wel of niet kunnen oplossen. Dit maakt verder weinig uit want we gaan als een speer en lopen dus nergens lang op vast.
De tempel zelf ziet er ook leuk uit! Neem de waarschuwing over kleding die vies mag worden wel serieus. Mijn handen waren helemaal zwart na het spelen (maar dat kan er ook aan liggen dat ik nogal fanatiek ben). Wel voelde de tempel leeg aan. Zowel op het vlak van puzzels als decoratie had er van mij nog wel wat meer bij gemogen in deze kamer. De finale puzzel was niet echt mijn ding, dit is deels een kwestie van smaak, maar ook deels een puntje van kritiek omdat het uit de toon valt met de andere puzzels.
Toch ging ook de laatste puzzel erg makkelijk en stonden we ineens buiten. Dit ging voor ons wel erg snel. Soms heb je natuurlijk gewoon een lekkere flow en is het helemaal niet erg om wat vroeger te ontsnappen, maar dit keer voelde het alsof de kamer nog veel meer had kunnen bieden op het vlak van puzzels. Wat er namelijk in de kamer zit is echt leuk! Beter kwaliteit dan kwantiteit is misschien iets te letterlijk toegepast in deze kamer. Op zich zijn er zeker mogelijkheden om de inhoud van deze kamer wat uit te bereiden denk ik.
Na onze handen te hebben gewassen en onze broek te hebben afgestoft, konden we nog even napraten met de eigenaar. We hebben zeker wel genoten van de kamer en de eigenaar raadde ons aan om Space Lab te spelen op zijn locatie voor een grotere uitdaging. Wie weet schieten we onszelf binnenkort dus een keertje de ruimte in!
Ik raad deze kamer aan als iemand een keertje kennis wil maken met escaperooms of als je voor een nette prijs met zijn 2en wilt escapen.
Bedankt voor het hosten, en wie weet tot ziens!
7.5
Ambiance: 8.5
Game experience: 7.0
Service: 8.0
Played in April 2023
Played with 4 persons
Escaped: Yes 36:00 min
De aankleding was weer prachtig, maar dat zijn we gewend bij @
De verschillende ruimtes vonden wij erg leuk en zeker de laatste ruimte vroeg het dapperste van Maaike😉.
Er was weer een variatie aan puzzels met een aantal leuke, nieuwe voor ons. De puzzels zijn nier enorm moeilijk, maar wel anders dan anders.
Tygo had zeker zijn favoriete puzzel omdat hij dat echt zelf bedacht had!
We hebben nu 3 kamers hier gedaan en komen zeker nog voor de laatste terug.
9
Ambiance: 9.0
Game experience: 8.5
Service: 9.0
Played in March 2023
Played with 3 persons
Escaped: Yes
De tweede escaperoom die wij met deze groep (5) spelen. De meeste van ons zijn beginners in het spelen van escaperooms en misschien dat deze daarom niet aldoor even goed vlotte.
Het hint-systeem is grappig bedacht en mooi in thema.
Omdat de puzzels niet echt groeps-wise opgelost konden worden sta je soms wel een beetje te wachten of te dringen, dat was wel jammer.
8.5
Ambiance: 8.5
Game experience: 8.0
Service: 9.0
Played in November 2022
Played with 5 persons
Escaped: No
De Tempel van Hunahpu is een hele mooie kamer. De puzzels zijn best uitdagend, maar ook erg leuk!
Af en toe een tip nodig gehad, maar daardoor konden we het mysterie oplossen. Ik vond deze kamer erg leuk en raad deze zeker aan!
10
Ambiance: 10.0
Game experience: 10.0
Service: 10.0
Played in November 2022
Played with 3 persons
Escaped: Yes 57:12 min
Leuke escaperoom met een van mijn favoriete thema's, soms wel talent in begrijpend lezen nodig. Met 2 personen gespeeld, voor beginnende teams is 3 a 4 personen wel een goed getal. Goed gebruik gemaakt van beschikbare ruimte in deze escaperoom.
8.5
Ambiance: 9.0
Game experience: 9.0
Service: 9.0
Played in October 2022
Played with 2 persons
Escaped: Yes
Hele mooie kamer. Ze zijn bij deze escape room erg goed in het neerzetten van een super mooi decor. De puzzels spelen fijn en zijn in thema. Ook prima met 2 personen te spelen. Enthousiaste host die goed meekijkt. Prijs-kwalitrit verhouding is zeer goed
9.5
Ambiance: 9.5
Game experience: 9.5
Service: 10.0
Wij hebben echt genoten van deze kamer, de aankleding is super mooi en verzorgd en je moet ook daadwerkelijk wel fysiek wat dingen doen wat bijdraagt aan het plezier. Ook de puzzels zijn leuk en in thema. Ik vond het een echte aanrader zeker wanneer je naar de prijs kwaliteit kijkt! Ook goed te doen met 2 personen wat voor ons altijd een pluspunt is!
9.5
Ambiance: 9.5
Game experience: 9.5
Service: 10.0
Decor is erg mooi gemaakt .
Leuke puzzels .
Tempel voelde ook echt aan als een tempel en wat een ruimte en hoogte !
Enige kleine minpuntje was de eindpuzzel . Snapte we helemaal niks van maar mis lag dat aan ons .
8
Ambiance: 9.5
Game experience: 8.5
Service: 7.5
Played in June 2022
Played with 2 persons
Escaped: Yes 56:41 min