Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
Our website is also available in English. Change language
Naarden , Nederland
Nu geopend
60 minuten
2 - 4
16 jaar
Het is nacht. Een verlaten vervallen hut in het bos. Spinnenwebben in de hoeken, stof op de vloer, vervallen meubels en... geen enkele levende ziel. Zo te zien is het huis allang verlaten, maar is dat echt zo? Je probeert te begrijpen wat hier aan de hand is, maar je begrijpt maar één ding: dit huis zal je niet zo gemakkelijk laten ontsnappen. Als je rondkijkt, zie je dat de deuren en ramen gesloten zijn, dat er geen elektriciteit is en dat het steeds zwakker wordende flikkeren van de kaars amper genoeg is om de duistere kamer te verlichten. Tot je schrik besef je dat je vast zit in een val. Iemands silhouet flitst in het zwakke licht van de kaars... Zag je dit echt? Ben je klaar om je angsten te overwinnen en de geheimen van deze duistere plek te ontdekken?
Avontuur
Horror
VR
Thriller
Airco aanwezig
Geschikt voor zwangeren
Rolstoelvriendelijk
Epilepsie risico
NL, EN, FR, DE
Toilet aanwezig
PIN-betaling mogelijk
Gratis parkeren
Eetgelegenheid
Drankgelegenheid
5 bezoekers
De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van je deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.
Schrijf een reviewWe hebben inmiddels al 10 VR games op deze locatie gespeeld en hopen dat we dit oneindig kunnen blijven doen :)
Het blijft lastig om een VR game te beoordelen omdat de locatie enkel invloed heeft op de setting en niet op de game zelf. De locatie krijgt wat ons betreft een 10, je kan echt optimaal een VR game beleven.
Wil je meer weten over de locatie en de VR ervaring kijk dan onderaan de review.
Game
House of Fear is een herkenbare game van Arvi. De naam zegt het al, wees voorbereid op wat schrik momenten. Het is anders dan in werkelijkheid en toch heb ik redelijk wat angstige momenten beleefd. De kamer is met Arvi kenmerken mooi uitgewerkt, al kun je niet altijd goed zien ;)
De moeilijkheidsgraad staat in vergelijk met Sanctum goed aangegeven op de website, deze game is wat makkelijker. Er zitten ook minder puzzels in, de donkere ruimtes en wat andere obstakels ;) brengen de uitdaging in deze kamer. Kortom leuke game waarbij je af en toe weer even lekker kan schrikken.
VR
Virtual Reality is een ervaring die ik vrijwel iedereen zou aanbevelen. Het is zo'n gave surrealistische wereld waarin een beleving wordt gecreëerd die in werkelijkheid nooit mogelijk zou zijn. Er worden andere zintuigen geprikkeld, of eigenlijk worden je eigen zintuigen voor de gek gehouden ;). Het is een totaal andere beleving dan ‘live' escape rooms en eigenlijk kun je de twee ook niet vergelijken. Door de behendige maar beperkte materialen krijg je het al snel onder de knie. Je krijgt een bril op en een controller in elke hand. Na een paar korte oefeningen kun je al beginnen aan je game. Persoonlijk merk ik dat na 1-1,5 uur spelen (wat vaak ook de duur van een game betreft) een pauze nodig is, de druk op je hoofd wordt voelbaar waardoor hoofdpijn kan ontstaan.
Je merkt dat (net als bij escaperooms) de makers een bepaalde stijl hebben. Ubisoft richt zich meer op de ervaring/beleving waardoor je dichterbij de realiteit komt maar minder games/puzzels hebt. Arvi heeft juist meer spel/puzzel ervaring maar minder beleving.
Locatie
Wij hebben zeer goede ervaringen met deze locatie. Stephan heeft goed nagedacht over de ruimte en heeft oog voor elke individuele speler. De begeleiding is top, als je er even niet uitkomt (of gewoon niet verder durft ;)) kan hij je op een prettige manier weer verder helpen. Door de gamematten en het juiste decor is een setting gecreëerd waardoor je de game optimaal beleefd. Daarnaast is er een leuke ruimte om nog even na te borrelen en de ervaringen met elkaar te delen.
8.5
Sfeer: 8.5
Spelbeleving: 8.0
Service: 9.0
Gespeeld in juli 2021
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja
Dit was mijn derde VR-game die ik bij One Hour Lockup speelde. Heeeeel anders uiteraard dan de Lost Pyramid en Medusa's Gate maarrrr wat een toffe 'kamer'. De sfeer is goed, je voelt de verlaten setting, we hebben gegild, zijn geschrokken maar het was niet té eng ofzo. Grappig hoe je elkaar 'virtueel' opzoekt als je bang bent :-) We gingen steeds dicht bij elkaar staan. Ook al hou je niet zo van spannende films of horror, dit is wél een uitstekende kamer om een avondje even out of your comfort zone te stappen en te griezelen samen.
9
Sfeer: 9.0
Spelbeleving: 7.5
Service: 10.0
Gespeeld in juni 2020
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja