Prisoner of War
Video
Wij hanteren een minimumleeftijd van 14 jaar. Een uitzondering is mogelijk voor kinderen vanaf 12 jaar, indien zij worden begeleid door een volwassen speler (18+).
Video
-
Themes
Bunker, War
Likes
5
Times played
85 escapetalk visitors
Escaperate
86.0% (based upon reviews)
- Book
NL, EN
Toilet available
Free parking
Food available
Drinks available
-
Address
Nude 28 ingang 3
6702 DL, Wageningen
The Netherlands -
Route
Google Maps -
Website
Visit website
Costs
Day | 3 persons | 4 persons | 5 persons | 6 persons | 7 persons |
---|---|---|---|---|---|
MON | €63.00 | €76.00 | €85.00 | €90.00 | €91.00 |
TUE | €63.00 | €76.00 | €85.00 | €90.00 | €91.00 |
WED | €63.00 | €76.00 | €85.00 | €90.00 | €91.00 |
THU | €63.00 | €76.00 | €85.00 | €90.00 | €91.00 |
FRI | €69.00 | €84.00 | €95.00 | €102.00 | €105.00 |
SAT | €69.00 | €84.00 | €95.00 | €102.00 | €105.00 |
SUN | €69.00 | €84.00 | €95.00 | €102.00 | €105.00 |
No right may be derived from the prices mentioned on this website since they can be changed at any given moment.
Reviews
The majority of these reviews probably will be in Dutch but feel free to post in English. The total score of a review doesn't have to be the average of the subscores. Sometimes a room feels like it should deserve a higher (or lower) rating than the exact sum of its parts.
Write a reviewVisiting date Played rooms Score Review date
- eline nijmeijereline nijmeijer — 1 room played
Junior EscaperMember since 06-03-2018
- Posted on 6 March 2018 - 11:56
- Played with 5 persons in March 2018. Escaped: Yes
Super toffe escaperoom, hopelijk maken de jongens er snel meer!
De escaperoom was erg sfeervol waardoor je in het verhaal werd gezogen, met echte attributen uit de oorlog (zelfs uit wageningen) en ook de geuren en de temperatuur klopten. De puzzels waren leuk om te doen, creatief bedacht en goed bij het thema passend. Tof hoe we uiteindelijk werden 'gered' en konden ontsnappen! Wij waren met 5, dat was denk ik wel het maximum voor maximum plezier als iedereen fanatiek is.
- passende attributen
- toffe puzzels
- sfeervol
- uitdagend
- Ambiance: 10
- Puzzles: 9.5
- Service: 10
- rebecca buckrebecca buck — 37 rooms played
EscaperMember since 23-01-2018
- Posted on 14 March 2020 - 18:23
- Played with De scooterbende (4 persons) in March 2020. Escaped: Yes
Leuke escaperoom
Goede in thema escaperoom. Puzzels waren soms een beetje vergezocht.
- Kamer in thema
- Het was er erg koud
- Ambiance: 7.5
- Puzzles: 8.5
- Service: 9
- Stan — 1 room played
- Posted on 27 January 2020 - 19:24
- Played with 6 persons in January 2020. Escaped: Yes
Leuke escaperoom met vriendelijke medewerkers!
Als teamuitje hierheen geweest. Deze escaperoom was erg leuk en het thema was duidelijk terug te zien. Wel af en toe een hint nodig gehad, zonder zou het niet zijn gelukt. Medewerkers waren erg relaxed, en vriendelijk. De toiletten beneden waren wel vies, maar wiens verantwoordelijkheid dat is weet ik niet (gebouw is gedeeld).
- Ambiance: 9
- Puzzles: 7.5
- Service: 10
- Yara wolsak — 2 rooms played
- Posted on 24 October 2019 - 22:08
- Played with 4 persons in October 2019. Escaped: No
Super genoten!
De ingang was erg oud en versleten en de wc’s super vies, het stonk er. Het ontvangst was leuk en de escape room zelf was echt geweldig, weer een ervaring rijker! Wij hebben geweldig genoten, dit is zeker an te raden!
- Verassingen
- Ambiance: 8.5
- Puzzles: 8.5
- Service: 8.5
- H. van de Pol — 1 room played
- Posted on 30 September 2019 - 09:27
- Played with 10 persons in September 2019. Escaped: No
Als teamuitje 2 kamers gespeeld, was helemaal geslaagd!
Ontvangst was netjes, kluisjes aanwezig voor je mobiele telefoon en tas. Daarna eerst koffie gedronken, vervolgens opgesplitst in 2 groepen van 5 personen per groep. Prisoner of war en crazy farmer gespeeld. Leuk dat elementen uit Wageningen in de kamers terugkomen. Bijna iedereen deed voor het eerst de escaperoom. Wij waren eigenlijk allemaal wel enthousiast over het spel. Leuke raadseltjes en spelelementen. Wij zijn helaas niet ontsnapt, hadden nog ongeveer een kwartier/half uur nodig, maar het was dan ook de 1e keer dat we het speelden ;)
- Nette ontvangstruimte
- Lekkere koffie
- Kamers passend ingericht naar onderwerp
- Leuke spellen/raadsels om op te lossen
- Toiletten waren erg vies
- Ambiance: 9
- Puzzles: 8.5
- Service: 8
- DaniëllaDaniëlla — 30 rooms played
Senior EscaperMember since 12-06-2017
- Posted on 28 October 2019 - 21:58
- Played with 6 persons in September 2019. Escaped: Yes
Leuke kamer voor weinig personen
#27 Een leuke basiskamer, maar met 6 personen ben je echt met te veel. Het zijn allemaal lineaire puzzels, dus elke puzzel moet je eigenlijk met de hele groep oplossen, waardoor je elkaar in de weg gaat lopen. Wel een goede aankleding, maar weinig special effects en de puzzels waren soms wat ver gezocht. Helaas veel cijfer-/sleutelsloten wat mij minder trekt.
Voor beginners wel leuk en als je in de buurt bent. Ik zou er niet een stuk voor gaan rijden.
Wij hebben de kamer gehaald met nog een paar minuten over.
Er is gratis parkeren voor de deur en een mogelijkheid tot napraten.
- Mogelijkheid tot drank/snacks in ontvangstruimte
- Niet geschikt voor veel personen (5 echt de max)
- Af en toe vergezochte puzzels
- Ambiance: 8
- Puzzles: 7
- Service: 6.5
- MoessMoess — 169 rooms played
Escape LegendMember since 18-03-2018
- Posted on 3 June 2019 - 14:42
- Played with JacLoe (2 persons) in May 2019. Escaped: Yes (51:15)
Leuke kamer, zeker voor 2 ervaren personen!
In eerste instantie krijg je niet een super goede indruk van de escape room bij ontvangst. Het is nogal een oud/vies/vervallen multifunctioneel gebouw waar de escape room in zit. De toiletten zijn vies en stinken en het is nogal een hoop stilte. De ontvangstruimte van de escape room zelf is netjes. Voldoende zitplekken en je kunt wat drinken, altijd fijn. Het is wel erg stil en leeg in de ruimte. Een muziekje op de achtergrond zou mijn tip zijn. We werden verder vriendelijk begroet en hadden ook een kort praatje met onze spelbegeleider over escape rooms, wat altijd leuk is!
Toen alles klaar stond konden we de kamer in. Het begon met een korte storytelling van de spelbegeleider en nog een filmpje in de escape room. Het was ons duidelijk wat we moesten doen, aan de slag!
De kamer past qua sfeer helemaal in het thema. Je ziet dat ze er moeite in hebben gestoken om je ook een beleving te geven. Je ziet wel verschil qua kwaliteit van deze kamer met de topkamers, maar al met al leuk gedaan!
De kamer vond ik leuk om te doen. De puzzels zijn uitdagend en leuk om uit te vogelen. Er is ook aan flow gedacht en manieren om je te helpen bij het vinden van je flow en antwoord te geven op de vraag "Waar moet ik zijn, wat moet ik doen?" Slim gedaan!
Ik vind het een aanrader als je in Wageningen bent!
- Ambiance: 8
- Puzzles: 8
- Service: 8
- diedediede — 15 rooms played
Junior EscaperMember since 10-04-2019
- Posted on 30 April 2019 - 16:51
- Played with 7 persons in April 2019. Escaped: Yes
leuke kamer
wij vonden dit met zijn alle een hele leuke kamer. Puzzels waarbij je verder moet denken. ook de aankleding van de kamer was goed uitgewerkt.
- Ambiance: 9
- Puzzles: 8.5
- Service: 7
- queenie4everqueenie4ever — 39 rooms played
Senior EscaperMember since 28-10-2018
- Posted on 8 March 2019 - 09:20
- Played with 5 persons in March 2019. Escaped: Yes
Leuke kamer en goed verhaal, het klopt van begin tot eind!
Wij hadden de Crazy Farmer geboekt, maar door een storing ging dit niet lukken. Hierdoor Prisoner of War gedaan en dus helemaal blanco ingestapt. De locatie is wat vervallen en geeft zeker geen goed beeld van hoe de escaperoom zelf is. Kijk hier dus even doorheen. Zodra je in de ontvangstruimte bent, komt het helemaal goed.
Goede kamer, veel leuke, afwisselende puzzels en op z'n tijd best pittig om de verbanden te leggen. Wij waren met 5 personen waarvan 3 ervaren en 1 iemand voor de eerste keer. Kamer was goed opgebouwd, sfeer en effecten waren prima en gelukkig geen 'enge' kamer (daar hou ik niet van). Her en der wel even wat hulp nodig gehad, en op het laatste moment weten te ontsnappen op spectaculaire wijze. Deze kamer is zeker aan te raden. De opzet is ook ruim, waardoor je het prima met een groep van 5 personen kunt doen. Veel afwisseling en toch weer wat nieuwe puzzels. Erg leuk opgezet, ook als je niet van het oorlogsthema houdt. Zeker doen dus!
- Thema en verhaal, je zit er echt in
- Afwisselende puzzels
- Geen enge kamer
- Spectaculair einde
- Locatie voor het ontvangst
- Sommige oplossingen waren heel ver gezocht
- Ambiance: 9
- Puzzles: 9
- Service: 8
- SylfariSylfari — 136 rooms played
Escape GuruMember since 15-06-2016
- Posted on 18 July 2018 - 20:15
- Played with 4 persons in July 2018. Escaped: Yes
Prima
#85 Prima kamer. Leuke puzzels waarin vaak meerdere denkstappen nodig zijn. Met z'n vieren was prima groepsgrootte voor ons. Paar leuke effectjes, verder beetje gure sfeer, past opzich bij oorlogsthema maar niet mijn favoriet. De nieuwere kamer (Crazy Farmer) vond ik leuker en uitdagender, zoals het hoort bij een 2e kamer :).
- Ambiance: 7.5
- Puzzles: 7.5
- Service: 8
- jeroenvvjeroenvv — 96 rooms played
Escape GuruMember since 20-06-2016
- Posted on 20 July 2018 - 01:56
- Played with 4 persons in July 2018. Escaped: Yes
Leuke kamer
Prisoner of War was mijn eerste kamer hier. Zoals je kunt verwachten bij een thema als oorlog, oogde de kamer zelf ook nog oud en wat viezig. Dat hoort er eigenlijk wel bij en ik heb me daar niet aan gestoord. We hebben deze kamer met 4'en gespeeld en iedereen is de hele tijd bezig geweest. Dus de 'puzzeldichtheid' is prima. Er zaten een aantal leuke effecten in. Wat ik het meest jammer vond, was dat al duidelijk was waar je naar toe moest. Dit had beter afgewerkt/verstopt kunnen worden. De ontvangst was prima, maar ik heb wel eens leukere en meer bevlogen gesprekken gevoerd met escaperoomeigenaren. Kamer dik in orde! Ik heb me goed vermaakt.
- mooie effecten
- stoffig
- Ambiance: 8.5
- Puzzles: 8
- Service: 8.5
- sinusrhythmsinusrhythm — 22 rooms played
Senior EscaperMember since 21-09-2017
- Posted on 23 May 2018 - 14:08
- Played with 4 persons in May 2018. Escaped: Yes
Prima
Aardige kamer, niet heel spectaculair maar wel leuk als je voor de eerste keer een kamer speelt.
- Leuk einde
- Verschillende soorten puzzels
- Aardige gamemaster
- Minder als je Crazy Farmer al hebt gedaan
- Ambiance: 7.5
- Puzzles: 7.5
- Service: 8
- azylakazylak — 31 rooms played
Junior EscaperMember since 21-05-2017
- Posted on 2 May 2018 - 13:59
- Played with 5 persons in April 2018. Escaped: Yes
Leuk, maar meer van verwacht
De kamer was leuk en door het beginfilmpje zit je meteen in die wereld. De puzzels waren divers en interessant. Alleen was het soms niet duidelijk welke voorwerpen met elkaar een verband hadden.
- Alle kamers voortdurend in gebruik
- Verbanden leggen tussen voorwerpen
- Ambiance: 7
- Puzzles: 6
- Service: 8
- MaaikeMaaike — 29 rooms played
Senior EscaperMember since 03-06-2017
- Posted on 9 April 2018 - 11:17
- Played with 5 persons in April 2018. Escaped: Yes
Prima
Prima kamer. Ik had kort daarvoor een andere Tweede Wereld Oorlog kamer gespeeld die super goed was en er erg goed uitzag. Dus als je dat vergelijkt met deze kamer, is deze kamer qualitatief toch echt wel wat minder. In het begin was het erg donker (we hebben ook te lang in het donker gezeten), wat op gegeven moment erg vervelend was. De spellen pasten niet allemaal in het spel of de tijd maar over het algemeen was het een prima kamer. Paste goed in de sfeer, diverse puzzels en leuk gedaan.
Persoonlijk vond ik crazy farmer veel leuker. Veel van de leuke punten die crazy farmer heeft, heeft prisoner of war niet
- diverse puzzels
- thema
- sfeer
- koud en nat(oude fabriek zonder isolatie)
- puzzels pasten niet altijd
- begin deur is gewoon open (klapdeur)
- afwerking van het decor
- Ambiance: 7
- Puzzles: 8
- Service: 7
- sebastiaan schenksebastiaan schenk — 1 room played
Junior EscaperMember since 06-03-2018
- Posted on 6 March 2018 - 12:01
- Played with 5 persons in March 2018. Escaped: Yes
Mega coole escape room!
We waren met 5 personen. Dat was helemaal prima, misschien is 4 personen het perfecte aantal. Er zijn een heleboel puzzels en je kunt overal wel met 2 man op puzzelen. Met vijf man kan het net zijn dat er 1 persoon niets te doen heeft soms.
Ik vond de moeilijkheidsgraad vrij hoog, dat kwam denk ik vooral door de vele puzzels. Het kon verwarrend zijn om erachter te komen welke puzzel bij welk object hoorde. Soms kregen we ongevraagd een hint als we te lang daar mee bezig waren, dat was heel prettig! De beheerders houden je dus goed in de gaten om je ervaring wel leuk te houden.
De puzzels waren heel leuk om te doen, creatief bedacht en met leuke oplossingen. Licht, geluid en andere soort effecten maakten de ervaring spectaculair. Zeker aan te raden escape room!
- Veel puzzels
- De progressie naar volgende kamers is super tof
- Spectaculair einde
- Mooi aangekleed, goeie sfeer
- Begeleiders houden je proces goed in de gaten
- Ambiance: 10
- Puzzles: 10
- Service: 10
- Bart Oosterling — 7 rooms played
- Posted on 6 March 2018 - 14:33
- Played with 5 persons in March 2018. Escaped: Yes
Goed verhaal!
Leuke opbouw en variatie aan puzzels. Goede ontvangst
- Verhaal
- Variatie
- Voor iedereen wat te doen
- Ambiance: 10
- Puzzles: 8.5
- Service: 9
- alya serenaalya serena — 1 room played
Junior EscaperMember since 08-03-2018
- Posted on 8 March 2018 - 09:05
- Played with 5 persons in March 2018. Escaped: Yes
Leuk en afwisselend
Goede special effects, spannende spellen, goede opbouw in het spel. Ook geweldige service, en goede tips op de juiste momenten.
- origineel
- spannend
- lichtelijk koud
- Ambiance: 10
- Puzzles: 10
- Service: 10
- claudia 1995claudia 1995 — 147 rooms played
Escape GuruMember since 06-01-2018
- Posted on 4 February 2018 - 13:33
- Played with The awesome people break out club (7 persons) in February 2018. Escaped: Yes
Prima kamer
Dit is een prima kamer. Maar verder niet heel bijzonder, puzzels zijn vrij standaard, maar wel leuk dat ze niet allemaal lineaire zijn. Leuk einde!
Wij waren met 7 personen, dat is echt veel te veel, als ervaren escapers is 4 meer dan genoeg. minder ervaren 5/6 max.
- Eind ontsnapping
- begeleiding
- Koud
- 7 is te veel
- Ambiance: 7.5
- Puzzles: 7
- Service: 7.5
- LonnekevDLonnekevD — 163 rooms played
Escape GuruMember since 30-01-2018
- Posted on 2 February 2018 - 23:48
- Played with The awesome people break out club (7 persons) in February 2018. Escaped: Yes
Spectaculair einde
Leuk aangekleden kamer in het thema van WO II, leuke puzzels en originele raadsels.
Met 7 ervaren spelers staan er wel vaak 3 mensen in de kamer die niks kunnen doen, dat is jammer.
- Mooie aankleding
- Leuke effecten
- 4-5 mensen is ideaal denk ik, 7 is teveel
- Ambiance: 8
- Puzzles: 7.5
- Service: 8
- PatrickPatrick — 161 rooms played
Escape GuruMember since 27-08-2017
- Posted on 10 September 2018 - 15:46
- Played with 7 persons in February 2018. Escaped: Yes
Een avontuur om niet te vergeten
#78 Een avontuur om niet te vergeten
Een leuke kamer, waar we heerlijk hebben gepuzzeld, maar eigenlijk is hier een heel ander avontuur begonnen.... ;)
- Ambiance: 8
- Puzzles: 7
- Service: 8.5
- Rozalin — 1 room played
- Posted on 2 January 2018 - 11:27
- Played with 4 persons in December 2017. Escaped: Yes
Waanzinnig!
met 4 vriendinnen (15) zijn wij ontsnapt uit de kamer 'prisoner of war'. we vonden het geweldig leuk. de puzzels waren uitdagend en afwisselend, en de hints maakten het zeker haalbaar. de kamer was echt passend ingericht en de bevrijding was spectaculair! het was zeker het geld waard.
- kamer was mooi in style en de puzzels waren leuk
- Ambiance: 9.5
- Puzzles: 9
- Service: 8
- jaspercramjaspercram — 48 rooms played
Senior EscaperMember since 07-11-2017
- Posted on 27 December 2017 - 17:11
- Played with 4 persons in December 2017. Escaped: Yes
Mooi uitgevoerde kamer in stijl
Omdat ik met drie kinderen van rond de tien jaar was, moest ik veel zelf doen. Dat maakte de kamer wel lastig. De sfeer in de kamer was erg goed. Een paar leuke effecten.
- Ambiance: 9
- Puzzles: 6
- Service: 8
- Bjorn — 1 room played
- Posted on 2 January 2018 - 20:12
- Played with 4 persons in December 2017. Escaped: Yes
Super gaaf!
Toffe gamesetting met verschillende speelkamers. Sfeer perfect doorvertaald met attributen en slimme technology/techniek.
- super setting
- Diverse playrooms
- Ambiance: 9.5
- Puzzles: 8.5
- Service: 9
- Caro — 7 rooms played
- Posted on 20 November 2017 - 21:25
- Played with 4 persons in November 2017. Escaped: Yes
Goeie room
Veel verschillende spelletjes, leuk spannend, niet veel schrikelementen. 4 personen was een goed aantal.
- Ambiance: 8.5
- Puzzles: 9
- Service: 8
- bertine wesselinkbertine wesselink — 1 room played
Junior EscaperMember since 13-11-2017
- Posted on 13 November 2017 - 11:08
- Played with 5 persons in November 2017. Escaped: Yes
Ge-wel-dig!
Hele leuke ervaring om dit te gaan doen!
zo kom je erachter dat samenwerken heel belangrijk is!
Dit moet je beleven.
Wij waren gevangenen in de oorlog.
- Goed in elkaar gezet
- Aanrader
- Ambiance: 9.5
- Puzzles: 9.5
- Service: 9.5
- rommie nauta — 1 room played
- Posted on 25 September 2017 - 19:48
- Played with 6 persons in September 2017. Escaped: Yes
super leuk, voor ervaren en niet ervaren mensen
leuke puzzles en paar verrassingen sympathieke ontvangst en begeleiding (gelukkig kregen we af en toe hints)
- Ambiance: 8.5
- Puzzles: 8.5
- Service: 8.5
- Lisa — 1 room played
- Posted on 4 September 2017 - 20:06
- Played with 5 persons in August 2017. Escaped: No
Ontzettend leuke ervaring!
Het spel en vooral de puzzels waren goede breinkrakers. De jongen die ons welkom heette was top! Hij maakte ons niet alleen enthousiast, maar we voelde ons ook direct welkom. Zeker een aanrader om een keer naar toe te gaan.
- Uitdagende puzzels
- Uitstekende service
- De gehele spelbeleving
- Niet werkende pen
- Ambiance: 9
- Puzzles: 9
- Service: 10
- VV — 1 room played
- Posted on 16 August 2017 - 20:35
- Played with 6 persons in August 2017. Escaped: Yes
Spannend en uitdagend spel
We waren er met een groepje jongens van 13-15 jaar en 1 volwassene, en we hebben ons heel goed vermaakt. De puzzels waren uitdagend en soms echt lastig om uit te zoeken, maar we kwamen wel telkens vooruit. Het einde was verrassend (zal het niet verklappen), en we hebben er nog lang over nagekletst. Sommige puzzels hadden we achteraf gezien nog even willen vragen hoe ze nu precies werkten, maar door alle opwinding helemaal vergeten! Zeker een aanrader!
- Spannend voor zowel jongeren als volwassenen
- Ruimte was mij iets te donker (oudere ogen enzo)
- Ambiance: 10
- Puzzles: 9
- Service: 10
- Kees — 1 room played
- Posted on 22 May 2017 - 09:45
- Played with 12 persons in May 2017. Escaped: No
Een geweldige middag op ons vrijgezellenfeest! Beide escaperooms waren uiterst professioneel en spannend in elkaar gezet. Helaas hebben de Prisoner of War net niet op tijd gehaald, maar de opdrachten waren echt leuk. (Eén minpuntje: het afgesproken totaalbedrag was men vergeten, maar men geloofde ons meteen.)
- Ambiance: 10
- Puzzles: 10
- Service: 6
- manon van schuppenmanon van schuppen — 1 room played
Junior EscaperMember since 25-05-2017
- Posted on 25 May 2017 - 16:13
- Played with 5 persons in May 2017. Escaped: No
Een leuke escaperoom! Veel gave effecten die met het thema te maken hebben. Helaas deed de zaklamp het in het begin niet. Wel snel een nieuwe gekregen. Ook deed een hulpmiddel voor een opdracht het niet goed en waren we daardoor erg lang met die opdracht bezig. (na navragen hadden we gelijk en hoorde dit niet zo te zijn) Helaas dus niet ontsnapt. Al met al een hele leuke ervaring!
- Ambiance: 8
- Puzzles: 7
- Service: 8
- Florine — 5 rooms played
- Posted on 10 May 2017 - 11:39
- Played with 5 persons in May 2017. Escaped: Yes
Super goede escape room! De Prisoner of War blijft mijn favoriet (zelfs na 5 andere escape rooms, deze is echt spannend). Bij Crazy Farmer kwamen we niet zo goed op gang, hadden wel wat hints nodig daar. Maar die kregen we gelukkig, dus toch ontsnapt! Bedankt voor de goede service (lekker gewerkt Roos & Gijs)
- Ambiance: 10
- Puzzles: 8
- Service: 10
- Stefan — 2 rooms played
- Posted on 1 May 2017 - 10:18
- Played with 5 persons in April 2017. Escaped: Yes
Spannend, leuke puzzels en een verassende escape. Leuke escape room
- Ambiance: 8
- Puzzles: 8
- Service: 7
- Michelle — 1 room played
- Posted on 24 April 2017 - 12:19
- Played with 4 persons in April 2017. Escaped: Yes
Leuke escape room en goede raadsels! Zeker de moeite waard.
- Ambiance: 10
- Puzzles: 10
- Service: 10
- Renske — 1 room played
- Posted on 3 April 2017 - 19:32
- Played with 9 persons in April 2017. Escaped: Yes
Deze kamer met onze groep in tweeën gesplitst gespeeld (beide groepen dus dezelfde kamer na elkaar). De ene groep wel ontsnapt, de andere groep niet. Leuke nadenkers, leuke zoekacties, een escaperoom op niveau! Wie weet komen we nog terug om de andere kamer ook uit te proberen..
- Ambiance: 9
- Puzzles: 9
- Service: 9
- thijs noorlandtthijs noorlandt — 16 rooms played
Senior EscaperMember since 11-10-2016
- Posted on 17 June 2017 - 15:55
- Played with 3 persons in March 2017. Escaped: No
Soms wat verwarrend maar wel tof gemaakt.
Deze escape room bracht ons soms wat veel in verwarring. De lijn was voor ons vaak onduidelijk en dat bepaalde acties van ons bepaalde gevolgen hadden, misten we ook omdat deze niet duidelijk zichtbaar waren. Thematisch mooi gedaan en leuke variatie in puzzels.
- mooi gemaakt
- lijn kan duidelijker
- Ambiance: 7
- Puzzles: 6
- Service: 9
- adjumbeadjumbe — 21 rooms played
EscaperMember since 08-11-2016
- Posted on 27 August 2017 - 02:46
- Played with 4 persons in February 2017. Escaped: Yes
Uitdagende sfeervolle kamer
The Prisoner of War vonden wij een zeer vermakelijke kamer!
De sfeer in de ruimte, deels door het pand en deels door de oude attributen die gebruikt worden brengen je terug naar de oorlog.
Er zitten wat uitdagende puzzels in het spel, maar oh zo leuk! Wij hebben echt genoten en het verrassende einde maakte het helemaal af!
Een Escape Room die voor de starters leuk maar wel wat uitdagend is. Echter niet onmogelijk. Het was immers ook onze 4e of 5e kamer. Als je een
startende escaper bent en twijfelt tussen the Prisoner of War en Crazy Farmer, raden we wel echt aan te beginnen met the Prisoner of War.
- Sfeer en spelbeleving
- Verrassend einde
- Leuke uitdagende puzzels
- Ambiance: 8.5
- Puzzles: 8
- Service: 7
- ggfiggfi — 60 rooms played
Senior EscaperMember since 06-07-2016
- Posted on 10 May 2017 - 00:12
- Played with 4 persons in February 2017. Escaped: Yes
Leuk sfeertje in de kamer. Moeilijke puzzels. We kwamen er als groepje niet lekker in, maar met een beetje hulp gelukkig een eind gekomen. Verrassend einde wat goed werkt in de beleving.
- Ambiance: 8
- Puzzles: 8
- Service: 9
- Romee — 1 room played
- Posted on 1 February 2017 - 14:22
- Played with 5 persons in January 2017. Escaped: Yes
Wat een toffe room! Dit was mijn eerste ervaring met een escape room en ik ben zeer blij verrast. Vanaf het eerste moment dat je de kamer binnenkomt staan je zintuigen op scherp en kan alles een aanwijzing zijn. De puzzels waren zowel creatief als ingenieus in elkaar gezet. Door deze room ben ik enthousiast geworden om dit vaker te doen, een aanrader dus!
- Ambiance: 9
- Puzzles: 10
- Service: 9
- annelies85annelies85 — 9 rooms played
EscaperMember since 21-03-2018
- Posted on 21 March 2018 - 17:55
- Played with 6 persons in September 2016. Escaped: Yes
Leuke, mooi aangeklede kamer
Deze kamer is helemaal in thema aangekleed. Je komt meteen in de sfeer. Er zitten een aantal leuke opdrachten tussen, niet allemaal zijn ze even moeilijk. Wij waren met 6 personen en dat was eigenlijk net te veel.
Ze hebben wel geprobeerd wat leuks te maken van de ontvangsthal, maar doordat het er ongelooflijk koud is (wij waren er in september) is het niet heel aangenaam om er nog een drankje te drinken.
- erg mooie aankleding
- leuke opdrachten
- (in de winter) geen uitnodigende ontvangsthal
- niet voor een te grote groep
- Ambiance: 9
- Puzzles: 8.5
- Service: 8.5
- lotsescapelotsescape — 36 rooms played
Senior EscaperMember since 09-08-2017
- Posted on 9 August 2017 - 11:50
- Played with 4 persons in July 2016. Escaped: Yes
Prima kamer met goed verhaal en leuke puzzels
- Ambiance: 7.5
- Puzzles: 8
- Service: 7.5
- Stefan van HultenStefan van Hulten — 41 rooms played
Senior EscaperMember since 04-04-2017
- Posted on 4 April 2017 - 10:19
- Played with 4 persons in May 2015. Escaped: Yes
De tweede Escape Room die ik heb gespeeld. Was toen erg verrast door het gebruik van techniek!
Leuke, pittige puzzels en het einde is nog altijd het tofste einde wat ik heb gezien in een Escape Room.
- Ambiance: 8
- Puzzles: 8
- Service: 9
- Mark SmolenaarsMark Smolenaars — 47 rooms played
Senior EscaperMember since 17-02-2017
- Posted on 17 February 2017 - 15:49
- Played with 5 persons in April 2015. Escaped: Yes
Goede Escape Room over de WOII met een spetterend einde. Prima puzzels en een goed sfeertje. Leuk om te spelen.
- Ambiance: 8
- Puzzles: 8
- Service: 10
- jorijori — 15 rooms played
EscaperMember since 18-07-2018
- Posted on 19 July 2018 - 20:58
- Played with 3 persons in March 2015. Escaped: Yes
Super leuke kamer!
Eerste escape room. Ontzettend leuk en spannend met leuke puzzels en verassende wendingen. Echt moeite in gestoken en dat merk je aan de sfeer. Spel heeft een goede flow.
- Ambiance: 9
- Puzzles: 9
- Service: 9
Write a review
For other escapers and escape room owner it's really useful to read your reviews. Need some help? Read how to review an escape room.