Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
60 minuten
2 - 6
10 jaar
De ondeugende Hartenkoningin heeft iets gestolen van de inwoners van Wonderland en de eens zo vrolijke sfeer ligt nu in duisternis gehuld. Ga op een betoverende reis door het betoverde Wonderland en word de held van de vreugde, samen met Alice kun jij het tij keren! Duik in een fantastische wereld vol mysteries, magische wezens en lastige puzzels. Bevrijd Wonderland van somberheid en vul het opnieuw met vreugde en geluk. Durf nu op avontuur in Alice in Wonderland en beleef onvergetelijke momenten vol fantasie en spanning!
Kinderen
Magie
Airco aanwezig
Niet rolstoeltoegankelijk
EN, DE
PIN-betaling mogelijk
Gratis parkeren
2 likes
20 bezoekers
De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van je deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.
Schrijf een reviewOp de terugweg van onze zomervakantie maken we een kleine omweg om langs Bamberg te gaan. We spelen hier de drie kamers bij Cineroom en Tomb Hunter bij Finest Escape Bamberg.
We beginnen met Alice in Wonderland, daarna spelen we Asylum en de volgende dag komen we terug voor School of Burning Souls.
Cineroom ligt aan de rand van Bamberg, je kan hier voor de deur parkeren en je wordt binnengelaten op de afgesproken tijd.
Je beland bij de balie van een bioscoop. Het personeel is erg vriendelijk en spreekt goed Engels. Kluisjes en toiletten aanwezig. Alle kamers beginnen met een deur richting een bioscoopzaal met in verlichte letters "Kino 1" of "Kino 2" etc erboven, leuk gedaan.
Intro is kort en bondig, ze passen dit goed aan aan de ervaring van de spelers, top. De entree van de kamer is héél leuk!
Het decor is mooi, je moet hier echt even rondkijken. Afwerking is goed, op enkele dingetjes in het laatste deel na.
De gameflow is top, puzzels zijn wat mij betreft te makkelijk en in had het idee dat er niet veel puzzels in de kamer zaten. Wel vertellen de puzzels het verhaal en zijn geheel in thema.
Hele leuke kamer om te spelen, een familiekamer, ook erg geschikt voor kinderen.
Dit is geen kamer om voor naar Bamberg te komen, maar je kan hem meepakken als je in de buurt bent.
8
Sfeer: 8.5
Spelbeleving: 8
Service: 8.5
Gespeeld in augustus 2024
Gespeeld met 2 personen
Ontsnapt: Ja
Aangezien we The School Of Burning Souls wouden spelen, pikten we Alice in Wonderland ook mee. En je moet het ze nageven; ze houden zich enorm leuk aan het bioscoop thema. Bij binnenkomst pronkt er meteen een popcornmachine, geurdiffusers en grote schermen. Alles wat bijdraagt aan een bioscoop gevoel.
Na een korte intro door onze leuke gastheer, was het tijd voor de film! De kamer heeft een enorm leuke intro, die je passend in het verhaal weet te brengen. Helaas daalt de afwerking daarna een beetje, zonder te kritisch te willen zijn is het gewoon jammer om in een mooi decor de houten platen, kabels... te zien. Als je zoveel moeite steekt in een decor, is het gewoon jammer om dat laatste beetje afwerking niet te doen. De puzzels in de kamer zijn verder eenvoudig, echt op familie niveau. Het is een leuke uitwerking van het Alice thema, maar niet iets waar een echte escaper warm van wordt denk ik...
Toch zeker een leuk tussendoortje om mee te pakken als je in de buurt bent!
8
Sfeer: 8
Spelbeleving: 8
Service: 9
Gespeeld in augustus 2025
Gespeeld met 6 personen
Ontsnapt: Ja
Dag 3 en kamer 2 van de dag, 10 intotaal.
Na Vecna's Game rijden we direct door naar CineRoom voor Alece Im Wunderland.
De kamer begint echt geweldig, en dit verwachtingen voor de rest van de kamer,
die spijtig genoeg niet worden ingelost.
Het decor is mooi gedaan, al zijn er plekken waar het zeker wel beter kan
(we zien gewoon de kabels lopen, ...).
De puzzels zijn leuk, maar eenvoudig, het is op familie niveau.
Het is zeker wel een leuke kamer, voor als je in de buurt bent.
Of om na School of Burning Souls te doen, om te kunnen bekomen.
8
Sfeer: 8
Spelbeleving: 8
Service: 9
Begin van deze kamer is helemaal top, en brengt ons onmiddellijk in de juiste sfeer.
Het is een prachtige kamer. Heel leuke en niet al te moeilijke puzzels,waardoor je tijd hebt om te genieten.
Zeker spelen!
9
Sfeer: 9
Spelbeleving: 9
Service: 9
Mooie, aardig grote Alice kamer waarin het decor echt heel mooi is. Sommige ruimtes hadden misschien nog wat extra puzzels kunnen hebben maar zeker een kamer die je moet spelen als je van dit thema houdt
8
Sfeer: 8
Spelbeleving: 8
Service: 8
Gespeeld in september 2024
Gespeeld met 5 personen
Ontsnapt: Ja
De laatste dag van onze escapetrip in Duitsland en Tsjechie. We sluiten onze trip af met 3 kamers bij Cineroom. Deze locatie en kamers stonden nog niet benoemd op escapetalk. Maar omdat we toch naar Bamberg gaan, en we deze gevonden hadden op internet, kunnen we ze natuurlijk net zo goed meepakken. De website ziet er goed uit en we zijn benieuwd naar de kamers.
We worden enthousiast ontvangen door de eigenaar Marco, die vol trost vertelt over zijn kamers. Nog even in afwachting van de laatste voorbereidingen van de kamer krijgen we het verhaal te horen en kunnen we beginnen met Alice im Wunderland. De entree van de kamer alleen is helemaal te gek.
Het is een prachtige kamer. Het ziet eruit zoals het in Wonderland uit moet zien. De puzzels zijn niet al te moeilijk, maar dit ook omdat de kamer geschikt is voor kinderen. Maar de puzzels passen heel mooi in het thema, en met de prachtige omgeving is het gewoon genieten. Ook zitten er een aantal dingen in de kamer die we nog niet eerder hebben gezien.
Een heerlijke kamer om te doen. We hebben al een aantal Alice in Wonderlands gespeelt, en deze mag niet in het rijtje ontbreken.
9
Sfeer: 9
Spelbeleving: 9
Service: 9.5
Tijdje geleden deze kamer gespeeld met zijn 2en . Was toen net open en kon helaas alleen in het Duits . Ons Duits is niet zo goed en er zat helaas precies een begrijpend lees puzzel in dus dat was erg jammer . Voor de rest een hele mooie kamer met niet al te veel puzzels en niet al te moeilijk . Het hint systeem vond ik erg leuk bedacht en niet storend . Als je hem gespeeld hebt begrijp je wat ik bedoel . Laatste ruimte was erg mooi op een paar kleine afwerk puntjes na .
8.5
Sfeer: 9
Spelbeleving: 7.5
Service: 8.5
Gespeeld in september 2023
Gespeeld met 2 personen
Ontsnapt: Ja 52:13 min