Receive notifications?
Do you want to receive notifications?
Receive notifications?
Do you want to receive notifications?
60 minutes
2 - 6
14 year
U staat op het punt te worden opgenomen in de psychiatrische inrichting “7 Hills Asylum”. U zit geduldig in de wachtkamer totdat de behandelend arts tijd heeft voor uw eerste anamnese. Je kunt nu al zien dat er iets mis is met dit vergrijzende instituut.
Wanneer u eindelijk naar de behandelkamer wordt geroepen voor uw eerste sessie, beseft u al snel dat dit geen normale genezingsmethoden zijn. Je wilt weg, je wilt hier niet blijven. Maar kun jij ontsnappen aan de professor?
Laboratory
Crime
Airco available
Not suitable if pregnant
No wheelchair access
Epilepsy risk
PIN-payment possible
Free parking
1 likes
11 visitors
The total score of a review doesn't have to be the average of your subscores. Sometimes a room feels like it should deserve a higher (or lower) rating than the exact sum of its parts.
Write a reviewDit is de minste kamer van de drie. Puzzels vond ik soms niet zo logisch. Sfeer zat wel goed en enkele schrikmomenten.
Met deze kamer beginnen, of overslaan.
8
Ambiance: 8
Game experience: 8
Service: 9
Deze kamer stond niet op de planning, maar nadat mijn collega's aan het praten waren met de eigenaar bood hij aan om deze anders even te spelen, het bedrijf was toch nog niet open en hij had wat tijd over. Daar zeg ik geen nee tegen natuurlijk
Omdat mijn collega's Duits zijn was het spel in het Duits en kreeg ik niet alles mee, maar volgens mij hadden we een afspraak met de dokter en moesten we wachten op hem. Het was wel een schimmige dokter en het feit dat de kamer onder het bloed zat deed niet veel goeds vermoeden.
Het was geen grote kamer maar wel een hele geinige! We zaten in een goede flow en we gingen lekker door de puzzels heen. Leuke puzzels en de set zag er prima uit. De eigenaar was ook de acteur en liet ons een paar keer goed schrikken. Ik heb me echt enorm vermaakt in deze kamer!
Ook een kamer die enorm geschikt is voor mensen die een horror kamer zouden willen proberen. Geen heftige horror, maar gewoon leuke spanning met een paar leuke scares. Hij was echt een stuk leuker als ik aanvankelijk dacht en heb me echt vermaakt.
Als je bij dit bedrijf komt om kamers te spelen en je hebt tijd, pak hem dan lekker mee
8
Ambiance: 8
Game experience: 9
Service: 9
Played in September 2024
Played with 4 persons
Escaped: Yes
Op de terugweg van onze zomervakantie maken we een kleine omweg om langs Bamberg te gaan. We spelen hier de drie kamers bij Cineroom en Tomb Hunter bij Finest Escape Bamberg.
We beginnen met Alice in Wonderland, daarna spelen we Asylum en de volgende dag komen we terug voor School of Burning Souls.
Cineroom ligt aan de rand van Bamberg, je kan hier voor de deur parkeren en je wordt binnengelaten op de afgesproken tijd.
Je beland bij de balie van een bioscoop. Het personeel is erg vriendelijk en spreekt goed Engels. Kluisjes en toiletten aanwezig. Alle kamers beginnen met een deur richting een bioscoopzaal met in verlichte letters "Kino 1" of "Kino 2" etc erboven, leuk gedaan.
De eigenaar (zelf ook enthousiast escaper, leuk!) vertelde ons achteraf dat hij deze kamer gekocht heeft, zodat hij ondertussen aan de andere kamer(s) kon bouwen en de boel gelijk kon draaien. Je verwachtingen mag je dan ook temperen, het is een wat ouder type kamer, niet heel uitgebreid, met veel slotjes.
De intro is leuk gedaan (met acteur, die je later ook nog tegen komt) en we worden opgesloten in een behandelkamer. Zo te zien zijn hier geen beste dingen gebeurd. Er is een (zeer dun) verhaal, maar dat is aan me voorbij gegaan. Onze taak is: ontsnappen. Duidelijk.
Het leuke bij Cineroom is trouwens dat de acteurs andere mensen zijn dan de gamehosts. Het komt totaal niet over als je gamehost wegloopt om vervolgens een bril op te zetten of een ander jasje aan te doen en dan als een andere karakter terug te komen. Dat hebben ze hier zeker goed begrepen.
Qua engheid vond ik hem echt heel erg meevallen, totaal niet de engheid als in School of Burning Souls.
Er zijn hier veel meer puzzels dan in Alice. Af en toe is het goed zoeken ook, en was er wat verwarring door wat red herrings, hierdoor was de flow niet top. Helaas zijn er ook "puzzels" bij die dan weer echt tè simpel voor woorden zijn, maak hier dan een echte puzzel van.
Het decor is prima, maar een asylum is dan ook niet moeilijk uit te voeren. Wat ik altijd jammer vind is dat het bloed op de muur gedaan is met fel rode verf, zo nep.
Voor deze kamer waren mijn verwachtingen te hoog denk ik, ik vond het op een of andere manier een beetje tegenvallen. Deze kamer kan je ook skippen wat mij betreft.
7
Ambiance: 7.5
Game experience: 7.5
Service: 8.5
Played in August 2024
Played with 2 persons
Escaped: Yes
Na Alice hebben we even de tijd om wat te drinken en het met Marco even over de kamer te hebben. Dan word het tijd voor de tweede kamer. 7 Hills Asylum. Weer een psychiatrisch ziekenhuis! Dat belooft wat.
De intro/ entree is leuk gedaan en we worden opgesloten in de kamer van de professor. De puzzels in deze kamer zijn gelijk een stuk uitdagender dan Alice en we moeten dan ook vol aan de bak hiermee. De aankleding van deze kamer is prima, maar niet zo mooi als Alice. Het verhaal blijft wel duidelijk gedurende de kamer: ontsnappen aan de professor. De spanning word leuk opgebouwd.
De kamer is een leuke opstap naar de laatste kamer van Cineroom
8.5
Ambiance: 8
Game experience: 8
Service: 9.5