Receive notifications?
Do you want to receive notifications?
Receive notifications?
Do you want to receive notifications?
70 minutes
4 - 9
14 year
Hernan Cortez komt tijdens een van zijn reizen terecht bij de Tiwanaku indianen. De stamhoofd vertelt hem in vertrouwen, dat ergens diep in de jungle van Bolivia een tempel verscholen moet liggen.
Adventure
Jungle
Airco available
Pregnant friendly
No wheelchair access
Epilepsy friendly
NL, EN
3 likes
63 visitors
No right may be derived from the prices mentioned on this website since they can be changed at any given moment.
The total score of a review doesn't have to be the average of your subscores. Sometimes a room feels like it should deserve a higher (or lower) rating than the exact sum of its parts.
Write a reviewTijdens een gezellig avondje kwam het ter sprake dat het zo jammer is dat je, wanneer je veel kamers gespeeld hebt, bijna nooit meer in de buurt kunt spelen. Toen schot plots de nieuwe kamer van Escape Adventure door mijn hoofd. Zou dat nog kunnen zo last minute? Gelukkig kenden we een van de hosts daar, bellen dus. Hij zat al in de auto naar huis, maar wilde met alle liefde omdraaien om ons te hosten. Na wat telefoontjes heen en weer konden we nog geen 40 minuten later al spelen. Top service en shout-out naar Raymond!
In het donker lopen we het terrein op en zien we in de verte onze host al. Na gezellig even gekletst te hebben, kunnen we onze spullen opbergen en starten we eigenlijk vrij snel met de kamer. De nieuwste kamer vindt plaats in een tempel, tenminste, als we deze kunnen vinden. De kamer is overigens vanaf 4 spelers te spelen, maar in overleg met de eigenaresse konden we met 3 spelen. Met flink wat ervaring stapte we de kamer in, benieuwd hoe het puzzelplezier gaat zijn!
We stappen de eerste ruimte binnen en beginnen meteen lekker met puzzelen, daar vliegen we dan ook als een malle doorheen. Wel zijn er nog wat onopgeloste puzzels, maar daar komen we later wel op terug. We gaan verder de kamer in en zien dat deze kamer immens groot is. Ja hier kun je best wel wat grote groepen in kwijt. De puzzels vliegen ons om de oren, dat puzzelplezier komt dus zeker wel goed. Wel is het in het begin even goed zoeken waar we nu precies mee moeten beginnen. De kamer zelf is enorm, maar je speelt eigenlijk alles in het begin al vrij. Hierdoor kan het wat zoeken zijn waar je naartoe moet. Met hier en daar een duwtje in de rug, puzzelen we ons helemaal suf. Geweldig! Wat een puzzels zitten er in deze kamer.
Dan het decor, het decor is een beetje wat je kunt verwachten van Escape Adventures. Wat mij betreft een beetje in lijn met de vorige kamers. Het ziet er op het eerste oog prima uit. De afwerking kan hier en daar echt veel beter, maar ze hebben er echt wat tofs van proberen te maken. Het verhaal is ook vrij simpel en daardoor goed te volgen. Met slechts een paar minuten over staan we weer buiten.
The Forgotten Wilderness is een prima kamer als je met de juiste verwachtingen gaat spelen. Ga je gewoon om lekker te puzzelen? Dan ga je een leuke tijd hebben. De puzzels zijn hier en daar wat old school en af en toe is het flink zoeken wat je nu waar moet gebruiken en waar je de codes in moet voeren. Verder heeft de kamer een basic decor, maar kan de afwerking hier en daar wel wat beter. De hosting en service waren in ons geval echt top! Al met al dus een prima tijd gehad!
7.5
Ambiance: 7.5
Game experience: 7.5
Service: 10
Played in April 2025
Played with 3 persons
Escaped: Yes
Leuke ruime kamer met heel veel te doen. Lekker puzzelen, samenwerken,plezier maken. Niet te technisch, leuk aangekleed, gewoon lekker ouderwets ontsnappen in 60 minuten.
8.5
Ambiance: 8
Game experience: 8
Service: 9
Played in July 2025
Played with 4 persons
Escaped: Yes 59:36 min
We spelen 2 kamers. Deze in Best en Henry's Birthday in Geel (BE). Twee van ons gezelschap hebben de andere kamers op deze locatie al gedaan, de andere 2 waren hier nog niet geweest. Maar in mijn ogen is dit een zeer leuke puzzel kamer!
Ontvangst:
Helaas is het betaald parkeren, maar hier kan de locatie natuurlijk niks aan doen. Het is niet mega goed aangegeven waar je moet zijn, maar met het nodige speurwerk kom je er wel. We worden vriendelijk door de eigenaresse ontvangen en beginnen al snel aan de kamer.
Kamer:
Een echte puzzel kamer. Verwacht geen mega effecten of een complex verhaal. Wel veel puzzels die parallel gespeeld kunnen worden met een behoorlijke lading cijfersloten. Het zijn er niet zo veel als in de andere kamers, maar altijd nog een flinke hoeveelheid. Ik zelf vind dit niet altijd erg, alleen waren het nu erg veel dezelfde sloten en niet veel afwisseling. Alle sloten waren 4 cijferige codes en alle sloten zien er hetzelfde uit.
De kamer zelf is echt heel groot! Ik bleef mij verbazen over de omvang van deze kamer. Soms wellicht onnodig groot en verloor het wat sfeer. Maar het is echt alles behalve een compacte kamer.
Het licht en geluid is prima, maar niks bijzonders. Ik denk dat de kamer nóg beter word als er elementen als rook, lichteffecten en mooier geluid in komen.
Conclusie:
Wil je een uurtje goed puzzelen in een ruime kamer. Dan is dit zeker de moeite om mee te pakken! Niet de moeite om voor om te rijden, maar zeker vermakelijk! Als je ervaring hebt, zeker met 4 spelen. Wellicht nog 5 personen. Ben je minder ervaren dan zou ik lekker met 5 a 6 personen gaan. Je kan met een grote groep echt genoeg puzzels opgesplitst spelen.
7.5
Ambiance: 7.5
Game experience: 7
Service: 8.5
Played in February 2025
Played with 4 persons
Escaped: Yes 52:00 min
Na vorig jaar 'The curse of captain Kidd' te hebben gespeeld, wilde we graag terug komen voor hun nieuwste kamer.
Last minute kunnen we deze kamer boeken (zoals gewoonlijk XD)
Het is even zoeken en bordjes volgen, maar dan kom je aan bij de de parkeerplaats van Adventure en Thrill.
We worden vriendelijk onthaald door de eigenaresse die nog even gezellig met ons kletst voordat we door gaan naar de kamer.
Een ding weet je hier zeker; ze zijn hier altijd enorm gastvrij en vriendelijk.
Er is nog de gelegenheid om het toilet te gebruiken en onze spullen op te bergen voordat we door gaan naar de uitleg van het verhaal.
Een klein ding dat ik altijd kan waarderen is als de host de uitleg over sloten afstemt op de ervaring die je al hebt, heel fijn! We gingen hier dus snel doorheen. We krijgen dan nog een backstory van het verhaal, daarna kunnen we door naar de kamer! Ergens diep in deze jungle zou een schatkamer verstopt liggen, aan ons om deze te vinden!
De kamer:
Eenmaal binnen kunnen we direct beginnen met puzzelen! Hoe verder we komen hoe meer ik me blijf verbazen over hoe groot de kamer eigenlijk is. Het blijft maar komen! en dat niet alleen, ook de puzzels blijven maar komen. Waar bij hun andere kamer de sloten je om de oren vliegen, vliegen ze je hier ook om de oren, maar met af en toe de afwisseling van kleine technische aspecten. Dit gaf toch wat meer afwisseling. Wel vond ik persoonlijk dat er veel hetzelfde slot werd gebruikt, al was het wel duidelijk waar welke code ingevoerd moest worden.
De missie van de kamer is gedurende het spel duidelijk, je zoekt naar een schatkamer.
Je speelt eigenlijk steeds meer van de kamer vrij, waardoor ik ook echt wel een gevoel kreeg van toewerken naar deze schatkamer.
Er is onderweg geen complex verhaal of gekke wow effecten, maar dat heeft deze kamer waar puzzelen centraal staat ook helemaal niet nodig. Er zijn veel eureka momentjes en deze belonen meer dan genoeg. De puzzels zijn parallel te spelen, je kan hier dus flink met 4 of meer aan de slag. Het zijn afwisselende puzzels waarbij je met momenten goed moet samenwerken en communiceren. Er zaten naar mijn mening echt wel wat originele puzzels in. De puzzels paste ook leuk in het decor.
Het decor is tof gedaan, ze hebben er echt iets leuks van proberen te maken. Als ik ga mierenneuken zou de afwerking hier en daar wat beter kunnen. Maar al met al zijn ze creatief geweest met de ruimtes en hebben ze deze harstikke leuk ingericht.
Een verandering ten opzichte van de vorige kamer is dat ze hier meer geluiden en muziek gebruiken.
De muziek en geluiden paste goed in het thema en bij het decor. Het bracht toch nog net wat meer sfeer.
Ik denk dat ze met het gebruik van licht in de kamer nog het een en ander kunnen behalen. Nu was dit in mijn ogen vrij veel hetzelfde. Begrijp me niet verkeerd, het stoorde helemaal niet, maar misschien tof om de sfeer nog net wat beter neer te zetten.
Met nog een paar minuten op de klok bereiken we de schatkamer en worden we weer opgehaald door de vriendelijke eigenaresse.
Ze loopt met ons nog even de kamer door en beantwoord de vragen die we hebben.
Conclusie:
Een ding is zeker, deze kamer is gebouwd door eigenaren met passie voor escapen en in het bijzonder puzzelen!
Voor de puzzel liefhebber zit je hier helemaal goed voor 60 minuten puzzelplezier.
Voor zowel beginnende als ervaren escapers is dit in mijn ogen een toffe kamer, mits je met de juiste verwachtingen komt.
Ben je in de buurt pak deze dan zeker mee! :)
8
Ambiance: 7.5
Game experience: 8
Service: 10
We hebben deze escaperoom gespeeld met 4 personen en het was een erg leuke ervaring! De kamer is groot opgezet en bevat veel verschillende puzzels, wat zorgt voor genoeg uitdaging en samenwerking.
De decoratie is sfeervol en passend, al zijn er hier en daar nog wat puntjes op de afwerking die verbeterd zouden kunnen worden. Fijn is dat er in deze kamer wel verwarming aanwezig was – iets wat we misten bij “The Curse”. De kamers voelen ruim aan, wat prettig is als je met meerdere personen speelt.
Wat ons minder beviel, is het hintsysteem via een omroepsysteem. Dit haalt helaas wat van de sfeer weg. We hadden gehoopt dat dit na eerdere kamers anders zou zijn opgezet. Een subtieler of thematischer systeem zou hier echt bijdragen aan de beleving.
Verder vinden we deze kamer echt een vooruitgang ten opzichte van “The Curse” – leuker, toffer opgezet en gewoon beter doordacht. Kortom: een gezellige avond gehad en deze escaperoom behoort zeker tot de typisch toffe puzzelkamers waar je echt plezier aan beleeft. Erg tof gedaan!
7.5
Ambiance: 8
Game experience: 7.5
Service: 8
Ook deze hebben we kunnen spelen, door onze lieve host die toch even nog wat kon regelen! Een hele ruime, escape, je kan echt verloren lopen, het zit goed in elkaar leuke puzzels , en een prachtig decor, ook weer de
zelfde aangename host!
Bedankt!
10
Ambiance: 8
Game experience: 9
Service: 10
Played in May 2025
Played with 3 persons
Escaped: Yes
Ik hou van het thema dieren en het decor is super!
De puzzels zijn leuk maar niet heel spectaculair, al zijn sommige wel erg uniek.
8
Ambiance: 8.5
Game experience: 6.5
Service: 8.5
Played in April 2025
Played with 4 persons
Escaped: Yes
GROTE kamer, VEEL puzzels. 4 ervaren spelers lijkt mij een heerlijk aantal!
7.5
Ambiance: 7.5
Game experience: 7.5
Service: 10
Played in April 2025
Played with 3 persons
Escaped: Yes
8.5
Ambiance: 8.5
Game experience: 7.5
Service: 9
Played in February 2025
Played with 7 persons
Escaped: Yes
Leuke kamer! Niet zo lineair als de meeste moderne kamers waardoor het weer even aanpassen was. Maar leuk dat er zoveel te doen is, zo staat er nooit iemand te wachten. Je moest al team ook kunnen samenwerken.
8
Ambiance: 7.5
Game experience: 8.5
Service: 7.5
Played in February 2025
Played with 5 persons
Escaped: Yes 51:00 min
Opeens zag ik op escapetalk voorbij komen dat Escape Adventures een nieuwe kamer had. De vorige twee kamers had ik me prima in vermaakt. Met name qua puzzelplezier. Aquabest ligt ook niet mega ver uit de richting dus we reden al snel 4 man sterk die kant uit.
We werden vriendelijk ontvangen door de enthousiaste eigenaresse. Altijd leuk om met haar te praten. Je merkt aan alles dat escape rooms echt een passie van haar is. Na de spullen opgeborgen te hebben, konden we richting de kamer vertrekken. De kamer is eigenlijk precies wat je van een kamer van escape adventures verwacht. Aankleding is oke en heel veel puzzels. De kamer is echt ontzettend groot en dit is echt een kamer waarvan ik zeg dat je met veel man bezig kan zijn en elkaar niet in de weg loopt. Door het parallel puzzelen en de grootte van de kamer, snapte ik soms niet wat er allemaal gebeurd was. Dan was ik 5 minuten bezig met een puzzel en opeens waren er 3 ruimtes open. Puzzels zijn van goed niveau en met een paar tips wisten we mooi binnen de tijd te ontsnappen.
Als je hier met de juiste verwachtingen heen gaat, kun je echt een super leuke tijd hebben. Bereid je vooral voor op heerlijk puzzelen!
7.5
Ambiance: 7
Game experience: 8
Service: 9
Played in February 2025
Played with 4 persons
Escaped: Yes
Zonder al te veel weg te geven bleef deze kamer verbazen. Het was een zeer ruime kamer met allerlei verschillende puzzels. Een stuk minder sloten dan in de andere kamer (captain Kidd) dus dat beviel mij wel. Het was een kamer die niet perse om het verhaal draait al was het wel prachtig gethematiseerd. Alles was in stijl, er kon geen stukje worden gevonden waar het dat aan ontbrak. Soms liep ik hier wel een beetje verloren rond omdat we als tip hadden gekregen om op te splitsen maar er was niet altijd wat te doen (dat wij zelf dachten). Soms hadden we iets vrijgespeeld zonder dat we wisten wat of waar. Er zitten hele originele puzzels tussen en je moest samenwerken wat ik altijd leuk (en uitdagend) vind. Het nadeel van zo'n opsplitskamer is wel dat je niet altijd alles meekrijgt, al weet je dat van te voren als we ons beter hadden ingelezen. Al met al een hele leuke kamer, flink aanpoten en genieten. De host was ook super enthousiast over de kamer, dat was overigens bij de andere kamer die we hier gespeeld hebben ook. Het zijn echt mensen met hart voor de kamers, al waren we sceptisch over kamers bij een andere activiteit maar daarvoor moet je hier zeker niet wegblijven. We hebben wel een forse vertraging opgelopen omdat we langer moesten wachten, daar konden zij niets aan doen al zorgde het er wel voor dat onze planning daarna in de soep liep.
7.5
Ambiance: 8
Game experience: 8
Service: 7
Played in February 2025
Played with 4 persons
Escaped: Yes
Een heerlijke puzzelkamer, waarbij voor iedereen wel wat te doen is. Puzzels kunnen parallel gespeeld worden en bij andere puzzels moet je weer samenwerken. Erg leuke is de combi hierin. Na afloop nog erg gezellig gekletst met de eigenaresse, welke ook erg geïnteresseerd was in onze aanbevelingen. Zeker de moeite waard om te spelen! Hou je echter van high tech kamers, dan kun je deze beter links laten liggen.
8.5
Ambiance: 8
Game experience: 8.5
Service: 9
Played in January 2025
Played with 4 persons
Escaped: Yes
Leuke kamer die maar doorgaat en doorgaat met veel te zien en te doen.
8.5
Ambiance: 8
Game experience: 8.5
Service: 9
Played in January 2025
Played with 4 persons
Escaped: Yes 60:00 min
We komen uit de omgeving en deze kamer gaan we doen met onze "schoonkinderen". Zelf zijn we een gezin van 4 met veel ervaring, maar de schoonkinderen hebben slechts een beetje ervaring. Omdat er van deze kamer nog geen review is, weten wij ook niet wat we kunnen verwachten. We hebben hier eerder the curse of captain Kidd gespeeld, dus we weten dat de verwachtingen hoog mogen zijn, maar verder.....
Als we aankomen is het heel slecht weer. Van de grote blokhut, waar we vriendelijk worden ontvangen, moeten we een klein stukje lopen. De uitleg krijgen we in de grote blokhut. De jassen kunnen mee de kamer in, maar alle belangrijke spullen laten we achter in een kluisje. Zodra de deur open gaat, stap je de kamer binnen.
We vallen al snel van de ene verrassing in de andere. De puzzels zijn origineel en passend in het thema. Er is een groot gedeelte parallel aan puzzels en een stukje lineair. Er is zoveel te doen! En elke keer schuift of gaat er ergens iets open waardoor je verder kunt. Verschillende mensen van de 6 voeren verschillende oplossingen uit, maar er zijn ook puzzels waar fors moet worden samengewerkt. En, oh, wat zien we ook dingen over het hoofd die voor onze neus gebeuren!!
Uiteindelijk weten we de tempel te vinden en alle puzzels op te lossen.
Daarna lopen we nog even na wat we nu gedaan hebben met de gamemaster. En komen even bij van alle belevenissen in de grote blokhut.
De escaperoom is zeer de moeite waard om te doen. Ook onze minder ervaren schoonkinderen hebben er van genoten en wij niet minder. Een geweldige aanbeveling om deze te doen met net een iets grotere groep en als je fan was van The Curse of Captain Kidd.
9
Ambiance: 9
Game experience: 9
Service: 9
Played in January 2025
Played with 6 persons
Escaped: Yes 58:28 min