60 minuten
2 - 6 (Aanbevolen: 4 / 5)
16 jaar
Meer over Purple Box: The Midnight Hour
Gevangen in een droom wentel je van de ene verbazing in de andere. Wat is echt? Wat is vals? Hou je hoofd koel in deze bizarre droom... of was het een nachtmerrie? Zorg dat je op tijd weer wakker schiet !
Eigenschappen
Airco aanwezig
Geschikt voor zwangeren
Rolstoelvriendelijk
Epilepsie risico
NL, EN, FR
Toilet aanwezig
PIN-betaling mogelijk
Eetgelegenheid
Drankgelegenheid
Thema's
Mysterie
Escapetalk.nl statistieken
9 bezoekers
Moeilijkheidsgraad
Website
Login om deze link te zienAdres
Frankrijklei 119
2000,
Antwerpen
België
Route
Login om deze link te zienKosten berekenen
Aan de prijzen vermeld op deze website kunnen geen rechten worden ontleend aangezien deze te allen tijden kunnen wijzigen.
BEFEB Cadeaubon
Te besteden bij 108+ kamers
Escape rooms in de buurt
3 reviews
De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van je deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.
Schrijf een reviewEen "lege" box met de nodige verrassingen
Jammer dat deze locatie permanent gesloten is, want hoewel de kamers zeker niet de meest unieke waren, hebben we ons hier zeker enkele keren goed geamuseerd.
Deze kamer lijkt erg leeg en dromerig als je binnenkomt en hoewel ze erg sober is, past alles mooi binnen het thema. Hoe verder je raakt, hoe meer geheimen de kamer ook prijs geeft, wat altijd weer voor een leuke verrassing zorgde. Er zaten enkele minder logische en soms ver gezochte puzzels in en de techniek liet het op sommige punten ook afweten, maar al bij al werden we enkele keren aangenaam verrast en gingen we ongeveer 55 minuten lang op in onze zoektocht naar een manier om uit de droom te ontsnappen.
7
Sfeer: 7
Spelbeleving: 7
Service: 8
Gespeeld in september 2020
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja
- Sober, maar vol verrassingen
- Goede ontvangst en sympathieke nabespreking
- Enkele leuke puzzels
- Enkele minder logische puzzels
- Kleine technische mankementen
- Mist een beetje inkleding en verhaal
6.5
Sfeer: 6
Spelbeleving: 7
Service: 6
Gespeeld in maart 2019
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja 52:38 min
Origineel concept, jammer genoeg heeft het onze verwachtingen niet in kunnen lossen
Aanvankelijk lijk je in een 'lege' kamer binnen te komen, wat onze verwachtingen nog hoger legde maar het aantal puzzels en het niveau ervan waren te simpel. Wij zijn met een teleurstellend gevoel buiten gekomen. Daarnaast hadden we geen goed gevoel bij de ontvangst en afsluiting van het spel. Zo werd er geen foto genomen en er waren slechts 2 begeleiders voor 4 spelletjes die tegelijk bezig waren (en er zijn 6 kamers...). De inleidende filmpjes waren handig maar het was enorm vervelend dat alle kamers op hetzelfde moment deze filmpjes te zien kregen in de smalle gang waardoor het moeilijk was om te concentreren en te horen wat er afspeelde. Kortom, wij gaan jammer genoeg niet meer terug voor andere kamers.
4.5
Sfeer: 4.5
Spelbeleving: 3.5
Service: 3.5
Gespeeld in april 2018
Gespeeld met 5 personen
Ontsnapt: Ja
- Origineel concept (maar niet goed uitgewerkt)
- Slechte afsluiting van het spel
- Te makkelijke puzzels
- Te weinig puzzels
- Techniek faalde aan het einde
- Te commerciële aanpak
