Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
60 minuten
3 - 6 (Aanbevolen: 4)
16 jaar
Jij bent, samen met je collega’s, een van de beste nucleaire wetenschappers en naar een van de meest moderne installaties in Europa gestuurd om onderzoek te doen. Er gebeuren namelijk vreemde dingen de laatste tijd rondom de installatie en gevreesd wordt voor een melt-down. Momenteel draait de installatie op de noodgeneratoren en er is niet bekend hoe lang deze het volhouden. De tijd tikt, lukt het jullie om binnen 60 minuten deze crisissituatie onder controle te krijgen? Hebben jullie het in je om alle Friese huishoudens weer van stroom te voorzien? Dan zijn wij dringend op zoek naar jullie!
Laboratorium
Science Fiction
Thriller
Afrader indien zwanger
Niet rolstoeltoegankelijk
Epilepsie risico
NL, EN
Toilet aanwezig
PIN-betaling mogelijk
Eetgelegenheid
Drankgelegenheid
6 bezoekers
Aan de prijzen vermeld op deze website kunnen geen rechten worden ontleend aangezien deze te allen tijden kunnen wijzigen.
De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van je deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.
Schrijf een reviewMet twee ervaren escapers was dit een uurtje hard werken. We kennen de andere escaperooms van Battle House ook en deze is echt een upgrade qua decor. Wat ons betreft, hadden er niet zo veel afleidende spullen en lichtjes zonder functie in gehoeven, maar we snappen dat het leuk staat. De kamer is aanvankelijk licht overdonderend, want waar moet je beginnen? Toen we eenmaal op stoom waren, ging het best lekker. Het hintsysteem met walkie talkie is nooit zo mijn ding; ik had ook de indruk dat de gamehost ons alleen zag en niet hoorde. We raakten het ding ook voortdurend kwijt, wat natuurlijk alleen onszelf te verwijten valt. Sommige puzzels waren langdradig en duidelijk gericht op grote groepen waarbij ieder wat te doen moet hebben. Je kunt wel meerdere puzzels tegelijk doen en dat is altijd leuk. Wij hadden helaas de saaiste puzzel tot het laatst bewaard, waardoor we niet helemaal met een Bang! naar buiten kwamen. Maar die probeerden we dan ook te voorkomen.
De service was weer uitstekend, zoals we gewend zijn. Leuke escaperoom om mee te pakken als je in de buurt bent, waarbij 4 vermoedelijk het beste aantal spelers is.
8
Sfeer: 8
Spelbeleving: 7.5
Service: 9
Gespeeld in april 2026
Gespeeld met 2 personen
Ontsnapt: Ja 53:24 min
Heel gaaf gebouwd en leuke puzzels! Echt een aanrader.
Alleen het begin is onduidelijk. Hierdoor ben je echt hints nodig op te kunnen beginnen. Als de puzzels aan het begin duidelijker worden vormgegeven of worden opgedeeld in meerdere kleine puzzel zou het de kamer zo veel beter maken!
Wel een aanrader om te spelen
8.5
Sfeer: 9.5
Spelbeleving: 8
Service: 7.5
Gespeeld in maart 2026
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja 51:25 min
De nieuwste room op deze locatie...bij binnenkomst wordt al snel duidelijk dat dit niet een standaard room is. Het is een 2.0 room met veel techniek , zeker niet makkelijk en goed zoeken nasr verbanden. Uiteindelijk naarmate spel vordert wordt het leuker en leuker.
8
Sfeer: 8
Spelbeleving: 7
Service: 8
Gespeeld in januari 2025
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja 55:01 min