60 minuten
3 - 6 (Aanbevolen: 6)
10 jaar
Meer over X-Cube Experience
Beleven doe je in de X-Cube. Bij ZERO55 Enschede staat de X-Cube, waar je allerlei verschillende belevingen kunt doen. Denk aan het oplossen van een moord, het kraken van een bankkluis of het ontmantelen van een bom.
Eigenschappen
Geschikt voor zwangeren
Rolstoelvriendelijk
Epilepsie vriendelijk
NL, EN
Thema's
Avontuur
Bom
Mysterie
Spionage
Escapetalk.nl statistieken
8 bezoekers
Moeilijkheidsgraad
Contact
Kosten berekenen
Aan de prijzen vermeld op deze website kunnen geen rechten worden ontleend aangezien deze te allen tijden kunnen wijzigen.
6 andere kamers op deze locatie
Escape rooms in de buurt
2 reviews
De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van je deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.
Schrijf een reviewIn a box
De x-cube is een concept. Een puzzel in een doos, die je met een groep speelt. In Enschede staat de cube in de hal, helaas naast een boksbal waar je in het spel soms hinder van ondervindt. Het is een prima aanvulling op een breder entertainmentverhaal, zoals ook in Enschede (met binnenspeeltuin, kartbaan, lasergame etc).
Je speelt in de x-cube een vooraf gekozen spel. We speelden inmiddels drie spellen; de verraders, the murder in the mansion en recentelijk submerged. Alle spellen maken gebruik van de middelen in de box: knoppen, controls, touchscreens. De puzzels zijn duidelijk, je kunt op het scherm om hints vragen en er is geen aparte gamehost nodig.
In die zin is het geen escaperoom, maar wel een leuk spel voor tussendoor. Niet al te duur, de spellen zitten goed in elkaar, qua gameflow en duren het uur dat er voor staat. Misschien is het meer een extended bordspel, dan een mini-escape. Het is in ieder geval een x-cube. Prima om op dit platform mee te nemen.
Jammer dat we niet de aparte spellen kunnen reviewen. Er staan in Nederland namelijk meerdere x-cubes en overal hebben ze dezelfde spellen. Het spel in Maassluis zal niet anders zijn dan in Enschede. De x-cube is alleen de verpakking. In die zin is het een handig en slim concept en goed schaalbaar. En ook gewoon goed uitgevoerd.
7
Sfeer: 7
Spelbeleving: 7
Service: 7
Gespeeld in augustus 2025
Gespeeld met 5 personen
Ontsnapt: Ja
- Logica
- Goede prijs
- Puzzels
Supergave beleving!
Ik heb met 3 vrienden de X-Cube gespeeld en vond het echt een leuke beleving. We wisten niet precies wat we er van moesten verwachten, maar het is dus een ruimte met allemaal puzzels en opdrachten. Ik heb nog nooit eerder zoiets gespeeld!
9
Sfeer: 9
Spelbeleving: 9
Service: 7
Gespeeld in augustus 2022
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja
- Beleving
- Puzzels