Receive notifications?
Do you want to receive notifications?
Receive notifications?
Do you want to receive notifications?
València, Spain
Closed now
90 minutes
2 - 7
16 year
Jullie zijn een beruchte bende gentle(wo)men-inbrekers en jullie volgende doelwit is het beroven van de leider van lokale Aziatische maffia, Xu Lin, die opereert vanuit het Aziatisch restaurant 'El Jardín de Buda' (De tuin van Boeddha).
Jullie handlanger José Juan is geïnfiltreerd in het restaurant: hij zal jullie contactpersoon zijn. Jullie betreden het restaurant op een moment dat niemand jullie zal storen bij jullie perfecte overval. Denk eraan: jullie inside man heeft jullie een wachtwoord meegegeven, 'Burjassot'. Onthou dat goed!
Mafia
Crime
No wheelchair access
2 likes
16 visitors
No right may be derived from the prices mentioned on this website since they can be changed at any given moment.
The total score of a review doesn't have to be the average of your subscores. Sometimes a room feels like it should deserve a higher (or lower) rating than the exact sum of its parts.
Write a review#66
Op vakantie naar Valencia, dat betekent uiteraard dat we op zoek gaan naar een escape om mee te pakken.
Het zou voor mijn reisgenootje haar eerste escaperoom worden.
Vooraf kozen we om in het Engels te spelen.
Ook het aantal hint kon je vooraf kiezen. Gezien haar ervaring en gezien Engels onze moedertaal niet is, kozen wij voor veel hints.
Met de taxi werden wij naar de kamer gebracht. Maar vervolgend was het binnenkomen toch iets lastiger dan gedacht :).
Eenmaal binnen bleek mijn medespeelster gigantisch bang aangelegd te zijn (laat je deze review dus alsjeblieft niet afschrikken!!!) en heeft onze host wat dingen op ons verzoek aangepast.
De host was ook flink in de war, dit had hij nog nooit meegemaakt, ook gezien dit geen enge/horror kamer is.
Mijn review is voornamelijk geschreven op hoe ik denk dat de kamer bedoeld zou zijn, omdat wij niet de volledige experience hebben kunnen beleven.
De kamer is absoluut niet eng te noemen (al is iemand dat niet met mij eens :)) eerder mild spannend.
De geluids- en lichteffecten waren bij de start erg goed, maar heeft de host voor ons uit moeten zetten.
Wel word er met licht bepaalde hints gegegeven wat erg handig is.
Het decor was ook goed gemaakt en mooi qua afwerking.
De puzzels waren volledig lineair en samenwerken is geen vereiste bleek in ons geval, maar maakt wel dat je de puzzels sneller voltooid.
De puzzels waren goed te doen qua niveau, ook voor een onervaren speler. Maar ik denk dat het wel lastig kan zijn om te zien wat op welk moment je nodig hebt.
De kamer bleef mij steeds verbazen en er zaten een aantal grappige elementen in.
Ook het einde is erg tof en onverwachts!
Onze hints kwamen wel vrij snel, al weet ik niet of dit komt omdat wij dit vooraf aangegeven hebben. Of omdat mijn host medelijden had met mijn medespeler :). Of met mij :):).
Conclusie:
Een kamer die je zéker moet spelen wanneer je in de buurt bent. Ook nog hulde voor onze host die zo goed met ons om ging en begripvol was, ondanks zijn verwarring!
10
Ambiance: 10
Game experience: 10
Service: 10
Played in June 2024
Played with 2 persons
Escaped: Yes
Je hebt soms (in ons geval best vaak) van die thema's waarvan je denkt. Daar zouden ze eens een escape room van moeten maken.
Deze is gelukt. Wederom een prachtige kamer met hartstikke toffe puzzels erin. Het verhaal is leuk bedacht en we hebben krom gelegen van het lachen.
Ben je in Valencia zet deze in je top 5 om mee te pakken.
9.5
Ambiance: 10
Game experience: 9.5
Service: 9.5
Ook bij deze kamer begin je eeer gelijk , zelf al voordat je binnen bent want de eerste opdracht/puzzel is zorgen dat je binnen komt . Dit vond ik wel leuk bedacht . Ook in deze kamer zit een acteur maar ook dat is niet echt spannend . Zorgt meer voor een spannende sfeer en werkt prima . Wat volgt is weer lekker veel puzzels en eigenlijk vliegen we door de kamer heen op 1 puzzel na . De host gaf aan dat die puzzel vaak niet begrepen word en nogal lastig is uit te voeren … nou dat klopt… ik zou dan denken… pas hem aan of verzin wat anders… het decor is redelijk en ik denk dat er al heel veel in dit pand was zoals het nu is… alleen vol gegooid met puzzels . Al met al Een leuke kamer om te spelen met veel puzzels en een redelijk decor .
8.5
Ambiance: 8
Game experience: 9
Service: 8.5
Played in September 2025
Played with 2 persons
Escaped: Yes
Het is een fijne kamer met meerdere out of the box opdrachten, niet de rypische puzzels, die maken dat je wel erg in het verhaal terecht komt. Leuke host, tips op de juiste momenten (leuke manier ook om tips te geven). Ik mwam er een slot tegen dat ik nog niet eerder gezien had. Het enige grote minpunt was de slijtage. Sommige zaken mogen echt wel eens opgegrist worden (vooral eerste kamer) want dat is niet realistisch gezien het verhaal. Lichtjes spannend maar nooit eng, met minimale participatie van de host. We hadden een leuke middag, hoopten weg te vluchten van de warmte maar dat viel wel tegen gezien de fysieke inspanning ?.
9
Ambiance: 9
Game experience: 9
Service: 9
Played in June 2025
Played with 2 persons
Escaped: Yes
Wow!! Wat een geweldige escape room is Jardin de Budha. Van het begin tot eind blijft de kamer je verrassen. De kamer is prachtig ontworpen, de puzzels zijn heel erg afwisselend en uitdagend en er is ontzettend veel te doen.
We hebben de kamer met drie ervaren spelers gespeeld en vonden het best een pittige kamer. Maar we hebben genoten. Vier spelers is misschien beter.
Ik kan deze kamer zeker aanbevelen. En heel fijn dat deze kamer in het Engels te spelen is. Een absolute must als je València gaat bezoeken.
10
Ambiance: 10
Game experience: 10
Service: 10
Played in August 2024
Played with 3 persons
Escaped: Yes
Tijdens onze vakantie in Valencia wilden we (zoals iedere vakantie) een escaperoom spelen.
Blijkt daar gewoon een "Top 20 van de wereld"-kamer te zijn.
Wij dus geboekt en daar naartoe gegaan. Gelukkig wel ruim de tijd genomen, want je moet wel even de tijd nemen voor een parkeerplaats. Ze hebben namelijk geen parkeerplaats bij de kamer, maar in de omgeving kun je best wat plekjes vinden.
Het koste ons (gek genoeg) ook nog best even wat tijd om de escaperoom te vinden, maar daar kan ik eigenlijk niets over zeggen. Dat merk je vanzelf wel.
Uiteindelijk binnengekomen en dat begint het eigenlijk direct met volop actie (eng? Nee! , spannend? Jazeker!).
Daarna is het een geweldige ervaring van 90 minuten die als een sneltreinvaart voorbij gaat.
Er gebeurt zoveel en er zitten zo ontzettend veel leuke, maar zeker ook moeilijke puzzels in, dat je behoorlijk door moet pakken.
Alles wat ik zou vertellen is eigenlijk niet leuk, want dan geef je toch best veel prijs van de kamer.
Ben je een ervaren escaper en wil je spanning en adrenaline voelen? Speel deze kamer! (liefst niet met kinderen trouwens).
Voor de prijs hoef je het zeker niet te laten, want in het buitenland kosten de kamers een schijntje t.o.v. de kamers in Nederland.
Voor ons was het een top-ervaring!
10
Ambiance: 10
Game experience: 10
Service: 10
Vanaf het moment dat je binnenkomt, begint het avontuur direct: niet eng, maar absoluut spannend! Wat volgt is een 90 minuten durende ervaring die in sneltreinvaart voorbij raast. Jardín de Budha is een verrassende, prachtig ontworpen escape room vol afwisseling en uitdaging.
De kamer barst van de originele en creatieve puzzels – soms eenvoudig, soms echt pittig – en je moet goed doorpakken om alles op tijd op te lossen. Hoewel de puzzels volledig lineair zijn en samenwerken niet per se nodig is, maakt het wel dat je sneller vooruitkomt als je goed samenwerkt.
Wat deze kamer echt bijzonder maakt, is de constante stroom aan verrassingen en slimme elementen. Er gebeurt zó veel dat je je geen moment verveelt. Bovendien zitten er grappige, luchtige momenten in die het geheel extra plezierig maken. En dan het einde – onverwachts en ontzettend tof!
Een absolute aanrader voor iedereen die houdt van tempo, sfeer en uitdagende puzzels. Deze escape room mag je niet missen!
9.5
Ambiance: 9.5
Game experience: 9.5
Service: 9.5
Taal: Wij hebben de beleving in het Spaans meegemaakt en toen was dat ook de enige optie; ondertussen is het ook mogelijk ze in het Engels te spelen, maar dan moet dat van tevoren duidelijk worden aangevraagd.
Parkeren: geen eigen parkeergelegenheid, maar de kamer ligt buiten het centrum, meestal valt er in de buurt wel een parkeerplaatsje te vinden, maar neem daar wat extra tijd voor.
Dan de beleving zelf, want dat is het woord wel. Naar goede Spaanse gewoonte begint die, op het moment dat je op de bel drukt. Of niet... Je denkt als gentle(wo)men-inbrekers het dekmantelrestaurant van de leider van de lokale Aziatische maffia te beroven: wat zou daar nu mis kunnen gaan? :-)
Verder zal ik niets verklappen, maar wat volgt is een topbeleving die niet eng is, maar soms wel wat spannend: de zeer logische puzzels passen goed in de schitterende aankleding (alleen al de restaurantzaal zou elders een kamer op zichzelf kunnen zijn) en bij de sterke verhaallijn. Het is zo'n beleving waar de 90 minuten voorbijvliegen en waar je zo nog een uur in had kunnen doorbrengen!
10
Ambiance: 10
Game experience: 10
Service: 10