60 minutes
2 - 6
16 year
More about Magnum Opus
Enkele weken geleden begon Léon Wallace, de kunstrestaurateur van Cabinet Mysteriis, aan een nieuw werk voor de collectie. Dit laatste schilderij – zoals hij het graag noemt – is een obsessie voor hem geworden, zozeer zelfs dat hij zijn kantoor niet meer verlaat en zich er met het werk heeft opgesloten.
Niemand heeft hem al een week gezien en er zijn op alle uren van de dag en nacht vreemde geluiden te horen. Wil jij je aanmelden om te ontdekken wat er in zijn kantoor gebeurt?
Dit schilderij is een bewerking van het spel "The Reflection of Madness" van de uitgever Codex. Als je het spel hebt gespeeld, weet je dat de puzzels in principe hetzelfde zijn. Het verhaal en de setting zijn echter aangepast voor en door Cabinet Mysteriis.
Herhaaldelijk flitsen: mogelijk niet geschikt voor mensen met epilepsie.
Dit is een remake van "Le Reflection de la Folie" vanCodex. Als je deze gespeeld hebt herken je de puzzels. Decor en verhaal zijn echter aangepast.
Properties
Not suitable if pregnant
Epilepsy risk
EN, FR
Themes
Mystery
Escapetalk.nl statistics
3 visitors
Difficulty
Website
Login to see this linkAddress
1535 ch. Ste-Foy local 010
QC G1S 2P1,
Québec
Canada
Route
Login to see this link3 other rooms on this location
Nearby escape rooms
3 reviews
The total score of a review doesn't have to be the average of your subscores. Sometimes a room feels like it should deserve a higher (or lower) rating than the exact sum of its parts.
Write a reviewRondje escapers pesten.
De allerslechtste kamer van Canada en omstreken. De host werkte tegen, puzzels dienen er om je te pesten en het hint systeem helpt helemaal niet. Toen ze na het spelen vroegen of we een teamfoto wouden zeiden we nee in koor. Net toen we op de emergency knop wouden drukken was onze tijd gelukkig net op.
1
Ambiance: 1
Game experience: 1
Service: 1
Played in May 2026
Played with 4 persons
Escaped: No
- Sfeer
- Slechte service
- Puzzels
- Onlogische puzzels
- pestpuzzel
De eerste 1 in Canada
Dit is met afstand de slechtste kamer die we in Canada hebben gespeeld. De puzzels zijn volstrekt niet logsich en het hintsysteem was drukker met hele lappen tekst te vertellen ipv een zetje te geven in de goed richting. Zelfs met iemand als hintsysteem in de kamer geraken we hier niet op tijd uit. De frustratie was zo groot dat ik het liefste zelf de kamer nog even een kleine verbouwing en verbetering wou geven.
Deze kamer dus absoluut niet boeken
1
Ambiance: 1
Game experience: 1
Service: 1
- Ambiance
- Puzzles
- Lack of story
- Needs maintenance
- Illogical puzzles
- Not really original
Gemiddeld politiek betoog is korter
#373 Magnum Opus
De 20e kamer op onze trip naar Canada waar we ongeveer 40 kamers spelen in 2 weken. Als ik alle kamers wil reviewen én de dag na onze trip nog mentaal stabiel op kantoor wil verschijnen, gaan er wat langere, maar zeker ook wat kortere reviews tussen zitten, dus wees voorbereid ;-)
De ontvangst was in deze kamer prima. De host ontving ons netjes en bracht ons redelijk snel naar de kamer.
Het thema van deze kamer is niet echt origineel en ook het verhaal liet wat te wensen over. Wat de acteur/GM heel sterk deed in het begin met de verwarring zaaien, zwakte enorm af naarmate hij maar bleef praten.
De puzzels waren in principe leuk, als ze hadden geklopt. Sommige eik-punten waren volledig onjuist en misleidend waardoor bepaalde puzzels niet klopten. Ook waren een paar puzzels enorm ver-gezocht (letterlijk) en ook ronduit irritant. Het hintsysteem koos bewust om bij het vragen voor hulp
Het decor is steady, standaard kamers met wat niet al te mooie decoratie.
Onze beleving was hier echt bijzonder slecht. De gamehost koos ervoor om in plaats van te helpen als we een hint vroegen, een betoog af te steken met allemaal informatie die volledig overbodig was. Beetje een gemiddeld politiek betoog... ;) Dat kan prima zijn, als je de kamer dan tenminste nog haalt, maar vervolgens eruit gehaald worden met de mededeling dat we nog 4 puzzels moesten maar het niet gehaald hebben, tja...
Sla deze absoluut over alsjeblieft! Ik geef niet graag een laag cijfer omdat ik ook de bouwers niet tekort wil doen, maar deze kamer moeten ze echt gewoon vervangen voor iets nieuws en kloppends.
1
Ambiance: 1
Game experience: 1
Service: 1
Played in May 2026
Played with 4 persons
Escaped: No
- Maximaal 60min
- 60min te lang
