Found a bug?

Receive notifications?

Do you want to receive notifications?

Notifying Pim

The Joker: Joke's on you!

Parijs, France

70 minutes

2 - 6

Read reviews

More about The Joker: Joke's on you!

Découvrez une expérience immersive inédite dans une ambiance de fête foraine avec des mini-jeux et une comédienne.

Le Joker a décidé de vous offrir le scoop de l'année en vous accordant une interview exclusive depuis l'asile d'Arkham. Sera-t-il au RDV ? Rien n'est moins sûr !
Sélectionnés sur le volet, vous incarnez les reporters de Gotham City, mais attention, tout peut arriver avec Le Joker aux commandes !

Saurez-vous jouer selon ses règles du jeu ?

Le scoop est peut-être au bout du tunnel.
SCÉNARIO DISPONIBLE EN ANGLAIS !

Tijdens deze meeslepende ervaring moet je over teamwerk, behendigheid en observatievaardigheden beschikken om de obstakels van The Joker te overwinnen en zijn kwaadaardige plannen te ontrafelen.
Deze missie wisselt af tussen kleine puzzels die je samen met anderen moet oplossen, minigames waarin je strijdt met andere teams en interacties met de hoofdrolspeelster.

? Deze ervaring kan door maximaal 4 teams tegelijkertijd in dezelfde sessie worden gespeeld.
Afhankelijk van de boekingen word je uitgenodigd om met andere teams te interacteren - soms in samenwerking, soms in competitie, maar ook met acteurs die bij de ervaring aanwezig zijn.
Maak je geen zorgen, de Joker heeft genoeg te bieden om jullie bezig te houden!


Themes

Adventure

Fun

Properties

ENFR

Escapetalk.nl statistics

4 visitors

Based on escapetalk.nl visitors

Website

Visit website

Address

30 Av. Corentin Cariou
75019, Parijs
France

Route

Route

3 reviews

The total score of a review doesn't have to be the average of your subscores. Sometimes a room feels like it should deserve a higher (or lower) rating than the exact sum of its parts.

Write a review

Ik ga een grapje vertellen

Hoewel ik geneigd ben om een 10 te geven puur vanwege het Batman thema a=van dit bedrijf, zal ik proberen objectief te blijven en de ervaring te ontleden.

Het eerste wat me opviel, was hoe ruim de kamer was opgezet. Het decor was leuk en bevatte grote rekwisieten die zo uit een DC-film of -stripboek zouden kunnen komen.

Ik zou deze kamer niet echt een escaperoom noemen, omdat je vooral minigames speelt gedurende het grootste deel van de ervaring. Dit is echter wel ontzettend leuk gedaan en maakt het een kamer die je zo leuk kan maken als je zelf wilt.

Er is een acteur in de kamer die sturing geeft, wat past bij het verhaal. Ik vond dit erg leuk en heb er veel om gelachen.

Ongeveer driekwart van de kamer maak je een switch en wordt het meer een traditionele escaperoom. De puzzels zijn leuk, maar je merkt wel dat het bedrijf is ingesteld op grote groepen en de mogelijkheid om meerdere groepen tegelijk te laten spelen. Dit heeft mijn plezier in de puzzel flow niet beïnvloed, maar het gaf soms het gevoel alsof je sommige dingen nog niet had gedaan die uiteindelijk niet nodig waren. Ook hier staan weer prachtige rekwisieten die je het liefste mee naar huis zou nemen, al zou ik daarvoor wel een groter huis nodig hebben.

Al met al is het een leuke kamer, vooral voor fans van alles wat met Batman te maken heeft. Ga hierheen om een leuke tijd te beleven, maar verwacht geen klassieke escaperoom-ervaring.


7.5

Ambiance: 7

Game experience: 7.5

Service: 7


Played in February 2026

Played with 4 persons

Escaped: Yes


  • Great service
  • Original
  • Decor
  • Puzzles

 

Wout VWout VEscape LegendMember since: 2018 March 8 (306 rooms played)
Posted on: 2026 march 19

Kwantiteit boven alles

Net 2 daagjes Disney achter de rug en vanmiddag onze escape trip goed ingezet met 'Alpha District' in Mulsanne. Vanavond staan alle kamers bij Batman Escape op de planning. Ikzelf ken niks van de hele BatVerse. In mijn wereld is Harley een pubermeid en geen pornoblonde timmervrouw. Ik ben me er alleszins van bewust dat de HIGH die mijn medespelers voelen bij de franchise voor mij niet is weggelegd, en achteraf bekeken denk ik wel dat je dat nodig hebt.

'The Joker: Joke's on you!' Is geen escaperoom maar daarom niet minder leuk. Verwacht je aan een soort Prison Island maar dan met een toffe acteur.
Vòòr het avontuur kunnen we onze al even wentelen in een Batman ontvangstcenter en zodra het tijd is pikt onze host ons op voor een wandeling door Gotham. Supermooi en vooral groot. De spanning stijgt, we hebben er zin in. De start is echt tof, en het meerendeel van de activiteiten ook. Het één al leuker dan het andere. Maar het grote pijnpunt van dit concept is hoe hard je voelt dat alles hier getimed is en het eigenlijk niet uitmaakt wat je doet. Een prima activiteit voor teambuildings maar als fervent escaper een beetje lame. Er komt wel wat denkwerk aan te pas en van alledrie de games die we hier speelden was dit voor mij zeker de leukste.


7.5

Ambiance: 7.5

Game experience: 7

Service: 8.5


Played in February 2026

Played with 4 persons

Team: Team Echnie

Escaped: Yes


  • Ambiance
  • Great service
  • Great price
  • Great host
  • Tijdsgebonden
  • Klinisch decor

 

StanStanEscape EnigmaMember since: 2017 November 13 (479 rooms played)
Posted on: 2026 february 17

Spellekes speulen in Gotham

Door naar de tweede locatie van de trip, vanuit Le Mans (hier speelde we hiervoor een kamer) reisden we terug naar Parijs om daar bij ‘Batman Escape’ 3 kamers te gaan spelen. Wat een reis had moeten zijn van 2,5 uur, werd een trip van 3,5 uur. Onze tijd om even wat te eten ging helaas verloren, maar goed om te weten, deze locatie bevindt zich in een groot winkelcentrum met genoeg gelegenheid om wat te eten (als je de tijd hebt). Benieuwd wat we hier mee zouden gaan maken.

In mijn ‘escape carrière’ heb ik al flink wat Batman kamers gespeeld en als echte fan vallen deze altijd wat tegen. Wat me vooral opviel waren de namen van de kamers en de locatie, ze steken het niet onder stoelen of banken om de merknamen te gebruiken. Nu blijkt, merkten we achteraf, dat deze kamers in samenwerking zijn gemaakt met DC Comics én Warner Bros, dus van ‘jatten’ is hier geen sprake. Wat goed is om te weten, is dat ik een liefde heb voor deze franchise, dat zal mijn ervaring misschien iets rooskleuriger maken, maar zal proberen het zo neutraal mogelijk in te schieten.

Via de merchandise shop gaan we naar boven en hier valt mijn mond al wel een beetje open. Alles ademt hier Batman. Overal zitten verwijzingen naar films en comics, heerlijk. We melden ons en kunnen plaatsnemen in het horeca gedeelte, hier worden we opgehaald wanneer het spel ready is. Qua decor ziet het horecagedeelte er al netjes uit, benieuwd hoe dit in de kamer zelf zou zijn.

We worden na eventjes wachten opgehaald en krijgen een introductie. We starten als journalisten en mogen iemand gaan interviewen in het Asylum van Arkham. We krijgen onze gear mee en lopen daarna Arkham in. En wauw, dat was tof. Ze hebben hier een heel deel van de stad opgebouwd waar we doorheen lopen naar onze kamer toe. De easter eggs vliegen je om de oren, ik kan daar wel van genieten.

We stappen de metro in om naar het Asylum te gaan en je raadt het al… het loopt helemaal mis. Een van de patiënten ontsnapt uit het asylum en aan ons om zijn snode plannen tegen te gaan. Het mag geen geheim zijn dat het hier om The Joker gaat. Onze metro komt helemaal ergens anders uit en daar begint ons avontuur.

Deze kamer is zo ingericht dat hij te spelen is met een klein team (zoals wij), maar ook met grote groepen. Dat merk je wel tijdens je spel. Het begin van deze ‘kamer’ is niet de doorsnee escape room en zie kiezen voor een compleet ander concept. Wat meer vergelijkbaar met Prison Island. Ik kan daar wel van genieten omdat ik het zo goed in het thema vind passen. Het decor ziet er erg goed uit en we hebben leuke interactie met de acteur. Wat je wel echt goed ziet is dat het decor is gemaakt door een partij die films maakt. De decorstukken zijn erg tof, maar verder is er alleen gedacht aan het oog wanneer je recht vooruit kijkt. Er zit bijvoorbeeld geen plafond in. Je loopt dus echt door een filmset.

Het tweede gedeelte van de kamer is wat meer een klassieke escaperoom. We werken daar naar een echt eindpunt toe. Het is aan ons de taak om The Joker te stoppen. Het is al snel duidelijk hoe we dat kunnen doen. Ook hier is het weer duidelijk dat deze kamer ook met grote groepen te spelen is. Het decor blijft, in mijn ogen, erg netjes en we vliegen door het einde heen. Uiteindelijk weten we The Joker te stoppen en is Gotham weer veilig.

Ja ondanks dat het begin niet de klassieke escaperoom is die we kennen, vond ik het echt heel tof en goed binnen het concept van deze kamer passen. Het decor van de kamer ziet er over het algemeen erg goed uit en de interactie met de acteur was wel grappig gedaan. Is het dan een absolute topkamer? Nee, daarvoor zijn er te veel steken die ze laten vallen. Maar over het algemeen heb ik me onwijs vermaakt. Zeker als Batman fan is deze kamer echt een feestje!


8.5

Ambiance: 8.5

Game experience: 8.5

Service: 8.5


Played in February 2026

Played with 4 persons

Team: Team Echnie

Escaped: Yes

 

Write your review

Pro's and con's

Additional info

Score

Finishing

1
Review
2
Pro's and con's
3
Additional info
4
Score
5
Finishing

Your review

Your experience in one sentence*
Tell some more about your experience*

Positives of the room

Ambiance
Great service
Puzzles
Original
Difficulty
Great price
Experience
Storyline
Diversity
Great host
Logic
Exciting

Negatives of the room

Ambiance
Bad service
Puzzles
Not really original
Difficulty
Cost
Experience
Lack of story
Illogical puzzles
Bad host
Needs maintenance
Decor

More info

Date of visit*
Persons*
Escaped?*
Time needed to escape? (Optional)

Ambiance

Game experience

Service

Total

Score

Rate the escape room you've played with grades

Ambiance

How was the decoration and theming of the room? Did they make use of effects in the room?

Game experience

Were the puzzles/tasks challenging enough, achievable and in balance and did they fit the story and the experience?

Service

How did you get welcomed and guided before, during and after the escape?

Total

The scoring total doesn't have to be the average of the partial grades. Sometimes an escape rooms deserves a higher or lower total score.

6

Ambiance: 6

Game experience: 6

Service: 6

Fine: A pretty average room, fine to play, but don't expect an amazing room.

Why do I see this?

At the of 2021, we put together a standard explanation of the scores, based upon input from our visitors. This can help to put your score in context.

Name


6

Ambiance: 6

Game experience: 6

Service: 6


More information

Played in

Played with

Team:

Escaped:

Time (mm:ss) (optional)


Pros

Cons

Place without account

We will send you a mail to confirm your email.
Your review will only become visible after you have confirmed your email adress and we have approved the review.

Fill in your name
How many escape rooms have you played already
Fill in your email

Thanks!

You're great