60 minuten
2 - 7 (Aanbevolen: 4)
10 jaar
Meer over Escape to Freedom
Het is het jaar 2185, ruim 10 jaar geleden kwam het Regime aan de macht. Zij introduceerde het Algoritme: een technologische machine die de maatschappij volledig draaiende houdt. En de burgers heeft “verlost” van landsgrenzen, conflicten, persoonlijk bezit en keuzevrijheid over studie, partner en geloof. Een meesterwerk volgens het Regime zelf, maar niet iedereen is het daarmee eens. Word lid van het Verzet en ga op vrijheidsmissie!
Eigenschappen
Geschikt voor zwangeren
Rolstoelvriendelijk
NL, EN
Toilet aanwezig
PIN-betaling mogelijk
Gratis parkeren
Drankgelegenheid
Thema's
Avontuur
Science Fiction
Tijdreizen
Escapetalk.nl statistieken
5 bezoekers
Moeilijkheidsgraad
Contact
Generaal Foulkesweg 1
6703 BG,
Wageningen
Nederland
Kosten berekenen
Aan de prijzen vermeld op deze website kunnen geen rechten worden ontleend aangezien deze te allen tijden kunnen wijzigen.
Escape rooms in de buurt
4 reviews
De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van je deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.
Schrijf een reviewGeweldig!
We verklappen niets, maar raden iedereen aan om deze escaperoom zeker te doen
10
Sfeer: 10
Spelbeleving: 10
Service: 10
Gespeeld in september 2024
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja
Was dit het?
Met z’n drieën deze kamer gespeeld en ondanks dat we ons hebben vermaakt waren er toch wat minpuntjes.
Zo zegen we 2 tijden aflopen in de kamer waardoor we ons afvroegen welke tijd nou echt klopte. De ene was al een geruime tijd afgelopen dan de ander.
Puzzels zijn voor ervaren escapers niet origineel en vrij eenvoudig.
De host probeert nog in het begin een soort van “rol” aan te nemen maar deze laat hij als snel varen. Jammer! Want dit had echt heel tof kunnen uitpakken als dit goed werd gedaan.
In de kamer zelf waren we in verwarring of we nou wel of niet naar de persoon in het filmpje moesten luisteren…
Dan de pluspuntjes:
Decor ziet er goed uit.
Prima te doen met 3 personen
7
Sfeer: 8
Spelbeleving: 6.5
Service: 6
Gespeeld in augustus 2024
Gespeeld met 3 personen
Ontsnapt: Ja
- Sfeer
- Goede prijs
- Inclusief drankje
- Weinig origineel
- Moeilijkheidsgraad
Historisch leuk!
Op een historische locatie wat een extra dimensie geeft! Het spel zelf was erg leuk - zelfs voor twee personen goed te doen! Leuk aangekleed om in de sfeer komen! Alle spellen waren interactief en niet dat je constant cijferslootjes moest kraken. Aanrader!
9.5
Sfeer: 8.5
Spelbeleving: 9.5
Service: 10
Gespeeld in juni 2024
Gespeeld met 2 personen
Ontsnapt: Ja
Bijzonder thema op een historische locatie
Leuke kamer met originele puzzels die allemaal binnen het thema passen. De aankleding van de kamer is zeer netjes en de afwerking erg goed, dat draagt zeker bij aan de leuke ervaring die wij hebben gehad.
De historische locatie van deze escape room zorgt ook voor een extra dimensie, de achterliggende gedachte van het verhaal van de kamer sluit hier naadloos bij aan.
8.5
Sfeer: 9
Spelbeleving: 8
Service: 8
Gespeeld in juni 2024
Gespeeld met 5 personen
Ontsnapt: Ja