60 minuten
3 - 6
16 jaar
Meer over Cabin in the Forest [La Casa nel Bosco]
Among the trees you see the light of a lantern, which barelly light up a house in the woods.
Cabin in the forest is the best horror game in Milan, a spectacular setting and lots of riddles will lead you in an immersive real-time adventure and a game full of the latest generation special effects, all remastered in 2023 and now even more spectacular!
Are you brave enough to enter inside the mysterious house?
Eigenschappen
EN
Thema's
Horror
Escapetalk.nl statistieken
3 bezoekers
Moeilijkheidsgraad
Website
Login om deze link te zienAdres
Via Adeodato Ressi, 23
20125 ,
Milaan
Italië
Route
Login om deze link te zien3 andere kamers op deze locatie
Escape rooms in de buurt
1 review
De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van je deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.
Schrijf een reviewNog maar een hintje vragen?
Kamertje 8 van de trip en deze brengt ons naar een franchise. We hoorden al dat ze gekochte kamers hadden maar online waren de recensies niet slecht dus we gokken het er maar op.
We gaan naar een huisje in het bos, hebben we vaker gedaan en deze zal vast niet behekst zijn toch?
De set ziet er okay uit, niet heel bijzonder maar okay. Na de eerste puzzles te hebben opgelost blijven we met de puzzles hierna vastlopen. De logica is vaak ver gezocht en dus totaal niet logisch.
Ook springt de audio en videos ineens naar Italiaans wat het nog wat lastiger maakt. De GM heeft het blijkbaar niet door gehad want als we het achteraf vertellen is hij verbaasd.
Ook blijven sommige videos soms hangen.
Met nog wat tijd op de klok redden we ons zelf uit het huisje.
Ja opzich is de kwaliteit niet eens zo slecht maar door de haperende videos en het Italiaans erbij doet dat toch erg afbreuk. Ook de puzzles die soms echt niet te volgen zijn maakt dit niet tot een aanrader
We hebben nog een kamer hier geboekt...als dat maar goed gaat...
5
Sfeer: 6
Spelbeleving: 4
Service: 5
Gespeeld in maart 2026
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja
- Puzzels
- Onlogische puzzels
- Heeft onderhoud nodig
- Slechte begeleiding
