Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
Parijs, Frankrijk
60 minuten
2 - 5
12 jaar
In 1911, the Zanetti luxury train disappeared into a tunnel from which it never emerged, while it was making its inaugural journey between Rome and Milan.
No trace of the train or its 104 passengers has ever been found.
The Secrets Hunters agency sends you just after the train enters the tunnel to explore the area.
Can you find out what happened to the train and its passengers?
Trein
EN, FR
14 bezoekers
De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van je deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.
Schrijf een reviewTrommels en trompetten: mijn 200e kamer! Maar dat was per toeval, deze Parijs-trip is zeker 200-waardig, de kamer niet. Het was de enige escaperoom in Parijs (van de 12 die wij speelden) zonder acteur. Dat maakt hem prima vergelijkbaar met je gemiddelde escaperoom in Nederland: mooi decor, lekker puzzelen, hier en daar wat frustratie puntjes maar al met al een prima flow om doorheen te gaan.
Leuk om mee te pakken, ligt wel een beetje buiten het ‘centrum’ van de escaperooms, maar kom er niet speciaal voor naar Parijs.
7.5
Sfeer: 8
Spelbeleving: 7.5
Service: 7.5
Parijs 10/12
De laatste escape dag in Parijs beginnen we bij Secret Hunters. Vanaf onze Airbnb een half uurtje met de metro, de kamer ligt naast een groot metrostation, dus prima te bereiken.
We worden vriendelijk ontvangen door een Franse dame die zich meerdere malen verontschuldigd voor haar verder prima verstaanbare Engels. We kunnen onze spullen opbergen, nog even naar het toilet en kunnen dan beginnen. We krijgen een goede introductievideo te zien en krijgen de opdracht om te onderzoeken wat er gebeurd is met de verdwenen trein en al zijn passagiers. Hiervoor reizen we terug in de tijd.
We beginnen met puzzelen en hebben een lekkere flow te pakken. Deze kamer bevat veel puzzels en regelmatig is samenwerking vereist. Helaas lopen we vast op de eindpuzzel en de puzzel vlak daarvoor heeft ook niet genoeg te doen voor de helft van het team. Ik vond dit een jammer einde van een verder leuke puzzelkamer.
Tijdens het puzzelen vind je verschillende stukjes informatie die je achteraf ook aan je host moet vertellen. Ze heeft een hele stapel papier bij zich waar alle informatie over het verhaal en de kamer op staat, maar gelukkig weten wij zelf het verhaal goed te vertellen en hebben we weinig vragen.
Het decor in deze kamer is goed gedaan. Je waant je echt in een trein en je doorloopt echt het verhaal van de verdwijning van de trein.
Kortom, echt een leuke puzzelkamer met een goed decor. Jammer dat hun andere kamer (Fabergé) nog (steeds) niet in het Engels te spelen is. Onze host vertelde dat ze ook een nieuwe 4e kamer aan het bouwen zijn. Met 3 van deze toffe puzzelkamers zou deze locatie zeker de moeite waard zijn om te bezoeken! Voor alleen deze vond ik het nog steeds leuk, maar het is zeker geen must-play.
8
Sfeer: 8
Spelbeleving: 8
Service: 8
Ook deze kamer gespeeld op aanraden van een mede-escaper en ook deze kamer was erg leuk . Decor is prima en wat ze hier slim doen is dat je zijwaarts te trein in stapt vanuit een soort mijn waardoor je alleen de binnenkant ziet van de trein en dat zag er goed uit . De puzzels waren leuk en samenwerken is hier verreist wat altijd leuk is . Na een paar kleine hintjes komen we de trein weer uit en hebben we ook hier weer een leuk uurtje gehad . Ook hier geld… aanbellen 1 minuut van te voren en daarna een kort napraatje.
8.5
Sfeer: 8.5
Spelbeleving: 8.5
Service: 6
Gespeeld in december 2025
Gespeeld met 2 personen
Ontsnapt: Ja
Secrets Hunters ligt aan het drukke metrostation Nation. Ze hebben hier drie kamers, Tivoli Funfair is hun oudste kamer. Wij speelden eerst The Disappearance of the Zanetti Train, wat echt de verkeerde volgorde is. Ook boekten wij als derde kamer hun nieuwste kamer Fabergé's Lost Treasure, maar deze was nog (net) niet speelbaar in het Engels.
Je moet jezelf met de code van het hek binnenlaten op de binnenplaats. Op het tijdstip van de boeking wordt je binnengelaten door de gamehost. Gamehosts zijn erg vriendelijk en spreken goed Frans. Er is tijd om naar het toilet te gaan en de spullen op te bergen in de bankjes. Er zijn geen afgesloten kluisjes.
We gaan... tijdreizen. Kort maar krachtig, goed gedaan met een kwalitatief goede video. Door een tijdtunnel komen we terecht in 1911 waar een luxe trein inclusief de 104 passagiers verdween. Aan ons de taak om uit te zoeken wat hier gebeurd is. (Het leuke is dat dit verhaal is gebaseerd op een ècht nieuwsbericht uit die tijd.)
Wanneer je de kamer binnenstapt wordt je direct blij; wow. Decor en sfeer is echt heel goed, hier hou ik van! De gameflow is top, de puzzels zijn leuk om te doen. Niet altijd vernieuwend, maar wel leuk in thema. Een klein WTF momentje maakt de kamer compleet. Er moet wat gelezen worden, maar op een of andere manier is dat hier niet storend. De kamer is super afgewerkt en we balen dat we Fabergé's Lost Treasure niet kunnen spelen, als dit is wat ze hier kunnen.
Een must play in Parijs.
9
Sfeer: 10
Spelbeleving: 8.5
Service: 8
Gespeeld in april 2024
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja
By far de beste escape room die we tot nu toe in Parijs hebben gespeeld. Geen lang verhaal vooraf, maar een mooie duidelijke intro film. Eenmaal in de kamer, is de kamer echt super mooi afgewerkt! Leuke puzzels en een heerlijke flow. Zeker een must play als je in Parijs bent.
9
Sfeer: 9
Spelbeleving: 9
Service: 9
Gespeeld in april 2024
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja