Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
Our website is also available in English. Change language
60 minuten
3 - 8
Horror
Magie
Mysterie
Thriller
Epilepsie risico
NL, EN
2 likes
125 bezoekers
69% ontsnapt
Aan de prijzen vermeld op deze website kunnen geen rechten worden ontleend aangezien deze te allen tijden kunnen wijzigen.
De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van je deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.
Schrijf een reviewPuzzels waren kapot en onlogisch. Niet alles kon je goed spelen doordat het door mankementen niet meer klopte. Het thema was aanwezig maar had wat magischer gekund. Het bestaat uit meerdere kamers maar dit is wat teleurstellend in vergelijking met andere kamers.
5
Sfeer: 5.5
Spelbeleving: 5.0
Service: 5.5
Gespeeld in maart 2025
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja
Vorige week dinsdagavond hadden we de kamer willen spelen, helaas was de helft van de groep ziek (zoals vele in Nederland op dit moment). Ondanks dat we gelijk een nieuwe datum plande moesten we alsnog een boete betalen van €25,-. Niet erg klantvriendelijk. Ik ga geen escape rooms meer doen van dit ‘merk’.
Gisteravond deze kamer gespeeld. We waren met z’n 5e. Ik vond dit al te veel, laat staan 8! De host was vriendelijk en deed haar best. Desondanks kwam voor mij de Harry Potter vibe niet naar boven. De kamer had weinig elementen van Harry Potter. Een treintje met een sobere omgeving. Zoveel potentie om hier een toffe kamer van te maken. Muziek van Harry Potter alleen is niet voldoende om in de vibe te komen als je het mij vraagt. De puzzels vond ik niet samenhangend en het bracht geen verhaal. De hints kwamen erg snel, ondanks dat we al halverwege de oplossing waren. Helaas. Wat mij betreft absoluut geen aanrader!
1
Sfeer: 1.0
Spelbeleving: 1.0
Service: 1.0
Gespeeld in februari 2025
Gespeeld met 5 personen
Ontsnapt: Ja
Een dinsdagavond is niet de meest gewilde dag voor een escaperoom te spelen. Desondanks moesten wij voor het verzetten van onze afspraak 25 euro extra betalen. Terwijl wij belden om aan te geven dat meerdere van onze groep - zoals half Nederland - geveld waren door de griep. We wilden één week later komen spelen, maar regels zijn regels dus werd de kamer opeens 25 euro duurder. Jammer dat er zo rigide om wordt gegaan met de regels.
Wij gingen naar deze kamer omdat wij het Harry Potter gevoel wel eens wilden beleven. Een deuntje en wat "elementen" zoals een treintje, de namen van personages uit de serie zorgen niet voor een beleving in de tovenaarswereld.
Aan de deur een kort verhaaltje vertellen, zorgt niet voor de beleving in de kamer. Jammer, want in het thema magie kun je heel veel mooie dingen verzinnen.
De opdrachten hebben ook geen verbintenis: het lijken allemaal op zichzelf staande puzzels, waar logica ook niet altijd aanwezig is. Wij hebben een aantal slotjes gewoon open gekregen door gewoon het slot te kraken door codes te proberen. Dat bleek sneller te gaan dan de soms verwarrende opdracht. Afwisseling is er ook niet erg veel: alles draait om een slotje te openen en eigenlijk is het geen verrassing wat je tegen gaat komen...
Op een scherm komen hints. Dit blijkt echt op tijd te gaan, want ook al ben je bijna bij de oplossing, toch komt er een hint op het scherm. Onnodig en zorgt eerder voor frustratie.
Het lukte ons te ontsnappen met nog 13 minuten op de klok. De manier waarop het duidelijk wordt dat je de kamer hebt uitgespeeld is ook vreemd. Er gaat geen deur open, sterker nog: het personeel klopte op de deur en deed toen de deur open.
Wij waren met 5 personen en dat is eigenlijk al te veel. De ruimte is ook best klein, dus met acht personen zou ik persoonlijk gek worden in deze kamer.
Het enige positieve puntje vond ik dat de medewerker de tijd nam om opdrachten door te nemen die wij niet hadden opgelost.
1
Sfeer: 1.0
Spelbeleving: 1.0
Service: 1.0
Gespeeld in februari 2025
Gespeeld met 5 personen
Ontsnapt: Ja 46:44 min
Ik geef de escaperoom een onvoldoende. De puzzels waren wat eentonig. Dat er automatisch hints na x tijd op het scherm komen vonden wij erg vervelend, aangezien je of de puzzel al had opgelost, of je er bijna zelf uitkwam. Bij ons ging er ook iets mis waardoor we een kleine 10 minuten verloren. Zwaaien naar de camera had geen zin, er zat niemand mee te kijken!! Na 10 minuten ging iets vanzelf omdat de kamer dacht dat we het niet hadden opgelost - erg frustrerend en beetje schandalig dat er niemand mee keek. Ook was er iets totaal niet te lezen, zelfs met leesbril, door alle deelnemers omdat de ruimte waar je dit moest lezen te donker was. Dankzij een zaklantaarn op een horloge konden we het toch zien, wat niet de bedoeling is lijkt ons. Ook vonden wij de room erg klein en miste echt verassing. Erg duur voor wat je krijgt!
4
Sfeer: 4.0
Spelbeleving: 4.0
Service: 1.0
Gespeeld in februari 2025
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja
Mijn dochter van 9 wilde al heel lang eens escapen. Deze daarom gevonden, mijn dochter is gek op Harry Potter. Zij vond het geweldig maar zelf als meer ervaren escaper viel dit echt tegen. Zo had ik moeite met een slotje waar de tekens slecht leesbaar waren, was de service slecht en eigenlijk niet echt een verhaal.
Ik zou zelf na deze ervaring geen kamers meer doen van dit merk.
3.5
Sfeer: 5.0
Spelbeleving: 2.5
Service: 3.5
Gespeeld in februari 2025
Gespeeld met 2 personen
Ontsnapt: Ja
Het thema is erg leuk. Wij waren met zijn 6'en dat was eigenlijk teveel.
6.5
Sfeer: 7.5
Spelbeleving: 5.0
Service: 7.5
Gespeeld in januari 2025
Gespeeld met 6 personen
Ontsnapt: Ja 55:30 min
Small-ish room. Says can be up to 8 people, but we were with 7 adults, and it felt like 1 or 2 were just extra and repeating what people had already tried. Would recommend 4 or 5 max (unless with kids maybe).
The puzzles were of easy-medium difficulty, but also mostly independent of each other. You could each work individually on something to collect one of the necessary final pieces. Hints were given on a small TV screen at the center of the room. However, even with these hints, we missed one last puzzle (mostly because the paper was stuck in a crack) and because of this we did not finish.
The escape center is inside JumpXL, so they have some combi-deals and a decent sized snack bar if you want to make a whole afternoon/evening of your game! It's about what you would expect from an all-around entertainment center.
7.5
Sfeer: 5.5
Spelbeleving: 7.5
Service: 9.0
Gespeeld in november 2024
Gespeeld met 7 personen
Ontsnapt: Nee
Ik vond deze escape room slecht uitgevoerd. Een hoop elementen zaten per ongeluk los, wat heel verwarrend was. Daarnaast waren bijna alle spellen puzzeltjes waarvan je een uitkomst in een cijferslot moest invoeren. Ons laatste cijferslot werkte niet, waardoor we de kamer ook niet hebben gehaald. We bleven namelijk zoeken terwijl we de juiste code allang hadden ontrafeld. Er waren een aantal verborgen elementen, maar dit was allemaal erg eenvoudig. Geen fantastische ervaring.
5
Sfeer: 6.5
Spelbeleving: 5.0
Service: 4.5
Gespeeld in mei 2024
Gespeeld met 5 personen
Ontsnapt: Nee
Deze escaperoom is leuk bedacht en neergezet. Het thema was voor ons de reden om deze kamer te doen en dat wordt redelijk goed gebruikt in de kamer. De puzzels vallen soms wat buiten het thema en zijn niet al te lastig. We hebben de kamer dan ook makkelijk gehaald. Wij hebben het leuk gehad en gelachen, maar het is niet de beste escaperoom die ik ken. Wel een goede escaperoom voor beginners of kinderen. En leuk voor een wat simpeler uitje met vrienden.
6
Sfeer: 6.0
Spelbeleving: 6.0
Service: 8.0
Gespeeld in februari 2024
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja
Leuke kamer, had er meer van verwacht gezien het advies deze te spelen, desondanks een leuke kamer en zeker spelen als je er toch bent
6.5
Sfeer: 8.0
Spelbeleving: 6.0
Service: 8.5
Gespeeld in januari 2024
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Nee
Ik had echt zin in deze kamer door het thema.
Het begon ook leuk en er zitten leuke puzzels in.
Echter, het verhaal is niet echt sterk en er zitten weinig verrassingen in.
6.5
Sfeer: 7.0
Spelbeleving: 6.0
Service: 6.0
Gespeeld in december 2023
Gespeeld met 8 personen
Ontsnapt: Ja 36:40 min
Je speelt in 1 enkele ruimte, het verhaal is wel grappig maar had veeeeel uitgebreider gekund. Niet alles was even leesbaar. Was ook niet mega moeilijk. Personeel was absoluut vriendelijk. Het was oke, maar had veeeeel beter gekund.
5
Sfeer: 2.5
Spelbeleving: 3.5
Service: 8.5
Gespeeld in oktober 2023
Gespeeld met 6 personen
Ontsnapt: Ja
Wel leuk. Maar weinig "wizard" gevoel. Veel zelfde soort puzzels
5.5
Sfeer: 6.0
Spelbeleving: 5.0
Service: 6.0
Gespeeld in oktober 2023
Gespeeld met 6 personen
Ontsnapt: Ja
Dit was onze eerste escaperoom met ons groepje.
Een leuke escaperoom met een magisch thema. Vriendelijke ontvangst en na wat uitleg konden we starten. Veel van de puzzels waren goed te doen maar op sommige liepen we toch aardig vast. Zeker bij de laatste waardoor we hem helaas niet gehaald hebben. Toch een leuke ervaring en een mooie start in ons escaperoom avontuur.
7.5
Sfeer: 8.0
Spelbeleving: 8.0
Service: 9.0
Gespeeld in juli 2023
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Nee
Dit was de 1e escape room met ons team De vergulde draak. We kregen een vriendelijk welkom. Super leuk om zelf voor even op een toverschool te zitten! Sommige puzzels waren leuk en gingen ook soepel, maar bij sommige kwamen we niet echt verder. Zeker de laatste waarbij we de route naar de school moesten bepalen kregen we niet goed voor elkaar, waardoor we het helaas niet gehaald hebben binnen de tijd. Maar een leuke sfeer en thema en mooie start voor ons team.
8.5
Sfeer: 9.0
Spelbeleving: 8.5
Service: 7.5
Gespeeld in juli 2023
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Nee
Als echte Harry Potter fan verwacht je wel wat van deze kamer.
We werden ontvangen door iemand in een mantel uit de Harry Potter films en een toverstok in zijn handen. Na de uitleg kregen we deze mee in de kamer. Echter konden we er helemaal niks mee...
We moesten op zoek naar 5 foto's van de acteurs uit de film. Echter had de kamer zelf net zo goed een kantoor van Sinterklaas kunnen zijn, waar 2 gammele schoolbanken in gezet waren.
Alle doorgangen en kasten die open moesten gaan waren heel duidelijk te zien, omdat de bevestiging van de magneten te zien was. Maar erg ruim waren ze ook niet...
Ook waren de kastjes die open moesten gaan enorm gammel en vielen er handvaten van de kasten, men scherpe zichtbare schroeven tot gevolg.
Ook hadden we duidelijk het gevoel, dat als we iets oploste, de spelleider alles op afstand open deed.
De muziek uit de film werd gedraaid en dan niet de spannende... ook was de kamer enorm licht. We merkte dat we daardoor achterover hingen en de kamer oploste.
Er waren enorm weinig referenties met toveren en Harry Potter. Dit had ik zeker na de foto's op de site en de introductie verwacht, maar we kwamen van een wat saaie Escaperoom thuis.
Wel gehaald, maar geen wauw ervaring
3
Sfeer: 2.0
Spelbeleving: 1.0
Service: 6.0
Gespeeld in mei 2023
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja 00:22 min
“The Wizard School” heeft een leuk ontvangst en een geweldig idee, maar de afwerking laat te wensen over en heeft onderhoud nodig; hoewel we een leuke tijd hadden, voldeed het niet helemaal aan onze verwachtingen.
5.5
Sfeer: 5.0
Spelbeleving: 3.0
Service: 8.5
Gespeeld in april 2023
Gespeeld met 8 personen
Ontsnapt: Ja
We wilden met de kinderen een binnenactiviteit om te combineren met ons bezoek aan het glazen huis. Het was namelijk best slecht weer. De kamer is vrij lowtech en je mist door de vele driecijfersloten het overzicht van wat bij welke puzzels hoort. De puzzels zelf zijn leuk, maar niet uitdagend. Het hintsysteem liep achter op de acties in de kamer. Verder was er één puzzel die blijkbaar niet gereset was waardoor het een hele voorgaande puzzel overbodig maakte. Jammer! Tel daarbij op dat we voor een stel volwassenen en drie kinderen wel het volle pond moesten afrekenen. en je begrijpt dat we beter even naar de andere recensies hadden moeten kijken. Ach, de kinderen hebben zich vermaakt. Die dertig euro teveel hadden we graag aan een goed doel geschonken.
4.5
Sfeer: 5.0
Spelbeleving: 5.0
Service: 4.0
Gespeeld in december 2022
Gespeeld met 5 personen
Ontsnapt: Ja 47:08 min
Hele leuke kamer voor een eerste keer. Het is niet heel moeilijk en makkelijk te doen met kinderen.
6.5
Sfeer: 7.0
Spelbeleving: 6.0
Service: 6.0
Gespeeld in november 2022
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja
Echt niet waard om dit te doen. Zag er echt slecht uit en ook totaal niet echt een kamer om trots op te zijn.
Hij is gespeeld, daar blijft het bij voor mij.
2
Sfeer: 1.0
Spelbeleving: 1.0
Service: 3.5
Gespeeld in september 2022
Gespeeld met 3 personen
Ontsnapt: Ja
Wij deden deze escape room met een nieuwe groep, 2 ervaren escape room spelers, 2 met weinig ervaring en 2 zonder ervaring. Helaas was er een bureaukastje open die niet open hoorde te zijn. Dit was een bureaukastje met een magneetslot, we hebben zeker niet te hard aan het kastje getrokken. Hierdoor was de technologie van de kamer in de war en dacht dat wij verder waren in het spel. Vervolgens konden wij door deze technische fout bepaalde puzzels wel oplossen, maar niet meer uitvoeren. Praktisch gezien hadden wij alle puzzels dus opgelost, maar de kamer niet gehaald.
Buiten dit om vond ik het redelijk onduidelijk welke oplossing waarvoor diende, dus probeerde wij elke code op elk slot.
De kamer was verder mooi ingericht en het personeel was aardig.
5
Sfeer: 5.5
Spelbeleving: 5.5
Service: 4.0
Gespeeld in augustus 2022
Gespeeld met 6 personen
Ontsnapt: Nee
Wij houden echt van Harry Potter en moesten deze escaperoom echt doen.
Met z'n tweeën is hij helaas te moeilijk. Er moet zoveel gebeuren, dat je dat niet binnen de tijd voor elkaar krijgt.
Wel heel leuk, maar balen als je hem dan niet haalt.
9
Sfeer: 10.0
Spelbeleving: 9.0
Service: 7.5
Gespeeld in juli 2022
Gespeeld met 2 personen
Ontsnapt: Nee
Ik vond dit beneden gemiddeld. De stiften werkten niet en ook andere onderdelen werkten niet naar behoren. Puzzels erg onlogisch. Jammer want de prijs is niet mis….
4
Sfeer: 3.0
Spelbeleving: 2.0
Service: 7.0
Gespeeld in juni 2022
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Nee
Rare kamer, onlogisch, afwezige gamemaster met hints voor dingen die we al opgelost hadden.
3.5
Sfeer: 7.0
Spelbeleving: 4.5
Service: 1.0
Gespeeld in mei 2022
Gespeeld met 3 personen
Ontsnapt: Nee
Na 2 jaar Corona waren we weer blij een escape room te betreden. Thema had beter benut kunnen worden, waren weinig magische puzzels en bij aantal puzzels was de beloning niet direct zichtbaar. Kamer was verder netjes en goed verzorgd en game host was vriendelijk en duidelijk.
7.5
Sfeer: 7.5
Spelbeleving: 7.5
Service: 8.0
Gespeeld in mei 2022
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja
Er waren een aantal puzzels die niet helemaal goed werkten. Voor een code moesten we dat uit een tekst halen en het laatste cijfer was echt niet duidelijk voor ons, uiteindelijk heeft 1 van de teamleden cijfers uitgeprobeerd tot we de code goed hadden.
4
Sfeer: 4.0
Spelbeleving: 4.5
Service: 4.0