60 minuten
4 - 6
16 jaar
Meer over Paniek aan boord van de STORM II
Maximaal een uur lang word je ondergedompeld in een echt rampenscenario in een onderzeeër in diepe problemen. Stress en paniek verzekerd maar je moet jezelf onder controle houden om uit te groeien tot de held waar heel de bemanning op wacht.
Na een intense en uitputtende strijd tegen de vijand heerst er totale chaos aan boord van de Storm II. De torpedoafweer heeft zijn nut bewezen en is erin geslaagd om de torpedo’s van de vijand af te leiden. De romp van de boot lijkt intact maar de motoren draaien niet meer … De boot moet zo snel mogelijk weg maar de bemanning antwoordt niet meer …
De bemanning en de kapitein van de Storm II zijn bewusteloos of gewond door de onophoudelijke schokken die de explosies van de vijand veroorzaakten. Ze zijn niet in staat om je te helpen. Je hebt geen keuze meer, je moet het zelf doen!
Eerst en vooral is het van cruciaal belang dat je de motoren terug aan de praat krijgt. Vergeet ook niet om je huidige positie te bepalen. Op die manier kun je een vluchtroute berekenen om de Storm II terug in veilige en beschermde wateren te brengen. Zodra je zeker weet dat alle gevaar geweken is, voer je de noodzakelijke handelingen uit om de duikboot terug aan het oppervlak te laten komen en de volledige bemanning te evacueren.
Het hele verhaal speelt zich af in de duikboot. Om te kunnen slagen, moet je steeds geconcentreerd blijven, niet toegeven aan de stress die het lawaai met zich meebrengt en de paniek die het zuurstofgebrek ontegensprekelijk veroorzaakt!
De Storm II zit in zwaar weer … Elke minuut telt en je hebt er maar 60!
Veel succes!
Eigenschappen
Epilepsie risico
NL, EN, FR
Eetgelegenheid
Thema's
Mysterie
Escapetalk.nl statistieken
3 bezoekers
Moeilijkheidsgraad
Website
Login om deze link te zienAdres
Av. de la Libération n 1/5
4960,
Malmedy
België
Route
Login om deze link te zienKosten berekenen
Aan de prijzen vermeld op deze website kunnen geen rechten worden ontleend aangezien deze te allen tijden kunnen wijzigen.
4 andere kamers op deze locatie
Escape rooms in de buurt
2 reviews
De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van je deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.
Schrijf een reviewKantje (stuur)boord
De 3de Escape Room tijdens ons Ardennenweekend.
Het was even zoeken waar we precies moesten zijn, maar uiteindelijk hebben we het gevonden.
We hebben deze kamer op zondagochtend gespeeld en waarschijnlijk waren we niet helemaal scherp.
We hadden bijzonder veel moeite om het begin de eerste puzzels te begrijpen, waardoor we kostbare tijd verloren hebben.
Helaas was er één slotje omgewisseld, waardoor we waarschijnlijk de puzzel in het metalen kistje niet hebben kunnen doen. Tevens is er wat onderhoud/ontwikkeling nodig aan een ander onderdeel van de Escape Room wat er toe leidde dat we ook daar cruciale tijd hebben verloren. Uiteindelijk hebben we het met veel tips net gehaald.
6.5
Sfeer: 6.5
Spelbeleving: 7
Service: 6.5
Gespeeld in mei 2024
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja
- Sfeer
- Origineel
- Moeilijkheidsgraad
- Beleving
- Puzzels
- Heeft onderhoud nodig
Leuk, makkelijk maar geen aanrader
Prima kamer, niet heel speciaal. In het begin was het moeilijk op gang komen omdat er zoveel puzzels waren en je niet wist welke waar gebruikt moest worden. Toen eenmaal op gang waren was de rest makkelijk te doen.
4.5
Sfeer: 4
Spelbeleving: 5
Service: 4
Gespeeld in oktober 2022
Gespeeld met 6 personen
Ontsnapt: Ja 50:00 min
- Goede prijs
- Weinig origineel
- Slechte begeleiding
- Slechte service