60 minuten
2 - 6 (Aanbevolen: 4)
Meer over Evade toi si tu peux (Aix-en-Provence)
Je bent zojuist ten onrechte beschuldigd van het overvallen van de bank in de stad Yale in de staat Wisconsin. Je bent veroordeeld tot 8 jaar gevangenisstraf.
Jouw doel? Ontsnap uit deze gevangenis en bewijs je onschuld. Je kunt dit alleen doen door in de voetsporen te treden van John Witcherd, de enige persoon die 15 jaar geleden is ontsnapt. Hij heeft misschien sporen nagelaten om je te ontvluchten...
Eigenschappen
Niet rolstoeltoegankelijk
EN, FR
PIN-betaling mogelijk
Thema's
Gevangenis
Misdaad
Escapetalk.nl statistieken
1 bezoekers
Moeilijkheidsgraad
Website
Login om deze link te zienAdres
605 avenue Max Juvénal
13100,
Aix-en-Provence
Frankrijk
Route
Login om deze link te zienKosten berekenen
Aan de prijzen vermeld op deze website kunnen geen rechten worden ontleend aangezien deze te allen tijden kunnen wijzigen.
Escape rooms in de buurt
1 review
De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van je deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.
Schrijf een reviewD’accord
Vliegend naar Marseille met een nachtstop waar ons hotel zich in Aix-en-Provence bevindt. Het was een lange stop dus voor mij weer de uitdaging om collega’s mee te krijgen voor een escaperoom!
Dit was de enige fatsoenlijke in Aix, en ze zijn niet niet zo gefocust op Engelse sprekende toeristen. Dat was ook te merken. Desondanks kon de kamer in het Engels, na contact te hebben gehad, en wat nieuw geprinte papiertjes in de kamer.
We kwamen aan met z’n 5en, waarvan 4 onervaren escapers. De vriendelijke host deed zijn best in het Engels en verontschuldigde zich regelmatig voor zijn slechte taalgebruik. Niet nodig, we kwamen er wel uit ;)
We deden de prison escape, en het was oké. Thema was niet origineel en de puzzels sloten niet allemaal aan in het thema. We begonnen in een ruimte met 4 cijfercode slotjes en geen correlatie met welke oplossing welke puzzel hoorde. Dus niet echt top. We hadden veel hints nodig omdat sommige verbanden niet logisch waren. Daarnaast moet je ook de vertaling weten van wit en zwart in het Frans, dat was enige puzzel waar je de taal voor nodig had.
Al met al met 5 minuten over ontsnapt. Echt geen super kamer. De kwaliteit in Nederland en België is zoveel malen beter.
De host deed z’n best, maar sla deze kamer lekker over!
5.5
Sfeer: 5
Spelbeleving: 5
Service: 8
Gespeeld in februari 2024
Gespeeld met 5 personen
Ontsnapt: Ja 55:00 min
- Host deed z’n best in het Engels
- Prima voor 5 man
- Leuk uitstapje voor slechtweer
- Aangepast voor ons in het Engels
- Onorgineel
- Onlogisch puzzels
- Heeft onderhoud nodig