Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
66 minuten
2 - 6
13 jaar
Een heerlijk eigenzinnige kerstkomedie
Tussen de glühwein en de varkensham door escaleert het familiedrama van de Schlabbecks: Anton wil de as van zijn onlangs overleden moeder, maar die is bij zijn broer en meesterslager Frajo.
Ga als agenten van de Anti-Schlabbeck Force op een absurde kerstmissie te midden van gebraden gans, meth-worst en chaotische feestelijke voorbereidingen.
Wie heeft er behoefte aan contemplatie als er ook chaos kan zijn? Niets verloopt zoals gepland en zelfs het kerstspel neemt een vreemde wending...
Avontuur
EN, DE
Toilet aanwezig
PIN-betaling mogelijk
Drankgelegenheid
4 bezoekers
Aan de prijzen vermeld op deze website kunnen geen rechten worden ontleend aangezien deze te allen tijden kunnen wijzigen.
De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van je deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.
Schrijf een reviewLeuke kamer waarbij je weer in dezelfde ruimtes komt als bij Leichenschmauschmaus. Dit maakt deze kamer bijzonder. Echter is het verrassingselement van wat je gaat zien wel anders. Dit is naar mijn idee dan ook meteen het minpuntje van deze kamer. Ja, leuk om te spelen, maar op deze manier helaas geen must omdat je de ruimtes al eerder gezien hebt.
7
Sfeer: 7
Spelbeleving: 7.5
Service: 7.5
Gespeeld in april 2025
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja
Bijzonder om een kerst thema in het voorjaar te spelen. Anderzijds was het kerst thema nou ook weer niet heel nadrukkelijk aanwezig. Wel een vermakelijke kamer. We hadden eerder op de dag al Leichenschauschmaus gespeeld, en deze kamer komt in precies dezelfde ruimtes die enkel met wat andere attributen zijn ingericht, dus wat dat betreft is er minder een verrassingseffect.
7
Sfeer: 7
Spelbeleving: 7
Service: 8
Gespeeld in april 2025
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja