Found a bug?

Receive notifications?

Do you want to receive notifications?

Notifying Pim

Ghislaine

Junior Escaper

Offline

Description



Member since

24-03-2025

Location

Oudenbosch

Statistics

Escaperooms

5 reviews

5 Rooms played

100% escapepercentage


Games

0 reviews

0 played games


5 reviews

The Crimsons Recipe

Escape Schijndel
Posted on: 2026 april 19

Oh de sweet memories

Na een pittige werkdag even loskomen en gedachten op 0 zetten met een escape avondje. Na een aardig auto ritje te hebben gehad waren we eindelijk in Schijndel beland. Nog even wachten op de rest van ons groepje en toen konden we beginnen. We werden natuurlijk een beetje mysterieus ontvangen…. Iets met dat de reservering niet helemaal klopte.
Na een plaspauze werden we aan ons lot overgelaten in Elderbroeck, een ouderwets dorpje.

Echt een dik compliment voor de aankleding en het thema, alles klopte en het leek echt alsof je terug in de tijd bent gegaan. Tussen de puzzels door heb ik de omgeving flink in me opgenomen waar je echt wel de tijd voor hebt, het gaat hier niet specifiek om het puzzelen, maar om de sfeer. Dus neem echt even de tijd om rond je heen te kijken naar alles wat je ziet.
In het begin liepen we een beetje vast, maar de flow kwam er al snel terug in en puzzelden we erop los. De puzzels zijn niet al te moeilijk en spelen lekker weg. Voor iemand die nog niet al te veel kamers heeft gespeeld is dit een lekker inkomertje! Op bepaalde momenten werd het spel iets spannender en dat merk je wel goed aan de sfeer. Je gaat dan toch alerter zijn omdat je zo in het verhaal word meegezogen.

Na het spelen hebben we onder het genot van een drankje nog lang kunnen praten over de kamer met de host (enorm bedankt Kelly). Ook complimenten naar de rest van het team want wat een vette kamer hebben jullie neergezet! Hele fijne service ervaren en natuurlijk is het de moeite waar om een keer de andere kamers te komen spelen!

Mijn mening: mijn zintuigen werden echt enorm geprikkeld door deze kamer, wel op een hele positieve manier natuurlijk. Ik heb van elke seconde genoten en tijdens de rit terug naar huis waren mijn hersenen nog flabbergasted van wat er allemaal is gebeurd. Ik raad deze kamer zeker aan om een keer te spelen, want je weet niet wat je ziet! Zoals ik al zei moet je echt de tijd nemen om alles in je op te nemen zoals de details, thematisering. Je komt stiekem echt wel ogen tekort… alles is zo fantastisch mooi afgewerkt. Weliswaar heb ik zelf nog maar vijf kamers gespeeld nu, maar dit is by far wel één van de beste die ik tot nu toe heb gedaan, dus boeken!
Het parkeren kan voor de deur, maar hou er rekening mee dat er niet al te veel plek is waardoor je moet uitwijken naar omliggende straten waarbij je misschien ook een stukje moet lopen, dus kom zeker op tijd zodat je wat speling hebt als je wat verder weg moet parkeren.

Conclusie: ga deze kamer zeker snel spelen als je van een mooi, soms een iets spannender/mysterieuzer verhaal en mooie aankleding houd. Crimsons recipe is 100% de moeite waard!


9.5

Ambiance: 9.5

Game experience: 10

Service: 10


Played in April 2026

Played with 4 persons

Escaped: Yes


  • Sfeer
  • Goede service
  • Origineel
  • Puzzels
  • Spannend
  • Beleving
  • Mooi decor
  • Goede flow

  TomK-elly04JustYouri

Wonderland is echt wonderland

Dag 2 van een escape weekend. Dit keer stond Escape from Wonderland in Leiden op de planning. Het thema sprak me al enorm aan en was heel nieuwsgierig hoe deze kamer zou zijn. Het is goed te bereiken, al je moet de auto wel een stukje verderop parkeren en dan te voet gaan of je kan een gratis shuttle bus nemen. Voordat wij gingen spelen hebben we eerst nog wat gegeten. Als je op zoek ben naar een niet al te duur restaurant, kijk dan bij Aperitivo die bijna naast de escape room zit!

Eenmaal begonnen met de kamer liepen we soms een klein beetje vast, je moet niet al te moeilijk denken bij deze puzzels en soms had ik alsnog het gevoel dat we dat soms deden. Neem ook zeker even de tijd om rond te kijken want het decor is fantastisch! Je wordt echt meegenomen in het wonderlijke van Wonderland, zelfs de geuren die je er zo en nu dan ruikt passen er helemaal bij! Dit is echt een kamer die je lekker weg kan spelen zonder dat het echt spannend is of iets, je droomt er stiekem toch wel een beetje in mee weg kan ik je vertellen. Je word in het verhaal meegezogen door alle vrolijke elementen!

Toch raad ik je aan om met drie/vier spelers deze kamer te spelen. Met twee is hij toch iets lastiger omdat je elkaar soms echt wel nodig hebt met bepaalde puzzels. Alsnog is de flow wel goed te doen, maar je bent dan net iets meer tijd kwijt met de puzzels. Maar ondanks dat alsnog genoten van alles! Helaas hebben we het niet binnen de tijd gehaald maar wel de hele beleving mee kunnen krijgen door extra speeltijd

Als je op zoek bent naar een lieve, leuke en vrolijke kamer zonder spanning, dan is Escape from Wonderland zeker een aanrader om te doen! Je kan het meteen combineren met een dagje of weekendje Leiden omdat het centraal ligt rondom andere mooie bezienswaardigheden wat te voet bereikbaar is!


9.5

Ambiance: 10

Game experience: 9.5

Service: 10


Played in April 2026

Played with 2 persons

Escaped: Yes


  • Goede service
  • Fijne flow
  • Goede puzzels
  • Mooi decor
  • Sterk verhaal
  • Origineel

  JustYouri

Are You Lost?

Your Escape
Posted on: 2026 april 6

Help, verdwaald?!

Eindelijk was het dan zo ver, een lang weekendje weg en wat ga je dan doen... natuurlijk escapen in plaats van op de camping zitten chillen. Leiden was voor ons vanaf Brielle hooguit drie kwartier rijden wat zeker wel te doen is. Parkeren kan makkelijk voor de deur aan de straat als er genoeg plek is, anders moet je een stukje lopen. Binnen word je meteen welkom geheten in de ontvangstruimte die er echt tof uitziet!

Toen was het tijd om te gaan beginnen. Al ben ik nog maar een beginner met twee of drie kamers gespeeld te hebben, toch blijf ik altijd wel een gezonde spanning hebben, al was het bij deze wel iets meer omdat ik erg benieuwd was hoe die ging zijn. Ik had al veel verhalen gehoord van anderen en de nieuwsgierigheid werd alsmaar groter en groter. Zodra je binnenkomt word je meteen helemaal meegenomen in het verhaal en het decor is echt fantastisch! Tussen het spelen door nam ik ook wel de tijd om alles in me op te nemen. Je hersenen worden zo geprikkeld met alle details die je ziet. Het thema vond ik zelf ook echt vet want dit is echt waar ik van hou, lekker ronddwalen in een onbekende wereld zonder spannende dingen die kunnen gebeuren. We kwamen al snel in een goede flow en puzzelden er lekker op los, alles was prima te doen hadden er niet echt moeite mee, maar liepen soms toch even tegen bepaalde dingen aan. Ik raad ook aan om met deze kamer toch wat stevigere schoenen aan te trekken als je net zoals ik zwakkere enkels hebt die snel dubbel kunnen klappen, omdat de vloer niet altijd even vlak is.

Mijn mening?
Of je het nou met een vriend(in) speelt of je ziet het als relatietest net zoals wat ik heb gedaan, dan is deze kamer zeker de moeite waard. De plezier die je hebt, het is echt wegdromen met alles wat je ziet en je raakt er niet meer over uitgepraat na het spelen! Dus ik zou zeggen, ga hem gewoon spelen!


9.5

Ambiance: 10

Game experience: 9.5

Service: 10


Played in April 2026

Played with 2 persons

Escaped: Yes  80:00 min


  • Fantastisch decor
  • Mooi verhaal
  • Logische puzzels
  • Goede service
  • Fijne flow
  • Struikelgevaar

  JustYouri

The Movies

The Push Mystery Rooms
Posted on: 2025 august 12

Net echte filmsterren!

Het was zover, op 9 augustus kwamen we na 2,5 uur reizen vanuit Brabant eindelijk aan in het mooie België, in Dudzele om precies te zijn, want het was tijd voor…. The Movies! Na een lange zit meteen de benen even gestrekt en ons voorbereid op een avondje escapen. De locatie is goed bereikbaar met genoeg parkeerplekken voor de deur! Stiekem moet je echter wel een beetje zoeken waar het is omdat de navigatie van de auto het verkeerd kan aangeven, maar na een kleine stukje te hebben gelopen was de locatie op zich wel goed te vinden, je moet wel opletten omdat er een klein bordje hangt met The Push Mystery Rooms, als je niet goed oplet kan je er zo aan voorbij lopen, dat is misschien een klein aandachtspuntje. Eenmaal binnen sta je echt met open mond te kijken waar je ben beland, overal zie je al decorstukken van verschillende bekende films die je ooit al eens hebt gezien. Wij stonden met grote ogen om ons heen te kijken, dit was ook meteen mijn eerste ervaring met een goed gethematiseerde escape, aangezien dit ook nog maar de tweede kamer is die ik heb gedaan. Mijn hoofd kon alleen nog maar denken van wow, wat ziet er dit mooi uit!

Na een korte introductie van de host in de briefingruimte, was het tijd om ons avontuur te beginnen. Het leek alsof je echt op locatie was, het decor, de attributen, alles leek zo echt! Dit noem ik nou echt passie, je zag overal wel dingen, alles moest ik in me opnemen, mijn verwachtingen waren al best hoog van deze kamer nadat mensen het hadden aangeraden. Maar de verwachtingen zijn echt overtroffen!

De puzzels, die zijn vrij simpel en goed speelbaar, eentje ging iets lastiger tot aan frustratie toe, uiteindelijk konden we daar enorm hard om lachen nadat we de puzzel alsnog hadden gehaald na heel wat gemopper, het leek zo simpel maar toch ook weer niet. Daarbij zijn we ons ook een paar keer doodgeschrokken wat voor grappige momenten zorgde zoals schelden naar een schreeuwende papegaai! Daardoor werd er één iemand uit ons team helemaal knettergek!
Zelf ben ik niet van de spannende dingen maar toch zat hier ook wat spanning in, gelukkig is dat erg goed gegaan en vond ik het enorm leuk, hoe eng het misschien ook kon zijn, ik zou deze kamer dan niet snel aanraden voor beginnende spelers die niet tegen horror kunnen. Voor de iets meer ervaren spelers is het zeker een aanrader en zeg ik: zeker doen!

Helaas de kamer niet binnen de tijd gehaald, maar hebben het wel gelukkig kunnen uitspelen! Bij de finale zijn we erachter gekomen wat het mysterie was en waarvoor we op missie werden gestuurd. En ik kan je zeggen, dit was echt zo gaaf om te zien en mee te maken!
Na deze complete ervaring konden we even bijkomen door middel van een napraatje met onze host en met een drankje erbij in The Greenhouse, zelfs dit knusse plekje staat vol met details! De host zelf was erg vriendelijk, nam de tijd en de moeite, je zag echt aan hem dat hij het erg leuk vindt om te doen! Dankjewel voor deze fantastische experience en mega toffe avond! Ik ben nog steeds aan het nagenieten van alles!
In mijn ogen was dit echt een zeer geslaagde kamer, waren de verwachtingen dus zeer positief en raad ik deze zeker aan. Al zal ik wel vanwege de lange rit vanuit Nederland wel er een weekend weg van maken omdat het echt een pittige reis is met lang autorijden en stilzitten als je meteen in één keer door wilt rijden. Verder heb ik er niks op aan te merken, enkel dat je The Movies echt moet gaan spelen want je weet niet wat je ziet! Het is van top tot teen gedecoreerd, je verbaasd je echt met alle dingen om je heen.


10

Ambiance: 10

Game experience: 9.5

Service: 10


Played in August 2025

Played with 4 persons

Escaped: Yes


  • Sfeer
  • Goede service
  • Logische puzzels
  • Origineel
  • Beleving
  • Verhaal
  • Spannend
  • Decor
  • Goede locatie
  • Voldoende parkeerplek
  • Moeilijkheidsgraad
  • Goede begeleiding
  • Niet geschikt voor mensen slecht ter been
  • Locatie niet meteen herkenbaar

  JustYouribroeder_viktor

Alice, escape out of Wonderland

This is escape Breda
Posted on: 2025 march 25
This review is more than 1 years old. The situation may have changed.

Waar is Alice toch?

Eindelijk! Na lang twijfelen alsnog mijn aller eerste escape room gespeeld. We zaten al te overleggen en last minute toch met zijn drieën een single room gedaan, zodat ik een goed beeld kreeg hoe een escape room werkt en of het bevalt.

We kregen te horen dat Alice was verdwenen in Wonderland, dus onze taak was om daar naartoe gaan om haar te zoeken! Ging ons dat lukken, of zouden we in Wonderland vastzitten? Eenmaal in Wonderland aangekomen was het even zoeken maar al snel een paar puzzels gevonden die we snel hadden opgelost.

Voor mij was het stiekem wel even wennen door het UV-licht en dat de kamer redelijk donker was. De puzzels waren erg simpel wat handig is voor de beginnende escapers zodat ze er makkelijk in kunnen komen zoals ik.

De verwijzingen naar het verhaal over Alice in Wonderland waren erg leuk gedaan, echter waren het vooral verwijzingen naar de live action film die ik al meerdere keren heb gezien, vind ik niet erg maar als je die versie niet kent is het wel even omschakelen.

Na flink zoeken en puzzels oplossen hebben we gelukkig Alice gevonden en konden we terug naar ons eigen wereldje! Mijn eerste indruk: dit was echt een leuke kamer om mee te beginnen en het smaakt naar meer!

Als je een makkelijke kamer wilt spelen met niet al te veel poespas, dan zal ik deze zeker aanraden, de host was aardig, legde snel duidelijk wat regeltjes uit en daarna nog even wat zitten napraten over de kamer. Hele gezellige sfeer daar!

Minpuntje is alleen dat je even goed moet zoeken naar de ingang want die zit een klein beetje verstopt, wij zeiden al tegen elkaar dat de ingang vinden al een soort puzzel was :)


7.5

Ambiance: 7

Game experience: 8.5

Service: 8.5


Played in March 2025

Played with 3 persons

Escaped: Yes  57:21 min


  • Leuke sfeer
  • Simpele puzzels
  • Voor beginnende escapers
  • Goed verhaal
  • Gezellige host
  • Ingang moet je klein beetje zoeken

  JustYouri

0 reviews