60 minutes
2 - 8
8 year
More about The Treasure of Blackstorm
In the 17th century, pirates wreaked havoc on the coasts of Empordà. Legend has it that one of them, the feared Captain Blackstorm, managed to hide his treasure before being captured… somewhere between the defensive towers of Palafrugell.
Now, centuries later, you and your team will have 60 minutes to unravel the mysteries and recover the lost treasure.
An immersive adventure full of puzzles, surprises, and epic moments that will test your mind, communication, and teamwork.
Ideal for those seeking adrenaline, fun, and real challenges. No prior experience is needed: just a desire to live a different experience.
Properties
EN
Themes
Pirates
Escapetalk.nl statistics
1 visitors
Difficulty
Website
Login to see this linkAddress
Pi i Margall Street, 57
17200,
Palafrugell
Spain
Route
Login to see this linkSimilar escape rooms
1 review
The total score of a review doesn't have to be the average of your subscores. Sometimes a room feels like it should deserve a higher (or lower) rating than the exact sum of its parts.
Write a reviewDegelijk vakantie-uitje, zonder meer
Met het gezin op vakantie, dan kijk je altijd wel eens naar een escape in de buurt. Ons oog viel op deze, op een kwartiertje van onze vakantiebestemming. Perfecte combi met de zondagse markt in dit stadje?
Ontvangst is allerhartelijkst met een vriendelijke Spanjaard die zijn uiterste best deed zich uit te drukken in het Engels. Ietwat onbeholpen, maar echt een "a for effort" qua service. Wij klaar om de schat te gaan zoeken.
Pluspunt in deze escape is dat moeite is gestopt om op geheel eigen wijze een leuke piratensfeer neer te zetten. Er zijn degelijke decors, leuke sfeermuziek. De kindvriendelijkheid is best hoog met behoorlijk veel zoek-en-vindwerk. Ideaal voor ons als gezin. De puzzels zijn verder soms heel klassiek en soms wat chaotisch en verwarrend. Temeer omdat er meerdere elementen duidelijk op een puzzel wijzen, maar een restant blijken te zijn van een eerdere escaperoom. Daarbovenop zijn sommige zaken moeilijk leesbaar of veelvuldig te interpreteren waardoor het soms echt gokken is. Uitbater heeft goed gebricoleerd, maar door de veelvuldigheid aan kabels blijft het allemaal wat basic.
Kortom: leuke kamer met het gezin als je in de buurt bent, maar niet echt de moeite om een grote bocht voor te maken. Onze kinderen (8, 10 en 12) vonden m wel fantastisch.
6.5
Ambiance: 6
Game experience: 5.5
Service: 8.5
Played in April 2026
Played with 5 persons
Escaped: Yes
Last changed 2026 april 12