120 minutes
3 - 5
More about Let Me In
With years of experience in the entertainment industry as former employees of the renowned television producer S. Richards, an unexpected job offer has led you to a peculiar children's television studio known as the Firefly Funhouse.But neither the time nor the place is a coincidence...
Properties
EN
Themes
Horror
Escapetalk.nl statistics
2 visitors
Difficulty
Media
Nearby escape rooms
2 reviews
The total score of a review doesn't have to be the average of your subscores. Sometimes a room feels like it should deserve a higher (or lower) rating than the exact sum of its parts.
Write a reviewLet me out!!
Kamer 21 en laatste kamer van deze trip. De eigenaren gingen speciaal eerder open voor ons en dat is altijd erg gewaardeerd. We hebben een sollicitatiegesprek bij een tv-show, hopelijk krijgen we de baan!
Een kamer gebasseerd op de Amerikaanse professional wrestler Bray Wyatt en dan met name zijn alter ego "The Fiend". Ik ben er erg bekend mee maar mijn teamgenoten niet dus was erg benieuwd hoe ze dit in een verhaal plaatsen, zeker voor mensen die hem dus niet kennen.
Dat is best gelukt! Het verhaal heeft de spirit van wat de worstelaar is maar is verder origineel. Het acteerwerk is best prima en leuk gevonden. Voor fans van de WWE zijn er overal leuke verwijzingen te vinden en ik werd daar best enthousiast van om sommige dingen te zien.
Maar dan de kamer zelf. Het decor is niet mooi, voor een gloednieuwe kamer ziet het er niet echt mooi uit. Kamers met zwart geverfde muren en wat meubilair erin zal je overal zien.
De puzzles zijn op punten best leuk en origineel. Niet allemaal maar er zitten leuke tussen. Licht en geluid hadden wat problemen bij ons want vlak voor ons bezoek was er een black out geweest, maar er was 1 punt waarin ik wat moest communiceren naar mijn teamgenoten en door de box naast mij hoorden zij mij amper en ik hun slecht.
Verder zit er iets leuks in de kamer. Een spelletje dat oprecht leuk bedacht is. Alleen wordt het een beetje suf gebruikt. Als je me als regel geeft dat ik x moet doen als x gebeurt en ik dat doe maar dan alsnog door de acteur gepakt wordt is dat een beetje suf. Ook zouden ze vooraf beter een geluidje kunnen doen ofzo zodat je weet dat het komt en het misschien iets moeilijker/chaotischer kunnen maken.
De kamer biedt een fysiek contact modus. Wij kozen de lichte en er zit net als bij Wrong Turn zo'n moment in dat je weet: ah ja nu is daar gewoon een moment voor. Bij ons stelt dat dan niet zoveel voor en loop je beetje doelloos heen en weer. Dat mag er dan gewoon uit vind ik.
Ook hier noodstoppen en brandalarm aanwezig en daar wordt je blij van.
Dus opzich best een leuke kamer. Probeert wat nieuwe dingen maar slaagt er niet volledig in. Leuk om mee te pakken als je alle toppers hebt gedaan en nog wat mee te pakken. Of als je een WWE-fan bent. Geen must play verder
7
Ambiance: 6
Game experience: 6.5
Service: 9
Played in August 2026
Played with 3 persons
Escaped: Yes
- Goede begeleiding
- Goede service
Ik had mij toch een andere eerste werkdag voorgesteld!
Op onze vierde dag in Athene stond als eerste kamer Let Me In op de planning. Deze kamer is gloednieuw en is de eerste kamer van de onderneming G.O.A.T. Escape Rooms.
In alle eerlijkheid, het thema sprak aan maar de verwachtingen waren laag. Deze lage verwachtingen hadden mede te maken doordat deze onderneming geen enkele referentie heeft/had en dus wij echt niet wisten wat te verwachten.
Bij aankomst vond meteen onze sollicitatie plaats en werden we een paar minuten nadien al aangenomen als de nieuwe werkkrachten van de televisiezender Firefly Funhouse. Iedere persoon had zijn functie gekregen. En nu kon het echte werk beginnen en het vervolg spreekt voor zich...
Deze kamer is niet zo heel groot maar is een eerste mooie referentie voor het bedrijf. De kamer is opgedeeld in leuke ruimtes met logische puzzels en opdrachten. Het einde is leuk en origineel gevonden.
Deze kamer moet je meenemen in de planning van jouw Athenetrip!
10
Ambiance: 10
Game experience: 10
Service: 10
Played in July 2026
Played with 3 persons
Escaped: Yes
- Sfeer
- Goede service
- Puzzels
- Origineel
- Beleving
- Goede begeleiding
- Spannend
