Receive notifications?
Do you want to receive notifications?
Receive notifications?
Do you want to receive notifications?
Zaventem, Belgium
Closed now
75 minutes
4 - 6
Egypt
Mystery
NL, EN
Toilet available
PIN-payment possible
Free parking
Food available
Drinks available
5 visitors
No right may be derived from the prices mentioned on this website since they can be changed at any given moment.
The total score of a review doesn't have to be the average of your subscores. Sometimes a room feels like it should deserve a higher (or lower) rating than the exact sum of its parts.
Write a reviewWe hebben net ''Rise Of The Three Eyed Raven'' gespeeld en gaan al vrij vlot erna door voor de 3e kamer van vandaag.
Ontvangst:
We hebben tussen de kamers door even wat gedronken in de ruime lounge waar ze ook hun eigen biertjes verkopen! Vet leuk dat ze die hebben. De IPA is lekker, die hebben we na deze kamer even op ons gemak gedronken!
Kamer:
Deze begint met een intro video. in mijn ogen een beetje onnodig en zou ik weg laten. De kamer vereist veel uitleg van tevoren. Ik vond het erg veel toelichting maar eenmaal in de kamer begrijp ik waarom. Mijn hemel wat is dit complex! De eerste 10/15 minuten heb ik echt een paar momenten gedacht: ''Bekijk het lekker met je K*T kamer''!!! Maar eerlijk is eerlijk... Toen we het principe eenmaal door hadden waren sommige puzzels best leuk en het is een nieuwe/originele manier van spelen.
Wel vind ik het jammer dat er ZO veel uitleg/hints voor nodig zijn om je het te laten begrijpen. Ik vind het altijd fijner als je zelf kunt ontdekken hoe iets werkt. Nu voelde het als lange teksten met uitleg voor je überhaupt aan de puzzel kan beginnen. Gelukkig hadden we redelijk vlot het concept door en spelen we best oké door. Zo nu en dan wellicht wat vaag hoe je ergens achter moet komen, maar daarom krijg je ook die enorme lappen tekst. Toch haalde dat mij wel uit mijn spel omdat je toch het idee hebt dat je niks zelf oplost! het zou de kamer ten goede komen als dit in het spel zelf duidelijk word ipv dat de host hele alinea's aan tekst via het hint scherm moet sturen...
Voor beginnende spelers is dit echt 100% een NO GO! Je gaat er NIKS van begrijpen en ik weet ook zeker dat er héél veel ervaren spelers zijn die dit echt VRESELIJK gaan vinden. Dit was voor mij de eerste 10 minuten ook. Gelukkig sloeg het om naar ''oh dit kan ik nog wel volgen''. Maar je bent gewaarschuwd!
Conclusie:
Moeilijkheid echt 9,5/10! Petje af voor wie dit zonder hulp kunnen... Het is vrijwel onmogelijk, maar er zullen vast mensen tussen zitten die het kunnen. Wij hadden aan het begin er een beetje een hard hoofd in, maar toen we eenmaal los waren ging het prima. Voor ervaren spelers, ga gerust met 4 personen! Alles kan tegelijk en je kunt je heel goed in duo's opsplitsen.
Beginners: Doe jezelf een plezier en blijf weg van deze kamer!!!!
7
Ambiance: 7
Game experience: 6
Service: 8
Played in April 2025
Played with 4 persons
Escaped: Yes