60 minutes
2 - 6
16 year
More about Een Eenzame Wees
Properties
No wheelchair access
Epilepsy risk
NL
Food available
Drinks available
Themes
Mystery
Escapetalk.nl statistics
7 visitors
Difficulty
Website
Login to see this linkAddress
Havenstraat 23
6171ED,
Stein
Netherlands
Route
Login to see this linkMedia
Calculate costs
No right may be derived from the prices mentioned on this website since they can be changed at any given moment.
Similar escape rooms
3 reviews
The total score of a review doesn't have to be the average of your subscores. Sometimes a room feels like it should deserve a higher (or lower) rating than the exact sum of its parts.
Write a reviewLeuk voor een eerste keer maar verwacht er niet TE veel van
De locatie is lastig te herkennen en de ontvangts viel een beetje tegen. De licht en geluidseffecten bij de intro zijn wel leuk (zou zelf wel een volgende keer voor een andere stem kiezen). De kamer zelf is erg koud en donker. Er zit wel de nodige techniek in maar lijkt handbediend. Het zoek element is leuk maar wat me moet doen is soms wat ver gezocht. Persoonlijk vond ik het continu meepraten van de beheerder / eigenaar storend. Wii waren er met een koppel wat voor de eerste keer een escaperoom deed en voor hun was het denk ik wel een leuke ervaring. Binnenkort zou een nieuwe kamer komen. Die willen we zeker nog eens proberen maar deze was het net niet.
4.5
Ambiance: 4
Game experience: 4
Service: 5
Played in March 2019
Played with 4 persons
Escaped: Yes
- Intro met licht en geluid
- Koude kamer
- Meepraten beheerder
Een koude kamer met weining spannende puzzels
In een zeer koude ruimte werden we vriendelijk ontvangen in Stein. Het was een beetje ongemakkelijk en we kregen uitleg voor beginners. De kamer zelf was ook koud en na een leuk begin waren de puzzels niet erg ingewikkeld of doordacht. Ondanks dat duurde het ongeveer 40 minuten voor we buiten waren. Geen aanrader voor spelers met een beetje ervaring!
4
Ambiance: 3
Game experience: 1
Service: 6
Played in January 2019
Played with 4 persons
Escaped: Yes
- Geluidseffecten
- Ongevraagde feedback of meepraten
Onlogisch
De thematiek in de kamer was heel goed vorm gegeven en was erg leuk. De logica voor de puzzels ontbrak volledig. Als hint krijgen "Er is geen logica, gewoon gokken", vind ik een beetje jammer. Niet mijn persoonlijke definitie van "out of the box"-denken. Voor beginners kan deze kamer wel leuk zijn, maar niet als je er al een aantal hebt gespeeld. Potentie was er, uitwerking wat minder helaas :(
5
Ambiance: 7
Game experience: 1
Service: 5
Played in November 2018
Played with 2 persons
Escaped: Yes 11:00 min
- Thematiek
- Vormgeving
- Hintsysteem
- Beginnerskamer
- Onlogisch