60 minutes
4 - 6
16 year
More about Paniek aan boord van de STORM II
Maximaal een uur lang word je ondergedompeld in een echt rampenscenario in een onderzeeër in diepe problemen. Stress en paniek verzekerd maar je moet jezelf onder controle houden om uit te groeien tot de held waar heel de bemanning op wacht.
Na een intense en uitputtende strijd tegen de vijand heerst er totale chaos aan boord van de Storm II. De torpedoafweer heeft zijn nut bewezen en is erin geslaagd om de torpedo’s van de vijand af te leiden. De romp van de boot lijkt intact maar de motoren draaien niet meer … De boot moet zo snel mogelijk weg maar de bemanning antwoordt niet meer …
De bemanning en de kapitein van de Storm II zijn bewusteloos of gewond door de onophoudelijke schokken die de explosies van de vijand veroorzaakten. Ze zijn niet in staat om je te helpen. Je hebt geen keuze meer, je moet het zelf doen!
Eerst en vooral is het van cruciaal belang dat je de motoren terug aan de praat krijgt. Vergeet ook niet om je huidige positie te bepalen. Op die manier kun je een vluchtroute berekenen om de Storm II terug in veilige en beschermde wateren te brengen. Zodra je zeker weet dat alle gevaar geweken is, voer je de noodzakelijke handelingen uit om de duikboot terug aan het oppervlak te laten komen en de volledige bemanning te evacueren.
Het hele verhaal speelt zich af in de duikboot. Om te kunnen slagen, moet je steeds geconcentreerd blijven, niet toegeven aan de stress die het lawaai met zich meebrengt en de paniek die het zuurstofgebrek ontegensprekelijk veroorzaakt!
De Storm II zit in zwaar weer … Elke minuut telt en je hebt er maar 60!
Veel succes!
Properties
Epilepsy risk
NL, EN, FR
Food available
Themes
Mystery
Escapetalk.nl statistics
3 visitors
Difficulty
Website
Login to see this linkAddress
Av. de la Libération n 1/5
4960,
Malmedy
Belgium
Route
Login to see this linkCalculate costs
No right may be derived from the prices mentioned on this website since they can be changed at any given moment.
4 other rooms on this location
Nearby escape rooms
2 reviews
The total score of a review doesn't have to be the average of your subscores. Sometimes a room feels like it should deserve a higher (or lower) rating than the exact sum of its parts.
Write a reviewKantje (stuur)boord
De 3de Escape Room tijdens ons Ardennenweekend.
Het was even zoeken waar we precies moesten zijn, maar uiteindelijk hebben we het gevonden.
We hebben deze kamer op zondagochtend gespeeld en waarschijnlijk waren we niet helemaal scherp.
We hadden bijzonder veel moeite om het begin de eerste puzzels te begrijpen, waardoor we kostbare tijd verloren hebben.
Helaas was er één slotje omgewisseld, waardoor we waarschijnlijk de puzzel in het metalen kistje niet hebben kunnen doen. Tevens is er wat onderhoud/ontwikkeling nodig aan een ander onderdeel van de Escape Room wat er toe leidde dat we ook daar cruciale tijd hebben verloren. Uiteindelijk hebben we het met veel tips net gehaald.
6.5
Ambiance: 6.5
Game experience: 7
Service: 6.5
Played in May 2024
Played with 4 persons
Escaped: Yes
- Sfeer
- Origineel
- Moeilijkheidsgraad
- Beleving
- Puzzels
- Heeft onderhoud nodig
Leuk, makkelijk maar geen aanrader
Prima kamer, niet heel speciaal. In het begin was het moeilijk op gang komen omdat er zoveel puzzels waren en je niet wist welke waar gebruikt moest worden. Toen eenmaal op gang waren was de rest makkelijk te doen.
4.5
Ambiance: 4
Game experience: 5
Service: 4
Played in October 2022
Played with 6 persons
Escaped: Yes 50:00 min
- Goede prijs
- Weinig origineel
- Slechte begeleiding
- Slechte service