Found a bug?

Receive notifications?

Do you want to receive notifications?

Notifying Pim

Pirate Ship

Boedapest, Hungary

Closed now

60 minutes

2 - 6

Read reviews

More about Pirate Ship

Get rid of the ship's detention and steer the old pirate sail to the treasure island. If you manage to find and interpret the treasure map and get into the mysterious captain's office then you will have the chance to get the mysterious treasure of the pirates!

Everyone's favourite pirate (Captain!!) Jack Sparrow often saved his sometimes loyal crew's lives with sharp thinking and his outside of the box ideas.

How would you have fared, if you were in his boots? Put together your hearty crew and hit the best escape room across the seven seas, only at AROOM.


Child-Friendly

Themes

Adventure

Pirates

Properties

EN

Toilet available

PIN-payment possible

Free parking

Drinks available

Escapetalk.nl statistics

2 likes

32 visitors

Based on escapetalk.nl visitors

Website

Visit website

Address

Király utca 14
1061, Boedapest
Hungary

Route

Route

Calculate costs

No right may be derived from the prices mentioned on this website since they can be changed at any given moment.

9 reviews

The total score of a review doesn't have to be the average of your subscores. Sometimes a room feels like it should deserve a higher (or lower) rating than the exact sum of its parts.

Write a review

SunshinerosezSunshinerosezSenior EscaperMember since: 2023 October 9 (80 rooms played)
Posted on: 2025 september 9

Tof thema

Wauw wat een mooie kamer alles tot in de puntjes volgens thema
Zeker aan te raden

De ontvangs is gezellig aangekleed en super vriendelijk en aardig personeel


9.5

Ambiance: 9.5

Game experience: 10

Service: 9


Played in September 2025

Played with 3 persons

Escaped: Yes  21:02 min


  • Goede service
  • Origineel
  • Sfeer
  • Diversiteit
  • Logica
  • Spannend
  • Goede begeleiding
  • Beleving
  • Goede prijs
  • Moeilijkheidsgraad
  • Puzzels
  • Verhaal

 

MarinusmadlMarinusmadlJunior EscaperMember since: 2023 January 5 (25 rooms played)
Posted on: 2025 august 7

Weer een hele mooie kamer van Aroom

Pirate Ship is wederom een hele mooie kamer van Aroom. Het decor is mooi afgewerkt en de puzzels zijn logisch. Dit zorgt voor een goede flow in de kamer. Dit is zeker een aanrader!


7.5

Ambiance: 8

Game experience: 7.5

Service: 8


Played in August 2025

Played with 5 persons

Team: De Madjes

Escaped: Yes  29:04 min


  • Sfeer
  • Goede service
  • Puzzels
  • Origineel
  • Moeilijkheidsgraad
  • Goede prijs
  • Beleving
  • Verhaal
  • Diversiteit
  • Goede begeleiding
  • Logica

 

carolinedcarolinedEscape ExpertMember since: 2019 May 11 (130 rooms played)
Posted on: 2025 august 7

Tja, ik ben nou eenmaal dol op piraten

Niet een super origineel thema maar wij houden nou eenmaal van piraten. Meteen na de Metro gingen we door met Pirate Ship. Je gaat een andere deur door maar een heel andere wereld in. Onze kinderen en wij vonden dit een hele leuke kamer: zat logisch in elkaar, het decor was netjes en alles had een functie. We gingen wel als een malle door de kamer (dus hij was vrij gemakkelijk) maar toch hadden we het idee dat er best veel te doen was en dat we een uur aan het puzzelen waren. Met nog 31 minuten over waren we wel erg snel buiten maar hadden toch wel een hele leuke tijd in deze kamer.


8.5

Ambiance: 8.5

Game experience: 9

Service: 8.5


Played in August 2025

Played with 5 persons

Escaped: Yes


  • Sfeer
  • Puzzels
  • Goede prijs
  • We waren wel snel klaar

 

BentOOeBentOOeEscape ExpertMember since: 2019 July 14 (141 rooms played)
Posted on: 2023 december 29

This review is more than 2 years old. The situation may have changed.

Woeste ervaring

We werden hartelijk ontvangen. Snel kon ons piraten avontuur beginnen. Het is een klassiekere kamer, maar wel zoals het hoort. Het thema klopt en de puzzels zijn ook in thema. Er is een logisch verhaal en de puzzels zijn niet te moeilijk. Niet allemaal even origineel maar wel goed uitgevoerd. Zeker voor onze zoon was deze kamer een echte beleving. We hebben ons goed vermaakt en plezier gehad.


7.5

Ambiance: 7.5

Game experience: 7.5

Service: 7.5


Played in December 2023

Played with 3 persons

Team: De Afvalbende

Escaped: Yes


  • Sfeer
  • Puzzels
  • Moeilijkheidsgraad
  • Goede prijs

 

PerryPerryEscape LegendMember since: 2017 October 17 (301 rooms played)
Posted on: 2025 october 31

This room was visited more than 2 years ago. The situation may have changed.

Pirates of the Budapest

The Pirate ship is super netjes aangekleed en brengt je gelijk in de juiste sfeer. Als een echte piraat ga je redelijk linear door de kamer heen. De puzzels zijn niet al te moeilijk dus dit is zeker ook een leuke beginners kamer of voor families met kinderen. Wij hebben ons zeker vermaakt en net als alle andere kamers van Aroom is de aankleding beter dan gemiddeld. Zeker niet overslaan als je naar Boedapest komt om eens lekker te escapen.


8

Ambiance: 8

Game experience: 8

Service: 8


Played in September 2023

Played with 4 persons

Escaped: Yes  59:00 min


  • Sfeer
  • Logica
  • Goede begeleiding
  • Goede service

 

AmbarianAmbarianEscape GuruMember since: 2020 July 18 (197 rooms played)
Posted on: 2023 september 25

This review is more than 2 years old. The situation may have changed.

Arr een echte piratenkamer!

We hebben deze kamer gespeeld als onderdeel van onze escapetrip naar Boedapest waar we 22 kamers gespeeld hebben in 2,5 dagen.
Een hels schema, maar zeker de moeite!
Dit was de tweede kamer die we in deze dagen gespeeld hebben. Alle kamers waren met 2 spelers, wat in Boedapest zeker doenbaar is en we hebben ook alle kamers binnen de tijd gehaald.

Eerst als algemene feedback van Aroom. Een beetje zoeken naar de juiste locatie en nog wat onwennig banen we onze weg naar een binnenkoer met een grote hoeveelheid aan deuren die telkens naar een andere kamer leiden. In eerste instantie konden we niet bevatten wat er hier allemaal achter schuilging.
We zijn hier de hele tijd door Noel geleid (ook toen we 2 dagen later terugkwamen om de laatste kamer hier te spelen).
De ontvangst was vlekkeloos, met goed Engels. De ontvangstruimte zelf was zeker aangenaam, met goede airco en de mogelijkheid om water en koffie te drinken (wat duidelijk ook door vele bewoners van het wooncomplex gebruikt wordt). Enkele zetels en tv's met retroconsoles maken het af en je hebt een plaats waar je best wel even kan vertoeven. Ook de lockers zijn ok, waar sommige zelfs een USB aansluiting hebben om de GSM op te laden.

Na het tekenen van een overeenkomst waar alle ongevallen voor eigen rekening zijn (toch wel eerder atypisch in de Benelux) en het bekijken van het verplichte filmpje begon het wachten om te spelen.
Er is een continue flow in/out van mensen die komen spelen. Het toont ook het commerciële karakter van de locatie, maar het voelt nooit storend aan. Eigenlijk hebben we nergens last gehad van andere spelers die we konden horen
Algemeen lazen we op voorhand dat de organisaties in Boedapest flexibel zijn en inspelen op mensen die heel wat kamers spelen (aansluiten van kamers etc.). Dit is tegenwoordig niet meer het geval merken we, waarschijnlijk door de grootte van de industrie.

Hoewel de site aangeeft van niet, kan hier toch met credit card betaald worden. We hadden alles al op voorhand via internet betaald, wat hier in ons nadeel speelde, want daardoor hebben we de korting gemist. Maar goed, er zijn ergere dingen en de prijzen in Boedapest zijn echt nog wel ok.

De kamer:
Na Escobar konden we niet wachten op de tweede kamer en wauw, wat een decor. Waar Escobar soms een beetje onwennig voelde, ga je hier meteen naar een piratensfeer die heel mooi en leuk is weergegeven.
Deze kamer was genieten van begin tot het einde.

Jammer genoeg, ook hier weer een heel lineaire kamer, dus 2 spelers zeker voldoende. Zeker als je wat ervaring hebt.
Deze kamer hebben we hintloos gespeeld. Sommige details moest je echt wel goed opletten en wat zoeken. De kamer zelf is lineair, maar veel van de clues liggen natuurlijk overal verspreid.

Voor de moeilijkheid moet je het bij deze niet doen, maar kwa sfeer is deze piratenkamer beter als die bij Mystique room.

Ook hier weer zijn de puzzels heel thematisch. Je merkt dat het team echt nadenkt over het geheel.
Een paar leuke effecten en leuke technieken en je hebt een kamer die je in Boedapest zeker gespeeld moet hebben. Hoedje af!


8

Ambiance: 8.5

Game experience: 8

Service: 9


Played in July 2023

Played with 2 persons

Team: TeamBK

Escaped: Yes


  • Sfeer
  • Goede service
  • Puzzels
  • Goede begeleiding

 

MarindeMarindeEscape LegendMember since: 2019 August 10 (274 rooms played)
Posted on: 2022 december 10

This review is more than 3 years old. The situation may have changed.

Super sfeervol en mooi gebouwd

#128 Bij de voorbereiding van onze escape vakantie in Boedapest hadden we deze kamer links laten liggen, het leek ons een beetje te veel van het goede om drie kamers in piratenthema te spelen. Toen we echter doorhadden hoe goed de kamers van Aroom waren en we nog tijd over hadden op de zondag, werden we toch nieuwsgierig naar deze kamer. We kamen extra vroeg bij Aroom aan, maar op dat moment werd de kamer door een andere groep gespeeld. De twee gamemasters die ons echter deze avond begeleidden, hebben het (mede door onze goede ontsnappingstijden) voor elkaar gekregen om Pirate Ship alsnog in ons escape programma te passen. Na Ghost land op vrijdag, Deadland en Metro, speelden we nu Pirate Ship.

Ondertussen konden we hun escape instructie filmpje in de ontvangstruimte dromen, dus konden we snel richting de kamer en hebben we de praktische uitleg in de kamer ook kort weten te houden. Zo konden we na het introductiefilmpje in thema, snel van start. Want de kamer lonkt vanaf het moment dat je binnenstapt, alleen al de kromming aan de deur laat zien hoe goed deze kamer gebouwd is en je je echt in de romp van een schip waant. De hele kamer is heel sfeervol, de afwerking is hoog en de materialen, het licht en de muziek maken het af.

Dit is de gemakkelijkste kamer van Aroom en een echte familiekamer qua sfeer en thema, maar voor escape fanaten en puzzelfans ook heel leuk om te spelen. De kamer is erg mooi gebouwd en er wordt op een leuke manier gebruik gemaakt van de beschikbare ruimte. De puzzels passen in het thema, zijn logisch en zijn op een leuke manier in de kamer verwerkt.

De puzzels waren met vlagen uitdagend, vooral als je te ingewikkeld denkt of niet helemaal accuraat met elkaar communiceert. We zijn als grote fanatiekelingen met enorme vaart, hintloos en vol enthousiasme door de kamer gegaan. Ik ben vooral enthousiast over de uitwerking en afwerking van deze kamer, de verwijzingen binnen de kamer en de puzzels waarbij een aantal verschillende elementen met elkaar gecombineerd moesten worden.

Super toffe kamer, waarvan ik blij ben dat we 'm niet over hebben geslagen uiteindelijk. Ik vond van de drie gespeelde piratenkamers (ook Pirate Bay bij Mystique Room en Pirate Cave), deze de beste.


8.5

Ambiance: 8.5

Game experience: 8.5

Service: 9


Played in November 2022

Played with 2 persons

Team: "Nu denk je te moeilijk"

Escaped: Yes  32:00 min


  • Uitwerking van het thema
  • Sfeer, aankleding en afwerking
  • Puzzelflow
  • Puzzels in thema
  • Afwisselende puzzels
  • Service en meedenken van de gamemasters
  • Uitleg in de kamer

 

One line reviewer One line reviewer Escape GuruMember since: 2022 August 21 (177 rooms played)
Posted on: 2025 march 16

This review is more than 1 years old. The situation may have changed.

Mooie familiekamer

Een mooi aangeklede kamer die toegankelijk is voor het hele gezin, had iets uitdagender gekund.


8.5

Ambiance: 8.5

Game experience: 8.5

Service: 9.5


Played in November 2022

Played with 2 persons

Team: "Nu denk je te moeilijk"

Escaped: Yes  32:00 min


  • Sfeer
  • Afwerking
  • Beleving
  • Toegankelijk
  • Moeilijkheidsgraad
  • Gebrek aan verhaal

 

stef007stef007Escape EnigmaMember since: 2019 August 14 (599 rooms played)
Posted on: 2026 february 24

This room was visited more than 3 years ago. The situation may have changed.

Fantastische piratenkamer

Na ons avontuur in de Metro mogen we vrij snel aan de slag in het Piratenschip. We zijn gevangengenomen in een kleine cel in het schip en moeten hieruit ontsnappen. Ook nu merk je duidelijk dat we hier weer in een escape room van AROOM zitten. Het zit er allemaal weer ongelofelijk gaaf uit. Zoveel detail, zo realistisch. Een waanzinnig hoge afwerkingsgraad! Wow!
We ontsnappen al snel uit onze cel en banen ons een weg door het schip. Wat hebben ze hier veel verschillende ruimtes. Waar dat bij de Metro nog relatief beperkt was, loop ik hier bijna verloren. Ook de puzzels zijn op een heerlijke manier verwerkt in het geheel. Ja, we voelen ons hier echte piraten op een heus piratenschip. Het puzzelen zelf verloopt ook hier voorspoedig en eigenlijk hapert het maar heel even bij één enkele puzzel. Op het einde is er dan nog een geweldige apotheose, die we niet direct hadden zien aankomen. Een fantastisch “WTF”-momentje.
Ook hier geraken we binnen de 30 minuten uit, maar ik had hier gerust nog wat langer kunnen vertoeven.

Ook deze kamer is een lichtgewicht wat de moeilijkheid van de puzzels betreft. Heel toegankelijk voor beginners en families. Toch hebben wij ons hier ook énorm geamuseerd. Bedankt voor deze ervaring AROOM!


9

Ambiance: 9.5

Game experience: 9

Service: 8


Played in November 2022

Played with 3 persons

Team: Escape to Reality

Escaped: Yes  29:37 min

 

Write your review

Pro's and con's

Additional info

Score

Finishing

1
Review
2
Pro's and con's
3
Additional info
4
Score
5
Finishing

Your review

Your experience in one sentence*
Tell some more about your experience*

Positives of the room

Ambiance
Great service
Puzzles
Original
Difficulty
Great price
Experience
Storyline
Diversity
Great host
Logic
Exciting

Negatives of the room

Ambiance
Bad service
Puzzles
Not really original
Difficulty
Cost
Experience
Lack of story
Illogical puzzles
Bad host
Needs maintenance
Decor

More info

Date of visit*
Persons*
Escaped?*
Time needed to escape? (Optional)

Ambiance

Game experience

Service

Total

Score

Rate the escape room you've played with grades

Ambiance

How was the decoration and theming of the room? Did they make use of effects in the room?

Game experience

Were the puzzles/tasks challenging enough, achievable and in balance and did they fit the story and the experience?

Service

How did you get welcomed and guided before, during and after the escape?

Total

The scoring total doesn't have to be the average of the partial grades. Sometimes an escape rooms deserves a higher or lower total score.

6

Ambiance: 6

Game experience: 6

Service: 6

Fine: A pretty average room, fine to play, but don't expect an amazing room.

Why do I see this?

At the of 2021, we put together a standard explanation of the scores, based upon input from our visitors. This can help to put your score in context.

Name


6

Ambiance: 6

Game experience: 6

Service: 6


More information

Played in

Played with

Team:

Escaped:

Time (mm:ss) (optional)


Pros

Cons

Place without account

We will send you a mail to confirm your email.
Your review will only become visible after you have confirmed your email adress and we have approved the review.

Fill in your name
How many escape rooms have you played already
Fill in your email

Thanks!

You're great