Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
Wenen, Oostenrijk
Nu gesloten
60 minuten
2 - 6 (Aanbevolen: 4)
14 jaar
NOT YOUR EVERYDAY STROLL THROUGH THE WOODS
In “The Oracle of Time” we will be dropping you the middle of nowhere, deep in the jungle. You’ll find yourselves in front of an ancient structure, behind whose doors a series of trials awaits.
Is your teamwork strong enough to overcome them? Are you worthy of the secret you hope to unveil? Let the mystical oracle guide you—a capybara that has guarded this place for centuries—and try to escape before it’s too late!
“The Oracle of Time” is a return to our roots, to everything Time-Busters has always stood for—tactile experiences, mechanics, teamwork, and always a touch of humor. Let us take you on this journey!
Avontuur
Jungle
Tijdreizen
Airco aanwezig
Geschikt voor zwangeren
Epilepsie vriendelijk
EN, DE
3 bezoekers
De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van je deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.
Schrijf een reviewIn Oostenrijk hebben we een paar x per ongeluk een kamer van een keten gespeeld, dus dit keer expliciet gezocht naar ‘zelfstandige’ kamers. En zo kwamen we ook bij Time Busters. Hun nieuwste kamer (Oracle of time) zit in het Museumkwartier en wordt aangeprezen als tactisch, mechanisch, teamwork en humor. Er zitten wat bangerds in ons gezin dus humor spreekt wel aan.
We worden midden in een nogal duidelijk hobbygehalte jungle gedropt en treffen daar een glanzende capybara die ook als hintsysteem fungeert. De kamer vraagt veel behendigheid (normaal zit er 1 zo’n puzzel in maar deze bevat voor meer dan de helft van die zenuwenspelletjes). Op zich nog tot daar aan toe maar dan moet het wel werken. Helaas was dat bij ons niet het geval waardoor we twee keer vast kwamen te zitten. 1x moest de host zelfs de kamer in komen om het op te lossen.
We redden het dan ook maar net binnen de tijd en kwamen enigszins gefrustreerd buiten. Er was ook weinig tijd voor napraat want de volgende groep kwam er direct achteraan.
Al met al niet zo’n goede ervaring, al hebben we echt wel moeten lachen om die malle capybara.
6.5
Sfeer: 6.5
Spelbeleving: 6
Service: 6.5
Gespeeld in augustus 2025
Gespeeld met 5 personen
Ontsnapt: Ja
Het idee was wel geinig, maar er is onderhoud nodig. Sommige puzzels werkten niet waardoor de host tijdens het spel naar binnen moest om de deur open te maken. Het behang hing op een aantal plekken los en de rest van het decor was gewoon niet goed afgewerkt. De host was wel heel aardig.
4.5
Sfeer: 4
Spelbeleving: 4
Service: 7.5