Een fout gevonden?

Meldingen ontvangen?

Wil je notificaties ontvangen?

Notifying Pim

House on the Hill

Kortrijk, België

Nu gesloten

60 minuten

2 - 8 (Aanbevolen: 5)

10 jaar

Lees reviews

Meer over House on the Hill

In 1798 trok een mysterieus gezin in het huis op de Pottelberg te Kortrijk. Ze hadden geen contact met hun buren, ze kwamen zelden tot nooit buiten en er kwamen vreemde geluiden uit het huis die tot ver reikten. Plots, op een dag, was het gezin verdwenen… Het huis staat nu sinds 1801 leeg, maar volgens sommmige buurtbewoners komen er nog steeds vreemde geluiden uit het huis. Magdalena James, een Engels onderzoekster die gespecialiseerd is in het paranormale, ging enkele weken geleden op onderzoek. Een uur nadat ze het huis betrad ,werd het contact verbroken… Durven jullie te onderzoeken wat er met Magdalena gebeurd is en wat er in hemelsnaam gaande is in dit mysterieuze huis?


Eng

Kindvriendelijk

Thema's

Horror

Mysterie

Eigenschappen

Niet rolstoeltoegankelijk

Epilepsie vriendelijk

NLENFR

Toilet aanwezig

Gratis parkeren

Drankgelegenheid

Escapetalk.nl statistieken

34 bezoekers

Gebaseerd op escapetalk.nl bezoekers

Website

Bezoek website

Adres

Engelse Wandeling 2/K19
8500, Kortrijk
België

Route

Route

Kosten berekenen

Aan de prijzen vermeld op deze website kunnen geen rechten worden ontleend aangezien deze te allen tijden kunnen wijzigen.

8 reviews

De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van je deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.

Schrijf een review

Anne BurrAnne BurrJunior EscaperLid sinds: 7 december 2024 (7 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 13 december 2025

Teleurstellend

We speelden "house on the hill".
Een deftige score dus het proberen waard dachten we.
De ontvangst was oké.
Wat wel gek was, was dat bij het naar het toilet gaan, we de escape room al konden binnenkijken. De deur stond helemaal open.
De puzzels waren magertjes en.soms ook veel te vergezocht.
Het hintsysteem is vervelend. Je moet een bordje met "tip" tonen naar de camera en krijgt dan een tip.
Maar soms kregen we dan een tip over iets dat we al hadden wat tijdverspilling is.
Ook kregen we teveel informatie als tip zodat we zelf niets meer moesten zoeken en gewoon een stappenplan volgen. Niet waar je voor komt dus.

De kamer zelf was mooi gedecoreerd, voelde echt aan maar technisch niet altijd in orde.
Een juiste keuze van de eigenaar om dit stop te zetten.


4.5

Sfeer: 7.5

Spelbeleving: 2.5

Service: 4.5


Gespeeld in december 2025

Gespeeld met 2 personen

Ontsnapt: Ja


  • Ambiance
  • Storyline
  • Puzzles
  • Difficulty
  • Cost
  • Illogical puzzles
  • Bad host
  • Needs maintenance

 

Brain BreakBrain BreakEscape ApprenticeLid sinds: 9 april 2025 (4 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 28 mei 2025

Deze review is meer dan 1 jaar oud. De situatie kan inmiddels zijn gewijzigd.

Misser

De host was helemaal niet enthousiast wanneer we aankwamen.
Dit had uiteraard al invloed op onze spelbelevering.
Er was weinig verhaal. De host probeerde zelfs niet om ons in de sfeer te brengen. Ongemotiveerd ..
De puzzels in de kamer werkten niet allemaal. Dit is natuurlijk een jammere zaak bij een escape room.

Ook de tips van de host kwamen veel te laat.

We zijn eruit geraakt, maar ons enthousiasme was helemaal weg.

Geen leuke ervaring. Ook op het einde was er geen afsluiting van de host. Hij moest blijkbaar 2 kamers op hetzelfde moment begeleiding... dat is misschien goed voor de inkomsten, maar anderzijds helemaal geen goede reclame dat er gemaakt zal worden... de spelbeleving en de sfeer gaan hierdoor helemaal teniet. Het enige dat we kregen: bedankt en tot ziens...


4.5

Sfeer: 5

Spelbeleving: 6

Service: 2


Gespeeld in mei 2025

Gespeeld met 3 personen

Ontsnapt: Ja


  • Sfeer
  • Slechte service
  • Puzzels
  • Beleving
  • Slechte begeleiding
  • Heeft onderhoud nodig

 

TwoLostPuppiesTwoLostPuppiesEscaperLid sinds: 13 november 2023 (65 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 7 mei 2025

Deze review is meer dan 1 jaar oud. De situatie kan inmiddels zijn gewijzigd.

Niet bijzonder welkom.

Bij aankomst was helaas het enthousiasme van de jobstudent al wat ver te zoeken. We kwamen net uit een top escape room en het contrast was meteen voelbaar.
We werden via een filmpje naar de start begeleid. De ruimte zelf kan wel heel wat opfrissing gebruiken. Heel wat zaken die nog maar half zichtbaar zijn of uit elkaar vallen. 1 van de props was ook stuk waardoor we eigenlijk meer dan 5min zonder het te weten vast zaten.
De tips/ de manuele handelingen van de GH waren telkens bijzonder laat. Hij zei ons achteraf dat er in de andere kamer die hij tegelijk (!) moest begeleiden een Franse groep bezig was en zijn aandacht vooral in die richting moest... We waren precies de groep teveel.
Ook van een kort nagesprek geen sprake hier, "alles was in orde he, bedankt, tot ziens".
Voor ons helaas geen uitnodiging om de andere kamers te komen spelen.


5.5

Sfeer: 6.5

Spelbeleving: 5.5

Service: 4.5


Gespeeld in april 2025

Gespeeld met 3 personen

Ontsnapt: Ja


  • Slechte begeleiding
  • Beleving
  • Sfeer
  • Heeft onderhoud nodig

 

Gilles De ClercqGilles De ClercqJunior EscaperLid sinds: 5 december 2022 (13 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 5 december 2022

Deze review is meer dan 3 jaar oud. De situatie kan inmiddels zijn gewijzigd.

Als horrorfan waande ik me in Wonderland!

Als horrorfan moest ik deze kamer natuurlijk uittesten!

Ik denk dat dit qua verrassingseffecten het paradepaardje van Puzzle is! Ook de inleiding had ik nog nooit ergens anders gezien! Van het moment dat je de voordeur van Puzzle binnenstapte, werd je dankzij de begeleiders (die in een goed geacteerde rol kropen) meteen in het verhaal getrokken! Hoe ze het verhaal brengen is werkelijk angstaanjagend, maar zo leuk! Ook word je geblinddoekt naar de kamer gebracht en komen er van verschillende kanten jumpscares!

Eens in de room was het raadselverloop én de verhaallijn erg duidelijk! Alles was mooi ingekleed en ook hier was er van slotjes nauwelijks sprake! Bijna alles werkte via de nieuwste technieken en zorgde tevens ook voor goede schrikeffecten, met de nadruk op één welbepaald schrikeffect! Het einde is ook leuk en het is fijn dat de begeleiders niet vies zijn om verkleed binnen te komen om je te doen schrikken!

Dit was werkelijk een hele experience waar de originele foto én de begeleider die je terug naar je auto jaagt (na een drankje) met een schop die je immense kippenvel geeft het bewijs van zijn!


10

Sfeer: 10

Spelbeleving: 10

Service: 10


Gespeeld in oktober 2022

Gespeeld met 3 personen

Ontsnapt: Ja  58:40 min


  • Sfeer
  • Goede service
  • Moeilijkheidsgraad
  • Puzzels
  • Goede begeleiding
  • Goede prijs
  • Spannend

 

Cedric vromman (15 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 31 december 2022

Deze review is meer dan 3 jaar oud. De situatie kan inmiddels zijn gewijzigd.

Mooie kamer, goed spel, perfecte combo

Ik heb de kamer met een aantal vrienden gespeeld die niet direct grote fans waren van escape rooms. Toch heb ik hier een goede ervaring gehad, toffe kamer, mooi verhaal gecombineerd met toffe medewerkers maakt voor een pracht ervaring. Zeker een aanrader


8.5

Sfeer: 7.5

Spelbeleving: 8.5

Service: 9


Gespeeld in oktober 2022

Gespeeld met 4 personen

Ontsnapt: Ja  55:49 min

 

Ryoko HydraRyoko HydraEscape ApprenticeLid sinds: 22 juli 2022 (4 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 22 juli 2022

Deze review is meer dan 3 jaar oud. De situatie kan inmiddels zijn gewijzigd.

amazing horror escape room

heel toffe kamer, geweldige interieur met een spannende atmosfeer.

heel angstaanjagende momenten die je niet zou zien aankomen. echt heel creatief ingesteld.

if i could wipe my memories, i would do it all over again 10/10


9.5

Sfeer: 10

Spelbeleving: 10

Service: 8


Gespeeld in mei 2022

Gespeeld met 4 personen

Ontsnapt: Ja


  • Great service
  • Puzzles
  • Original
  • Great price
  • Experience

 

AmbarianAmbarianEscape GuruLid sinds: 18 juli 2020 (197 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 24 december 2021

Deze review is meer dan 4 jaar oud. De situatie kan inmiddels zijn gewijzigd.

Spannend, maar niet simpel

Deze kamer hebben we gespeeld met een groep van 6, waarvan de meesten minder ervaring hadden.
De sfeer die in en rond de kamer hangt is alvast dik ok. Paar kleine schrikmomentjes hier en daar, perfect in het thema.
Foto wordt genomen voordat we de kamer binnengaan, wat een beetje vreemd lijkt, maar is een speciaal souvenir, waarvoor dank!
De kamer begint redelijk lineair, en enkele technische elementen werken niet altijd 100%. De begeleiding spring hier en daar wat bij om te compenseren, waardoor je dit niet echt merkt.

De eindpuzzels zijn best pittig en zijn zonder een paar richtinggevende tips best wel moeilijk en soms niet helemaal logisch. Paar markeringen die ook vervaagt waren waardoor 1 puzzel nog moeilijker werkt.

Al bij al een zeer mooie kamer, die je in het verhaal trekt, maar toch nog wat technische mankementjes.
We hebben er zeker van genoten!


7.5

Sfeer: 9

Spelbeleving: 7

Service: 8.5


Gespeeld in december 2021

Gespeeld met 6 personen

Ontsnapt: Ja


  • Goede service
  • Sfeer
  • Beleving
  • Goede begeleiding
  • Foto!
  • Heeft onderhoud nodig
  • Technische mankementjes
  • Soms onlogische puzzels

 

EvanoonEvanoonJunior EscaperLid sinds: 18 oktober 2021 (36 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 22 december 2021

Deze review is meer dan 4 jaar oud. De situatie kan inmiddels zijn gewijzigd.

Onze eerst slechte ervaring bij puzzle escape

Eerst wil ik graag vertellen dat we zo goed als alle rooms van puzzle escape hebben gespeeld, Gent, Oostende, Kortrijk, Aalst en we hebben altijd een zeer fijne ervaring gehad. We hebben zelf altijd puzzle escape aanbevolen aan andere players als één van de betere ketens, maar bij deze kamer waren we echt zwaar teleurgesteld.

Laat ik me iets duidelijker formuleren, de kamer op zich is fijn. De sfeer die ze willen brengen is er en het verhaal ook en misschien moet ik er ook bij vertellen dat we deze kamer gespeeld hebben in de eerst week van de opening maar de begeleiding was echt slecht. Wij hebben de kamer uitgespeeld maar weten helemaal niet hoe, sommige deuren of puzzels gingen open zonder dat we iets deden. Uiteindelijk met een extreem goede tijd ontsnapt maar met zoveel vragen! Vragen waar de host geen antwoord kon op geven, ze heeft de kamer met ons proberen overlopen maar er waren puzzels die gewoon niet klopten. Zelf met haar draaiboek er bij te nemen kom ze ons niet van antwoord dienen. Het was duidelijk dat deze kamer nog helemaal niet klaar was voor bezoek en dat de begeleiders meer moeten opgeleid zijn, het was voor ons de eerste keer dat we het gevoel hadden dat puzzle escape zich precies meer aantrekt van de kwantiteit dan de kwaliteit en dat was een hele teleurstelling. Uiteindelijk heb ik dan ook nog eens meer dan een maand moeten wachten op onze foto. Na meerdere keren contact nemen hebben ze deze dan toch nog gevonden maar dat neemt onze teleurstelling niet weg. Ik hoop dus voor andere spelers dat ze deze kamer ondertussen wat bijgeschaafd hebben en hun personeel wat hebben opgeleid en er in de toekomst voor zorgen dat ze meer inzetten op kwaliteit!


5

Sfeer: 8

Spelbeleving: 3.5

Service: 3.5


Gespeeld in oktober 2021

Gespeeld met 4 personen

Ontsnapt: Ja


  • Verhaal
  • Sfeer
  • Spannend
  • Slechte service
  • Onlogische puzzels
  • Slechte begeleiding
  • Geen antwoorden op onze vragen
  • Begeleider kent het script niet

 

Schrijf je review

Plus en minpunten

Aanvullende info

Score

Afronding

1
Review
2
Plus- en minpunten
3
Aanvullende info
4
Score
5
Afronding

Uw review

Je ervaring in één zin*
Vertel wat uitgebreider over je ervaring*

Pluspunten van de kamer

Sfeer
Goede service
Puzzels
Origineel
Moeilijkheidsgraad
Goede prijs
Beleving
Verhaal
Diversiteit
Goede begeleiding
Logica
Spannend

Minpunten van de kamer

Sfeer
Slechte service
Puzzels
Weinig origineel
Moeilijkheidsgraad
Prijs
Beleving
Gebrek aan verhaal
Onlogische puzzels
Slechte begeleiding
Heeft onderhoud nodig
Decor

Meer info

Datum van bezoek*
Personen*
Ontsnapt?*
Hoelang duurde het voor je ontsnapt was?

Sfeer

Spelbeleving

Service

Totaal

Score

Beoordeel hier de gespeelde escape room met verschillende cijfers.

Sfeer

Hoe was de aankleding van de kamer? Werden er effecten gebruikt?

Spelbeleving

Waren de puzzels/opdrachten uitdagend, haalbaar en in balans en pasten ze mooi bij het verhaal en de beleving?

Service

Hoe werd je ontvangen en begeleid voor, tijdens en na het spel?

Totaal

De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van de deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.

6

Sfeer: 6

Spelbeleving: 6

Service: 6

Prima: Een middenmoter, prima om te spelen, maar verwacht geen topper.

Waarom zie ik dit?

Eind 2021, hebben we, op basis van input van onze bezoekers, een standaard uitleg opgesteld voor de cijfers. Deze kan je helpen om je cijfer in context te plaatsen.

Naam


6

Sfeer: 6

Spelbeleving: 6

Service: 6


Meer informatie

Gespeeld in

Gespeeld met

Team:

Ontsnapt:

Tijd (mm:ss) (optioneel)


Pluspunten

Minpunten

Plaatsen zonder account.

We zullen je een mail sturen om te bevestigen dat het email adres van jou is.
Je review wordt pas zichtbaar op de website als je emailadres bevestigd is en wij de review goedgekeurd hebben.

Voer je naam in
Hoeveel escape rooms heb je al gespeeld?
Voer je e-mail in

Bedankt!

Je bent geweldig