Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
Our website is also available in English. Change language
60 minuten
2 - 6
13 jaar
Ben jij ook fan van de fantastische momenten van Willy Wonka en zijn entourage?
Laat je dan onderdompelen in zijn wereld en geniet van alles wat ze te bieden heeft.
Vergeet niet, ook hier moet er gepuzzeld worden. 60 minuten zijn jouw deel, zorg ervoor dat je de kamer op tijd verlaat!
Laboratorium
Epilepsie risico
NL
Toilet aanwezig
PIN-betaling mogelijk
Gratis parkeren
Eetgelegenheid
Drankgelegenheid
1 likes
23 bezoekers
Aan de prijzen vermeld op deze website kunnen geen rechten worden ontleend aangezien deze te allen tijden kunnen wijzigen.
De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van je deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.
Schrijf een reviewVoor ons ( papa , mama en onze 2 jongens 17 en 20 jaar ) was het de eerst maal dat we een escape room deden. We werden zeer goed ontvangen en kregen een zeer duidelijke uitleg van wat we konden verwachten. Kamer was zeer mooi ingericht helemaal in Willy Wonka style. Eenmaal gestart was het toch even zoeken wat we moesten doen , we kwamen ogen te kort. Maar hulp is nooit ver weg en de tips waren duidelijk en bruikbaar. Uit de kamer zijn we niet geraakt maar dat is niet erg want we hebben ons fantastisch geamuseerd. Je weet wat ze zeggen als je je amuseert vliegt de tijd. Echt een aanrader en we komen zeker terug
9.5
Sfeer: 9.0
Spelbeleving: 9.0
Service: 10.0
Gespeeld in augustus 2021
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Nee
Deze kamer gespeeld met twee koppels. We hebben allen al redelijk wat ervaring, maar toch waren er veel originele puzzels in deze room. Het is geen grote kamer, maar de manier waarop ze ingedeeld is compenseert dit. Het is een evenwichtige mix van manuele en elektronische puzzels. Veel puzzels zijn ook ingekleed volgens het thema. De inkleding is ook volgens het thema. De kamer werd volgens de website onlangs gerenoveerd en het resultaat mag er zijn! We vonden het een zeer fijne ervaring en we kregen een leuke zomer promo mee, namelijk een korting bon op een escape Cube. Deze gaan we zeker uitproberen.
9.5
Sfeer: 9.0
Spelbeleving: 9.0
Service: 10.0
Gespeeld in juli 2021
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja
Deze kamer is qua thema ook zeer goed bekend in de escape room wereld. De decoratie was ook hier weer zeer goed uitgewerkt. Leuke accessoires in de kamer die deel uitmaakte van de puzzel waren aanwezig en deze moesten gezocht worden in de gehele kamer. Deze kamer ging redelijk vlot voor ons team en hebben ons hier ook zeer goed geamuseerd. Zeker aan te raden voor zowel beginners als gevorderden.
8
Sfeer: 7.5
Spelbeleving: 7.5
Service: 9.5
Gespeeld in oktober 2020
Gespeeld met 4 personen
Team: Wereldrecord 'Meeste Escape Rooms in 24h' 2020
Ontsnapt: Ja
Ruimschoots de beste ervaring bij hintlabyrinth tot nu toe (na alle kamers met 2 spelers gespeeld te hebben).
De kamer is blijkbaar recent aangepast, maar de puzzels zijn origineel en echt leuk. De kleurrijke omgeving maakt het een plezier om te spelen.
Leuke toets zijn ook de snoepjes als je het even niet meer ziet zitten :-).
Met 2 spelers ruimschoots op tijd buiten geraakt. Zeker een aanrader deze kamer!
Als we 1 minpuntje moeten geven, is het het feit dat de batterijen van 1 puzzel leeg waren, maar de spelopvolger had dit meteen door en is meteen tussengekomen. Uitstekende service!
9
Sfeer: 9.5
Spelbeleving: 8.5
Service: 9.0
Gespeeld in juli 2020
Gespeeld met 2 personen
Ontsnapt: Ja
Na een fijne ontvangst speelden we deze escaperoom met 2 personen. Erg vlot uitgeraakt, aan te raden voor wie een haalbare uitdaging zoekt. Op zich zijn enkele raadsels in deze kamer nog wel tof, maar daarmee was voor ons het meeste wel gezegd. Kamer is naar ons aanvoelen wat verouderd, en ontbreekt echt aan waw-gevoel. Thema is een vreemde mix tussen Alice in Wonderland en een snoepwinkel/snoepfabriek. We waren in ieder geval in de war in welk thema we nu precies zaten. Een escaperoom die goed is als een eerste escape-ervaring, maar toch echt moet onderdoen in vergelijking met nieuwere generatie.
5
Sfeer: 3.5
Spelbeleving: 4.5
Service: 7.0
Gespeeld in januari 2020
Gespeeld met 2 personen
Ontsnapt: Ja
Mijn dochter van 15 jaar vierde haar verjaardag bij Hintlabyrinth met een aantal vriendinnen. Ze werden allereerst hartelijk ontvangen. De kamer zelf was leuk ingericht in het thema en was qua moeilijkheidsgraad iets aangepast aan hun leeftijd. Zeker voor herhaling vatbaar!
9.5
Sfeer: 9.0
Spelbeleving: 10.0
Service: 9.0
Gespeeld in juli 2019
Gespeeld met 6 personen
Ontsnapt: Ja
Dit was onze 3de kamer die we gespeeld hebben. We waren een beetje terughoudend door de reviews die we hier gelezen hadden.
Maar de kamer was eigenlijk heel leuk! Voldoende uitdagingen, puzzels moeilijk genoeg maar toch doenbaar om op te lossen.
Inrichting was helemaal in het thema. Na een gesprekje met de vriendelijke dame die ons spel begeleide bleek dat de kamer recent een totale update gekregen had, waardoor deze kamer zeker een aanrader is.
8
Sfeer: 7.5
Spelbeleving: 7.5
Service: 8.5
Gespeeld in juni 2019
Gespeeld met 5 personen
Ontsnapt: Nee
Kamer bestond uit enkele behendigheidsspelletjes en originele leuk gevonden raadsels. Alles was mooi in het thema ingericht. Vloerbekleding was wel verouderd en hing hier en daar wat los. Qua sfeer had het nog beter gekunnen als de ramen zouden afgeplakt/verduisterd zouden zijn. We werden in de kamer ook goed opgevolgd.
7
Sfeer: 7.0
Spelbeleving: 7.0
Service: 8.0
Een ietwat kleine kamer met oke puzzels. Is een basiskamer perfect om door kinderen te laten spelen. Jammer genoeg niet uitdagend genoeg voor een publiek die al ervaring heeft.
6.5
Sfeer: 5.5
Spelbeleving: 6.5
Service: 8.0
Gespeeld in februari 2019
Gespeeld met 3 personen
Ontsnapt: Ja
Deze kamer raad ik NIET aan. Na mijn eerste ervaring bij HintLabyrint (Science kamer) was ik super enthousiast. Ondanks het feit dat er ergens batterijen plat waren en we zo kostbare minuten verloren wou ik toch nog terugkomen. Deze kamer was helaas "opnieuw" een teleurstelling. Lang op zoek geweest naar een code die een schuif opent, waar een voorwerp inzit. Dat voorwerp gebruikt om een nieuwe code te vinden. Uiteindelijk konden we die code niet gebruiken want het slot was stuk. We werden pas heel laat gebeld dat het slot stuk was en dat we gewoon het stopcontact mochten uittrekken. Vorige keer werden we supergoed gevolgd. Wanneer we te lang stilstonden bij een puzzel, kwam er hulp. Nu werden we gewoon aan ons lot overgelaten. Tips van de organisatie bleven erg lang weg. Te lang. Wanneer we zelf belden om een tip moesten we eerst nog vertellen wat we specifiek al gedaan hadden. 'k Dacht nochtans dat we opgevolgd zouden worden? :-/ Dan was er nog een ander cijferslot dat we maar niet openkregen. Bleek dat ook gewoon niet te werken. Dan zit je daar maar als een gek alle codes in te geven, elkaar nog eens controleren,.. Kunnen ze dat dan eens niet bellen?! Wanneer de organisatie ons kwam bevrijden kregen we te horen: 'oh, jullie zitten daar al!' Had je ons verdorie gevolgd, dan had je dat geweten & dan waren we er wél uit! Een groot verschil met de andere kamer, ook qua inrichting: kinderlijke schildering op de muur, tapijt hangt los, straatkant met raam,.. Kortom: Science kamer is aan te raden, Chocolate niet. Had dit mijn eerste ervaring geweest, dan kwam ik niet meer terug.
2
Sfeer: 2.0
Spelbeleving: 6.0
Service: 1.0
Gespeeld in oktober 2018
Gespeeld met 6 personen
Ontsnapt: Nee
We boekten deze kamer erg last minute, net na een fantastische ervaring bij een andere escape room.
De 'Willy Wonka' kamer was de enige die nog vrij was. Binnenkomen doe je beneden en na 4 keer bellen werden we binnengelaten.
De plaats zelf ademt geen sfeer van een escape room uit alles is erg clean. Ze hebben verschillende kamers maar de 'recordtijd' is niet per kamer gerekend...
Eenmaal in de kamer was ik erg teleurgesteld. Je kan de straat zien want de ramen zijn niet afgeplakt. Alles speelt zich ook af in 1 ruimte (erg jammer). Voor de inkleding hebben ze hun best gedaan om alles in het snoep thema in te kleden maar het komt vrij kinderachtig over. Het tip systeem was nog zo iets waar ik géén fan van ben. Je moet zelf bellen en krijgt +/- 3 tips. Daarnaast was er ook een probleem in de kamer waardoor er een puzzel niet werkte.
Kort: veel te makkelijk, te kinderachtig en geen gevoel van opsluiting.
3.5
Sfeer: 3.0
Spelbeleving: 2.0
Service: 5.0
Gespeeld in augustus 2018
Gespeeld met 6 personen
Ontsnapt: Ja
Zoals anderen op die platform ook de willy wonka kamer gespeeld. Qua raadsels wel heel leuk want het was ook met geur en geluid, maar inrichting is niet afgewerkt, duidelijk zelf in elkaar geknutseld, en gewone ramen in de kamer zodat je de straat ziet, dit neemt de sfeer helemaal weg. Volgens mij leuk voor jongeren of kinderen die er nog geen ervaring mee hebben, maar niet voor volwassenen. Misschien zijn de andere kamers beter?
6
Sfeer: 4.0
Spelbeleving: 7.5
Service: 10.0
Gespeeld in augustus 2018
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja
Veel slotjes, veel afleiders, weinig tot geen tips, ..
4
Sfeer: 3.0
Spelbeleving: 4.0
Service: 6.0
Gespeeld in augustus 2018
Gespeeld met 3 personen
Ontsnapt: Nee
Onze eerste kamer ooit, maar ik schrijf deze review wel heel lang na datum en nadat we reeds verschillende kamers gedaan hadden.
We gingen hier naartoe met een koppel waarvan 1 persoon al reeds een kamer gedaan had. Maar we waren dus zo goed als volledige nieuwelingen. We kregen maar een eenvoudige uitleg en vooral het ontbreken van de uitleg betreffende de noodknop ontbrak volledig.
Deze kamer heeft maar 1 ruimte en dit met een raam met zicht op straat. Er waren verschillende kleurrijke dingen te zien en we begonnen relatief goed aan de kamer. Echter 1 van de puzzels was defect (dit hebben we ondertussen in elke kamer dat we hier gespeeld hebben meegemaakt) en aangezien je moest bellen voor tips durfden we eerst niet te bellen om onze tips niet te verspillen. Na menige pogingen en verifiëren dat we toch juist waren belden we en ontdekten we dat deze puzzel defect was en we kregen een code zodat we direct de puzzel daarna konden openen.
We geraakten toch tegen het einde dachten we en we hadden een code gevonden en probeerden deze op de deur om te ontsnappen, maar omdat er niks gebeurde dachten we dat we na de code in te geven we op de knop ernaast moeten duwen om de code te activeren. De deur ging open en dachten dat we het gehaald hadden. Echter pas nadat de begeleider terug was ontdekte die dat we nog een deel niet gedaan hadden en we de deur hadden opengedaan met de noodknop. Er was nog een klein beetje tijd over voor het laatste raadsel en samen met het tijdverlies van de defecte puzzel hadden we deze kamer wel kunnen halen.
Op het moment zelf vonden we het geen slechte ervaring, maar na kennis gemaakt te hebben met een heel ander niveau aan kamers besef je dat deze escape room echt wel ondermaats was.
5
Sfeer: 5.5
Spelbeleving: 6.5
Service: 4.0
Gespeeld in november 2016
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Nee