Een fout gevonden?

Meldingen ontvangen?

Wil je notificaties ontvangen?

Notifying Pim

De Vervloekte Bioscoop

Zevenhuizen, Nederland

Nu geopend

60 minuten

2 - 6

12 jaar

Lees reviews

Meer over De Vervloekte Bioscoop

Ooit was dit een bruisende bioscoop, Bioscoop Zevenhuizen. Plots was deze bioscoop verlaten. Niemand weet wat er precies is gebeurd. De geruchten, uit dit dorp, gaan dat er tijdens het draaien van de film ‘Last Hour’ hele vreemde dingen gebeurde. Zelfs de medewerkers vluchtten weg. Echter na al deze jaren willen wij de bioscoop heropenen. Toen wij een poging ondernamen om de bioscoop te betreden, merkte wij dat deze geruchten kloppen. Er waren nog steeds vreemde gebeurtenissen. Wij zijn erachter gekomen dat de vloek pas rust als de filmrol niet meer in de bioscoop is.

Wij hebben jullie hulp nodig om de filmrol te vinden. Let op! Kom binnen een uur terug, want anders raak ook jij vervloekt.


Kindvriendelijk

Thema's

Avontuur

Mysterie

Eigenschappen

Airco aanwezig

Geschikt voor zwangeren

Niet rolstoeltoegankelijk

Epilepsie vriendelijk

NL

Toilet aanwezig

PIN-betaling mogelijk

Gratis parkeren

Drankgelegenheid

Escapetalk.nl statistieken

14 bezoekers

Gebaseerd op escapetalk.nl bezoekers

Website

Bezoek website

Adres

Noordeinde 57
2671 BR, Zevenhuizen
Nederland

Route

Route

Kosten berekenen

Aan de prijzen vermeld op deze website kunnen geen rechten worden ontleend aangezien deze te allen tijden kunnen wijzigen.

7 reviews

De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van je deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.

Schrijf een review

Dani de BrouwerDani de BrouwerEscape ExpertLid sinds: 7 juli 2021 (146 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 8 juni 2026

Mindere ervaring

We speelden deze escaperoom last minute. Een uurtje puzzelen is altijd leuk, maar helaas viel deze ervaring voor ons behoorlijk tegen.

Bij aankomst op de vrij afgelegen locatie werden we vriendelijk ontvangen door de host. Na een korte uitleg kregen we de gebruikelijke spelregels. Daarbij werd vermeld dat er geen noodknop aanwezig is en dat de deur van de kamer open blijft. Dat vond ik op dat moment al een opvallende keuze, maar later tijdens het spel begreep ik waarom dit waarschijnlijk zo is ingericht.

Wat betreft de kamer zelf: persoonlijk vind ik dat deze nauwelijks als een volwaardige escaperoom kan worden beschouwd. Dat klinkt misschien hard, maar het decor was naar mijn mening van zeer lage kwaliteit. Het schilderwerk was slordig uitgevoerd, waarbij zelfs onderdelen die niet geschilderd hadden moeten worden onder de verf zaten. Veel decorstukken leken haastig in elkaar geknutseld en afgewerkt met materialen die niet thuishoren in een professionele escaperoom. Zo werden onder andere popcornverpakkingen en zelfs echt voedsel als decor gebruikt, wat niet alleen goedkoop oogt maar ook niet bepaald hygiënisch is.

De gehele ruimte maakte een onafgewerkte en rommelige indruk. Veel elementen waren simpelweg op muren geplakt of bevestigd om een puzzel mogelijk te maken, zonder dat er sprake was van een overtuigend thema.

Ook op het gebied van veiligheid had ik mijn twijfels. Het ontbreken van een noodknop vond ik al vreemd, maar tijdens het spel vielen ook loshangende kabels op. Daarnaast werd een echte waterkoker gebruikt als onderdeel van een puzzel, iets wat ik persoonlijk niet passend vind binnen een escaperoomomgeving.

Wij speelden met vier personen en gezien de prijs die voor deze kamer wordt gevraagd, vind ik de geboden kwaliteit simpelweg onvoldoende. Uiteraard begrijp ik dat een locatie, personeel en overige kosten betaald moeten worden, maar als ervaren escaperoombezoeker doet het pijn om te zien dat dit niveau nog wordt aangeboden.

Wel wil ik graag een compliment geven aan de host. Hij was vriendelijk, nam de tijd voor een praatje en deed zichtbaar zijn best om ons een leuke avond te bezorgen. Dat zien we helaas niet overal, dus daarvoor zeker waardering.

Al met al kan ik voor deze kamer niet hoger gaan dan een 3/10. De gastvrijheid was prima, maar de kwaliteit, afwerking, sfeer en veiligheidsbeleving van de kamer schoten voor ons ernstig tekort.


3

Sfeer: 3

Spelbeleving: 3

Service: 8


Gespeeld in juni 2026

Gespeeld met 4 personen

Ontsnapt: Ja  55:00 min


  • Host
  • Sfeer
  • Puzzels
  • Weinig origineel
  • Prijs
  • Beleving
  • Decor
  • Heeft onderhoud nodig
  • Gebrek aan verhaal
  • Onlogische puzzels

  demib2002

demib2002demib2002Escape ApprenticeLid sinds: 9 mei 2026 (12 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 7 juni 2026

Dit heeft meer potentie

Vandaag hebben we vrij last minute deze escape room gespeeld. Bij aankomst werden we vriendelijk ontvangen door onze host. Na het opbergen van onze spullen en de gebruikelijke uitleg konden we direct van start.

Wat ons meteen opviel was het decor en de afwerking van de kamer. Voor een escape room die pas kort geopend is, had ik eerlijk gezegd meer verwacht. Op meerdere plekken waren details zichtbaar die wat meer aandacht hadden mogen krijgen, zoals per ongeluk meegeverfde onderdelen, zichtbare draadjes en uitstekende nietjes. Ook was de vloer op sommige plekken niet helemaal netjes. Zonder spoilers te geven denk ik dat dit eenvoudig te voorkomen is door een kleine aanpassing aan een puzzel of door tussen de groepen door kort onderhoud uit te voeren.

Het decor sluit verder prima aan bij het thema en ook de puzzels zijn leuk verwerkt in het verhaal. Tijdens de escape room gebruik je meerdere keren een zaklamp. Wat mij betreft had deze iets feller mogen zijn, zodat bepaalde onderdelen beter zichtbaar waren.

Qua gameplay was het meestal duidelijk wat er van ons verwacht werd en zijn we nergens echt vastgelopen. De puzzels zijn zeker niet moeilijk. Uiteindelijk wisten we de kamer met nog acht minuten op de klok te verlaten. Na afloop hebben we nog kort nagepraat met de host.

Deze kamer heeft vrij veel slotjes en bekendere facebook puzzels, sommige puzzels zouden dan ook iets uitdagender mogen. Ik heb het gevoel dat er nog meer potentie in het concept zit. Met meer aandacht voor de afwerking en details zou de beleving een stuk sterker kunnen worden. Op dit moment wekt het geheel soms de indruk dat bepaalde onderdelen wat gehaast zijn afgerond, waardoor de sfeer af en toe wat verloren gaat.

Ik ben benieuwd hoe deze kamer zich de komende tijd verder ontwikkelt, want met wat extra aandacht voor de afwerking kan dit uitgroeien tot een nog betere ervaring


5.5

Sfeer: 4.5

Spelbeleving: 5.5

Service: 7


Gespeeld in juni 2026

Gespeeld met 4 personen

Team: WHOA

Ontsnapt: Ja


  • Puzzels
  • Moeilijkheidsgraad
  • Goede prijs
  • Vriendelijke host
  • Decor
  • Heeft onderhoud nodig

 

Tim1602Tim1602Escape GuruLid sinds: 16 juli 2024 (139 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 15 mei 2026

Hier valt meer uit te halen

Na een leuk uurtje puzzelen in The Gym, mochten we beginnen aan de nieuwste kamer hier: De Vervloekte Bioscoop. Waar we hadden verwacht dat deze kamer een upgrade zou zijn in vergelijking met de andere (veel oudere) kamer viel dat toch een beetje tegen. Het verhaal en de setting maken dit in potentie een leuke kamer maar de uitvoering is helaas niet zo goed. Ook deze kamer is vrijwel helemaal analoog en heeft ontzettend veel slotjes. Dat is opzich geen probleem maar voor ons ontbrak de logica in een aantal puzzels waardoor we er niet lekker in kwamen. Waar de kamer het vooral op laat liggen is het decor en de afwerking. De eigenaar vertelde dat de kamer in drie weken is gebouwd en dat is te zien. Het voelt meer als een knutsel projectje dan een volwaardige escape room. Veel onderdelen zijn slordig tegen elkaar getimmerd en resten van de oude kamer zijn nog zichtbaar. Na afloop hebben we nog wat feedback gegeven waar de eigenaar gelukkig wel voor open stond. Als er wat mee gedaan wordt dan kan dit echt wel een leuke escape room worden!


6.5

Sfeer: 6

Spelbeleving: 6

Service: 8


Gespeeld in mei 2026

Gespeeld met 2 personen

Ontsnapt: Ja

 

TacozelfTacozelfJunior EscaperLid sinds: 28 januari 2024 (11 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 27 april 2026

Leuke kamer met creatieve puzzels

Deze kamer met z'n 2en gespeeld, leuke afwisselende puzzels. Begeleiding erg goed, exact genoeg hints om op tijd te kunnen ontsnappen!


8

Sfeer: 8

Spelbeleving: 9.5

Service: 9.5


Gespeeld in april 2026

Gespeeld met 2 personen

Ontsnapt: Ja  59:15 min


  • Goede service
  • Puzzels
  • Verhaal
  • Diversiteit
  • Goede begeleiding
  • slechte zaklampjes
  • Aankleding

 

Cynthia van NiedekCynthia van NiedekSenior EscaperLid sinds: 14 mei 2023 (68 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 13 april 2026

Uurtje puzzelen, altijd leuk!

Nadat we in Berkel een escaperoom hebben gespeeld hebben we zin om er nog 1 te spelen. Zevenhuizen is in de buurt, dus ik bel of dit last minute nog mogelijk is. Er moet even gebeld worden of er een host tijd heeft om te komen en dat is geen probleem. Altijd tof als iemand last minute speciaal voor jou van de bank af komt ;-) Bereid je bij deze kamer voor op een uurtje puzzelen in thema. Verwacht geen ingewikkelde techniek, maar gewoon leuke puzzels en slotjes. Als je met die instelling gaat, ga je hier een leuk uurtje tegemoet!


7

Sfeer: 7

Spelbeleving: 7

Service: 7.5


Gespeeld in april 2026

Gespeeld met 2 personen

Ontsnapt: Ja  57:15 min


  • Goede service
  • Goede prijs
  • Puzzels

 

Tamara_loveTamara_loveEscape ExpertLid sinds: 1 februari 2024 (168 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 6 april 2026

Bios met een spookje (geen casper)

Dit was de 2e kamer deze avond.
Een verlaten bioscoop waar het spookt daar stap je naar binnen.
Meteen sta je aan. Het decor is heel leuk gedaan en echt gespeeld met details om het vervloekt te laten overkomen.
Dit is echt een puzzelkamer dus als je gek bent op puzzelkamers is dit zeker een aanrader. De puzzels zijn heel leuk bedacht en echt in thema.
Leuke nieuwe aanwinst voor de eigenaar, die ook echt heel gezellig en gastvrij is, en dit was mijn persoonlijke voorkeur van de avond.

Mijn cijfer is gebaseerd op de tekst van Escapetalk, wat in dit geval is:
Goed: Wanneer je in de buurt bent moet je deze zeker spelen.
Raad dan ook aan om ze meteen allebei te gaan spelen.


7.5

Sfeer: 10

Spelbeleving: 10

Service: 10


Gespeeld in april 2026

Gespeeld met 4 personen

Ontsnapt: Ja  50:29 min


  • Sfeer
  • Goede service
  • Puzzels
  • Origineel
  • Moeilijkheidsgraad
  • Goede prijs
  • Verhaal
  • Diversiteit
  • Goede begeleiding
  • Logica
  • Decor

 

YoeriYoeriSenior EscaperLid sinds: 13 mei 2023 (117 kamers gespeeld)
Geplaatst op: 6 april 2026

Geestige filmavond

Kamer 2 van ons avondje escaperooms bij Escaperoom Zevenhuizen.

Ook hier geldt. Leuke puzzelkamer! Niet te hoge verwachtingen naar binnen gaan. Maar wel met het idee om lekker te puzzelen. Ondanks ik The Gym leuker vond had deze kamer ook wel zijn leuke dingen!

Ik zie in deze kamer (ondanks het basic puzzelen is) toch terug dat de eigenaar leuke elementen heeft toegevoed in de kamer. Vooral leuke referenties naar bepaalde dingen. Ondanks het geen echte beleving is proberen ze hier toch op een leuke manier puzzels aan het verhaal toe te voegen. En dat is gelukt. Denk dat er nog meer uit te halen valt dan nu het geval is. Maar de kamer is ook net 3 dagen open. Met toch een paar extra kleine effecten (wat te maken heeft met een vervloekte bioscoop) kan dit oprecht een nog leukere puzzelkamer worden. We hebben sowieso genoten. Maar ik denk dat hier wel potentie in zit! :)


6.5

Sfeer: 8

Spelbeleving: 7

Service: 10


Gespeeld in april 2026

Gespeeld met 4 personen

Ontsnapt: Ja


  • Goede service
  • Puzzels
  • Goede begeleiding

 

Schrijf je review

Plus en minpunten

Aanvullende info

Score

Afronding

1
Review
2
Plus- en minpunten
3
Aanvullende info
4
Score
5
Afronding

Uw review

Je ervaring in één zin*
Vertel wat uitgebreider over je ervaring*

Pluspunten van de kamer

Sfeer
Goede service
Puzzels
Origineel
Moeilijkheidsgraad
Goede prijs
Beleving
Verhaal
Diversiteit
Goede begeleiding
Logica
Spannend

Minpunten van de kamer

Sfeer
Slechte service
Puzzels
Weinig origineel
Moeilijkheidsgraad
Prijs
Beleving
Gebrek aan verhaal
Onlogische puzzels
Slechte begeleiding
Heeft onderhoud nodig
Decor

Meer info

Datum van bezoek*
Personen*
Ontsnapt?*
Hoelang duurde het voor je ontsnapt was?

Sfeer

Spelbeleving

Service

Totaal

Score

Beoordeel hier de gespeelde escape room met verschillende cijfers.

Sfeer

Hoe was de aankleding van de kamer? Werden er effecten gebruikt?

Spelbeleving

Waren de puzzels/opdrachten uitdagend, haalbaar en in balans en pasten ze mooi bij het verhaal en de beleving?

Service

Hoe werd je ontvangen en begeleid voor, tijdens en na het spel?

Totaal

De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van de deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.

6

Sfeer: 6

Spelbeleving: 6

Service: 6

Prima: Een middenmoter, prima om te spelen, maar verwacht geen topper.

Waarom zie ik dit?

Eind 2021, hebben we, op basis van input van onze bezoekers, een standaard uitleg opgesteld voor de cijfers. Deze kan je helpen om je cijfer in context te plaatsen.

Naam


6

Sfeer: 6

Spelbeleving: 6

Service: 6


Meer informatie

Gespeeld in

Gespeeld met

Team:

Ontsnapt:

Tijd (mm:ss) (optioneel)


Pluspunten

Minpunten

Plaatsen zonder account.

We zullen je een mail sturen om te bevestigen dat het email adres van jou is.
Je review wordt pas zichtbaar op de website als je emailadres bevestigd is en wij de review goedgekeurd hebben.

Voer je naam in
Hoeveel escape rooms heb je al gespeeld?
Voer je e-mail in

Bedankt!

Je bent geweldig