Pop-up VR Escape Room The Firm
Video
The Firm, dé Pop-up VR Escape Room van het NK Escape Rooms 2020, nu te spelen bij KOKS Gemert. De hotspot van de regio waar je ook komt voor lunch, diner, pannenkoeken en borrelen.
Speel met 3 of 4 spelers en treed binnen in het geheime kantoor van The Firm, waarmee je met Virtual Reality op ontdekking gaat. Je werkt samen met de spelers in de echte wereld om het geheim van The Firm te ontrafelen.
The Firm is een bedrijf dat een grote hoeveelheid aan privacygevoelige data heeft gestolen van miljoenen mensen over de hele wereld, ook van de deelnemers. Het securitysysteem van The Firm is gehacked en er zijn 2 VR brillen gevonden. Daarom hebben de deelnemers 60 minuten toegang tot het virtuele kantoor en de tijd om de geheime informatie te vinden en daarmee uit het kantoor te ontsnappen. Na 60 minuten zal het securitysysteem weer online gaan en zal de beveiliging binnen enkele minuten binnen vallen.
Laat je onderdompelen in een wereld waar reality wordt gemixt met de onbekende (virtuele) wereld. Durf jij het aan?
Video
-
Thema's
Mysterie, VR
Likes
1
Aantal keer gespeeld
4 bezoekers van escapetalk
- Reserveren
NL
Toilet aanwezig
PIN-betaling mogelijk
Gratis parkeren
Eetgelegenheid
Drankgelegenheid
-
Adres
Koksedijk 25
5421 ZB, Gemert
Nederland -
Route
Google Maps -
Website
Bezoek website
Kosten
Dag | 3 personen | 4 personen |
---|---|---|
MA | €87.00 | €87.00 |
DI | €87.00 | €87.00 |
WO | €87.00 | €87.00 |
DO | €87.00 | €87.00 |
VR | €87.00 | €87.00 |
ZA | €87.00 | €87.00 |
ZO | €87.00 | €87.00 |
Aan de prijzen vermeld op deze website kunnen geen rechten worden ontleend aangezien deze te allen tijden kunnen wijzigen.
Reviews
De totaalscore van een review hoeft niet het gemiddelde van de deelcijfers te zijn. Soms verdient een kamer voor je gevoel namelijk een hoger of lager punt.
Schrijf een reviewBezoekdatum Gespeelde kamers Score Reviewdatum
- petra benierspetra beniers — 73 kamers gespeeld
Escape ExpertLid sinds 07-10-2018
- Geplaatst op 25 september 2020 - 22:06
- Gespeeld met 4 personen in september 2020. Ontsnapt: Ja (56:26)
Leuke ervaring hoe virtueel en realiteit samen werken
Leuk dat je elkaar nodig hebt in beide werelden.
Ik was begonnen in de gewone wereld en daardoor daar wat puzzels op kunnen lossen, dit was vokr diegene na ons wat lastiger omdat er niks meer op te lossen viel zonder de virtuele wereld,
- Sfeer: 8.5
- Puzzels: 8.5
- Service: 8
- jeroen scheepensjeroen scheepens — 64 kamers gespeeld
Senior EscaperLid sinds 31-12-2018
- Geplaatst op 26 september 2020 - 11:01
- Gespeeld met 4 personen in september 2020. Ontsnapt: Ja (56:26)
Leuke nieuwe ervaring! Mooi gemaakt en mooi hoe de echte en virtuele wereld moeten samenwerken
- Sfeer: 9
- Puzzels: 8.5
- Service: 7.5
- stefvandoorenstefvandooren — 4 kamers gespeeld
Junior EscaperLid sinds 22-10-2019
- Geplaatst op 8 september 2020 - 13:34
- Gespeeld met 4 personen in september 2020. Ontsnapt: Ja
Gaaf hoe VR en de 'gewone' ruimte samen gaan!
Ik had al ooit een VR bril op gehad, maar dit is wel weer eventjes next level! Gewoon gaaf. 2 personen hebben een VR bril op en staan in een gaaf kantoor, en kunnen elkaar ook zien. Maar om verder te komen heb je je teamgenoten ook nodig die in de gewone ruimte zijn. Echt mooi hoe je hierin moet samenwerken. De escape room is ook echt uitdagend. We zijn net op tijd ontsnapt. Daarna ook nog eens lekker kunnen eten op dezelfde locatie. Kortom echt een aanrader.
- VR omgeving echt gaaf
- Combi VR en gewone wereld
- Uitdagend
- Sfeer: 9
- Puzzels: 9
- Service: 10
Schrijf een review
Het is voor andere escapers en escape room eigenaren erg nuttig om te weten hoe jij het vond. Hulp nodig? Lees hoe je het beste een review kunt schrijven.