60 minuten
4 - 15
12 jaar
Meer over Joker's Schuilplaats
Vanmorgen heeft een anonieme bron binnen gebeld op jullie afdeling met een tip over de locatie van de Joker.
Net wanneer jullie dachten dat jullie op het punt stonden om hem te pakken, kreeg hij jullie te pakken. Uren later worden jullie wakker in één van zijn schuilplaatsen.
In plaats van jullie meteen te doden besloot de Joker echter om een bom te plaatsen die na exact 60 minuten zal ontploffen, wat een aardige kerel hé!!
Doe er alles aan om binnen de 60 minuten de kamer te verlaten, anders...
Eigenschappen
Airco aanwezig
Geschikt voor zwangeren
Niet rolstoeltoegankelijk
Epilepsie risico
NL, EN, FR
Thema's
Bom
Detective
Misdaad
Escapetalk.nl statistieken
1 likes
3 bezoekers
Moeilijkheidsgraad
Website
Login om deze link te zienAdres
Matenstraat 118 bus 5
2845,
Niel
België
Route
Login om deze link te zienKosten berekenen
Aan de prijzen vermeld op deze website kunnen geen rechten worden ontleend aangezien deze te allen tijden kunnen wijzigen.
BEFEB Cadeaubon
Te besteden bij 109+ kamers
Deze kamer op andere locaties
Escape rooms in de buurt
1 review
De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van je deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.
Schrijf een reviewFlawed, but fun
Spannende en leuke kamer. Op het nippertje ontsnapt, wat het einde net dat tikkeltje meer gaf door de chaos.
Enkele leuke en inventieve puzzels. Alleen veel schoonheidsfoutjes, zoals in het eerste deel, waar het niet duidelijk was of we nu tegen of met elkaar aan het spelen waren. Onze groep werd in twee gesplitst, maar beide kanten hadden dezelfde puzzels waar er geen of weinig samenwerking voor nodig was met de andere kant. Dit was allemaal goed en wel, tot onze kant kwam vast te zitten terwijl we aan het wachten waren op de andere.
Ook de herhaling van een moeilijke behendigheidspuzzel maakte de ervaring wat minder.
Veel had ook anders geweest door een leuker ontvangst en een iets duidelijkere uitleg. Nu begrijp ik pas hoe belangrijk een goede ontvangst is.
6
Sfeer: 6
Spelbeleving: 7.5
Service: 4.5
Gespeeld in juni 2019
Gespeeld met 6 personen
Ontsnapt: Ja
- Spannend einde
- Een paar leuke puzzels
- Kamer voor veel personen
- Zwak begin, maar sterk einde
- Mager ontvangst
- Veel verwarring in het eerste deel
- Herhaling van puzzels
- Woordzoeker