Found a bug?

Receive notifications?

Do you want to receive notifications?

Notifying Pim

Halloween City [Ciudad Halloween]

Cartagena, Spain

76 minutes

2 - 6

Read reviews

More about Halloween City [Ciudad Halloween]

In Halloween City betreed je een stad bewoond door de vreemdste personages. De burgemeester van de stad heeft een zeer belangrijke missie voor jou. Je moet de Halloween-vakantie redden. Help je hem?

TERPECA rank #108 in 2024


Themes

Mystery

Properties

EN

Escapetalk.nl statistics

4 visitors

Based on escapetalk.nl visitors

Website

Visit website

Address

Adres Duque Severiano 3
30205, Cartagena
Spain

Route

Route

3 reviews

The total score of a review doesn't have to be the average of your subscores. Sometimes a room feels like it should deserve a higher (or lower) rating than the exact sum of its parts.

Write a review

romoromoEscape LegendMember since: 2020 November 7 (311 rooms played)
Posted on: 2025 september 23

Nostalgie met Zero

Na mijn 3 niet al te beste kamers in Torre del mar komen we dan bij deze kamer aan met het thema Nightmare before christmas.
In 1993 was ik een gottic puber en droeg vanuit de Large zo veel mogelijk kleding vanuit de film. De tas draag ik nog jaar en dag mee naar de festivals waar we nog naar toe gaan. De verwachtingen heb ik laag bijgesteld we gaan het zien.

Wat is dit een leuke puzzel kamer. Er is zoveel te zien en te doen. Het is zo tof gemaakt en zit vol met leuke details van de film. Ik ben blij.
Let op het is een puzzelkamer met slotjes maar als je dit leuk vind en de film ook kan je los gaan.

Ro geeft de kamer een 9. Ik een 9,5 voor het thema


9.5

Ambiance: 9.5

Game experience: 9.5

Service: 9.5


Played in September 2025

Played with 2 persons

Team: Romo

Escaped: Yes  74:03 min


  • Origineel
  • Diversiteit
  • Logica

 

slinger13 slinger13 Escape EnigmaMember since: 2020 November 2 (347 rooms played)
Posted on: 2025 september 9

Dit was nog eens puzzelen

Ontvangst is ook hier weer op zijn Spaans… 5 min van te voren kan je aanbellen en dan begint het meteen . Vanaf het eerste moment kan ja vol aan de bak . De ene naar de andere puzzel komt tevoorschijn . Soms kan je het gelijk oplossen en soms wat later in het spel . Een hoop slotjes maar het word wel duidelijk gemaakt welke code je waar moet invullen . Een enkele reken puzzel is vrij onlogisch doordat je in de - komt met rekenen . Ik zeg het maar gewoon zodat je er rekening mee kunt houden ;) voor de rest was de host erg vriendelijk en hebben we ons prima vermaakt . Het decor is trouwens vrij simpel… het is wel aangekleed dus niet saai ofzo , maar het voelt wel erg goedkoop aan maar ach… met zoveel puzzels heb je daar toch geen tijd voor om naar te kijken . Al met al een pittige kamer voor 2 met heel veel puzzels en parallel . Voor de echte puzzelaars is dit een heerlijke kamer . En dat voor maar €60 !


8.5

Ambiance: 7.5

Game experience: 9

Service: 8.5


Played in September 2025

Played with 2 persons

Escaped: Yes

 

MaartenMaartenEscape GuruMember since: 2019 December 9 (160 rooms played)
Posted on: 2025 january 22

This review is more than 1 years old. The situation may have changed.

Toffe kamer, vol met puzzels in leuk thema.

#134

Leuke kamer echt vol met puzzels. Zo vol dat je in het begin beetje overweldigd bent wat nu precies waar bij hoort. Naar mate je verder bent wordt het vanzelf wat duidelijker.

Met twee personen is de kamer te spelen, maar wel echt heel pittig. Je zult echt op moeten splitsen en apart van elkaar puzzels op lossen als je de tijd wilt halen.

Kamer is in het Spaans maar niet alle teksten / audio fragmenten zijn vertaald naar het Engels. En een Spaanse puzzel is uit het spel gehaald en vervangen door een Engelse puzzel. Die puzzel was overigens erg onlogisch.

Kamer was verder leuk in thema. Deed me een beetje denken aan de Kerst thema kamer in Delft. Al met al een prima kamer om te spelen als je in Spanje bent.


9

Ambiance: 9.5

Game experience: 9

Service: 9


Played in January 2025

Played with 2 persons

Team: Koek & Peer

Escaped: Yes  76:59 min


  • Goede service
  • Origineel
  • Verhaal
  • Niet alles vertaald naar Engels

 

Write your review

Pro's and con's

Additional info

Score

Finishing

1
Review
2
Pro's and con's
3
Additional info
4
Score
5
Finishing

Your review

Your experience in one sentence*
Tell some more about your experience*

Positives of the room

Ambiance
Great service
Puzzles
Original
Difficulty
Great price
Experience
Storyline
Diversity
Great host
Logic
Exciting

Negatives of the room

Ambiance
Bad service
Puzzles
Not really original
Difficulty
Cost
Experience
Lack of story
Illogical puzzles
Bad host
Needs maintenance
Decor

More info

Date of visit*
Persons*
Escaped?*
Time needed to escape? (Optional)

Ambiance

Game experience

Service

Total

Score

Rate the escape room you've played with grades

Ambiance

How was the decoration and theming of the room? Did they make use of effects in the room?

Game experience

Were the puzzles/tasks challenging enough, achievable and in balance and did they fit the story and the experience?

Service

How did you get welcomed and guided before, during and after the escape?

Total

The scoring total doesn't have to be the average of the partial grades. Sometimes an escape rooms deserves a higher or lower total score.

6

Ambiance: 6

Game experience: 6

Service: 6

Fine: A pretty average room, fine to play, but don't expect an amazing room.

Why do I see this?

At the of 2021, we put together a standard explanation of the scores, based upon input from our visitors. This can help to put your score in context.

Name


6

Ambiance: 6

Game experience: 6

Service: 6


More information

Played in

Played with

Team:

Escaped:

Time (mm:ss) (optional)


Pros

Cons

Place without account

We will send you a mail to confirm your email.
Your review will only become visible after you have confirmed your email adress and we have approved the review.

Fill in your name
How many escape rooms have you played already
Fill in your email

Thanks!

You're great