Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
Montreal, Canada
60 minuten
2 - 7 (Aanbevolen: 3-6)
THE BARBER’S CHOICE, a comedy adventure
The Ezkapaz Manor is a unique piece of architecture in the Montreal landscape. Built in 1836 by our family's illustrious ancestor, this building is full of curiosities. Among them, a secret room we discovered during our latest restoration work. Hidden behind a thick brick wall, was found a forgotten barbershop.
Why was this room walled up? Who went to such lengths to make it disappear? Rumors suggest it was a place where dangerous Alchemical experiments were conducted by the Cadavera brothers.
Come and uncover a relic of the past, filled with well-guarded secrets.
NEW! Since November 2024, we have significantlyrevised our storylineto allow you to experience it from a new perspective withnew riddles!
Avontuur
Humor
EN, FR
3 bezoekers
De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van je deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.
Schrijf een reviewVandaag beginnen we onze kamers in hartje Montreal. Bij het zoeken van een parkeerplaats komen we prachtige streetart tegen waaronder Leonard Cohen, en na de nodige foto's hiervan gaan we te voet eerst maar even een stukje Montreal verkennen. Na een kleine inschattingsfout betreft de tijd komen we net op tijd bij de locatie aan.
Het ontvangst hier is geheel in stijl en leuk gedaan. Hier worden we wel enthousiast van.
We trappen de dag af met deze kamer, die niet al te moeilijk is. Er zitten een paar leuke puzzels in, maar voor een net gerenoveerde kamer is de afwerking wel wat aan de matige kant. De flow blijft goed en we komen dan ook ruim binnen de tijd de kamer uit.
7
Sfeer: 8.5
Spelbeleving: 7.5
Service: 8.5
De knappe kapper knipt knap, maar de knecht van de knappe kapper knipt nog knapper dan de knappe kapper knippen kan. Deze tongbreker is boeiender dan de kamer me dunkt. Het is een gek verhaal met wel ok puzzels ofzo. De ontvangst was leuk en we kregen zelfs wat toneel te zien. Als je hier bent om de streetart in de stad van Montreal te zien dan kan je hier ook wel passeren om de kamers te spelen.
7
Sfeer: 6.5
Spelbeleving: 6.5
Service: 10
Gespeeld in mei 2026
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja
#363 The Barbers Choice
De 10e kamer op onze trip naar Canada waar we ongeveer 40 kamers spelen in 2 weken. Als ik alle kamers wil reviewen én de dag na onze trip nog mentaal stabiel op kantoor wil verschijnen, gaan er wat langere, maar zeker ook wat kortere reviews tussen zitten, dus wees voorbereid ;-)
We werden ontvangen door een aardige huisdame in een mooie Engelse Manor. Na een korte introductie (+1) mochten we naar de kamer en konden we aan de slag
Het thema van de kamer, een barber shop, was heel origineel, echter het verhaal hierin vond ik persoonlijk wat minder pakkend. Het had een paar leuke lagen waardoor het niet saai werd en ons goed bezig hield.
De puzzels waren niet super bijzonder, maar wel lekker in thema. Leuk puzzelen voor een uurtje!
Het decor is leuk en het lijkt net een echte barber shop. Heel mooi gemaakt!
Dit is geen must-play, maar wel een leuke kamer om mee te pakken als je toch in de buurt bent.
7
Sfeer: 7
Spelbeleving: 7
Service: 8
Gespeeld in mei 2026
Gespeeld met 4 personen
Ontsnapt: Ja