Fantasmas y el Misterio de la Tabla Esmeralda
San juan de alicante (alicante) , Spain
Closed until 10:0090 minutes
2 - 8
16 year
More about Fantasmas y el Misterio de la Tabla Esmeralda
Durft u de drempel van het Soler Mansion te overschrijden?
Een vermist meisje, een bloedig verbond en een demon gevangen in een eeuwenoude tablet. Alleen jij en je team kunnen de raadsels ontcijferen voordat Al'Zhul-Ra een nieuw lichaam opeist... Kun jij het schrift vinden en de poort op tijd sluiten?
Reserveer nu de meest intense en bovennatuurlijke escape room van het jaar...
Want deze keer wil de demon niet ontsnappen. Hij wacht op jou. Je hebt 90 minuten om je missie te voltooien... Snel, verspil geen tijd meer!
Properties
Airco available
Not suitable if pregnant
No wheelchair access
Epilepsy risk
EN
Toilet available
PIN-payment possible
Free parking
Themes
Horror
Mystery
Escapetalk.nl statistics
1 visitors
Difficulty
Website
Login to see this linkAddress
Cam. De La Princesa 47
03550,
San Juan de Alicante (Alicante)
Spain
Route
Login to see this link2 other rooms on this location
Nearby escape rooms
1 review
The total score of a review doesn't have to be the average of your subscores. Sometimes a room feels like it should deserve a higher (or lower) rating than the exact sum of its parts.
Write a reviewTandje erbij
Dit is de laatste en tevens nieuwste kamer van deze groep. Je ziet duidelijk dat het weer een upgrade is ten opzichte van de vorige kamer. Het is een grote kamer met leuke puzzels en goede verhaal lijn. Engels is hier wel weer een dingentje waardoor er wat ruis op de lijn was.
Daarnaast zitten er een aantal Spaanse spelletjes in die wij hier niet kennen waardoor we even vast liepen. Echter laat dat je niet tegenhouden om deze kamer te spelen
9.5
Ambiance: 9.5
Game experience: 9.5
Service: 9.5
- Puzzels
- Diversiteit