Receive notifications?
Do you want to receive notifications?
Receive notifications?
Do you want to receive notifications?
Leith, edinburgh, United Kingdom
Closed now
90 minutes
2 - 8
16 year
Detective
Crime
No wheelchair access
EN
Toilet available
Drinks available
9 visitors
The total score of a review doesn't have to be the average of your subscores. Sometimes a room feels like it should deserve a higher (or lower) rating than the exact sum of its parts.
Write a reviewTijdens een weekendje naar Edinburgh hebben we deze kamer gespeeld. Met de tram vanuit het centrum is dit goed te bereiken. We kwamen binnen in een spelletjes café en moesten hier even wachten. Even later kregen we een lange uitleg dat deze kamer heel anders is dan de meeste in Schotland, blijkbaar zijn de meeste kamers nog met cijferslotjes en lopen ze wat achter. Eenmaal in de kamer nam onze host even een kleine rol aan en vertelde het verhaal. Daarna konden we al snel beginnen. De kamer speelt zich in 1 ruimte af, iets wat mij geen moment gestuurd heeft, de ruimte is namelijk vrij groot. De afwerking is niet de mooiste, maar ook dit was niet erg aangezien we de hele tijd lekker bezig zijn geweest. Er zitten echt leuke en andere puzzels in. Het onderzoeken van bloed en pistolen. Je bent echt een moord aan het onderzoeken. Mocht je in Edinburgh zijn, neem deze kamer dan zeker mee!
8.5
Ambiance: 8
Game experience: 8.5
Service: 8.5
Played in May 2026
Played with 2 persons
Escaped: Yes
Dit is geen traditionele escape room maar de onthulling van de verschillende stappen in een moordzaak.
9.5
Ambiance: 10
Game experience: 9
Service: 9
Played in February 2026
Played with 4 persons
Escaped: Yes
Allereerst is parkeren in de omgeving ontzettend moeilijk. Er is eigenlijk geen parkeerplaats voor een auto, want alles is "permit holders only". We hebben uiteindelijk geparkeerd bij de Lidl in de buurt, maar daar was een parkeerlimiet van 2 uur.
De ontvangst was in een grote ruimte, soort café, waar we een waiver moesten tekenen. Het was ook een ruimte om spelletjes te kunnen spelen. De gamemaster was erg enthousiast. Na de gebruikelijke uitleg ging ze in een rol. Wij waren onderzoekers en moesten een zelfmoord onderzoeken. We kregen ook uitleg over hoe we onze gevonden antwoorden konden communiceren.
We kwamen in de ruimte zelf die goed is aangekleed, waarvan je veel nodig hebt. Sommige elementen en puzzels in de kamer zijn origineel. Je voelt je op een gegeven moment ook wel onderzoeker met pistolen en bloedmonsters en krantenartikelen om te onderzoeken. Het verhaal is ingewikkeld en uiteindelijk duurde het tot het einde voor we het door kregen en toen nog maakten we een vergissing. De absolute ontknoping was echt heel erg grappig en origineel!
We kregen ruim de tijd om alles nadien nog eens na te lopen en evalueren.
7.5
Ambiance: 7.5
Game experience: 7.5
Service: 7.5
Played in July 2025
Played with 2 persons
Escaped: Yes
My partner and I played this room on a whim with two friends that we had never done escape rooms with before. The room felt different than other rooms we've played. They try to give you the full-on detective experience. It is not as polished or elaborately decorated as other rooms and the theme is simple (though some of that might have changed as we played it a while ago). What really stood out was the passion and craftiness of the owner which really comes to life in the finale of the game play. Recommendation if you value experience over atmosphere!
8.5
Ambiance: 7.5
Game experience: 9
Service: 8.5
Played in August 2023
Played with 4 persons
Escaped: Yes