Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
Interlaken, Zwitserland
Nu geopend
60 minuten
2 - 12
9 jaar
high density of puzzles
puzzles for all your senses
2-6 players. 6-12 players will play in duel mode.
You are in the captain's nostalgically furnished room. An old typewriter, an antique radio and a treasure chest are just some of the mysterious items.
You have to use your wits and senses and work together as a team.
Will you manage to decipher the secrets and find the treasure?
A great experience for children's birthday parties, large groups, school classes, bachelor parties or other events in Interlaken.
Piraten
EN, FR, DE
Toilet aanwezig
PIN-betaling mogelijk
Drankgelegenheid
2 bezoekers
De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van je deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.
Schrijf een reviewDit was de 2e kamer die we speelden op deze locatie.
Ook deze dag werden we heel enthousiast ontvangen door de host en hebben we een leuk babbeltje kunnen doen.
Qua aankleding is deze kamer wel mooier dan de andere 2 kamers die ze hebben, maar dat heeft ook met het thema te maken.
Ook hier zijn het old school puzzels met slotjes en beperkte technologie. Ik vond de flow in deze kamer nét iets minder dan bij the asylum maar dat kwam omdat we vastliepen met het typmachine en er in de eerste ruimte veel puzzel elementen tegelijk vrij liggen. Dus als je maar met 2 bent loop je dan wat chaotisch rond.
Al bij al wel een leuke kamer om te spelen
7.5
Sfeer: 7.5
Spelbeleving: 8.5
Service: 10
Gespeeld in maart 2022
Gespeeld met 2 personen
Ontsnapt: Ja