Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
Meldingen ontvangen?
Wil je notificaties ontvangen?
Bergen, Noorwegen
Nu gesloten
60 minuten
2 - 6
Step into the shoes of Norway's greatest private detective as you attempt to solve one of his earliest - and most challenging - cases!
Vilhelm von Krogh is dead, poisoned in his own home, and while the police are sure they have caught the killer, no one seems to be able to find the poison. Enter Varg: hired by the prime suspect to try to clear her name.
With 19 novels and 12 feature films, Varg Veum is one of Norway's great literary heroes. Varg Veum: Last Rites is officially licensed and endorsed by Varg's author: Gunnar Staalesen.
NB as befitting the gritty world of Varg, this game contains adult themes - mentions of drugs and alcohol (and murder!). The game is available in both English and Norwegian.
Detective
Misdaad
Mysterie
Niet rolstoeltoegankelijk
EN
Toilet aanwezig
PIN-betaling mogelijk
1 likes
11 bezoekers
De totaalscore hoeft niet het gemiddelde te zijn van je deelcijfers. Soms verdient een kamer voor je gevoel een hoger of lager punt.
Schrijf een reviewDe kamer is gepositioneerd in een unesco wereldererfgoed. Je stapt binnen in een prachtig gebouw waar ze naar ons gevoel veel meer mee hadden kunnen doen.
Je moet een misdaad oplossen, de misdaad van de bekende detectieve Varg Veum in het jaar 1985. De kamer speelt zich af in deze tijdsgeest en dat vonden we een pluspunt. De raadsels waren ons met momenten iets te vaag waardoor wij uit de magie van het spel vielen.
Volgens het eindspel zijn we ontsnapt, maar we hebben niet het idee dat we toen alles doorhadden.
We raden deze kamer aan aan ervaren escapers met een hart voor puzzels. Ik zou er niet speciaal voor reizen, maar als je in Bergen bent wel de moeite om te doen.
7
Sfeer: 8
Spelbeleving: 7
Service: 8
Gespeeld in augustus 2025
Gespeeld met 2 personen
Ontsnapt: Ja
Zeer uitdagende kamer! Verwacht geen zotte effecten of meerdere ruimtes, maar de sfeer is hier heel goed neergezet en je voelt je gedurende een uur een echte detective. Het feit dat je hier ook kan "verliezen", ook al ben je binnen de tijd, maakt het uitdagender!
7
Sfeer: 7
Spelbeleving: 8
Service: 8
Gespeeld in september 2024
Gespeeld met 2 personen
Ontsnapt: Ja 52:51 min
Op vakantie in Noorwegen liepen we per toeval tegen deze kamer aan in het wat ons betreft mooiste stukje van Bergen. Hoe bijzonder om hier in een van de oudste Europese handsel steden een escape room te spelen?
Door problemen met de regenval (we kampeerden in de buurt) waren we iets later. De host was heel vriendelijk en behulpzaam en stelde ons gerust.
Tijdens deze kamer duik je in een Scandinavische misdaad thriller. Het doel is niet ontsnappen, maar de moord oplpssen. Verwacht geen automatische en mindblowing effecten, maar juist interessante oldskool detective handwerk puzzels. Als ervaren escapers hadden we nog best wat hints nodig; met twee personen is het aanpoten geblazen.
Al met al een leuke kamer met een goede mysterieuze sfeer en interessante puzzels. De historische locatie is een hele toffe bonus.
8
Sfeer: 8
Spelbeleving: 7.5
Service: 9